Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Parma - 17. ledna 2021   15:00

Sassuolo
90+4' Djuričić
1:1
(0:1)
Parma
37' Kucka  (Gi. Pezzella)
Sassuolo
Consigli – Toljan (46. Müldür), Chiricheş, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos (71. Rogério) – Magnanelli (C) (60. Djuričić), K. Ayhan – Defrel, Maxime López, Traorè (86. Raspadori) – Caputo (71. Haraslín).
I. Pezzuto (ITA)
Mapei Stadium – Città del Tricolore (Reggio Emilia)
Parma
Sepe – Busi, Iacoponi, Dierckx, Gi. Pezzella (74. Ricci) – Brugman (87. Cyprien), Grassi (86. Sohm), Kurtić – Kucka, Cornelius, Gervinho.

Z tohoto zajímavého utkání je to všechno. Děkujeme za pozornost a užijte si zbytek neděle. Na viděnou.
Za týden se Sassuolo venku utká s římským Laziem, které platí na sedmém místě za tabulkového souseda. Parma bude hostit desátou Sampdorii.
Oba týmy zůstaly po remíze v derby na svých pozicích. Sassuolo je osmé, Parma předposlední – devatenáctá.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 18:11.
Fotbalisté Parmy byli na půdě Sassuola blízko vítězství, o to ale hosté nakonec přišli ve čtvrté minutě nastavení. Po Busiho faulu uvnitř pokutového území proměnil penaltu střídající Filip Djuričić. Jinak byl druhý poločas ve znamení marného dobývání hostující šestnáctky. Že by ale byl předposlední celek Serie A vyloženě zalezlý, to rozhodně ne. V útoku zlobil zejména aktivní Gervinho, který po změně stran jednou střílel téměř z malého vápna nad břevno a podruhé vybídl k zakončení Kucku, který ale z i ideální pozice rovněž přestřelil. Jinak ale vděčí Parma slovenskému záložníkovi, jenž hrál už od první minuty po střetu s Chiricheşem s obvázanou hlavou, za bod. Byl to právě on, kdo ve 37. minutě prodloužil Pezzellův kratší centr z levé strany hlavou přesně ke vzdálenější pravé tyči.
90+5'
90+4'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
FILIP DJURIČIĆ zvolil krátký rozběh a umístil přízemní ránu k pravé tyči. Luigi Sepe se vrhnul na opačnou stranu.
90+3'
Gian Marco Ferrari upadl po kontaktu s Maximem Busim v pokutovém území. Sassuolo má jedinečnou možnost vyrovnat z penalty!
90+2'
Gian Marco Ferrari prodloužil po autovém vhazování hlavou míč za sebe, kde číhal Giacomo Raspadori. Oblouček z hlavy střídajícího útočníka ale spadl na vrchní síť.
90+1'
Utkání bude nastaveno o čtyři minuty. Hosté tahají čas, co se dá.
90'
A Gian Marco Ferrari v krátkém sledu podruhé. Sassuolo rozehrálo z levé strany standardku prudkým centrem na střed vápna, křižná hlavička domácího beka ale skočila výrazně vedle levé tyče.
89'
Po centru z levé strany si domácí fotbalisté žádali další roh, opakované záběry ale daly zapravdu rozhodčímu, který nařídil odkop od branky. Tím, kdo zakončoval vedle levé tyče, byl skutečně Gian Marco Ferrari.
88'
Sassuolu už nezbývá mnoho času. Jednu z posledních možností na ohrožení Sepeho klece budou mít domácí z rohového kopu.
87'
Do zakončení se hnal Andreas Cornelius, jeho snahu ale utnul hvizd rozhodčího, který reagoval na gesto kolegy na pomezí. Byl to ofsajd.
87'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Gastón Brugman, přichází Wylan Cyprien.
86'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Alberto Grassi, přichází Simon Sohm.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Giacomo Raspadori.
85'
A faul byl pískán i po následném rozehrání domácí standardky. Ještě než dolétl před branku ostrý centr z pravé strany, spatřil hlavní arbitr útočný zákrok Kaana Ayhana na malém vápně.
