Serie A - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Verona - 25. října 2020   20:45

Juventus
77' Kulusevski (Morata)
1:1
(0:0)
Verona
60' Favilli  (Zaccagni)
Juventus
Szczęsny – Danilo, Bonucci (C) (74. Frabotta), Demiral – J. Cuadrado, Arthur, Rabiot, Bernardeschi (61. Kulusevski) – Ramsey (90. Vrioni) – Dybala, Morata.
Pasqua – De Meo, Imperiale
Allianz Stadium, Turín
Verona
Silvestri – Ceccherini (55. Magnani), Lovato, Empereur – Faraoni (C), Vieira, Zaccagni, Lazović – Tameze (51. Ilić), Colley – N. Kalinić (55. Favilli, 62. Barák).

Pro Juventus je velkou nepříjemností, že dnes nedohrál kvůli problémům s kolenem Bonucci a po zranění Chielliniho z utkání na půdě Dynama Kyjev musí kouč Pirlo řešit obsazení stoperské dvojice. Juventus čeká již ve středu duel na Barceloně.

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
Hosté posléze velice dobře vstoupili do druhého poločasu a prvních patnáct minut bylo v jejich režii. V 55. minutě otevřel skóre zápasu střídající Favilli z druhé vlny, kdy udeřil po posunutí Zaccagniho zleva na penaltu. Nutno podotknout, že situaci předcházel minimálně hraniční zákrok rukou do oblasti obličeje Dybaly. Favilli si při vstřelení gólu ublížil a po sedmi minutách pobytu na hřišti musel přepustit místo na trávníku Antonínu Barákovi.
Co se týče prvního poločasu, tak v úvodních třiceti minutách byli hosté lepší. Závěr patřil domácím a ti dokonce skórovali, když Morata po hezké nahrávce Cuadrada přehodil brankáře Silvestriho na zadní tyč. Nicméně nacházel se o špičku kopačky v ofsajdu a radost Juvnetusu tak byla předčasná.
Andrea Pirlo nezažívá úplně ideální start na lavičce Juventusu. Ten potřetí z pěti duelů italské ligy remizoval, z toho podruhé za sebou v duelu, kdy byl výrazným favoritem. Po ztrátě na hřišti Crotone nedokázali jeho svěřenci zvítězit ani doma proti Hellasu. Ten podal velice sympatický výkon a bod si (asi) zasloužil. Víceméně 60 minut byl domácímu mužstvu vyrovnaným protivníkem. Pak Juventus zabral. Uvědomil si, že mu teče do bot. Povedlo se mu střídání Kulusevskiho a ten srovnal v 77. minutě. Následoval tlak Juventusu a několikráte zloba na hlavního arbitra. Ten však dnes žádnou penaltu neodpískal. Nakonec ve vyhroceném závěru se Hellas ubránil a (zřejmě) s remízou bude spokojený, na rozdíl od Juventusu.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 14:18.
90+7'
90+7'
Po závaru ve vápně přizvedl tvrdý pokus levačkou Cuadrada z pravé strany spoluhráč nad horní tyč.
90+6'
Colley ještě zůstal ležet na trávníku. Posléze rozehrál Faraoni na hlavu Baráka, ten prodloužil míč na Zaccagniho do ofsajdu.
90+5'
Barákovi se nelíbil zákrok Frabotty rukama na pravé straně. Hosté mají času dost.
90+5'
Juventus se neprosadil rohem zprava.
90+4'
Cuadrado obešel na pravé straně Lazoviće, ten si dával pozor, aby jej ve vápně nefauloval. Následně vypálil Cuadrado tvrdě na přední tyč, kde zasáhl Silvestri rukama.
90+3'
Dybala si chystal střelu z levé strany. Silvestri ji vyrazil nad sebe a hlavou ještě posunul míč na hranu malého vápna a stejnou část těla Moraty, ten v obrovské šanci mířil do rukavic brankáře!
90+2'
Faraoni provokoval Kulusevskiho a Morata bránil svého spoluhráče. Následovala strkanice, do které se možná zapojili i hráči z lavičky. Kartu dostal první dva zmiňovaní.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90+1'
Juventus vrátil balón soupeři a Lovato, který odešel z placu, se hned hlásí o návrat. To domácí nemohou skousnout.
90'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Giacomo Vrioni.
