Serie A - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Lazio - 15. července 2020   21:45

0:0
(0:0)
Udinese
Musso – Becao, De Maio, Nuytinck (85. Samir) – Stryger Larsen, de Paul, Jajalo (45+2. Walace), Fofana, Sema (69. ter Avest) – Okaka (69. Teodorczyk), Lasagna (C).
Abisso – Tolfo, Rocco
Dacia Arena, Udine
Lazio
Strakoša – Luiz Felipe (75. Cataldi), Acerbi, S. Radu (53. J. Lukaku) – Lazzari (80. D. Anderson), S. Milinković-Savić, Parolo, Alberto, Jony (53. Bastos) – F. Caicedo (80. Adekanye), Immobile (C).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:9. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:10.
Je konec! Souboj Udinese s Laziem nakonec branku nepřinesl. Hostující Lazio bylo o něck aktivnější a častěji se dostávalo do zakončení. Do jediné možnosti se přesto dostalo Udinese, ale brankář Strakoša dokázal prudkou ránu vyrazit na rohový kop. Hned po změně stran mělo Udinese slibný brejk, ale Lasagnu vychytal skvělý Strakoša. Rodrigo de Paul poté zkoušel štěstí z velké dálky, ale brankář Lazia dnes svému týmu zajistil bod. V samotném závěru pak stejný hráč orazítkoval tyč.
90+6'
90+5'
Rodrigo de Paul snad z poslední akce dnešního souboje vypálil zpoza vápna a orazítkoval tyč!
90+4'
Lazio hrozilo po dalším centru na malé vápno, jenže Ciro Immobile musel pálit zády k brance a jeho slabá hlavička byla navíc velmi nepřesná.
90+3'
Sergej Milinković-Savić v hlavičkovém souboji na hranici pokutového území prodloužil míč před branku, ale podle rozhodčího si ještě pomohl faulem.
90+2'
Lazio se už v nastavení pokusilo překvapit obranu Udinese nákopem na hranici velkého vápna. Ve vápně upadl Caicedo, ale penalta se nepíská ani v tomto případě.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Walace se ve sprintu prohnal kolem Lukaka a pokusil se odcentrovat do prostoru, kam si nabíhal Lasagna. Obětavý Acerbi jeho centr odvrátil parádním skluzem.
89'
Ciro Immobile skvěle napadal rozehrávku domácích obránců na polovině Udinese. Zadáci v černobílém si ale dokázali poradit a odehráli míč do bezpečí.
88'
Zraněný Acerbi odchází v dopravodu zdravotníku za pomezní čáru. Hostující Lazio tak bude muset hrát nějakou chvíli pouze v deseti.
87'
Další zraněný hráč na straně Lazia. Za stehenní sval se drží Francesco Acerbi.
86'
Musso dnes hraje opravdu povedené utkání. Domácí brankář přečetl další vysoký centr do pokutového území a bez problémů si došel pro míč mezi hlavičkáře.
85'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Bram Nuytinck, přichází Samir.
84'
Žlutou kartu dostává Luis Alberto (S. S. Lazio).
83'
Ciro Immobile si v blízkosti pokutového území předkopl míč daleko před sebe a už se nedostal do zakončení. Udinese dnes brání na podtrženou jedničku.
82'
Udinese zahrávalo přímý kop v blízkosti velkého vápna. Rodrigo de Paul kroutil svůj centr na malé vápno, ale Tomas Strakoša si pro míč hravě došel.
81'
Marco Parolo složil soupeře zápasnickým chvatem a dostává žlutou kartu.
80'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Djavan Anderson.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Bobby Adekanye.
79'
Lazio sice v posledních minutách uzamklo soupeře na jeho polovině, ale stále si nedokázalo vypracovat nějakou vyloženou příležitost.
78'
Hra je přerušena! Bram Nuytinck zůstává ležet na trávníku a drží se za koleno. Uvidíme, zda bude schopen duel dohrát až do závěrečného hvizdu.
77'
Rodrigo de Paul upadl po souboji na polovině soupeře a dožadoval se odpískání nedovoleného zákroku. Hlavní rozhodčí dnes takové souboje pouští.