84'
V závěru duelu se rozhodně nehraje v rukavičkách. Sudí Pezzuto znovu tasí žlutou kartu. U postranní čáry fauloval Maxime Busi.
83'
Na levé straně aktivní Gervinho se snažil skrze Vlada Chiricheşe prodrat až ke střele. Na tu nakonec metr před hranicí malého vápna došlo, leč mířila výrazně nad břevno.
82'
To zkusil až o několik sekund později Hamed Traorè, leč zpoza šestnáctky. Jeho nepovedená dělovka by se ujala spíše v ragby.
81'
Fotbalisté Sassuola teď motali hostům hlavy v jejich šestnáctce. Balon létal sem a tam. Nakonec jej z pravé strany poslal ostrým přízemním centrem "do ohně" Mert Müldür, ani tentokrát ale domácí zakončit nedokázali.
80'
Závěr zápasu je rozkouskován častými fauly. Jedním takovým se teď u postranní čáry provinil Gastón Brugman, jenž si bude muset dávat na další zákroky zvýšený pozor. Od rozhodčího to má za žlutou.
78'
Ze střední vzdálenosti se opřel do balonu Alberto Grassi a byla z toho slušná možnost. Andrea Consigli se tygřím skokem vrhnul k levé tyči a balon zkrotil.
77'
Střídající Rogério stáhl rozběhnutého Alberta Grassiho jen za cenu žluté karty. Stalo se tak pouze několik decimetrů před lajnou lemující velké vápno.
76'
Další útočná snaha Sassuola ztroskotala na nepovedeném zpracování balonu v podání Filipa Djuričiće. Smolař čtvrtečního pohárového duelu proti Spalu zahrál rukou.
75'
Je to stále stejná písnička. Sassuolo kombinuje na polovině Parmy, kde se snaží roztahovat hru do stran. Vzduchem ale do vápna hostů cesta nevede. Hradba těl ve žlutém pracuje před vlastní brankou (zatím) na výbornou.
74'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Giuseppe Pezzella, přichází Giacomo Ricci.
73'
Giuseppe Pezzella inkasoval bolestivý úder, po němž musí být ošetřen. Zdá se ale, že hostující bek dohrál a bude rovnou vystřídán.
72'
Maxime López se po Vladu Chiricheşovi stává druhým hráčem, který bude dohrávat se žlutou kartou. Tu si vysloužil zákrokem na Gastóna Brugmana.
71'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Lukáš Haraslín.
71'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giorgos Kiriakopoulos, přichází Rogério.
70'
V krátkém sledu dvojice domácích centrů, které znovu bezpečně odvrátila pozorná obrana Parmy. To hlavní ale přišlo o chvíli později. Do střelecké pozice se na pravé straně šestnáctky prodral skrze protihráče Filip Djuričić, svou dělovku ale napálil vedle pravé tyče. Rána mu evidentně sjela z kopačky.
69'
K ohrožení branky nakonec nedošlo. Parma ale zůstává u balonu, byť ho postupně vrátila až k vlastnímu gólmanovi Sepemu.
68'
Maxime López odhodil zezadu na trávník Juraje Kucku. Parma může zahrozit ze standardní situace.
67'
Sassuolo obklíčilo pokutové území Parmy, skulinku k průniku ale hledalo marně. Nakonec to vzal na sebe Giorgos Kiriakopoulos, jehož dělovku ze střední vzdálenosti lapil pod břevnem Luigi Sepe.
65'
Gervinho se znovu šikovně uvolnil na levé straně hrací plochy a našel zpětnou přihrávkou ve vápně nehlídaného Juraje Kucku. Slovenský záložník ale druhý gól nepřidal, míč měl příliš proti noze a z ideální pozice tak pálil několik metrů nad branku.
63'
K akrobatickému zakončení se na středu velkého čtverce odhodlal Kaan Ayhan. Jeho rána přes hlavu zády k brance ale letěla vysoko nad břevno.
62'
Hamed Traorè vybojoval v souboji s Maximem Busim rohový kop. Ten rozehraje Sassuolo z levé strany.
