Serie A - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : AC Milán - 1. prosince 2021   20:45

0:3
(0:2)
AC Milán
11' Ibrahimović   • 45+3' Messias   • 62' Messias  (B. Díaz)
Janov
Sirigu – Vanheusden, A. Masiello (79. Bani), Vásquez – Ghiglione, Sturaro (46. Hernani), Badelj (64. Galdames), Rovella (79. Portanova), Cambiaso – Bianchi (64. Pandev), Ekuban.
AC Milán
Maignan – Kalulu, Kjaer (6. Gabbia, 46. Florenzi), Tomori, Hernández – Tonali (78. Saelemaekers), Kessié – Messias, B. Díaz (78. Bakayoko), Krunić – Ibrahimović (61. Pellegri).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:16.
Je konec! AC Milán zvládlo roli favorita a na půdě Janova vítězí 3:0. Hosté se do vedení dostali už po deseti minutách, kdy se z přímého kopu trefil Zlatan Ibrahimovič. AC poté nadále dominovalo dění na trávníku, ale recept na obranu Janova podruhé našlo až v nastavení, kdy odražený míč poslal hlavou do sítě Junior Messias. Po změně stran navíc přidal Messias i třetí branku a v závěru už si AC vítězství pohlídalo.
90+3'
90+2'
Zinho Vanheusden napadal rozehrávku na polovině soupeře, nicméně nedokázal míč odehrát do bezpečí. AC může podniknout ještě jeden výpad.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Florenzi se dobře uvolnil a dostal se do zakončení. Jeho rána levačkou ale zarotovala a skončila nad břevnem.
89'
Hostující brankář naznačil dlouhý nákop, ale místo něj raději přenesl hru na pravou stranu hrací plochy.
87'
Pablo Galdames diriguje rozehrávku Janova. Domácí jsou v posledních minutách častěji na míči, ale těžko se dostávají za obranu milánského celku.
86'
Caleb Ekuban si pohybem řekl o přihrávku za obranu, ale spoluhráč jeho náběh nepochopil a raději rozehrál na pravou stranu hřiště.
85'
Janov se v závěru ještě tlačí do útoku, nicméně nikdo z domácích se nedostává do zakončení. Pro hosty míč naopak získal Bakayoko.
84'
Přihrávku za obranu AC si pohlídal Mike Maignan, který si pro míč dokráčel na hranici velkého vápna a následně rozehrál na pravou stranu.
83'
Messias už je zpátky na nohou a dnešní duel podle všeho dohraje až do závěrečného hvizdu. Hráči Janova rozjeli postupnou kombinaci.
82'
Hra je znovu přerušena! Po souboji s Galdamesem zůstává na trávníku ležet dvoubrankový střelec Messias.
81'
Kessie diriguje rozehrávku AC na polovině hřiště. Středopolař hostujícího celku přenesl hru na pravou stranu, kde neměl spoluhráče.
80'
Domácí se mohli dočkat snížení! Střídající Portanova ihned po příchodu na hřiště zkusil střelou z poloviny hřiště napodobit Patrika Schicka, ale Mike Maignan jeho ránu vyškrábl nad břevno!
79'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrea Masiello, přichází Mattia Bani.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Nicolo Rovella, přichází Manolo Portanova.
78'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Sandro Tonali, přichází Alexis Saelemaekers.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Tiemoué Bakayoko.
77'
Nicolo Rovella zůstává ležet na trávníku a drží se za pravou nohu. Uvidíme, zda bude kvůli křečím muset střídat.
76'
Mike Maignan se po hodně dlouhé době dotkl míče, když se zapojil do rozehrávky svého mužstva. Brankář AC našel Hernándeze.
75'
Sirigu spěchal s rozehrávkou. Domácí brankář ještě hecuje své spoluhráče, aby se s nepříznivým výsledkem pokusili něco udělat.
74'
Žlutou kartu dostává Nicolo Rovella (Janov CFC).
73'
Stopeři AC potáhli míč na polovinu Janova, kde uklidňují kombinaci. Poslední minuty se hraje hodně opatrně.
71'
Goran Pandev přenesl hru na levou stranu, odkud centroval Zinho Vanheusden, ale jeho pobídka skončila v rukavicích brankáře.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a AC Milán má vývoj utkání pevně v rukou. Janov stále čeká na svou první možnost.