76'
Bastos potáhl míč na polovinu soupeře, nicméně domácí fotbalisté skvěle pokryli všechny hráče Lazia. Bastos tak musel vrátit míč dozadu.
75'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luiz Felipe, přichází Danilo Cataldi.
74'
Juan Musso byl hodně vysoko z branky a hostující hráč jej málem překvapil pokusem z vlastní poloviny. Gólman Udinese však stačil zacouvat a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
73'
Jens Stryger Larsen obdržel přihrávku na levou stranu. Místo ofenzivního výpadu tentokrát zvolil přihrávku na spoluhráče z obrany. Udinese se snaží otupit sílící aktivitu Lazia.
72'
Lazio zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Manuel Lazzari odcentroval na malé vápno, jenže hned první hráč Udinese míč odhlavičkoval do bezpečí.
71'
Felipe Caicedo si pokryl míč v souboji s dvojicí domácích fotbalistů a byl faulován. Sebastien De Maio může být navíc rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
70'
Nováček na trávníku Lukasz Teodorczyk se ihned po svém příchodu na hrací plochu probil až do zakončení. Jeho dělovka levačkou však prolétla vysoko nad břevnem.
69'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Stefano Okaka, přichází Łukasz Teodorczyk.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ken Sema, přichází Hidde ter Avest.
68'
Hosté se znovu dostali až do zakončení. Ciro Immobile se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, ale jeho rána prolétla daleko od branky.
67'
Marco Parolo diriguje rozehrávku Lazia na polovině domácího celku. Tým z italské metropole v posledních minutách převzal aktivitu a nepouští Udinese na svou polovinu.
66'
Felipe Caicedo si krásnou kličkou v blízkosti pokutového území udělal prostor pro zakončení levou nohou, ale jeho rána skončila vysoko nad břevnem.
65'
Lazio rozjelo další útočnou akci ze zadních řad. Obránci v modrých dresech se vysunuli na polovinu Udinese, jenže domácí celek znovu brání v pevném bloku.
64'
Právě Immobile si naběhl na další průnikovou přihrávku do pokutového území, jenže vinou špatného zpracování se nechal vytlačit mimo střeleckou pozici.
63'
Ciro Immobile upadl v pokutovém území po souboji s obráncem a dožadoval se pokutového kopu. Podle rozhodčího však ke kontaktu nedošlo.
62'
Po následném rohovém kopu si hostující brankář na malém vápně počkal na nadýchaný centr a schoval míč do svých rukavic. Udinese zařadilo vyšší rychlost.
61'
Další možnost pro Udinese! Rodrigo de Paul se zpoza velkého vápna opřel do skákavého míče, ale Strakoša jeho jedovku vyrazil skvostným zákrokem nad břevno!
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje! Domácí Udinese po změně stran zvýšilou svou aktivitu a tlačí se do útoku mnohem častěji než soupeř.
59'
Sergej Milinković-Savić dohnal dlouhou přihrávku na pravou stranu a ještě udržel míč na trávníku. Lazio se po delší době nastěhovalo do blízkosti velkého vápna soupeře.
58'
Ken Sema poslal přihrávku na levou stranu hrací plochy, odkud následně odcentroval Walace, jehož nadýchanou pobídku nikdo v černobílém dresu nezasáhl.
57'
Domácí Udinese zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, kde bez problémů zasáhl hostující Radu.
56'
Lukaku potáhl míč vpřed po levém křídle a tlačil se do pokutového území. Hned první obránce v černobílém dresu mu ale vystavil důraznou stopku.
55'
Udinese znovu kombinuje na polovině Lazia a hledá si cestičku do zakončení. Domácí celek vstoupil do druhého poločasu naprosto bez zábran.
54'
Udinese zahodilo další jasnou příležitost! Domácí se hned ve dvou hnali na brankáře, jenže Lasagna zvolil zakončení a Strakoša vytáhl parádní zákrok! Okaka to svému spoluhráči hlasitě vyčetl!
