Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Sampdoria - 29. srpna 2021   18:30

0:0
(0:0)
Sassuolo
Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari (C), Rogério – Maxime López, Frattesi (86. Magnanelli) – Djuričić, Raspadori (78. Scamacca), Boga (86. Traorè) – Caputo (68. Defrel).
Sacchi – Dei Giudici, Avalos
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia
Sampdoria
Audero – Bereszynski, Jošida, Colley, Augello – Thorsby, Ekdal (85. Adrien Silva) – Candreva, Verre (66. Askildsen), Damsgaard (85. Depaoli) – Quagliarella (C).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:7. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:7.
Zápas je u konce a body se dělí. Ani po přestávce jsme neviděli fotbal té nejvyšší kvality, bylo ale alespoň více šancí. Jenže stále létaly míče mimo branku, ať už to bylo v případě domácích Caputa, Bogy, či Rogéria, nebo u hostů v případě Askildsena. Zápas tak skončil výsledkem 0:0, Sassuolo má po této remíze čtyři body a je na průběžném šestém místě, Sampdoria má na 14. místě jeden bod.
90+4'
90+3'
No a Morten Thorsby za zákrok obdržel žlutou kartu.
90+2'
Au, tohle muselo bolet. Ve středovém kruhu šli ve skluzu proti sobě domácí Ferrari a hostující Thorsby a střetli se podrážkami. Hůře to dopadlo pro domácího hráče, ten je nyní v péči lékaře.
90+1'
Candreva vyváží míč levou stranou, jde to do plných.
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
90'
No a výsledkem byla střela Kristoffera Askildsena vysoko nad branku.
89'
Sampdoria nikam nepospíchá, trpělivě postupuje směrem k brance.
88'
Quagliarella sice trefil Ferrariho rukou do obličeje, nebylo to ale to, co rozhodčí pískal. Naopak si našel provinění domácích a rozehrává se proti Consigliho brance.
87'
Po dvou pěkných kličkách vystřelil ze střední vzdálenosti domácí López, ale ani jemu nebylo přáno, mířil kousek vedle levé tyče.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Hamed Traorè.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Francesco Magnanelli.
85'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Mikkel Damsgaard, přichází Fabio Depaoli.
85'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Albin Ekdal, přichází Adrien Silva.
84'
Ferrari prostrčil přihrávku na Frattesiho, jeho střela v záklonu skončila vedle.
83'
Zase se hraje poblíž Auderovy branky, Sampdoria se teď pouze brání v bloku.
82'
Sassuolo začíná stupňovat nápor, z úhlu to teď zkoušel Djuričić, Audero jeho prudkou střelu srazil na roh.
81'
Po dlouhé době jsme viděli dobrý fotbalový moment, kus za vápnem se do míče opřel domácí Rogério a jeho dělovka prolétla jen kousek nad Auderovým břevnem!
80'
Přímý kop pro Sassuolo, domácí po faulu na Toljana bleskově rozehráli.
79'
Vypadalo to, že Bereszynski stihl míč na hrací ploše a odcentroval, po krátké chvíli ale letěl praporek vzhůru a rozehrávat se bude od domácí branky.
78'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Gianluca Scamacca.
78'
Je tu žlutá karta pro domácí tým, za faul u půlky ji dostal Vlad Chiricheş.
76'
Stále pokračuje urputná snaha obou celků vymyslet alespoň něco, obrany však nad ofenzívami jasně vládnou.
74'
Bartosz Bereszynski musel do skluzu a čistým způsobem se mu povedlo zastavit rozběhnutého Bogu. O pár okamžiků později se Rogério navíc dopustil útočného faulu.
73'
Defrel neměl na pravém křídle dost prostoru pro centr, tak přihrával na střed na Lópeze. Jeho pokus o rozvinutí akce ovšem skončil u prvního obránce Sampdorie.
71'
No a Antonio Candreva trefil právě tuhle clonu před brankou. Sassuolo už vyráží do kontru.
70'
Přímý kop pro Sampdorii, Consigli si už staví zeď ze tří hráčů.
69'
Defrel se poprvé dostal k míči, od něj se míč odrazil k bližší tyči, Audero tam byl právě včas.
68'
Kombinace domácích, je to ale velký kus před šestnáctkou...
68'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Grégoire Defrel.
66'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Kristoffer Askildsen.
64'
Ekdal prováhal okamžik na střelu, přihrával pak na Candrevu a ten už narazil na domácí obranu. Je po akci.
63'
Rohový kop pro Sassuolo. Vysoký centr letěl k zadní tyči, Ferrari hlavičkoval vysoko nad.
62'
Dlouho to ale netrvalo, neboť hosté se dopustili útočného faulu. A tak už hra zase míří na opačnou stranu.
61'
Domácí Ferrari zablokoval centr Damsgaarda, Sampdoria ale i nadále zůstává v útoku.
59'
Po rozehrání dostal míč na pravačku Jeremie Boga a z levé strany vyslal prudkou ránu, se kterou měl Audero docela potíže, aby ji vyrazil!
59'
Rogério se pokouše o centr z levé strany, bylo to sraženo na rohový kop.
57'
Velká malá domů na Audera, ten ihned rozehrál na volné spoluhráče.
55'
Raspadori mohl po rychlém kontru a průniku do vápna už sám střílet, rozhodl se ale ještě akci vylepšit přihrávkou doleva a Djuričiće, jeho rána ale byla zablokována.
54'
Ne, nevyšlo to ani teď, Sassuolo už pomaličku kombinuje na útočnou polovinu.
53'
No a Fabio Quagliarella vybojoval alespoň rohový kop.
52'
Sampdoria bojuje o svůj prostor, akce táhnou hosté hlavně levou stranou.