90'
Lovato leží na zemi, bude ošetřený.
89'
Frabotta zrychlil hru centrem zleva, míč si ale nezpracoval jeho spoluhráč ve vápně.
88'
Barák odstartoval akci po levé straně, Zaccagniho centr z křídla propadl šestnáctkou a vhazuje Frabotta.
88'
Zaccagni měl daleko k nahrávce na levé straně, Juventus spěchá, i proto Szczesny pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
87'
Cuadrado nahrál zprava pod sebe na Dybalu, ten nastřeloval balón k druhé tyči, kde o fous nedosáhl na míč ve skluzu střídající Frabotta.
86'
Juventusu se nedaří rozhýbat hostující defenzivu a pro domácí mužstvo utíká čas hodně rychle.
85'
Hosté se ubránili delší kombinaci domácího celku.
84'
Magnani postrčil Moratu na reklamní panely a ten se zlobil. Rozhodčí nařizuje autové vhazování pro hosty.
83'
To vypadalo na centr z pravé strany, ale spíše to byla střela Cuadrada, míč dopadl vedle zadní tyče! Morata hned nabádal Silvestriho, ať rychle rozehraje.
82'
Faraoni nastřelil při rozehrávce zprava ruku Frabotty, rozhodčí takový názor ale nesdílí.
81'
Morata s Kulusevskim připravili míč zleva pod sebe, Dybala mířil z druhého doteku vedle zadní tyče a chytil se za hlavu.
80'
Zaccagni si proti trojici domácích fotbalistů na pravé straně vynutil faul, čemuž muži v růžovém nemohou uvěřit.
79'
Pro Juventus by byl bod málo! Rána Rabiota levačkou zprava těsně minul kratší šibenici! V opačném případě by to byla parádní trefa!
77'
Juventus právě vstřelil branku!
I Pirlovi vyšlo střídání! DEJAN KULUSEVSKI vyhrál jeden na jednoho na pravé straně proti Faraonimu, nejprve naznačil střelu a poté vystřelil levou nohou z velkého vápna po zemi ke vzdálenější tyči – 1:1.
76'
Silvestri to má dobře postavené! Dybala zakončil levačkou z osy hřiště přes dva hostující fotbalisty do břevna směrem do levé poloviny brány ze svého pohledu. Morata dorážel hlavou z výskoku, ale nacházel se v ofsajdu!
75'
Kulusevski nahrával křížem na pravou stranu na paty spoluhráče.
74'
Bonucci končí! Je v předklonu a drží se koleno. Ublížil si na polovině hřiště. Nikdo z hostů se jej nedotkl. To snad ne! Další zraněný stoper Juventusu po Chiellinim. To je docela komplikace před zápasem na Barceloně.
73'
Colley se dožadoval penalty za podražení Danila v pravé polovině vápna a pravda je ta, že noha brazilského beka byla hodně natažená.
72'
Domácí kombinovali u vápna, nakonec se Morata otáčel na levé straně kolem Magnaniho, ten jej držel za dres a stáhl na trávník, zakončení španělského útočníka chytil brankář do rukavic! Pirlo se ještě zlobil a chtěl penaltu. Nelze se zas až tak divit italské legendě.
72'
Juventus zapnul a ví, že mu teče do bot. Začíná se stupňovat jeho závěrečný tlak.
71'
Podavač balónu hodil do hřiště z levé strany druhý míč a rozhodčí přerušuje hru. Těžko v tom hledat úmysl vzhledem ke stavu zápasu a tomu, že je Juventus je domácím týmem.
70'
Byla zábava ve vápně ohledně toho, jak daleko vedle zdi mají stát domácí fotbalisté! Právě do zdi ale napálil Dybala levačkou balón, ten zkoušel umístit k přední tyči.
69'
Emperuer (Hellas Verona) vystoupil zleva proti Dybalovi, podrazil jej, vidí právem kartu. Tohle je navíc výborná pozice pro Juventus.
68'
Kulusevski měl na levé straně moře prostoru, centr propadl mezi nohama obránce k zadní tyči, odkud hosté odpálili míč pryč z šestnáctky.
67'
Kulusevski obešel Faraoniho na levé straně, ale jeho centr odehrál obránce z hrany malého vápna do bezpečí.
67'
Jinak si ale člověk nemůže pomoct – Hellas vede zaslouženě, dnes hraje skutečně skvěle.