61'
Po nedovoleném zákroku Maxima Lópeze následovala nepovedená standardka Parmy. Nutno říci, že hosté nejsou zalezlí a snaží se hrát fotbal.
60'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Filip Djuričić.
59'
Z následného rohového kopu Sassuolo nezahrozilo. Po Caputově útočném faulu na Simona Iacoponiho bude moci domácí kouč Roberto De Zerbi podruhé střídat.
58'
Nechybělo příliš a bylo srovnáno! Gian Marco Ferrari přihrával zleva někam k penaltovému puntíku, kde pálil bez přípravy levačkou Grégoire Defrel. Jeho ránu mířící do levé horní části branky vyrazil Luigi Sepe pohotovým zákrokem nad břevno.
57'
Prudký centr z kopačky Hameda Traorèho odvrátila hostující obrana mimo šestnáctku, Sassuolo ale zůstává v tlaku.
56'
Giuseppe Pezzella poslal pět metrů před vlastní šestnáctkou k zemi Merta Müldüra. Standardka pro Sassuolo.
55'
Proti značné přesile se vydal na útočný výlet Gervinho. Neměl podporu spoluhráčů, přesto se prokličkoval skrze Kaana Ayhana málem až do zakončení uvnitř šestnáctky. Tam se ale dostal s balonem příliš do úhlu.
53'
Hosté přenesli balon dopředu nákopem na levé křídlo, kde si míč potáhl až do šestnáctky Gervinho. Útočník z Pobřeží Slonoviny posléze přihrával na hranici velkého vápna Jasminu Kurtićovi, ten ale přízemní ranou minul o více než metr levou tyčku.
52'
Parma kombinuje s míčem na vlastní polovině. Sassuolo se snaží napadat.
51'
Sassuolo je po změně stran natlačeno na útočné polovině, naráží ale na dobře zformovanou obranu Parmy. Zpoza šestnáctky nyní vypálil Grégoire Defrel, jeho pokus byl ale zblokován.
50'
Hamed Traorè si zpracoval vyšší balon rukou. Sudí Pezzuto to dobře viděl a foukl do píšťalky.
48'
Dělovka z kopačky nově příchozího Merta Müldüra zasáhla bolestivě do hlavy jednoho ze spoluhráčů, od níž se míč odrazil k brankáři Sepemu.
47'
Dá se očekávat zvýšená aktivita Sassuola. To nyní rozehraje po zblokovaném centru Giorgose Kiriakopoulose rohový kop z levé strany hřiště.
46'
Grégoire Defrel zahájil druhé dějství nedovoleným zákrokem. Dnes zatím není domácí útočník příliš vidět.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremy Toljan, přichází Mert Müldür.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:06.
Sassuolo neporazilo Parmu už čtyřikrát v řadě a na výhru favorita to nevypadá ani dnes. Stejně jako ve čtvrtečním pohárovém střetnutí s druholigovým Spalem připravila domácí celek o vedení nastřelená branková konstrukce, aby se posléze prosadil soupeř. V tomto případě to byl Juraj Kucka. Slovenský záložník utržil hned po půlminutě zápasu bolestivý úder kopačkou a hraje s obvázanou zakrvácenou hlavou. Právě touto částí těla ale prodloužil ve 37. minutě míč po Pezzellově centru z levé strany ke vzdálenější pravé tyči. Z gólu se pár vteřin radovali i domácí, Caputova přízemní střela k pravé tyči ale nebyla pro těsný ofsajd uznána.
45+3'
45+3'
Gastón Brugman adresoval prudký centr na zadní tyč, balon to byl ale opět o něco vyšší, než by bylo pro jeho spoluhráče zdrávo. Následně přilétl ještě Kurtićův centr z levé strany, který vyboxoval na roh Andrea Consigli. Na ten už ale nedojde – sudí Pezzuto úvodní dějství hvizdem do píšťalky ukončil.
45+2'
Parma získala v závěru poločasu standardku na útočné polovině. Giorgos Kiriakopoulos zajel do Alberta Grassiho a fotbalisté v pruhovaných dresech se musí stěhovat před vlastní branku.