69'
Hernani si dal pozor na napadajícího soupeře a pomohl si malou domů. Sirigu následně přenesl hru na levé křídlo.
68'
Žlutou kartu dostává Andrea Masiello (Janov CFC).
67'
Sirigu se zapojil do rozehrávky domácího celku, nicméně domácí brankář nákopem na pravou stranu nakopl míč až do zámezí.
66'
Andrea Masiello se na polovině hřiště dobře otočil, rozehrál na levou stranu, ale ani v tomto případě domácí nedokázali zakončit.
65'
Sudí si nechal kolegou u videa ověřit, zda jeden z obránců Janove nefauloval v pokutovém území. Nakonec se penalta pískat nebude.
64'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Flavio Junior Bianchi, přichází Goran Pandev.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Pablo Galdames.
62'
AC Milán právě vstřelil branku!
Hostující celek přidává třetí branku! Po akci z levé strany dostal přihrávku do vápna Díaz, který ještě posunul míč vpravo a JUNIOR MESSIAS prudkou střelou přidal svůj druhý zásah v utkání!
61'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Zlatan Ibrahimović, přichází Pietro Pellegri.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Janov se zatím nedostává k ohrožení branky favorizovaného AC. Hosté zatím s přehledem kráčí za triumfem.
59'
Theo Hernández postupoval vpřed po levé straně, jenže defenziva Janova stála v pevném bloku a nepustila krajního obránce AC k odcentrování.
58'
Florenzi vhazoval na pravé straně hrací plochy. Před branku Janova následně přiletěl centr, nicméně nikdo v bílém na pobídku nedosáhl.
57'
Rade Krunić si navedl míč do blízkosti velkého vápna, ale jeho dělovka skončila vedle vzdálenější tyčky. AC se i ve druhé půli tlačí vpřed.
56'
Sandro Tonali se na pravé straně zbavil obránce a pomohl si přihrávou do zadních řad. Stopeři AC Milán s rozehrávkou nikam nespěchají.
55'
Paolo Ghiglione trefil soupeře ostrým zákrokem na polovině AC. Domácí fotbalisté potřebují hrát na opačné straně trávníku.
54'
Paolo Ghiglione na pravé straně vhazoval a hledal Masiella. Druhý jmenovaný ale neudržel míč v souboji s Díazem.
53'
Krunič dohrál jednoho z domácích fotbalistů přímo před očima hlavního rozhodčího. Sudí jeho faul dobře viděl a odpískal mu nedovolený zákrok.
52'
Messias se pustil do hlavičkového souboje na vlastní polovině, kde jej jeden z obránců trefil loktem do obličeje.
51'
Sandro Tonali fauloval v souboji na polovině domácího celku. Hostující hráč trefil soupeře šlapákem a může být rád, že nedostal kartu.
50'
Theo Hernández dostal prostor na pravé straně, nicméně následný centr skončil na hrudi prvního hráče v tmavém dresu domácího Janova.
49'
Janov se hnal vpřed po pravé straně, ale přihrávka mířila jen do míst, kde stáli zadáci v bílém dresu Milána.
48'
Zlatan Ibrahimović se v pokutovém území dostal k centru z pravé strany, ale hlavičkou poslal míč do rukavic brankáře Sirigua!
47'
Hostující celek se hned v úvodu druhého poločasu dostal na polovinu Janova, kde hosté kombinují s míčem na kopačkách. Janov čeká těžká práce.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Matteo Gabbia, přichází Alessandro Florenzi.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Stefano Sturaro, přichází Hernani.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté hostujícího AC Milán. Hosté se do vedení dostali už po deseti minutách, kdy se z přímého kopu trefil Zlatan Ibrahimovič. AC poté nadále dominovalo dění na trávníku, ale recept na obranu Janova podruhé našlo až v nastavení, kdy odražený míč poslal hlavou do sítě Junior Messias.
45+4'
45+3'
Hostující celek se ještě před přestávkou dočkal druhé branky! JUNIOR MESSIAS po kombinaci v blízkosti velkého vápna dával pozor, dostal se ke sražené střele a hlavou krásně přehodil bezmocného brankáře!
45+2'
Zlatan Ibrahimovič v souboji na polovině soupeře ještě udržel míč na kopačkách hostujícího celku. AC tak může pokračovat v útočení.
45+1'
Nastavují se čtyři minuty!
