Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Sassuolo - 28. listopadu 2021   15:00

AC Milán
22' A. Romagnoli (Hernández)
1:3
(1:2)
Sassuolo
25' Scamacca  (Raspadori) • 34' Kjaer (vl.)  • 67' D. Berardi  (Henrique)
AC Milán
Maignan – Florenzi (70. Pellegri), Kjaer, A. Romagnoli, Hernández – Bakayoko (46. Kessié), Binnásir (61. Tonali) – Saelemaekers (82. Kalulu), B. Díaz (46. Messias), Leão – Ibrahimović.
Manganiello – Fiore, Raspollini
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Sassuolo
Consigli – Müldür, K. Ayhan, G. M. Ferrari, Kyriakopoulos – Frattesi (81. Harroui), Maxime López, Henrique (81. Toljan) – D. Berardi (81. Traorè), Scamacca (60. Defrel), Raspadori (90. Chiricheş).
Satalino, Pegolo – Chiricheş, Peluso, Toljan, Harroui, Magnanelli, Traorè, Rogério, Defrel.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 12:7.
Je konec! Sassuolo i v letošní sezóně vítězí na půdě AC Milán. Hosté dnešní duel ovládli výsledkem 3:1. Do vedení se po dvaceti minutách dostal domácí celek, když se hlavou prosadil Alessio Romagnoli. O bleskové vyrovnání se parádní střelou postaral Gianluca Scamacca. Do vedení se pak Sassuolo dostalo díky nešťastnému zásahu Simona Kjaera. AC se po změně stran tlačilo do útoku. Hostům ale dal klid na kopačky třetí brankou Domenico Berardi. Následně byl ještě vyloučen Romagnoli, což zhatila všechny šance AC na návrat do utkání.
90+4'
90+3'
Mert Müldür dostal přihrávku na levou stranu, odkud vyslal další přihrávku na hranici velkého vápna, jenže míč jen odevzdal domácím.
90+2'
Tonali se ujal rozehrávky dalšího rohového kopu. Jeho pobídka přiletěla na malé vápno, ale Ibrahimovič míč do branky nedostal ani rybičkou.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Vlad Chiricheş.
90'
Domácí brankář nakopl míč na levou stranu, jenže Ibrahimovič jeho pobídku nedokázal prodloužit za sebe. Zadáci Sassuola snadno získali míč.
89'
Domácí AC v samotném závěru utkání zahrávalo rohový kop. Hernández odcentroval na zadní tyč, jenže Junior Messias v záklonu nedal své hlavičce dostatečnou razanci.
88'
Domácí brankář vyrazil na hranici velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Jeho nákop ale Leao nedokázal udržet ve hře.
87'
Ibrahimovič napadal rozehrávku Sassuola na jeho polovině. Fotbalisté v bílém si dali na švédskou hvězdu pozor a odehráli míč dopředu.
86'
Mert Müldür na levé straně našel Ayhana, kterému k zakončení u vzdálenější tyčky scházely snad dva kroky. Domácí jsou zralí na ručník.
85'
Hosté se v závěru dnešního souboje nikam neženou. Domácí Kalulu si navíc všiml jednoho z napadajících soupeřů a odehrál míč na levou stranu.
84'
Sandro Tonali prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr přiletěl do míst, kde zasáhla defenziva AC Milán.
83'
Simon Kjaer včas vystoupil na levé straně a vnějším nártem odkopl míč do bezpečí. Hostující Sassuolo bude vhazovat na polovině AC Milán.
82'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Pierre Kalulu.
81'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Hamed Traorè.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matheus Henrique, přichází Jeremy Toljan.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Abdou Harroui.
80'
Simon Kjaer si nechtěl komplikovat život a raději si pomohl malou domů do rukavic brankáře domácího AC Milán. Domácí jsou v posledních minutách směrem vpřed bezzubí.
79'
Sassuolo zahrávalo přímý kop na hranici velkého vápna. Jeho rozehrávky se ujal Berardi, ale domácí brankář jeho dělovku vyrazil před sebe.
78'
Obrovská komplikace pro domácí AC! Romagnoli složil k zemi unikajícího Defrela a musí do sprch!
77'
Kessie se na pravé straně tlačil do odcentrování, ale jeho pobídku zablokoval hned první soupeř v bílém dresu hostujícího Sassuola.
75'
Další útok Sassuola zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si při přihrávce do vápna nepohlídal Raspadori.