66'
Dybala zahrál volný přímý kop levačkou zprava k přední tyči, Danilo zakončoval zády k Silvestrimu vedle brány.
65'
Emoce se stupňují. Juventus působí hodně nervózně, podrážděně...
64'
Kulusevski rozehrál roh a po souboji u zadní tyče se domácí už poněkolikáté vztekají na hlavního rozhodčího. Ten se ale domnívá, že Lovato zezadu nefauloval Ramseyho a asi má pravdu.
63'
Morata pokryl míč a v pravé polovině vápna jej naservíroval pod sebe, Cuadradovu střelu levačkou srazila hostující obrana.
62'
Tak to je síla! Favilli si musel ublížit při vstřelení gólu a musí střídat, pouští na plac Baráka a zápas pro něj po sedmi minutách končí.
61'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Dejan Kulusevski.
60'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
O zákroku Lovata rukou na Dybalu poblíž obličeje Argentince by se dalo dlouze debatovat. Nicméně hra pokračovala! Rozběhnutý Zaccagni špičkou pravé kopačky posunul míč zhruba na penaltu do druhé vlny a střídající ANDREA FAVILLI z druhé vlny levačkou z prvního doteku zakončil k pravé tyči ze svého pohledu! Tenhle gól už platí!
58'
Favilli si pokryl míč na středu a roztáhl hru na levou stranu, při centru Zaccagniho na přední tyč zakročila domácí defenziva.
57'
Lazović (VER) si po pokaženém hostujícím rohu počínal dvacet metrů od domácí brány v rozporu s pravidly a vyfasoval žlutou kartu.
56'
Dybala přišel o balón díky důrazu Zaccagniho na půli, rozhodčí nepískal a střelu z pravé strany pod břevno vyboxoval Szczesny pravou rukou nad branku.
55'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází Andrea Favilli.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Giangiacomo Magnani.
54'
Kalinić už přihrával do běhu Colleyovi, ale rozhodčí přece jen foukl jeho zákrok na polovině hřiště na Bonucciho, tomu se dokonce vyzula kopačka.
53'
Hosté se vrátili za balón a čelí kombinaci domácího celku.
52'
Bonucci zachytil přízemní centr zprava, ale Faraoni ještě dobře presoval na hranici vápna a volej Colleye skončil vedle bližší tyče.
52'
Hosté odkopli centr z pravé strany a mohou zaútočit.
51'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Ivan Ilić.
51'
Morata neprošel přes beka na levé straně, ale jinak je zřejmě největší hrozbou pro hostující defenzivu.
50'
Nahrávka Rabiota na levou stranu na Bernardeschiho měla k ideálu hodně daleko, šla hodně pod nabíhajícího domácího fotbalistu a vhazovat tak bude Faraoni.
49'
Zaccagni byl sražený zezadu Cuadradem, když si sklepával balón hrudí na kopačku. Hosté sáhli k rozehrávce nakrátko.
48'
Při přenesení hry z levé strany do pravé části šestnáctky zradil Colleye první dotek s míčem.
47'
Ošetření nebylo zapotřebí, rozehrává tak Sczczesny ve spolupráci s Demiralem.
46'
Colley se drží za pravý kotník, rozhodčí přerušuje hru.
46'
V prvním poločase regulérní gól nepadl. Hellas si tu plichtu za předvedený výkon v úvodních třiceti minutách zasloužil. Byl lepší, aktivnější. Víc držel míč. Dokonce skóroval, ale Colley se nacházel na přední tyči v ofsajdu. Hosté působili hodně sympaticky, diktovali tempo zápasu. Chtěli hrát fotbal s daleko slavnějším soupeřem. Juventus se dlouhou dobu hledal až v závěru se změnil obraz hry. Domácím docela vycházely delší přihrávky za obranu. Největší šanci spálil Cuadrado, který z jedničky a pravé poloviny vápna orazítkoval břevno. V závěrečných sekundách se už Juventus radoval z vedení a gólu do šatny. Jenže nakonec byl gól Moraty při přehození brankáře na zadní tyč odvolaný pro těsný ofsajd.
Fauly – 10:5
Lazović ještě kopal standardku z levé strany a prodloužený míč se otřel o levé rameno Bonucciho. Tentokráte ani nezasáhl VAR.
