Serie A - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Sassuolo - 17. října 2021   15:00

Janov
27' Destro (Fares) • 90' Vásquez (Rovella)
2:2
(1:2)
Sassuolo
18' Scamacca  (D. Berardi) • 21' Scamacca  (Toljan)
Janov
Sirigu – Sabelli (32. Ekuban), Vásquez, Biraschi (51. Cambiaso), Criscito (C) – Badelj (46. Kallon), Rovella – A. Touré (76. Behrami), Pandev (76. F. Caicedo), Fares – Destro.
Marchetti, Šemper – Kallon, Portanova, Melegoni, Cambiaso, A. Masiello, Ghiglione, Behrami, Sturaro, Ekuban, F. Caicedo.
Chiffi – Mondin, Della Croce
Luigi Ferraris Stadium
Sassuolo
Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Rogério – Frattesi, Maxime López (90+2. Goldaniga) – D. Berardi (90+2. Magnanelli), Raspadori (61. Harroui), Djuričić (73. Kyriakopoulos) – Scamacca (73. Defrel).

S přáním hezkého zbytku dne se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších fotbalových zážitků.
Viděli jsme opravdu nádherný zápas, ze kterého nakonec budou odcházet o trochu šťastnější domácí hráči, kteří dokázali dohnat dvoubrankové manko a vyrovnat zápas. Do 2. poločasu jsme vstupovali za stavu 1:2 pro domácí a dlouho to vypadalo, že takto zápas i skončí. V 90. minutě však po rohovém kopu nejvýš doskočil Johan Vasquez a srovnal na konečných 2:2.
90+7'
90+3'
Rozhodčí navíc musí řešit situaci u lavičky domácích, kde se někteří domácí hráči pustili do větší strkanice se střídajícími hostujícími hráči. Za tuto potyčku dostává Sturaro napomenutí v podobě žluté karty.
90+3'
Na hřišti teď plane plno vášní. Rozhodčí musel uklidňovat hráče zahrávajícího rohový kop a jasně mu naznačit, že on rozhodne, kdy se bude hrát. Domácímu exekutorovi rohového kopu se totiž zdálo, že střídání soupeře trvá moc dlouho.
90+2'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Edoardo Goldaniga.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Francesco Magnanelli.
90'
Nastavovat se bude 5 minut.
90'
Janov právě vstřelil branku!
Tak se domácí přece jen dočkali. Na krásný rohový kop si nejlépe vyskočil JOHAN VASQUEZ a vyrovnává na 2:2. Asistence:
88'
Ekuban se chystal jít do další akce, ale Toljan ho zezadu stáhl k zemi. Hostující obránce si za tento zákrok vysloužil žlutou kartu.
87'
Další průnik Ekubana končí po souboji s Lópezem opět jen útočným faulem.
85'
Do dalšího útoku se snažil probít Kallon, ale v souboji s bránícím hráčem si podle arbitra počínal nedovoleně a hosté tak znovu mohou zůstat v klidu.
84'
Odražený míč ve vápně se dostal k Ekubanovi, ale jeho střela z voleje nebyla přesná.
83'
Domácí se teď sice dostávali k rohovému praporku, což zavánělo nadějným centrem, ale jejich akci zhatil útočný faul.
82'
Žlutou kartu dostává Abdou Harroui (US Sassuolo Calcio).
81'
Velkou šanci domácích opět zastavuje zvednutý praporek pomezního rozhodčího. Caicedo stál v ofsajdu.
78'
Střídající Kyriakopoulos se dostal za obránce, ale o nějakém ohrožení branky nemohla být řeč. Hráč Sassuola byl totiž v jasném postavení mimo hru. Míč sice do branky ještě stihl poslat, ale rozhodčí nebude tuto akci ani konzultovat s videorozhodčím.
76'
Dvojí střídání domácího týmu. Ze hřiště odchází Touré a Pandev a nahradí ho Behrami a Caicedo.
73'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Scamacca, přichází Grégoire Defrel.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Giorgos Kyriakopoulos.
72'
Žlutou kartu dostává Mattia Destro (Janov CFC).
72'
Obrovská šance domácího týmu. Ekuban se dostal k volnému míči a vypálil směrem na bránu. Jeho střelu brankář Consigli skvěle zachytil. Míč mu však na chvíli vypadl a dobíhající Pandev tam byl v souboji zasažen pravděpodobně do obličeje, což také domácí hráči vehementně reklamují. Rozhodčí ale jasně naznačuje, že se bude rozehrávat pouze od branky Sassuola.
69'
Nadějný střílený centr končí pouze u brankáře Consigliho. Nikdo v červenomodrém na něj nedosáhl.
68'
Čárový rozhodčí teď upozornil hlavního arbitra na těsný ofsajd, ve kterém stál Kallon, kterému se to samozřejmě nelíbí. Rozhodčí ale svůj verdikt měnit nebude.
67'
Tentokrát byl Pandev skutečně faulován, ale volný kop z vlastní poloviny se bude domácím jen těžko proměňovat v nějakou vyloženou šanci.
65'
Na druhou stranu rychle spěchal Pandev. Vypadalo to však, že si spíše chce dojít pro penaltu než zakončovat. Rozhodčí se však ošálit nenechal.
64'
Hezký přízemní centr hostů, který však skončil pouze na kopačkách domácích obránců. Nasledně vybojovaný míč Frattesi nedokázal umístit mezi tři tyče.
61'
I hosté budou teď střídat. Ze hřiště odejde Raspadori a nahradí ho čerstvá síla Harroui.
60'
Obrovská šance domácích. Kallon skvěle našel nehlídaného Ekubana na úrovni penaltového puntíku, ale ten ve vyložené šanci nasměroval míč vysoko nad branku.
59'
Další akci domácích zastavuje offside.
58'
Domácí fanoušci teď ženou své svěřence vpřed a Destrovi se také podařilo dostat do velkého vápna. V pádu však nedokázal nasměřovat míč přesně na branku.
57'