74'
Žlutou kartu dostává Simon Kjaer (AC Milán).
73'
Sassuolo po vstřelení třetí branky hraje hodně zkušeně a svého soupeře prakticky nepouští do šancí. Naopak hráči AC mají velké problémy s rozehrávkou.
72'
Sassuolo zahrávalo přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho exekuce se ujal Domenico Berardi, který pravačkou trefil hráče ve zdi.
71'
Žlutou kartu dostává Sandro Tonali (AC Milán).
70'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Pietro Pellegri.
69'
AC Milán se rychle vydalo vpřed se snahou o bleskový návrat do hry. Domácí zahrávali rohový kop, ale k míči se nikdo v červenočerném nedostal.
67'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Hostující celek přidává třetí branku a přibližuje se k vítězství! DOMENICO BERARDI v pokutovém území oklamal Romagnoliho a přízemní střelou prostřelil domácího brankáře!
66'
Raspadori se ujal rozehrávky rohového kopu Sassuola. Do zakončení se dostal Berardi, jenže zakončením z tísně poslal míč vysoko nad břevno.
65'
Maxime López na polovině hřiště bez problémů získal míč a rozehrál na pravou stranu. Centr z pravé strany ale srazil do bezpečí Romagnoli.
64'
Sassuolo se snaží otupit sílící tlak domácího celku, jenže hráči AC pokračují v napadání soupeřovy rozehrávky.
63'
Domácí celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení hnal Zlatan Ibrahimovič, ale obránce byl důraznější.
62'
Sandro Tonali si na hranici velkého vápna našel odražený míč, který si přehodil na levačku a zakončil. Jeho technický pokus však prolétl nad břevnem.
61'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Sandro Tonali.
60'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Scamacca, přichází Grégoire Defrel.
59'
Mert Müldür se z pravé strany dostal k odcentrování do pokutového území, ale Alessio Romagnoli jeho pobídku v pádu odehrál do bezpečí.
58'
Alexis Saelemaekers dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, přehodil si míč na pravačku a vypálil. Jeho pokus ze záklonu ale skončil nad břevnem.
57'
Leao se dostal s míčem po pravé straně do pokutového území, jenže jeho technický projektil skončil vedle vzdálenější tyčky.
56'
Žlutou kartu dostává Theo Hernández (AC Milán).
55'
Junior Messias dostal přihrávku po pravé straně, hnal se do velkého vápna, ale zasáhl proti němu dobře postavený obránce.
54'
Žlutou kartu dostává Ismaël Binnásir (AC Milán).
54'
Florenzi vhazoval na levé straně a domácí už opět spěchají s útokem do blízkosti velkého vápna. Sassuolo brání snad v devíti lidech.
53'
Mert Müldür dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, odkud odcentroval na malé vápno, ale Romagnoli opět stál na správném místě.
52'
Berardi se z pravé strany dostal do pokutového území, přehodil si míč na levačku, ale prudkou střelou trefil dobře postaveného Romagnoliho.
51'
Domácí jsou v úvodu druhého poločasu hodně aktivní. Fotbalisté AC Milán se tlačí do pokutového území, ale Sassuolo zatím brání pozorně.
50'
Alessandro Florenzi z pravé strany odcentroval na malé vápno, ale před Zlatanem Ibrahimovičem odehrál míč do bezpečí Maxime López.
49'
Davide Frattesi poslal přihrávku na levou stranu, ale hráči AC Milán se rychle stáhli na svou polovinu a získali míč pro sebe.
48'
Domácí celek zahrával další rohový kop. Jeho exekuce se ujal Leao, ale brankář Consigli jeho nadýchaný centr vyboxoval ven ze šestnáctky.
47'
Z pravé strany se do pokutového území soupeře hnal Junior Messias, jenže si míč předkopl příliš daleko před sebe a už jej nevybojoval.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Tiemoué Bakayoko, přichází Franck Kessié.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Junior Messias.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Sassuola. Do vedení se po dvaceti minutách dostal domácí celek, když se hlavou prosadil Alessio Romagnoli. O bleskové vyrovnání se parádní střelou postaral Gianluca Scamacca. Do vedení se pak Sassuolo dostalo díky nešťastnému zásahu Simona Kjaera.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Sassuolo v závěru prvního poločasu pokračuje v aktivní hře a dostává se do tlaku. Domácí fotbalisté mají naopak velké problémy s rozehrávkou.