50'
Caputo mohl svůj faul odčinit prakticky vzápětí, když se po rychlém přechodu ocitl před Auderem, chtěl jej přehodit obloučkem, ale překopl i branku!
49'
Žlutá karta pro domácího Francesca Caputa, dostal ji za přišlápnutí Valeria Verreho.
48'
Hostujícímu celku nevyšel ani rohový kop, Consigli si připsal jisté stažení míče do rukavic.
47'
První střelu druhé půle předvedl hostující Damsgaard, bylo to chybné rozehře, šlo to ovšem vysoko nad branku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
Je za námi první půle, která nebyla příliš akční a akcí, které mohly vést ke gólu, mnoho nebylo. Hned v úvodu zahrozil domácí Raspadori a za hosty se o aktivitu snažil zejména Candreva. Ale ani oni dva, nebo na konci poločasu López s Thorsbym neuspěli a do kabin se tak odešlo za stavu 0:0.
45'
45'
Hosté byli v závěru poločasu v šanci, na pravé straně šestnáctky se do míče opřel Thorsby, rána po zemi zamířila přesně do míst, kde stál připravený Consigli.
43'
Domácí se ocitli v další akci, po nedůrazném odvrácení zakončoval z první Davide Frattesi, zamířil ale vysoko nad břevno.
42'
Rozehru si vzal na starost Giacomo Raspadori, trefil však pouze jednoho člena ve zdi...
41'
Je tu první žlutá karta utkání, za faul na hranici pokutového území ji dostal hostující Bartosz Bereszynski.
40'
Domácí Raspadori se zapřel v pokutovém území ale ani tak nebyl schopen zpracovat vysokou přihrávku a případně z otočky vystřelit.
39'
Sampdoria rozehrává z hloubi vlastní poloviny, Jošida posílá dopředu dlouhý nákop.
37'
Bartosz Bereszynski nezpracoval dlouhý a vysoký pas na pravou stranu, míč mu odskočil do zámezí.
35'
Přes několik hráčů vystřelil po zemi domácí Maxime López a nevypadalo to zle – branku Sampdorie minul jen o decimetry!
34'
Valerio Verre zahrál na půlce rukou a i když se tomu hodně diví, už se musí vracet do obrany.
32'
Akce obou týmů, které skončily ještě před pokutovým územím. Už hodně dlouho čekáme na opravdu nebezpečnou šanci.
30'
Ve vlastní šestnáctce předvedl dobrý obranný zákrok Rogério, vyvezl pak míč do bezpečí.
29'
Není to teď kdovíjak akční fotbal, oba celky to zkouší hlavně po křídlech a tam si obrany dávají pozor.
27'
Za domácí pohrozil Boga, z levé strany se proháčkoval do pokutového území a přes obránce vystřelil z ostrého úhlu. Dobrá myšlenka, provedení bylo ale horší, trefil pouze boční síť.
25'
Bartosz Bereszynski přihrál do běhu na Candrevu a ten zkusil z ostrého úhlu. Křížná rána skončila mimo branku.
24'
Narážečka i na druhé straně, Verre nejprve narazil na obránce, jeho druhý pokus z hranice šestnáctky pak letěl vysoko nad branku.
23'
Tohle se také nepovedlo, hosté ihned odvrátili a bleskově dostali míč až ke Consiglimu.
22'
Narážečka na hranici pokutového území Sampdorie, Po centru Toljana je z toho rohový kop pro domácí.
20'
Boga přihrál z levé strany na střed na Djuričiće, jeho technický pokus pravou nohou prolétl těsně vedle Auderovy levé tyče.
19'
Sampdoria se začíná více probouzet a činí tak přes Candrevu. Jeho další centr teď skončil na horní síti Consigliho branky.
17'
Byly z toho hned dva další rohy, výsledek byl ovšem stejný, jako v předcházejících případech.
15'
Standardky sice hostům zatím moc nejdou, Candreva ale vybojoval po sraženém centru další roh.
14'
Hraje se nahoru a dolů, Sampdoria v šanci. Candreva chtěl centrovat, ale stočilo se to hned k první tyči a Consigli musel rychle zakročit a vyrazit na roh.
13'
Na druhé straně se za obranu hostů dral Raspadori, už i nasazoval ke kličce brankáři, dostal se ale až moc z úhlu a bylo to bez zakončení.
11'
Rohový kop pro Sampdorii, ale jak rychle se k této situaci hosté dostali, tak i stejně rychle skončila po nepříliš vyvedené rozehře.
10'
Audero si připisuje další úspěšný zákrok, nyní musel čelit Raspadorimu, který se prokličkoval na hranici vápna a po zemi vystřelil. Gól z toho ale nebyl.
9'
Raspadori neuspěl s přihrávkou z levé strany, Sampdoria se snaží míč vyvézt na útočnou polovinu.
8'
Sampdoria se u míče moc slouho neudržela a domácí už zase pospíchají do útoku.
7'
Centr od rohového praporku dolétl až na zadní tyč, kde si naskočil Ferrari, jeho hlavička pod břevno ale nebyla dostatečně prudká a Audero si připsal snadný zákrok.
6'
Po pěkném průniku Jeremieho Bogy a jeho sraženém centru z levé strany je tu první roh pro Sassuolo.
5'
Nyní si Audero v poklidu došel pro volný míč a po krátké chvíli rozehrál na svou obrannou řadu.
4'
Máme za sebou první střelu a předvedli ji domácí. Dlouhý sprint měl za sebou Djuričić, seběhl si do střeleckého úhlu a prudkou ranou protáhl Audera!
3'
Centr hostů z pravé strany, pas od brankové čáry byl ale odvrácen, Consigli zasahovat nemusel.
2'
Úvodní okamžiky jsou dle očekávání opatrné, zatím se oba celky ve středu hrací plochy oťukávají.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari (C), Rogério – Maxime López, Frattesi – Djuričić, Raspadori, Boga – Caputo.
Náhradníci: Pegolo, Satalino – Peluso, Magnanelli, Müldür, Kyriakopoulos, Defrel, Oddei, Scamacca, K. Ayhan, Traorè, Henrique.