45+3'
45'
Juventus právě vstřelil branku, která ale nakonec neplatí!
Demiral přetlačil na polovině hřiště soupeře. Vzápětí Cuadrado hezky načasoval nahrávku na pravou stranu na Álvara Moratu, ten si zaběhl za Lovata a přehodil Silvestriho na zadní tyč!

Juventus už slavil, jenže předčasně! Hlavní arbitr po konzultaci s kolegou u videa branku odvolal, protože Morata byl snad o špičku kopačky v ofsajdu. Na neuznané góly 1:1. Člověk si vzpomenul na zápas Everton – Liverpool. Nicméně pokud je hráč v době přihrávky za obráncem, tak to prostě je ofsajd a je jedno, jestli o milimetr, nebo tři metry.
45'
Juventus se celkem oprávněně zlobí na hlavního rozhodčího a chtěl by standardní situaci z pravé strany po zákroku zezadu na patu.
44'
Morata se ukličkoval na levé straně proti Ceccherinimu, rozhodčí nařizuje rozehrávku Silvestriho.
43'
Colley na sebe natáhl beka a posunul míč na pravou stranu, s centrem na hranu malého vápna si obrana Juventusu věděla rady.
41'
Pane jo! Cuadrado se drží za hlavu a není se čemu divit! Danilo seběhl do druhé vlny do otevřené levé strany a nakonec nahrál přes Dybalu na středu do pravé části vápna, načež Cuadrado ve výborné pozici vypálil křížem do horní tyče a spálil největší šanci zápasu!
41'
Zaccagni si našel odražený míč na levé straně a přihrával do velkého vápna, kde ovšem Szczesny zakřičel na spoluhráče.
40'
Dybala byl zablokovaný na levé straně a posléze postřehl hlavní rozhodčí stažení Remirala proti Kalinićovi. Hosté tak rozehráli nakrátko.
39'
Ronaldo Vieira (Verona) dostává jako první žlutou kartu, a sice za podkopnutí Dybaly na hraně středového kruhu.
38'
Bonucci si pomohl držením na pravé straně při protiútoku hostujícího celku. Dodejme ještě, že VAR se k předchozí situaci před Silvestrim už nevrátí.
37'
Morata se otočil v pravé polovině šestnáctky, motal hlavu obránce a jeho centr na přední tyč nebyl vůbec špatný, Silvestri chytil balón. Juventus se ještě dožadoval pokutového kopu za zákrok bránícího hráče.
37'
Po souboji s Cuadradem na levé straně by chtěl Lazović roh. Gesto hlavního rozhodčího ale značí, že se mu toto přání nesplní.
36'
Ramsey si na pravé straně vůbec nerozuměl se spoluhráčem.
35'
Do sklepnutí Colleyho zprava na penaltu na Zaccagniho se na poslední chvíli vložil vracející se obránce.
34'
Morata přihrával křížem do levé poloviny vápna na paty spoluhráči. Bernardeschi ale vzápětí dobře odcentroval, balón propadl k zadní tyči, kde na balón nedosáhl právě první zmiňovaný fotbalista.
33'
Na konci rychlého brejku domácího mužstva byl Dybala a chtěl tvrdou křižnou střelu z pravé strany z úhlu levačkou nachytat Silvestriho, míč ale zapadl mimo branku.
32'
Morata máchá rukama, ale podle mínění hlavního rozhodčího fauloval na pravé straně rukama Ceccheriniho.
32'
Hellas hraje s Juventusem vyrovnanou partii a remízu si za svůj dosavadní výkon určitě zaslouží.
31'
Kalinić byl na levé straně v ofsajdu.
30'
Pas Lazoviće zleva prodloužil Emperuer u přední tyče nataženou nohou proti Bonuccimu za domácí branku.
29'
Nahrávka Cuadrada z pravé strany na osu hřiště skončila pouze na noze obránce.
28'
Kalinič získal míč při souboji s Bonuccim na středu, otočil se kolem domácího stopera a a dostupoval jej Arthur. Nicméně rozhodčí zapískal, protože Kalinić zasáhl levou rukou Bonucciho a ten si ještě kontroloval, jestli mu náhodou nevypadl zub.
27'
Cuadrado začal útok po pravé straně, nahrál zhruba na střed, ale střela Danila pravou nohou ze střední vzdálenosti letěla vysoko nad branku.