45+2'
Balon se po centru z pravé strany dostal jen do rukavic brankáře Luigiho Sepeho. A ten se svou rozehrávkou určitě spěchat nebude.
45+1'
Z levé strany odcentroval na střed šestnáctky Giorgos Kiriakopoulos. Jeho pas srazil vedle pravé tyče Daan Dierckx. Bude se kopat roh.
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
44'
Sassuolo je v posledních minutách směrem dopředu naprosto bezzubé. Aktuálně jsou to navíc hosté, kdo má v držení míč. Konkrétně Maxime Busi, jenž uvede do hry autové vhazování na půl hřiště.
42'
Na vysoký centr z levé strany si u pravé tyče naskakoval Andreas Cornelius, na balon ale nedosáhl ideálně a zakončoval příliš do strany.
41'
Domácí obrana si se vzdušným pasem poradila a dostala míč k půlící čáře. Zakrátko si ale absolutně nerozuměli Kaan Ayhan s brankářem Andreou Consiglim. Dalekonosná malá domů skončila za brankovou čárou a Parma dostala k dispozici naprosto zadarmo rohový kop.
40'
A další faul. Po nedoveleném zákroku Hameda Traorèho na Alberta Grassiho bude Parma zahrávat standardku z pravého okraje hrací plochy.
39'
Útočné snažení Sassuola skončilo těsně před hranicí hostující šestnáctky. Tam se Giorgos Kyriakopoulos provinil útočným faulem.
37'
Parma právě vstřelila branku!
Hosté jdou na půdě favorita do vedení! Z levé strany našel Giuseppe Pezzella kratším centrem zakrvácenou hlavu JURAJE KUCKY a "otloukánek" tohoto zápasu umístil míč před hranicí malého vápna přesně ke vzdálenější pravé tyči.
35'
Hamed Traorè hledal centrem ze strany někoho ze spoluhráčů v šestnáctce. Míč nakonec nikým nezasažen prolétl až do zámezí.
34'
Gervinhovu přihrávku z levé části pokutového území odehrál Vlad Chiricheş do ruky vlastního spoluhráče, konkrétně Kaana Ayhana. Parma si žádala penaltu, ta se ale po zásahu VARu nepíská. Gervinho totiž nahrával z ofsajdu.
33'
Míč v rukavicích Luigiho Sepeho, k němuž se dokutálel nepřesný domácí nákop.
32'
Gian Marco Ferrari byl na útočné polovině faulován u levé postranní čáry. Rozehrávka ale Sassuolu nevyšla podle plánu. Míč už mají na kopačkách znovu hosté.
31'
Je za námi půlhodina hry. Zatím sledujeme relativně vyrovnané derby, které branku dosud nenabídlo. Blíže k ní měli domácí, jednou jim ale radost pokazilo břevno, podruhé těsný ofsajd.
30'
Rychlá protiakce Sassuola přinesla zblokovanou přízemní střelu Maxima Lópeze, který dostal nabito na pravou stranu velkého čtverce.
29'
Sassuolu se nepovedl odkop, a tak se do vápna snažil prodrat z pravé strany Alberto Grassi. Ten po kontaktu upadl, k nelibosti hostů ale nechal sudí Pezzuto pokračovat ve hře.
28'
Hostům se v posledních minutách podařilo nabourat předešlý tlak Sassuola. Nyní jsou to fotbalisté ve žlutých dresech, kdo má na kopačkách balon častěji.
26'
Exekuce přímého kopu se ujal Gastón Brugman. Ten nejprve pálil do zdi postavené na hranici šestnáctky, z dorážky pak mířil vysoko nad branku.
25'
Slovenský fotbalista ve službách Parmy se opět jen stěží staví na nohy. Podruhé v utkání je otřesen. Následovat bude zajímavá standardka Parmy z nějakých dvaceti metrů.
24'
Juraj Kucka inkasoval kousek před hranicí šestnáctky další tvrdý úder. Tentokrát jej ve výskoku sestřelil loktem Maxime López.