53'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Jony, přichází Bastos.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Jordan Lukaku.
52'
Luiz Felipe dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, nicméně jeho průnik byl hodně pomalý a Felipe Caicedo si navíc v dalším souboji pomohl faulem.
51'
Udinese si připravilo pozici pro centr z pravé strany. Do zakončení hlavou se nakonec dostal Okaka, ale jeho pokus minul branku Lazia snad o parník.
50'
Ciro Immobile si v pokutovém území brousil zuby na nadýchaný centr z levé strany, jenže na malém vápně na míč těsně nedosáhl.
49'
Lazio zahrávalo první rohový kop druhého poločasu. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde kralovali vysocí hlavičkáři v dresu Udinese.
48'
Ciro Immobile upadl v souboji úplně mimo hru po kontaktu s domácím obráncem. Hvězda hostujícího mužstva se hodně diví, že rozhodčí vůbec nereagoval.
47'
Luiz Felipe rozehrál přímý kop Lazia z pravé strany hrací plochy. Fotbalista hostujícího celku našel Luise Alberta, který svou přihrávkou zahnal spoluhráče do autu.
46'
Lazio obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nesáhl ke změnám v sestavě.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali obrovskou bitvu o každý metr hrací plochy. Hostující Lazio bylo o něck aktivnější a častěji se dostávalo do zakončení. Do jediné možnosti se přesto dostalo Udinese, ale brankář Strakoša dokázal prudkou ránu vyrazit na rohový kop. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45+3'
45+2'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Mato Jajalo, přichází Walace.
45+2'
V nastavení přichází ještě jedna žlutá karta! Tentokrát je potrestán Jens Stryger Larsen.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Mato Jajalo je dalším zraněným hráčem domácího Udinese. Fotbalista outsidera si musel nechat obvázat pravé stehno. Uvidíme, zda ještě zasáhne do druhé půle.
44'
Luis Alberto zakončoval z hranice pokutového území, ale jeden z domácích obránců vložil do jeho rány nohu a ulehčil Mussovi práci.
43'
Stefano Okaka krásným obranným zákrokem vybojoval pro Udinese míč ve středu hřiště. Domácí záložník následně hledal Lasagnu, který se mezi stopery nevtěsnal.
42'
Rodrigo de Paul vybojoval míč na pravé straně hrací plochy, přihrál Okakovi na střed hřiště, nicméně druhý jmenovaný se nestačil odpoutat od svého strážce.
41'
Bram Nuytinck se ujal následné rozehrávky přímého kopu. Domácí obránce přenesl hru na pravou stranu, jenže Jens Stryger Larsen obranu Lazia nepřekvapil.
40'
Luiz Felipe zboural soupeře u pomezní čáry a vidí žlutou kartu.
40'
Hra je přerušena! Domácí Rodrigo de Paul zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
39'
Luis Alberto sice získal odražený míč na levé straně hrací plochy, jenže pokus o zpětnou přihrávku se mu rozhodně nezdařil a balón doputoval do zámezí.
38'
V Udine začalo velmi silně pršet. Uvidíme, jakým způsobem se fotbalisté dokážou s nepřízní počasí popasovat. Lazio znovu kombinuje na polovině soupeře.
37'
Jony odcentroval z levé strany na malé vápno. Tam se tlačili Immobile i Caicedo, ale ve vzdušném prostoru opět dominoval Bram Nuytinck.
36'
Felipe Caicedo schytal v hlavičkovém souboji tvrdý úder do zátylku. Rozhodčí měl souboj přímo před očima a překvapivě se rozhodl nechat pokračovat ve hře.
35'
Kevin Lasagna se dral za přihrávkou do pokutového území, jenže v jednom ze soubojů si pomohl zatažením za dres hostujícího hráče, což neuniklo zraku hlavního arbitra.
34'
Hostující celek už se znovu usadil na polovině Udinese a trpělivou kombinací si hledá cestičku do velkého vápna. Hráči Lazia ale působí statickým dojmem.
33'
Ken Sema se s míčem u nohy prodral do blízkosti pokutového území, odkud zkusil odcentrovat, ale jeho pobídka nabrala opačnou rotaci a skončila na tribuně.