Destro se dostával do šance, ale jeho pokus o střelu dobře zblokoval obránce v bílém.
56'
Hezky zahraný volný kop domácích, na který si doskočil Touré, ale jeho hlavička mířila hodně nad branku.
54'
Teď tam došlo k nějaké strkanici a rozhodčí si teď celou situaci s hráči vyříkává. Vypadá to ovšem, že karty zatím udělovat nebude.
52'
Biraschi opravdu nevypadá dobře. Až teď se za pomoci zdravotnického týmu dokulhal okolo postranní čáry na lavičku.
51'
Pokus o zastavení této šance navíc bolestivým zraněním odnesl Biraschi, který už do dnešního zápasu nezasáhne a je střídán Cambiasem.
49'
Obrovská šance hostujícího celku. Toljan skvěle předkládal míč do malého vápna, kde ho ve skluzu Scamacca trefil pouze nad branku.
48'
Raspadori se sice ocitl na zemi, ale míč ještě stihl předat Djuričićovi, ale ten svou střelou branku zcela minul.
47'
Hosté se teď špatnou kombinací dostali do úzkých a budou tak rozehrávat opět od svého brankáře.
46'
Domácí po poločase pošlou do hry čerstvého hráče. Ze hřiště odejde Badelj a nahradí ho Kallon.
46'
Máme za sebou velmi zajímavý poločas, ve kterém padlo hned 5 gólů. Uznány však byly pouze 3 branky. U dvou musel asistovat videorozhodčí a obě neuznal kvůli postavení mimo hru. Jako první měnili skóre hosté, když Gianluca Scamacca krásně vymetl šibenici soupeřovy branky. Stejný hráč se o 3 minuty později prosadil znovu a tentokrát uklidil krásnou křižnou přihrávku přes vápno do odkryté branky. Ve 27. minutě si však na načechraný centr do vápna naběhl Mattia Destro a snížil alespoň na 1:2. Těsně před koncem poločasu ještě Djuričić zamířil do vápna, ale jeho střelu z velké blízkosti brankář Sirigu vytěsnil na tyč.
45+4'
45+3'
Další pokus o střelu, tentokrát z kopaček Frattesiho, končí vysoko nad.
45'
Rozhodčí naznačuje, že bude nastavovat 4 minuty.
44'
Hosté se znovu hnali do útoku. Berardi dostal ve středu hřiště až moc místa a našel skvěle volného Djuričiće, který ale trefil jenom tyč domácí branky.
42'
Hosté teď ukořistili míč, ale Fares tam zůstal po souboji ležet na zemi. Hostující hráči sportovně odehrávají do zámezí.
39'
Pandev to teď zkoušel po levé straně hřiště předběhnout obránce. Jeho střela však skončila pouze u brankáře, který ji vyrazil na roh.
37'
Po dalším rohovém kopu se domácí dostávali do zajímavé šance. Protažený centr na zadní tyč nalezl hráče v červenomodré. Jeho hlavička však končí vysoko nad brankou.
36'
Do rychlého protiútoku se hnal střídající Ekuban a hostující Chiriches ho zastavil pouze za cenu nedovoleného zákroku, za který je odměněn žlutou kartou.
35'
Žlutou kartu dostává Davide Biraschi (Janov CFC).
34'
Je tu neuznaný gól i na druhé straně. Tentokrát videorozhodčí neuznává gól kvůli postavení mimo hru Destrovi.
32'
Žlutou kartu dostává Davide Frattesi (US Sassuolo Calcio).
32'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Stefano Sabelli, přichází Caleb Ekuban.
31'
Hosté v obrovské šanci. Do velkého vápna dostal krásnou přihrávku po zemi Raspadori a probil se s míčem až do malého vápna. V záklonu však poslal míč jen těsně mimo.
27'
Absolutně nečekaná šance. Centr Farese nevypadající nijak nebezpečně přistál přímo na hlavě MATTII DESTRA a ten ho pohotově uklidil k tyči Consigliho branky. Asistence: Fares
26'
Sassuolo opět táhne útok po pravé straně a pomocí krátkých přihrávek se hosté dostali až do vápna, ale tam míč odkopli pozorní domácí obránci.
21'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Toljan krásně našel GIANLUCU SCAMACCU, který byl úplně osamocený a nedělalo mu problém míč do odkryté branky nasměrovat. Asistence: Toljan.
18'
Tentokráte už se může GIANLUCA SCAMACCA radovat, protože po krásné přihrávce Berardiho skvěle vymetl pravou šibenici. Asistence: Scamacca.
16'
Velká chyba jednoho z domácích hráčů. Chtěl stihnout míč na hrací ploše, což se mu také podařilo. Jenže pouze za cenu toho, že o něj byl vzápětí obrán soupeřem, který šel do rychlého protiútoku. Celá akce však končí útočným faulem.
15'
Zajímavě zahraný volný kop, ale celá akce je opět přerušena postavením mimo hru na straně hostů.
14'
Rogério se pokusil dostat s míčem až před branku soupeře, ale jeden z domácích bránících hráčů ho nekompromisně zastavil. Sassuolo má výhodu volného kopu.
13'
Branka neplatí. Asistent u videa branku neznává.
9'
Rozhodčí se teď radí s asistentem u videa, zda má uznat gól pro hostující celek nebo ne. Scamacca si je celkem jistý, že v offsidu nestál.
8'
Po rohovém kopu Rogeria se hosté dostávali do zajímavé střelecké pozice. Nalezený útočící hráč však nepropálil brankáře.
7'
Hezký centr domácích doprostřed vápna, ale obránci Sassuola ho srazili pouze k vlastnímu brankáři.
6'
Pokus o nákop za obranu zastavil domácí obránce Biraschi.
5'
Berardi se snažil dostat do dobré pozice po pravé straně hřiště, ale jeho snažení končí pouze autovým vhazováním pro hosty.
4'
Hráči Janova se po krátkých přihrávkách dostali až do vápna soupeře, ale obránci hostujícího celku byli pozorní a odklidili míč do bezpečí.
1'