23'
Hraniční situaci ještě zkoumal skoro dvě minuty VAR. Původní verdikt nakonec zůstal v platnosti – Caputo byl v době přihrávky loktem v těsném ofsajdu, branka neplatí.
21'
Sassuolo se po rychlé akci radovalo z vedení, ale jen pár vteřin. Francesco Caputo se po průnikové přihrávce za obranu ocitl tváří v tvář Luigimu Sepemu a pokořil ho ranou k pravé tyči. Pískán byl ale ofsajd!
20'
Hosté s kratším centrem na přední tyč neuspěli. Pohotově zareagovala obrana Sassuola, která míč odvrátila daleko ze své šestnáctky. Momentálně jsou již domácí fotbalisté usazeni na útočné polovině.
19'
Parma má další možnost ohrozit domácí branku – tentokrát z rohového kopu. Ten rozehraje po zblokovaném centru Alberta Grassiho.
18'
Juraj Kucka si převzal balon na ofsajdové linii a adresoval z pravé strany zajímavý přízemní centr na zadní tyč. Ani jeden ze dvou spoluhráčů v šestnáctce ale balon před odkrytou částí branky nezasáhl.
17'
Teď si budou moci fotbalisté Parmy na chvíli odpočinout. Jeremy Toljan uplatnil přílišně důraz u postranní čáry a je mu pískán faul.
16'
Domácí favorit je pevně usazen na útočné polovině, kde pozvolna stupňuje svůj tlak. Parma se často brání jen za cenu dalekých odkopů.
15'
Andrea Consigli vyrazil proti dlouhému balonu ven z vlastní šestnáctky a odvrátil ho do zámezí.
13'
Sassuolo převzalo otěže hry a začíná zlobit. Prostor pro střelu si udělal Francesco Caputo. Jeho zakončení do pravého spodního růžku branky Luigi Sepe hbitým zákrokem zpacifikoval.
12'
Po trochu překvapivé malé domů vzduchem z kopačky jednoho ze spoluhráčů musel Andrea Consigli kousek před brankovou čárou zasáhnout hlavou.
11'
Domácí dělily centimetry od vedení! Po přihrávce z pravé strany orazítkoval Giorgos Kiriakopoulos ranou z penaltového puntíku břevno!
10'
Sassuolo operuje s míčem na vlastní polovině a vyčkává na vhodný moment k přechodu do útoku.
8'
Hamed Traorè volil na levém okraji šestnáctky něco mezi centrem a nepovedenou střelou. Luigi Sepe u své tyče nemusel zasahovat, pouze se teď ujme rozehrávky.
7'
Jeremy Toljan srazil hostující pokus o odkop za autovou čáru. Parma po vhazování vyvezla balon na polovinu Sassuola, tam o něj ale přišla.
6'
Parma je v úvodu zápasu aktivnějším týmem. Fotbalisté ve žlutých dresech aktuálně kombinují na půlící čáře, balon Sassuolu půjčují jen minimálně.
5'
Z levé strany se snažil prodrat do domácí šestnáctky Gervinho, nakonec byl ale o hrací předmět oloupen.
4'
Andreasi Corneliusovi byl pískán nedovolený zákrok na Giana Marca Ferrariho. Spíše to ale vypadalo, že se domácí bek srazil s Vladem Chiricheşem, tedy vlastním spoluhráčem.
3'
Kucka už je na nohou. Dohrávat bude s pokrývkou hlavy, v níž se zjevila krvavá rána. Takový vstup do zápasu si jistě někdejší hráč pražské Sparty nepředstavoval.
2'
Slovenský záložník leží otřesený na trávníku a bude potřebovat ošetřit. Tohle nevypadá vůbec dobře.
1'
Blesková žlutá karta pro Vlada Chiricheşe. Ten při snaze zasáhnout balon trefil kopačkou do hlavy Juraje Kucku.
1'
Fotbalisté Sassuola nastoupili do zápasu v tradičních pruhovaných zeleno-černých dresech. Hosté z Parmy odehrají derby ve žluté sadě.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Magnanelli (C), K. Ayhan – Defrel, Maxime López, Traorè – Caputo.