45'
V závěru prvního poločasu se do zakončení ještě dostal Díaz, který zkoušel štěstí ze střední vzdálenosti, ale technickou střelou minul branku.
44'
Domácí se dostali do zakončení. Na centr z pravé strany si ve vápně naběhl Flavio Junior Bianchi, jenže v solidní pozici pravačkou zakončil nad břevno.
42'
Gabbia zastavil rodící se útok Janova taktickým faulem přímo před očima hlavního rozhodčího. Rozehrávat tak budou fotbalisté v tmavých dresech.
41'
Ekuban se hnal za dalším nákopem na polovinu AC, nicméně pozorný Gabbia v hlavičkovém souboji uspěl. Odražený míč pak získali hosté.
40'
Franck Kessié se dostal k odcentrování z levé strany, jenže jeho pobídku domácí brankář schoval do rukavic. Sirigu zatím drží Janov nad vodou.
39'
Messias dostal přihrávku na pravou stranu, chytře posunul míč do šestnáctky, ale Kessie se neuvolnil k odcentrování před branku.
38'
Sandro Tonali získal odražený míč na vlastní polovině a okamžitě přenesl těžiště hry. Na jeho pobídku nikdo v bílém dresu nedosáhl.
37'
Brahim Díaz se dostal do pokutového území, kde si chtěl ještě kličkou připravit pozici, ale nakonec vůbec nevypálil.
36'
Stefano Sturaro podpořil ofenzivu Janova náběhem po levé straně, ale centrovaný míč skončil na hrudi připraveného Hernándeze.
35'
Janov se dostal na polovinu soupeře, nicméně přihrávka na Ekubana skončila v zámezí. Janov se do velkého vápna prakticky nedostává.
34'
Rovella se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině soupeře. Jeho pobídka směřovala ke vzdálenější tyči, kde defenzivě AC vypomohl sám Zlatan.
33'
Žlutou kartu dostává Matteo Gabbia (AC Milán).
32'
Pierre Kalulu vhazoval v blízkosti pokutového území. Jeho pobídka z pravé straně směřovala na Díaze, ale u něj hlídkoval Zinho Vanheusden.
31'
Zinho Vanheusden si dal pozor na rozběhnutého Brahima Díaze a před fotbalistou AC Milán si raději pomohl malou domů. Sirigu se zatím hodně zapojuje do hry.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a favorizované AC Milán zatím jednoznačně dominuje dění na trávníku.
29'
Flavio Junior Bianchi se středem dral na polovinu AC Milán, ale nechal míč za sebou a už se pro něj nestačil včas vrátit. Defenziva AC uklidňuje hru.
28'
Nicolo Rovella je zatím nejaktivnějším domácím fotbalistou. Rovella si míč navedl do blízkosti velkého vápna, odkud natáhl ke střela, nicméně jeho rána skončila nad břevnem.
27'
Zlatan Ibrahimović znovu prokázal své dispozice v hlavičkovém souboji a sklepl míč na Díaze. Druhý jmenovaný pod tlakem hru nepřenesl na polovinu soupeře.
26'
Nicolo Rovella se dobrou kličkou do středu hrací plochy zbavil soupeře a přenesl hru na pravé křídlo. Jeho pobídka ale byla o chloupek delší než bylo potřeba.
25'
Míč si z levé strany navedl do pokutového území Theo Hernández, ale jeho ránu pravačkou obránce v dresu domácího mužstva zablokoval.
24'
Ekuban si došel pro přihrávku na polovinu soupeře, kde si míč pokryl tělem a rozehrál k postranní čáře. Vasquez ale pod tlakem odcentroval nepřesně.
23'
Sirigu nakopl míč na pravou stranu, kde v hlavičkovém souboji uspěl jeden z hostujících fotbalistů. AC Milán se tak opět může vydat vpřed.
22'
Sturaro si dal pozor na rozběhnutého Hernándeze, kterému se na poslední chvíli položil pod nohy a odehrál míč na rohový kop.
21'
Zadáci domácího Janova uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Důrazní fotbalisté AC Milán však rozehrávku soupeře napadají.
20'
Andrea Cambiaso utržil v jednom ze soubojů šrám v obličeji. Domácí hráč ale podle všeho bude schopen nadále pokračovat ve hře.
19'
Opět se do zakončení dostal hodně aktivní Zlatan Ibrahimovič. Švédský útočník se opřel do padajícího míče, ale poslal jej mimo branku.