26'
Lazović zahrál standardku do pravé části šestnáctky, hostům se nepovedlo zakončit.
25'
Další centr pravačky Lazoviće z levé strany k zadní tyči odvrátil domácí celek hlavou, posléze následoval zákrok na Danila, který sudí neodpískal a Juventus se hodně zlobil.
24'
Colley podržel balón na pravé straně, počkal na podporu spoluhráčů a hosté jsou nastěhovaní na své útočné polovině.
23'
Lazović si naběhl na pas spoluhráče na levou stranu a mezi nohama beka střílel vedle vzdálenější tyče.
23'
Hosté hrají výborně! Lazović poslal centr zleva na zadní tyč a zakončení Coleyho z úhlu propadlo malým vápnem
22'
Přihrávku do pravé poloviny vápna stáhl vybíhající Szczesny do rukavic!
21'
Dybala z jedničky a pravé strany levou nohou nečistě překopl branku a vykopávat bude Silvestri.
21'
První střela na bránu a hned celkem těžká práce pro Silestriho! Dobře načasovaná nahrávka šla na levou stranu na Bernardeschiho, toho stíhali dva hráči hostů, střelu po zemi na bližší vyrazil brankář Hellasu na roh.
20'
Juventus nemůže útočit, za což může faul Moraty.
19'
Juventus si poradil s vysunutým presinkem, jenže při přechodové fázi nezpracoval Cuadrado křižnou nahrávku na pravé straně.
18'
Což dokumentuje, že domácí mužstvo ještě nevystřelilo na branku.
17'
Každopádně ze strany Juventusu to je zatím velká bída a Andrea Pirlo nemůže být spokojen, protože Hellas je dost možná lepším mužstvem. Absence Ronalda je hodně znát.
17'
Radost hostů netrvala dlouho! Po několika odrazech odcentroval Hellas z pravé strany na hranu malého vápna a Colley se zakončením k přední tyči nemýlil. Nicméně nacházel se v době centru před Danilem a tudíž v ofsajdu.
16'
Kalinić celkem snadno přetlačil Bonucciho a získal roh zleva.
15'
Faraoni se na přední tyči pokusil o nůžky, ale stejně jako v případě Lovata nedokázal zakončit směrem na brankáře Juventusu.
14'
Bonucci tečoval pas Colleyho z pravé strany k bližší tyči, kde si ublížil jeho spoluhráč při souboji s Demiralem. Držel se ještě za rameno, ale je v pořádku. Hosté zahrávají roh.
13'
Cuadrado se přehozením míče na levou nohu na pravé straně zbavil obránce, ale posléze mu nevyšla přihrávka mezi dva beky k přední tyči, tu pustil Lazović za branku.
12'
Ceccherini přečetl přihrávku Dybaly a rozeběhl se po pravé straně, jeho výlet skončil na polovině hrací plochy.
11'
Další faul Bonucciho zezadu na Kaliniće a zase nedaleko středového kruhu, tentokráte domácí kapitán nesouhlasí s výrokem hlavního rozhodčího.
10'
Je veselo! K vidění byl tvrdý skluz Emperuera do pravé nohy Dybaly. Ten ležel na trávníku. Emperuer dostal poslední varování.
9'
Bonucci fauloval na ose hostující obranné poloviny Kaliniče po ztrátě balónu a hosté evidentně nebudou nikam pospíchat.
9'
Nesledujeme vůbec špatný úvod zápasu, jedná se o fotbal nahoru-dolů.
8'
Kalinič se odpoutal od beka a naskakoval na centr, míč se odrazil ještě na pravou stranu vápna, kde Lovato při snaze o nůžky promáchl.
7'
Rozhodčí pustil hraniční zákrok na Rabiota a hosté postupovali středem do kontru, přihráli doprava, kde byl Colley při pokrytí míče zasažen do nohy a s určitou prodlevou už zazněla píšťalka hlavního arbitra.
6'
Obránce vypíchl míč Cuadradovi z levé strany, ale Juventus ještě kombinuje poblíž vápna soupeře.
5'
Cuadrado nakopl míč na pravou stranu a Juventus zrychlil hru narážečkou, následoval ale pas do ofsajdu na Dybalu. Ten ještě pokračoval v útoku a po odpískání zakončil do vzdálenější tyče.
4'
Lazovič pokazil nahrávku z první na levé straně a protiútok začíná autové vhazování Cuadrada na Demirala.