32'
Caicedo sice upadl po souboji v pokutovém území, ale hlavní rozhodčí penaltu odpískat nemohl. Hostující hráč se totiž ještě předtím nechal lapit v ofsajdové pasti.
31'
Nakonec se do úvodní šance dnešního souboje dostalo Udinese! U zadní tyče vyplaval osamocený Seko Fofana, ale jeho dělovku z voleje vyrazil Strakoša na roh!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme spíše bojovný duel. Hostující Lazo je sice aktivnější směrem dopředu, ale na první velkou šanci stále čekáme.
29'
Ciro Immobile si v pokutovém území naběhl na centr z pravé strany a zakončil pravačkou. Jeho rána z voleje našla cestu pouze do rukavic připraveného Mussa.
28'
Manuel Lazzari dostal přihrávku na pravou stranu hřiště, odkud odcentroval na hranici pokutového území, nicméně nikdo v modrém se k jeho pobídce nedostal.
27'
Další zakončení na straně Lazia! Luis Alberto se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, ale svůj pokus napálil jen vysoko na tribunu.
26'
Juan Musso musel poprvé zasahot proti vážnějšímu ohrožení. Z úctyhodné vzdálenosti zakončil Sergej Milinković-Savić, jehož dělovku vyrazil Musso na další roh.
25'
Rozehrávky následného přímého kopu se zhostil Marco Parolo, který odcentroval na malé vápno. Celek z italské metropole ze situace vytěžil jen rohový kop.
24'
Jony dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval směrem do pokutového území. Jens Stryger Larsen však jeho centr zablokoval rukou. Lazio bude zahrávat přímý kop.
23'
Kevin Lasagna prošel s míčem do pokutového území, kde jej přenechal de Paulovi, který se bez váhání pokusil o zakončení. Jeho projektil skončil vysoko na tribuně za brankou.
22'
Stefan Radu dostal přihrávku na levou stranu, odkud vykouzlil prudký centr na hranici velkého vápna. Fotbalisté Udinese ale nepustili nikoho v modrém do zakončení.
21'
Jens Stryger Larsen znovu prošel po pravé straně na polovinu Lazia, kde mu stopku vystavil hned první fotbalista v modrém dresu. Udinese se těžko dostává do velkého vápna.
20'
Rodrigo de Paul dostal přihrávku na pravou stranu pokutového území, odkud následně odcentroval na značku pokutového kopu. Zadáci Lazia těžký moment ustáli.
19'
Marco Parolo se v pokutovém území probil k odraženému míči a pohotově se do něj opřel levačkou. Jeho dělovka však prosvištěla kolem vzdálenější tyčky.
18'
Jens Stryger Larsen rozkmital své rychlé nohy po pravém křídle. Krajní obránce domácího celku se dostal na polovinu Lazia, kde narazil na Parola.
17'
Bram Nuytinck dostal těžkou přihrávku. Domácího hráče navíc napadali hned dva fotbalisté Lazia a Nuytinck si ihned pomohl malou domů.
16'
První žlutá karta také na straně Lazia! Za šlapák ji dostává Felipe Caicedo.
16'
Jens Stryger Larsen nakopl míč na polovinu hřiště, kde se do hlavičkového souboje pustil Kevin Lasagna, ale zadák Lazia mu ve vzdušné přetahované nedal šanci.
15'
Lazio se znovu usadilo na polovině Udinese a postupnou kombinací si hledá cestičku do pokutového území. Rozehrávku hostujícího celku diriguje Alberto.
14'
Luis Alberto si navedl míč do blízkosti pokutového území, odkud zakončil placírkou, ale jeho technická rána se nevešla mezi tři tyče.
13'
Právě Immobile si nyní naběhl na dloubáček za obranu, zpracoval si míč hrudí do střelecké pozice, ale následný pokus levačkou zablokoval hned první obránce.
12'
Ciro Immobile dohnal prudkou přihrávku na pravou stranu a zpětnou přihrávkou našel Luise Alberta. Druhému jmenovanému zabránil v zakončení Okaka.