UC Sampdoria: Audero – Bereszynski, Jošida, Colley, Augello – Thorsby, Ekdal – Candreva, Verre, Damsgaard – Quagliarella (C).
Náhradníci: Falcone, N. Ravaglia – A. Ferrari, Trimboli, Depaoli, Chabot, Murru, Askildsen, Adrien Silva.

Rozhodčí: Sacchi – Dei Giudici, Avalos.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na MAPEI Stadium – Città del Tricolore začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Juan Luca Sacchi, kterému budou na pomezí asistovat Pietro Dei Giudici a Robert Avalos.
US Sassuolo Calcio

Domácí tým vstoupil do nové sezóny povedeným způsobem, představil se na půdě Hellasu Verona a odvezl si všechny body! Sassuolo se dostalo do dvoubrankového náskoku po gólech Paspadoriho a Djuričiće a i když v 71. minutě snížil z penalty Zaccagni, tak o dalších šest minut později vrátil hostům náskok o dva góly Traorè. Verona už pak pouze snížila Zaccagnim, na víc se už nezmohla a duel skončil výsledkem 2:3.

UC Sampdoria

Hosté dopadli hůře. Měli sice výhodu domácího prostředí, jenže nastoupili proti AC Milán a soupeři podlehli. O výsledku rozhodla jediná trefa, už v deváté minutě ji dal hostující Brahim Díaz a zápas tak skončil 0:1. Sampdoria tak dnes bude chtít tuto ztrátu odčinit, jednoduché to však rozhodně nebude.
Dobrý podvečer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 2. kola mezi týmy US Sassuolo Calcio a UC Sampdoria.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62