3'
První rohový kop zápasu směřoval na bližší tyč, hosté se bez problémů a pomoci Silvestriho ubránili.
2'
Dybala vzal nakrátko standardku zleva, posunul balón Arthurovi, ten jej trefil nečistě, ale Ramsey ještě ze souboje jeden na jednoho vytěžil roh.
1'
Faraoni běžel zpět do brány a ve vápně překazil centr Arthura z levé strany, domácí celek ještě vhazuje na útočné polovině.
1'
Juventus rozehrál, nastoupil v růžových dresech, zatímco Hellas v modrém.
1'

Juventus FC: Szczęsny – Danilo, Bonucci (C), Demiral – J. Cuadrado, Arthur, Rabiot, Bernardeschi – Ramsey – Dybala, Morata.
Náhradníci: Buffon, Pinsoglio – Portanova, Frabotta, D. Peeters, Kulusevski, Vrioni, Rafia, Bentancur, McKennie.

Hellas Verona FC: Silvestri – Ceccherini, Lovato, Empereur – Faraoni (C), Vieira, Zaccagni, Lazović – Tameze, Colley – N. Kalinić.
Náhradníci: A. Berardi, Pandur – Danzi, Dimarco, Barák, Ilić, Terracciano, Cancellieri, Rüegg, Favilli, Amione, Magnani.

Rozhodčí: Pasqua – De Meo, Imperiale.
Juventus v týdnu odstartoval nový ročník Ligy mistrů. Na hřišti Dynama Kijev zvítězil v úterý poměrem 2:0, když obě branky vstřelil ve druhém poločase Morata. Juventusu tak nemusela vadit absence Ronalda, který byl pozitivně testovaný na koronavirus a musel dokonce opustit portugalskou reprezentaci. Navíc již v 19. minutě střídal zraněný stoper Chiellini. Nechme se překvapit, v jaké sestavě dnes nastoupí domácí fotbalisté. Již ve středu je totiž čeká další utkání Ligy mistrů a představí se na Barceloně.

Co se týče Serie A, tak v té si zatím obhájce titul nepočíná úplně ideálně. Ve čtyřech duelech hned dvakrát ztratil, což v případě Juventusu nebývá pravidlem. Plichtu 2:2 proti AS Řím zachraňoval Ronaldo. V posledním utkání na trávníku nováčka z Crotone šel protivník do vedení po trefě z penalty, na což reagoval ve 21. minutě Morata.
Hellas se loni vrátil do Serie A po jednoleté odmlce, kdy sestoupil do Serie B. Nutno podotknout, že si vedl výborně a skončil na deváté pozici se ziskem devětačtyřiceti bodů. Co se týče letošní sezony, tak tu nezačal špatně. Po svých čtyřech odehraných zápasech disponuje bilancí dvě výhry – jedna remíza – jedna porážka. Dodejme, že domácí výhra nad AS Řím byla z kategorie kontumačních, neboť soupeř chybně uvedl Amadoua Diawaru na soupisku hráčů do 22 let, ačkoliv v červenci oslavil třiadvacáté narozeniny...

Před letošní sezonou posílil Hellas český záložník Antonín Barák. Ten uplynulý ročník nejvyšší italské soutěže odehrál v Lecce, které sestoupilo. Barák se následně vrátil do reprezentace a může pomýšlet na účast na odloženém evropském šampionátu. Dnes ale bude scházet v sestavě hostujícího celku.
Juventus je dnes podle mínění sázkových kanceláří papírovým favoritem. V loňské sezoně získal devátý italský titul za sebou a celkově šestatřicátý v historii. Tím pádem má na svém kontě stejně titulů jako Inter a AC Milán dohromady. Nicméně byla to jeho jediná trofej v sezoně. Ve finále Coppa Italia padl na penalty s Neapolí. V osmifinále Ligy mistrů jej vyřadil Lyon (prohra 0:1 venku, výhra 2:1 doma). Odveta se hrála až po pěti měsících od prvního utkání. Důvody asi netřeba zmiňovat. Každopádně toto vyřazení stálo židli italského kouče Sarriho. Ten tak na lavičce Juventusu vydržel pouze rok po přesunu z Chelsea. Renomé si zvedl hlavně v letech 2015-2018, kdy trénoval Neapol.