44'
Hernández se tentokrát tlačil do pokutového území, ale míč si předkopl daleko před sebe. Hostující brankář Consigli si s přehledem dokráčel pro míč.
43'
Sassuolo zahrávalo přímý kop na polovině domácího mužstva. Jeho rozehrávky se ujal Berardi, ale Scamacca míč přizvedl mimo tři tyče.
42'
Mert Müldür vhazoval u rohového praporku. Hosté se následně znovu dostali do pokutového území, ale Kjaer míč odehrál do bezpečí.
41'
Maxime López poslal přihrávku za obranu AC Milán, nicméně ani tato pobídka nenašla nikoho v bílém dresu. Sassuolo ale hraje v první půli sympaticky.
40'
Hernández z levé strany hledal přízemním centrem na malé vápno Zlatana Ibrahimoviče, ale před švédskou hvězdou míč odkopl do bezpečí bránící hráč.
39'
Žlutou kartu dostává Giacomo Raspadori (US Sassuolo Calcio).
38'
Brahim Díaz si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, kde se s míčem dobře otočil a přenesl těžiště hry vpravo. AC se kombinací snaží dostat klid na své kopačky.
37'
Domenico Berardi dostal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval na hranici šestnáctky, ale jeho pobídku domácí Romagnoli odehrál do bezpečí.
36'
Sassuolo je po vstřelení druhé branky pořádně nabuzené a nadále se tlačí do útoku. Naopak fotbalisté AC Milán jsou nyní jako opaření.
34'
Sassuolo otáčí vývoj dnešního souboje ještě před přestávkou a dostává se do vedení 2:1. Po rohovém kopu hostujícího celku se k odraženému míči dostal Gianluca Scamacca, jehož ránu si do vlastní branky nešťastně srazil SIMOM KJAER!
33'
Berardi prošel po pravé straně na hranici velkého vápna a předložil míč do šestnáctky. Jeho pobídku odehrál do bezpečí obránce Simon Kjaer.
32'
Mert Müldür fauloval domácího obránce šlapákem a může být rád, že za svůj zákrok neviděl žlutou kartu. Domácí AC bude pokračovat v kombinaci.
31'
Theo Hernández si naběhl na levou stranu, ale opět byl lapen v ofsajdové pasti. Obrana Sassuola dnes zatím vystupuje skvěle.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme ofenzivní utkání. Oba týmy se během první půle dostávají do šancí.
29'
Bakayoko dostal prostor na polovině soupeře a poslal přihrávku na pravou stranu. Jeho pobídka ale byla příliš dlouhá a skončila v autu.
28'
Maxime López zastavil rodící se akci AC a vidí žlutou kartu.
27'
Sassuolo zahrávalo přímý kop z pravé strany. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, nicméně připravený Leao míč odehrál na rohový kop.
26'
Rafael Leão se z levé strany dostal k odcentrování, nicméně jeho přenesený centr nenašel nikoho v červenočerném dresu AC Milán.
25'
Je vyrovnáno! Domácímu celku vedení moc dlouho nevydrželo! Po rychlém přechodu do útoku dostal přihrávku GIANLUCA SCAMACCA a neskutečnou dělovkou poslal míč do horního rohu! Tohle bude aspirovat na cenu za gól měsíce!
24'
Domácí celek pokračuje v aktivním přístupu k dnešnímu souboji. Domácí se usadili na polovině Sassuola, ale jejich kombinace je nepřesná.
22'
AC Milán právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení po rohovém kopu! Na centr od rohového praporku si u přední tyče naskočil ALESSIO ROMAGNOLI a prudkou hlavičkou překonal brankáře!
21'
Zlatan Ibrahimovič se hnal za přihrávkou z levé strany, ale švédský útočník z těžké pozice vybojoval pro domácí celek jen rohový kop.
19'
Hra je přerušna! Domácí Tiemoué Bakayoko po souboji s Lopézem zůstává ležet na trávníku.
18'
Maxime López potáhl míč vpřed po pravé straně a vyslal centr do pokutového území. Obránce Simon Kjaer jeho centr srazil na rohový kop.
17'
Čtvrtý ofsajd na straně AC Milán v dnešním souboji. Domácí hvězda Zlatan Ibrahimovič si své postavení tentokrát nepohlídal o pořádný kus.
16'
AC Milán zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Hernández poslal centr na přední tyč, ale obránce v bílém míč dokázal odehrát do bezpečí.