Janov CFC: Sirigu – Sabelli, Vásquez, Biraschi, Criscito (C) – Badelj, Rovella – A. Touré, Pandev, Fares – Destro.
Náhradníci: Marchetti, Šemper – Kallon, Portanova, Melegoni, Cambiaso, A. Masiello, Ghiglione, Behrami, Sturaro, Ekuban.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Rogério – Frattesi, Maxime López – D. Berardi, Raspadori, Djuričić – Scamacca.
Náhradníci: Satalino, Pegolo – Magnanelli, Henrique, Müldür, Harroui, Goldaniga, Peluso, Defrel, Kyriakopoulos.

Rozhodčí: Chiffi – Mondin, Della Croce.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo je na tom o něco lépe a v současnosti si drží v tabulce příčku 14. Oproti Janovu mají o jednu výhru více. Hosté zatím skórovali 7krát a inkasovali 9 branek. Poslední utkání prohráli s velmi těžkým soupeřem Interem Milan 1:2. Nejlepším střelcem Sassuola je Domenico Berardi se 3 góly na svém kontě.
Janov CFC

Janov je po 7 utkáních v italské nejvyšší soutěži na 17. místě. Domácí zatím vyhráli pouze jednou a to na hřišti posledního Cagliari. Na svém kontě mají nyní 5 bodů za další dvě remízy. Dosavadně vstřelili 10 gólů a inkasovali 16. Dosavadním nejlepším střelcem je Mattia Destro se 4 góly. V posledním zápase Janov prohrál 0:1 na hřišti Salernitana.
Vítám vás u sledování dnešního textového přenosu zápasu italské Serie A. Dnešními soupeři budou týmy Janov CFC a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62