Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Bologna - 12. ledna 2020   15:00

Torino
11' Berenguer (Belotti)
1:0
(1:0)
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – De Silvestri, Meïté, Lukić, Aina – Verdi (62. Laxalt), Berenguer (81. Edera) – Belotti.
Ujkani, Rosati – Bonifazi, Millico, Edera, Laxalt, Bremer.
Piccinini – Prenna, Mondin
Stadio Olimpico Grande Torino, Turín
Bologna
Skorupski – Tomijasu, Danilo, Bani (72. Skov Olsen), M'Baye – A. Poli (81. Domínguez), J. Schouten – Orsolini (77. Santander), R. Soriano, N. Sansone – Palacio.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní duel vyhráli domácí, kterým ke třem bodům stačila jediná branka, navíc hned z 11. minuty zápasu, kdy se trefil Berenguer. Ve druhém poločase hráli hosté velmi dobrý fotbal, dostali se hned do několika gólových šancí, vyrovnat se jim ale nepodařilo, hlavně Rodrigo Palacio ztroskotal hned při třech šancích...
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Nicola Sansone (Bologna FC).
90+3'
Federico Santander (Bologna) padá na trávník poté, co vlétl ve vápně soupeře do bránícího hráče, evidentně si šel pro penaltu, sudí je ale jiného názoru.
90+2'
Andrea Belotti (Turín) rozehrál roh z levé strany, ale hodně nepovedeně, míč odvrací první bránící hráč na bližší tyči.
90+1'
Rohový kop pro Turín, Andrea Belotti si jde pro míč a nespěchá, cenné vteřiny pro domácí.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
88'
Žlutou kartu dostává Diego Laxalt (Turín FC).
88'
Rodrigo Palacio (Bologna) ve velké šanci, kdy se dostal za obranu Turína, ale Salvatore Sirigu (Turín) vyběhl a dokázal zabránit vyrovnání.
87'
Boloňa branku Turína také neohrozila, ale hosté jsou znovu s míčem na polovině domácího týmu.
86'
Na druhé straně vybojovali roh také hosté, rozehrávat budou z pravé strany.
85'
Domácí z rohového kopu ohrozit branku soupeře nedokázali.
84'
Soualiho Meïté (Turín) nedostihl pas na levém křídle, ale nakonec je z toho roh.
83'
Žlutou kartu dostává Federico Santander (Bologna FC).
83'
Žlutou kartu dostává Nicolas N'Koulou (Turín FC).
81'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Nicolás Martín Domínguez.
81'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Simone Edera.
80'
Čeká nás posledních deset minut, tlak hostů již není tak výrazný, jako zhruba do sedmdesáté minuty.
79'
Simone Edera (Turín) vyčkává u postranní čáry a čeká na vstup do zápasu.
77'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Federico Santander.
77'
Přihrávka hostů, z pravé strany, zamířila před branku Turína, tam ale nebyl nikdo v bíločerném.
76'
Boloňa již opět v útoku, domácí pozorně brání.
75'
Álex Berenguer (Turín) potáhl míč, přihrál Belottimu, který z levé strany přestřelil branku hostů.
73'
Po rohovém kopu hostů končí míč v rukavicích Salvatore Sirigua (Turín).
72'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattia Bani, přichází Andreas Skov Olsen.
71'
Hosté připravují první změnu v sestavě.
70'
Poslední dvacetiminutovka dělí domácí od důležité výhry, ale Boloňa se stále snaží a vyrovnání rozhodně není nereálné.
68'
Andrea Belotti (Turín) fauluje na polovině soupeře bránícího Mattiu Baniho.
67'
Łukasz Skorupski (Bologna) rychle odkopává míč před dobíhajícím Belottim.
66'
Ofsajdem končí akce hostů, v nedovoleném postavení se ocitl Rodrigo Palacio.
64'
Střídající Simone Verdi (Turín) nebyl zrovna ve velké pohodě, při střídání... vztekal se na lavičce a posléze zamířil raději do šatny.
63'
Salvatore Sirigu (Turín) si došel pro míč a rozhodně nebude spěchat s rozehrávkou.
62'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Diego Laxalt.
60'
Je za námi hodina hry, v dosavadním průběhu druhé půle je to zatím v podstatě na jednu branku, kdy vyrovnávací gól hostů doslova visí ve vzduchu.