18'
Hosté napadali rozehrávku domácího brankáře. Nejaktivnější byl Zlatan Ibrahimovič, kterému scházelo jen pár centimetrů k tomu, aby domácího gólmana o míč obral.
17'
Junior Messias se na polovině hřiště v hlavičkovém souboji dopustil nedovoleného zákroku, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
16'
Ekuban se hnal do dalšího protiútoku, ale stáhl se s ním obránce, který se mu skluzem položil pod nohy a odehrál míč mimo nebezpečný prostor.
15'
Zlatan Ibrahimovič si došel pro přihrávku hodně hluboko. Švédský útočník chtěl rozehrát na pravou stranu, ale tam neměl spoluhráče.
13'
Hosté pokračují v tlaku na polovině soupeře, ale jejich kombinace je teď kostrbatá.
11'
Hostující celek se dostává do vedení hned v úvodu dnešního souboje! AC zahrávalo přímý kop, ke kterému se postavil hvězdný ZLATAN IBRAHIMOVIČ a zatočil míč k pravé tyči.
10'
Domácí se snažili přejít do rychlého protiútoku. Na pobídku si naběhl útočník Ekuban, ale při zpracování si pomohl rukou, což sudímu neuniklo.
9'
Hosté měli k dispozici rozehrávku rohového kopu. Hosté se rozhodli pro přihrávku do kombinace, ale ta skončila příliš dlouhým centrem.
8'
Messias se na pravé straně dostal k odcentrování do šestnáctky. Defenziva domácího Janova však byla pozorná a míč odhlavičkovala.
7'
Pro AC Milán jsou to komplikace hned v úvodu dnešního souboje. Zraněný Simon Kjaer musel střídat a kapitán Romagnoli dnes v obraně nenastoupil kvůli červené kartě z utkání se Sassuolem.
6'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Simon Kjaer, přichází Matteo Gabbia.
5'
Po krátkém ošetření se znovu pokračuje ve hře. AC kombinuje s míčem na vlastní polovině a číhá na skulinku v defenzivě Janova.
3'
Hned v úvodu utkání má nějaké zdravotní komplikace Simon Kjaer. Uvidíme, zda zkušený stoper hostujícího celku bude nadále pokračovat.
2'
Andrea Cambiaso táhl akci Janova po levé straně, nicméně jeho centr levačkou byl příliš vysoký a skončil mimo hrací plochu. Vhazuje hostující AC.
1'
Domácí Janov obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí se ihned vydali do útoku, ale nákop na křídlo propadl až do autu.
1'

Janov CFC: Sirigu – Vanheusden, A. Masiello, Vásquez – Ghiglione, Sturaro, Badelj, Rovella, Cambiaso – Bianchi, Ekuban.
Náhradníci: Marchetti, Šemper – Bani, Behrami, Biraschi, Buksa, Galdames, Hernani, Pandev, Portanova, Sabelli, A. Touré.

AC Milán: Maignan – Kalulu, Kjaer, Tomori, Hernández – Tonali, Kessié – Messias, B. Díaz, Krunić – Ibrahimović.
Náhradníci: Mirante, Tătăruşanu – Bakayoko, Ballo-Touré, Conti, Florenzi, Gabbia, Leão, Maldini, Saelemaekers, Pellegri..
Janov CFC

Domácí Janov odehrál v letošním ročníku čtrnáct zápasů a vybojoval v nich deset bodů. S tímto ziskem patří Janovu až osmnáctá pozice tabulky Serie A. Na záchranu ztrácí Janov jediný bod. Na hřištích soupeřů se však Janovu daří lépe než doma. Na svém stadionu získal Janov pouhé tři body. Navíc jej brzdí prostupná defenziva, která inkasovala dvacet šest branek.
AC Milán

Hostující AC Milán odehrál v letošním ročníku čtrnáct zápasů a v nich vybojovalo třicet dva bodů. S tímto ziskem drží AC druhou pozici Serie A tři body za vedoucí Neapolí. Do posledního kola drželo AC s celkem z jihu Itálie krok, jenže v posledním kole doma padlo 1:3 se Sassuolem. V týdnu před posledním ligovým duelem ale dokázalo zvítězit na půdě Atlética Madrid v Lize mistrů. Dnes ale nenastoupí kapitán Alessio Romagnoli, který byl faulován.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Janovem a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62