Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Torino - 6. prosince 2021   20:45

Cagliari
54' João Pedro
1:1
(0:1)
Torino
32' A. Sanabria
Cagliari
Cragno – M. Cáceres, Ceppitelli (78. Godín), Carboni – Bellanova, Nández, Marin, Grassi (78. Pereiro), Dalbert (89. Zappa) – João Pedro, K. Baldé (63. Pavoletti).
Massimi – Cecconi, Cipressa
Torino
V. Milinković-Savić – Zima, Bremer, Buongiorno (67. Ricardo Rodríguez) – Aina (89. Ansaldi), Lukić, Pobega (46. Baselli), Vojvoda – Pjaca, A. Sanabria (56. Zaza), Brekalo (56. Praet).

To je z mé strany vše, přeji dobrou noc.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 12:24.
90+4'
90+3'
Oba celky se samotném závěru tlačí dopředu, ale vypadá to, že dnešní duel nebude mít vítěze.
90+1'
Po rohu se o nůžky pokusil Nahitan Nández, ale z těžké pozice nedokázal trefit branku.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Cristian Ansaldi.
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Gabriele Zappa.
88'
Další velká šance hostujících hráčů, ale ani tentokrát to vedoucím gólem neskončilo. Daniele Baselli poslal z hranice malého vápna míč nad branku!
86'
Po dalším centru vyskočil nejvýše Simone Zaza, ale v těžké pozici poslal míč nad branku soupeře!
84'
Ale do vedení mohli jít hosté! Dennis Praet dostal přihrávku mezi obránce a rázem byl sám před brankářem, jenže branku trefit nedokázal!
82'
Domácí jsou v závěru utkání o poznání aktivnější než soupeř, hlavně tedy směrem dopředu, ale do zakončení se nedostávají.
80'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Je před námi posledních zhruba deset minutek, tak uvidíme, co nám konec utkání nabídne.
79'
Rohový kop pro domácí Cagliari.
78'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Alberto Grassi, přichází Gastón Pereiro.
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Ceppitelli, přichází Diego Godín.
75'
Ale z rohu nic nebylo, protože Simone Zaza byl opět v ofsjadu. Už potřetí během druhého poločasu.
74'
Simone Zaza proběhl s míčem půlku hřiště, následně tlačil míč do vápna, ale Răzvan Marin ho odvrátil na rohový kop.
73'
João Pedro dostal přihrávku do pravé strany, ale v souboji si pomohl faulem a na tahu je tak Turín, který toho ve druhém dějství příliš nepředvedl.
71'
Po zisku míče postupoval dopředu Luca Ceppitelli, který obešel dva protihráče, vymyslel zajímavý centr, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.
69'
Simone Zaza dostal přihrávku za obranu, ale jeho následné snažení bylo zbytečné, ofsajd.
67'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Alessandro Buongiorno, přichází Ricardo Rodríguez.
65'
Po centru se do zakončení dostal zkušený Martín Cáceres, ale nedokázal zamířit přesně a stav se tedy nemění.
63'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Keita Baldé, přichází Leonardo Pavoletti.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že Cagliari hraje s Turínem stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Žlutou kartu dostává Martín Cáceres (Cagliari Calcio).
58'
Po několika faulech vyfasoval nyní David Zima žlutou kartu.
56'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Simone Zaza.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Dennis Praet.
54'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Ale o chvíli později JOÃO PEDRO své zaváhání napravil a vyrovnává na 1:1! Po centru vystřihl parádní nůžky a Vanja Milinković-Savić byl proti tomuto fantastickému zakončení zcela bez šance!
53'
Obrovská šance domácích! Po přihrávce před branku hlavičkoval z malého vápna João Pedro, ale Vanja Milinković-Savić vytasil neskutečný zákrok a míč vyrazil!
51'
Ani jednomu celku se ve druhém poločase nedaří podle představ a k vidění je zatím pouze velké množství nepřesných přihrávek na obou stranách.
49'
A stejně dopadli i domácí, takže ofsajd. Na tahu je tedy hostující Turín.
48'
Žlutou kartu dostává Alessandro Buongiorno (Turín FC).
48'
Snažení hostujících hráčů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
46'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tommaso Pobega, přichází Daniele Baselli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47 hodin.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Domácí posílají do vápna soupeře jednu přihrávku za druhou, ale zatím se žádná neujala. Nutno ale dodat, že hosté brání velmi dobře.
42'
Domácí João Pedro si dělal prostor na hranici velkého vápna, ale hostující zadáci ho nenechali ohrozit branku, skvělá defenzivní činnost.
40'
Po bleskové akci nahrával před branku Marko Pjaca, ale domácí zadáci dokázali tuto zajímavou přihrávku zastavit.
39'
Domácí se tlačí dopředu, snaží se něco vymyslet, ale ve finální fázi se jim dnes vůbec nedaří a Turín se zatím v pohodě brání.
37'
Z pravé strany tlačil míč do vápna Raoul Bellanova, ale ve vápně hostujícího celku kraloval Gleison Bremer.
35'
Na sebe to nakonec vzal Răzvan Marin, ale poslal míč pouze do zdi, takže z této příležitosti nebylo vůbec, ale vůbec nic.
34'
Domácí mají možnost vyrovnat, budou zahrávat standardní situaci z hranice velkého vápna.
34'
Žlutou kartu dostává Saša Lukić (Turín FC).
32'
FC Turín právě vstřelil branku!
A hostující celek jde zničehonic do vedení! Tommaso Pobega vystřelil z velké dálky, Alessio Cragno míč pouze vyrazil před sebe a ANTONIO SANABRIA ho doslova dotlačil do branky!
31'
Žlutou kartu dostává Tommaso Pobega (Turín FC).
30'
Je za námi úvodních třicet minutek a na první branku stále čekáme. Nutno ovšem dodat, že se rozhodně nenudíme.
28'
Na druhé straně tlačil míč před branku Josip Brekalo, ale jeden z domácích hráčů ho uklidil na rohový kop.
27'
Hosté chybovali a v rozehrávce a domácí šli do přečíslení, ale po přihrávce před branku míč sebral Vanja Milinković-Savić, který tak napravil své zaváhání.
25'
Martín Cáceres poslal míč za obranu, ale přihrávka byla hodně nepřesná a míč opět sebral Vanja Milinković-Savić.
23'
Po centru hlavičkoval na zadní tyči Andrea Carboni, ale v obležení několika hráčů nedokázal trefit branku a míč tak skončil v zámezí.
22'
João Pedro čaroval na polovině soupeře, nakonec ho Saša Lukić fauloval a je z toho zajímavá standardní situace pro domácí celek.
21'
A další snažení hostujících hráčů zastavil útočný faul, takže na tahu je domácí Cagliari.
19'
Dalbert fauloval unikajícího protihráče a za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
18'
Po dalším centru se k míči prodral hostující Gleison Bremer, ale měl to těžké a míč skončil vysoko nad brankou Cagliari.
16'
Po centru se ve vápně domácích dostal k míči Tommaso Pobega, následně dorážel jeden z jeho spoluhráčů, ale vše bylo zbytečné, ofsajd.
14'
Po dlouhém nákopu šel ven ze své branky Alessio Cragno, který si poradil skvěle. Míč si zpracoval a poté ho poslal dopředu na své spoluhráče.
12'
Domácí nyní chybovali v rozehrávce, ale přihrávku na Pjacu zastavil jeden z domácích zadáků.
10'
Domácí zahrávali rohový kop. Byl z toho zajímavý signál, po kterém míč putoval na hranici velkého vápna, ale Nahitan Nández hradbu těl před sebou nepropálil.
9'
V základní sestavě hostujícího celku dnes nechybí David Zima, který do turínského celku přišel z pražské Slavie, tak uvdíme, jak se český reprezentant povede.
7'
Raoul Bellanova se vydal dopředu, na pravé straně to zkoušel individuálně, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a od své branky bude rozehrávat Vanja Milinković-Savić.
6'
Na druhé straně z toho byl o poznání zajímavější centr, ale po závaru nedokázal žádný z hráčů turínského celku zakončit.
4'
A stejně skončila i další akce domácích. Opět nepřesný centr z pravé strany, po kterém míč sebral Vanja Milinković-Savić.
2'
Jako první se tedy dopředu vydali domácí fotbalisté, ale po nepřesné přihrávce míč sebral pozorný Vanja Milinković-Savić.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1'