59'
Žlutou kartu dostává Salvatore Sirigu (Turín FC).
58'
Łukasz Skorupski (Bologna) rychle rozehrává od své branky a domácí se tak dostávají opět pod tlak.
57'
Obrovská šance hostů, Rodrigo Palacio ale z místa pokutového kopu netrefuje odkrytou část branky!
56'
Znovu se hosté ženou dopředu, na pravé straně ale ztrácejí míč.
55'
Salvatore Sirigu (Turín) vykopává míč od své branky, ale ten bleskově získávají hosté.
54'
Hosté rozehráli roh z levé strany a nebyl to vůbec špatně zahraný roh, Rodrigo Palacio (Bologna) totiž hlavičkou, na bližší tyči, poslal míč na vzdálenější tyč, od které se odrazil zpět do vápna.
53'
Rohový kop pro Boloňu, hosté rozehrají z levé strany.
52'
Boloňa se nyní drží na polovině Turína, hosté dokázali zatlačit soupeře do jeho vápna.
51'
Hraje se ve středu hřiště, u půlící čáry, oba týmy o míče přicházejí a vzápětí je vybojují zase zpět.
50'
Rodrigo Palacio (Bologna) zatáhl míč po levé straně, pak poslal míč před vápno, kde to z voleje zkusil Jerdy Schouten, jehož střela z voleje míří vysoko nad branku.
49'
Takehiro Tomijasu (Bologna) si bere míč a vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
48'
Roh rozehráli hosté z pravé strany, následně se dostal ke střele Andrea Poli (Bologna), který branku Turína minul.
47'
Nicolas N'Koulou (Turín) se ve vlastním vápně vrhl pod nohy Roberta Soriana, ale předtím hrál míč, takže to nebyl faul.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
První poločas končí vítězstvím favorizovaného Turína. Hosté měli slušný vstup do zápasu, ale paradoxně v tomto okamžiku inkasovali. Poté začali udávat tempo domácí, další gól již ale nedali, takže do druhého poločasu zůstává vše ještě otevřené.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Volný kop hostů odvrací obránce Turína, ale hosté stále zůstávají u míče.
44'
Boloňa s míčem na polovině Turína, domácí faulují, takže se budou i nadále bránit.
43'
Turínští již opět útočí, po levé straně, ale tudy zatím cesta nevede.
42'
Hosté se z rohového kopu prosadit nedokázali, domácí získávají míč.
41'
Rohový kop pro Boloňu, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
40'
Simone Verdi (Turín) trefuje zpoza vápna tyč!
38'
Turínští mají v posledních minutách převahu a častěji se tlačí k pokutovému území soupeře.
37'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.
36'
Zatím je to všechno jak přes kopírák, kdy jde míč do vápna, ale tam zasahuje Łukasz Skorupski (Bologna). Ten sice neudržel míč, ale pak je pískán domácím útočný faul.
35'
Další volný kop pro Turín, na polovině soupeře, je to opět na centr do vápna.
33'
Álex Berenguer (Turín) fauluje u pokutového území a hrát mohou hosté.
32'
Hraje se u pokutového území hostů, k vidění je spousta hlavičkových soubojů.
31'
Mattia Bani (Bologna) zezadu srazil k zemi protihráče ve středovém kruhu a bude rád, když to nebude karta.
30'
První půl hodina hry za námi, hraje se zajímavý fotbal, na hřišti se pořád něco děje, vyrovnaná hra, ale vedou domácí.
29'
Mattia Bani (Bologna) si nekomplikuje situaci u vlastního vápna, míč prostě a jednoduše odkopává od své branky.
28'
Dalším faul přerušil hru, tentokrát faulují hosté na polovině soupeře.
27'
Riccardo Orsolini (Bologna) faulován, míč tak získávají hosté, u vlastního vápna.
26'
Byť to bylo blíže k vápnu, než při předchozím volném kopu, dopadlo to stejně, tedy že míč lapil po centru do vápna gólman Łukasz Skorupski (Bologna).
25'
Další standardka pro Turín, opět na polovině hostů, tentokrát je to ale blíže k vápnu.
24'
A tak to také dopadlo, do vápna Boloni zamířil centr, který si bere do svých rukavic gólman Łukasz Skorupski.