15'
Giorgos Kyriakopoulos si pro změnu vyzkoušel vhazování poblíž rohového praporku. Do vápna se hnal Maxime López, ale ten o míč přišel.
14'
Giorgos Kyriakopoulos se z levé strany tlačil do pokutového území. Po tvrdém souboji chtěl zakončit z otočky, ale trefil jen obránce.
13'
Mike Maignan si dal pozor na dloubáček do pokutového území a bez problémů schoval míč do rukavic. Brankář AC Milán poté rozehrál nákopem na levou stranu.
12'
Další ofsajd na straně AC Milán! Do vápna se tentokrát hnal Hernández, který se zapomněl snad o dva kroky za defenzivou Sassuola.
11'
Raspadori dostal prostor na levé straně, kde si míč zasekl kolem obránce a odcentroval. Jeho pobídku odehrál do bezpečí Romagnoli.
10'
Theo Hernández dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, odkud odcentroval do velkého vápna, ale centr skončil na hlavě obránce.
9'
Stopeři Sassuola opět kombinují s míčem na vlastní polovinu. Defenziva hostujícího celku má s napadáním domácích fotbalistů velké problémy.
8'
Zlatan Ibrahimovič se dostal do samostatného úniku, ale ani tato akce švédského útočníka nemohla přinést první branku, jelikož Zlatan byl v ofsajdu.
7'
Simon Kjaer zastavil rodící se akci Sassuola, když si počíhal na přihrávku směřující mezi obránce domácího AC Milán. Domácí mohou rozjet další útok.
6'
Florenzi vhazoval na levé straně hrací plochy. Na jeho pobídku si naběhl Leao, který se dokonce dostal do zakončení, ale technickým pokusem minul branku.
5'
Leao se z levé strany hnal do pokutového území, ale v klíčovou chvíli si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal před obráncem.
4'
Theo Hernández dostal krásnou přihrávku na levou stranu velkého vápna a ihned hledal Ibrahimoviče. První jmenovaný ale stál v ofsajdu.
3'
Zlatan Ibrahimovič opět prokázal svou obratnost v souboji na polovině soupeře. Švédský útočník z otočky sklepl míč na spoluhráče pod sebou.
2'
Brahim Díaz dostal přihrávku na polovinu Sassuola, kde se dobře otočil, nicméně nikdo v černočerveném dresu se k míči nedostal.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Sassuolo se ihned vydalo do útoku, ale nákop na polovinu hřiště získali fotbalisté AC.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. AC bude hrát v červenočerném, zatímco Sassuolo oblékne bílou sadu.

AC Milán: Maignan – Florenzi, Kjaer, A. Romagnoli, Hernández – Bakayoko, Binnásir – Saelemaekers, B. Díaz, Leão – Ibrahimović.
Náhradníci: Mirante, Tătăruşanu – Kalulu, Ballo-Touré, Tonali, Messias, Gabbia, Pellegri, Krunić, Conti, Kessié, Maldini.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, K. Ayhan, G. M. Ferrari, Kyriakopoulos – Frattesi, Maxime López, Henrique – D. Berardi, Scamacca, Raspadori.
Náhradníci: Satalino, Pegolo – Chiricheş, Peluso, Toljan, Harroui, Magnanelli, Traorè, Rogério.

Rozhodčí: Manganiello – Fiore, Raspollini.
AC Milán

Domácí celek zatím prožívá povedenou sezónu. Ve třinácti duelech získalo AC třicet dva bodů a společně s Neapolí se drží na čele tabulky Serie A. Na svém stadionu dosud ztratilo jen dva body. AC navíc soupeřům nasázelo dvacet devět branek, což je druhá nejlepší ofenziva v celé Serii A. V posledním kole ale padlo v přestřelce 3:4 na hřišti Fiorentiny. V týdnu ale v rámci Ligy mistrů zvítězilo na půdě Atlética Madrid a oživilo naděje na postup do jarní fáze milionářské soutěže.
US Sassuolo Calcio

Hostující Sassuolo letos neprožívá tak povedenou sezónu jako v předchozích letech. Ve třinácti kolech získalo Sassuolo patnáct bodů a patří mu až třináctá pozice ligové tabulky. Hostující celek má problémy se střílením branek. Oproti minulým sezónám zaznamenalo Sassuolo pokles. Sassuolo v posledním kole remizovalo 2:2 doma s Cagliari.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi AC Milán a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62