Náhradníci: Pegolo, Turati – Djuričić, Haraslín, Müldür, Oddei, Rogério, Peluso, Raspadori, Marlon, Karamoko, Mercati.

Parma Calcio 1913: Sepe – Busi, Iacoponi, Dierckx, Gi. Pezzella – Brugman, Grassi, Kurtić – Kucka, Cornelius, Gervinho.
Náhradníci: Colombi – Brunetta, Camara, Cyprien, Dezi, Mihaila, Radu, Ricci, Sohm, Sprocati, Artistico, Traoré.

Rozhodčí: I. Pezzuto (ITA).
V derby těchto rivalů poslední dobou nepadá mnoho branek. V loňské sezóně vyhrála oba zápasy nejtěsnějším rozdílem 1:0 Parma. Celkově pak Parma neprohrála se Sassuolem už čtyřikrát v řadě.
Rozdílná produktivita se odráží také na klubových statistikách. Nejlepším střelcem Sassuola je se sedmi góly Domenico Berardi. Šestadvacetiletý útočník je ovšem momentálně na listině zraněných hráčů a poslední dva zmíněné nepovedené zápasy musel vynechat. Na straně Parmy stačí na vizitku nejlepšího střelce týmu čtyři trefy. Pyšní se jimi Gervinho, třiatřicetiletý útočník z Pobřeží Slonoviny, jenž se po třízápasové absenci vrátil v posledním utkání proti Laziu zpět do sestavy.
Soupeře bude mít Sassuolo pro tento úkol ideálního. Parmě se momentálně vůbec nedaří, což se odráží i na tabulkovém postavení. Jen dvě výhry a dvanáct získaných bodů stačí na předposlední devatenáctou příčku. Hůře už je na tom pouze poslední Crotone. I to má ovšem produktivnější útok než Parma, která se v zakončení nesmírně trápí. Pouhých třináct vstřelených gólů v aktuálním ligovém ročníku toho budiž důkazem. Nejlépe si Parma vedla na přelomu listopadu a prosince. Po výhře 2:1 v Janově přišly tři remízy v řadě s Beneventem, Cagliari a především vedoucím týmem soutěže AC Milán. Od té doby ale Parma čeká na další body marně – v posledních pěti kolech pětkrát prohrála a vsítila jediný gól. Naposledy přepustila Parma před týdnem všechny body Laziu Řím, které na hřišti soupeře zvítězilo 2:0.
Fotbalisté Sassuola usilují o posun na pohárové příčky. Aktuálně se tým nachází s 29 získanými body na osmé pozici a nutně se potřebuje odrazit na vítěznou vlnu. Před týdnem Sassuolo, dle očekávání, podlehlo favorizovanému Juventusu Turín. Celý druhý poločas přitom hrálo v deseti bez vyloučeného Obianga, i tak dokázalo vyrovnat na 1:1. "Stará dáma" ale nakonec body neztratila, o svém triumfu 3:1 rozhodla v závěrečné čtvrthodině. Nečekanou facku ovšem dostal klub z regionu Emilia-Romagna ve čtvrtek v osmifinále domácího poháru. Proti druholigovému Spalu bylo Sassuolo dlouho lepším týmem, dvě minuty po změně stran se ale nechal zbytečně vyloučit Djuričić a hosté toho využili ke dvěma brankám. Na nečekané favoritově porážce 0:2 nic nezměnilo ani dvojí zakončení do brankové konstrukce. A tak mají svěřenci jednačtyřicetiletého ambiciózního trenéra Roberta De Zerbiho rozhodně co napravovat.
Hezké nedělní odpoledne u sledování fotbalové Serie A. Nejvyšší italská soutěž má dnes po pohárové vsuvce na programu celkem sedm střetnutí svého 18. kola. My se v tomto textovém přenosu zaměříme na duel mezi kluby US Sassuolo Calcio a Parma Calcio 1913. V roli papírových favoritů půjdou do utkání fotbalisté domácího celku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62