23'
Po faulu bránícího Sansoneho získávají volný kop domácí, nedaleko od půlící čáry, to bude maximálně na centr do vápna.
22'
Hosté již rozehráli z pravé strany, míč ale na bližší tyči odvrací bránící hráč Turína.
21'
Hosté vybojovali další roh, rozehrávat budou z pravé strany.
20'
Žlutou kartu dostává Saša Lukić (Turín FC).
20'
Úvodní dvacetiminutovka za námi, zatím je to hodně bojovný duel, v němž se z gólu radoval Turín, Boloňa ale nehraje vůbec špatně.
18'
Riccardo Orsolini (Bologna) fauluje, hosté míč ztrácejí, hrají domácí.
17'
Souboj u půlící čáry, míč vybojovali hosté.
16'
Andrea Belotti (Turín) pálí z levé strany, branku míjí, ale je z toho roh pro domácí tým.
15'
Žlutou kartu dostává Mattia Bani (Bologna FC).
13'
Koffi Djidji (Turín) fauluje na své polovině, volný kop pro Boloňu.
12'
Trenér Turína, Walter Mazzarri, dostal žlutou kartu.
11'
FC Turín právě vstřelil branku!
Simone Verdi (Turín) šikovně pustil míč ve vápně Boloni, po přihrávce z levé strany, na vedle sebe stojícího ÁLEXE BERENGUERA, který se rychle zorientoval a pohotově poslal míč do branky.
10'
Takehiro Tomijasu (Bologna) zatáhl míč k pokutovému území Turína, poté ale zařadil zpátečku a tím celou situaci doslova zazdil.
9'
Nakonec z toho byly dva rohové kopy a Salvatore Sirigu (Turín) měl při tom prvním plné ruce práce, aby vyrazil střelu Baniho zpoza vápna.
8'
Boloňa opět v útoku, zatím jsou hosté o něco aktivnější, odměnou je jim první rohový kop v zápase.
7'
Turínští jsou pod tlakem při rozehrávce a nedostávají se ani k půlící čáře.
6'
Hosté faulují před pokutovým územím Turína, míč získávají domácí.
5'
Druhý souboj De Silvestriho se Sansonem již neunikl pozornosti sudího a byl z toho první karetní trest.
4'
Žlutou kartu dostává Lorenzo De Silvestri (Turín FC).
4'
Nicola Sansone (Bologna) faulován na vlastní polovině, míč pro Turín.
3'
Łukasz Skorupski (Bologna) si poprvé sáhl na míč a bude moci rozehrát, míč putuje na pravou stranu.
2'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na své polovině.
1'
Oba týmy teprve nyní nastupují na trávník, utkání tak začne s mírným zpožděním.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – De Silvestri, Meïté, Lukić, Aina – Verdi, Berenguer – Belotti.
Náhradníci: Ujkani, Rosati – Bonifazi, Millico, Edera, Laxalt, Bremer.

Bologna FC: Skorupski – Tomijasu, Danilo, Bani, M'Baye – A. Poli, J. Schouten – Orsolini, R. Soriano, N. Sansone – Palacio.
Náhradníci: Sarr, A. Da Costa – Džemaili, Skov Olsen, Corbo, Svanberg, Santander, Domínguez, Paz.

Rozhodčí: Piccinini – Prenna, Mondin.
BOLOGNA FC
V souboji dvou sousedů v tabulce těžko hledat favorita. Boloňa totiž přijela do Turína nabuzena skvělou bilancí, kdy v posledních třech ligových duelech neprohrála. Nejprve doma porazila Atalantu 2:1, poté vyhrála v Lecce 3:2 a naposledy remízovala doma s Fiorentinou. Na Turín tak Boloňa ztrácí v tabulce Serie A pouhý bod.
TURÍN FC
Domácí půjdou do souboje s Boloňou posíleni dvěma posledními výhrami, kdy nejprve šokovali domácí AS Řím, který porazili 2:0 (když předtím doma prohráli s posledním SPALem 2013 1:2...) a poté v osmifinále doma porazili Janov CFC na penalty, v osmifinále ligového poháru. Turín patří k tomu málu týmů, kterým se daří více venku, než doma (při tabulkovém srovnání domácí a venkovní bilance).
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 19. kola italské Serie A, v němž TURÍN FC přivítá na svém stadionu BOLOŇU FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62