11'
Manuel Lazzari se z pravého křídla prodral na hranici velkého vápna, kde si rychlou kličkou přehodil míč na levačku, ale jeho zakončení prosvištělo nad břevnem.
10'
Lazio bleskově rozehrálo přímý kop na polovině Udinese. Luis Alberto poté tlačil průnikovou přihrávku do pokutového území, ale zadáci Udinese byli u sebe.
9'
Lazio rozjelo další kombinaci na polovině soupeře. Parolo tentokrát roztáhl hru na levou stranu, ale Lazzari nepřesnou přihrávkou za obranu daroval míč domácím.
8'
Luiz Felipe poslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, kde stál připravený Parolo. Hostující středopolař ale nedokázal roztáhnout hru vlevo.
7'
Francesco Acerbi získal odražený míč na levé straně, ale nákop levačkou se mu vůbec nepovedl. Míč už celým objemem překročil pomezní čáru. Udinese bude vhazovat.
6'
Jens Stryger Larsen si na levé straně netroufl na individuální průnik vpřed a raději zapojil do rozehrávky také brankáře Mussa. Udinese se v úvodu snaží hrát s míčem na kopačkách.
5'
Lazio se poprvé v dnešním souboji usadilo na polovině soupeře a rozjelo postupnou kombinaci. Hráči v modrých dresech u míče dlouho nezůstali. Přihrávka na Immobileho byla moc prudká.
4'
Hra je přerušena! Stefan Radu zůstává po souboji na polovině hřiště ležet na trávníku a drží se za nárt. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
3'
Žlutou kartu dostává Stefano Okaka (Udinese Calcio).
2'
Jens Stryger Larsen potáhl míč po pravé straně na hranici pokutového území, kde si jej přehodil na levačku, ale jeho centr našel jen hlavu Acerbiho.
1'
Domácí Udinese obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Fofana nakopl míč na levou stranu, kde bez problémů zasáhla obrana Lazia.
1'

Udinese Calcio: Musso – Becao, De Maio, Nuytinck – Stryger Larsen, de Paul, Jajalo, Fofana, Sema – Okaka, Lasagna (C).
Náhradníci: Nicolas, Perisan – Ballarini, Mazzolo, Nestorovski, Palumbo, Teodorczyk, Samir, Troost-Ekong, ter Avest, Walace, Zeegelaar.

S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, Acerbi, S. Radu – Lazzari, S. Milinković-Savić, Parolo, Alberto, Jony – F. Caicedo, Immobile (C).
Náhradníci: Guerrieri, Proto – A. Anderson, D. Anderson, Adekanye, Armini, Bastos, Cataldi, Falbo, J. Lukaku, Vavro, Silva.

Rozhodčí: Abisso – Tolfo, Rocco.
Vzájemný zápas

V podzimním klání se Lazio radovalo z vítězství 3:0.
Udinese Calcio

Udinese Calcio je na tom mnohem hůře, ale domácí celek je velmi blízko k záchraně mezi italskou smetánkou. Po dvaatřiceti odehraných zápasech má na svém kontě třicet pět bodů a patří mu patnáctá příčka. Na záchranu má aktuálně k dobru šest bodů. V posledním domácím souboji však v závěru padlo se Sampdorií. Naopak z posledních dvou zápasů na hřištích soupeřů slavil výhry na hřištích Spal a AS Řím.
S.S.Lazio

Hostující Lazio v letošním ročníku dlouho dotíralo na vedoucí Juventus, ale v posledních týdnech si po přestávce způsobené koronavirem odstřelilo šanci na velký úspěch. Po třiceti dvou odehraných zápasech má Lazio na kontě šedesát osm bodů stejně jako druhý Inter. Na vedoucí Juventus už ale ztrácí osm bodů. Poslední tři duely v řadě navíc celek z italské metropole nezvládl. Po prohrách s AC Milán a na hřišti Lecce padl doma i se Sassuolem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Udinese Calcio a S.S. Lazio. Výkop je stanoven na 21:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62