Cagliari Calcio: Cragno – M. Cáceres, Ceppitelli, Carboni – Bellanova, Nández, Marin, Grassi, Dalbert – João Pedro, K. Baldé.
Náhradníci: S. Aresti, B. Radunović – Pereiro, Lykogiannis, Ch. Oliva, Deiola, Godín, Ceter, Altare, Pavoletti, Zappa.
Trenér: W. Mazzarri

Turín FC: V. Milinković-Savić – Zima, Bremer, Buongiorno – Aina, Lukić, Pobega, Vojvoda – Pjaca, A. Sanabria, Brekalo.
Náhradníci: Gemello, Beriša – Rincón, Izzo, Ricardo Rodríguez, Praet, Warming, Ansaldi, Baselli, Zaza.
Trenér: I. Juric

Rozhodčí: Massimi – Cecconi, Cipressa.
Cagliari Calcio

Domácí Cagliari je na tom mnohem hůře. Domácí celek odehrál patnáct zápasů a získal v nich pouhých devět bodů. S tímto slabým bodovým ziskem patří Cagliari až devatenáctá pozice Serie A. Hůře je na tom jen poslední Salernitana. Na záchranu však Cagliari ztrácí tři body. V posledním kole ale remizovala bez branek na půdě Verony. Celkově si Cagliari připsalo už tři remízy v řadě.
Turín FC

Hostující Turín zatím prožívá průměrnou sezónu. V patnácti duelech získali hosté osmnáct bodů a drží se na třinácté pozici tabulky Serie A. V případě vítězství se ale mohou vyhoupnout na jedenáctou pozici před Empoli. Venku ale Turín naposledy zvítězil v polovině měsíce září na půdě Sassuola. V posledním kole doma remizoval 2:2 právě s Empoli.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Cagliari a Turínem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62