Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Inter Milán - 13. března 2022   20:45

Torino
12' Bremer (Buongiorno)
1:1
(1:0)
Inter Milán
90+3' Alexis Sánchez  (Džeko)
Torino
Beriša – Djidji (51. Izzo), Bremer, Buongiorno (76. Ansaldi) – Singo (76. Ricardo Rodríguez), Lukić (82. Ricci), Mandragora, Vojvoda – Pobega, Brekalo – Belotti (C) (82. A. Sanabria).
Guida – Giallatini, Bresmes
Stadio Olimpico Grande Torino
Inter Milán
Handanovič (C) – Ranocchia, Škriniar, Bastoni (46. Dimarco) – Darmian, Barella, Vecino (68. Arturo Vidal), Çalhanoğlu (76. Correa), Perišić (46. Gosens) – Lautaro Martínez (68. Alexis Sánchez), Džeko.

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:17.
Máme za sebou i druhou polovinu utkání, ve které to dlouho vypadalo, že už se budou radovat domácí. Jenže ve třetí nastavené minutě Edin Džeko pěkně přihrávkou z první našel Alexise Sáncheze, který dokázal míč umístit do branky. Hosté ve druhé půli předvedli mnohem lepší výkon, a proto by se remízové vyústění utkání dalo označit za poměrně spravedlivé. Ovšem domácím patří za dnešní výkon proti favoritovi velká pochvala. Hosté si naopak komplikují boj o zisk titulu, jelikož městský rival ve včerejším utkání vyhrál 1:0 a získal další body k dobru. Pro dnešek je to ode mě všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
90+6'
90+6'
Samir Handanovič se ocitl pod tlakem napadajícího soupeře, takže jen odpálil míč do autu.
90+5'
Těžký míč pro Edina Džeka, který bosenský útočník sice udržel na hrací ploše, ale poslal ho jen do autu, aby nenásledoval odkop od branky.
90+3'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Edin Džeko poslal míč do míst, kde stál dobře postavený ALEXIS SÁNCHEZ, který přesnou ranou o brankáře a tyč vyrovnává nepříznivé skóre!
90+2'
Na druhé straně po rychlém protiútoku hlavičkoval Tommaso Pobega těsně vedle.
90+1'
Fotbalisté Interu se i nadále snaží najít cestičku k brance soupeře, ale stále marně.
90'
Nastavovat se bude ještě 5 minut.
89'
Hosté jsou hodně rozzlobeni po verdiktu sudího, který viděl hru rukou, a Barella dostává žlutou kartu.
88'
Edin Džeko byl velmi blízko vyrovnání, ale nedokázal poslat hlavičku pod břevno.
87'
Hosté jsou sice v posledních okamžicích častěji u míče, ale další centr letěl pouze mimo hrací plochu.
86'
Federico Dimarco centroval z volného přímého kopu, jenže našel pouze bránícího protivníka.
85'
Volný přímý kop letěl pouze na bránícího hráče Interu. Posléze nedostal Mandragora míč na nikoho ze spoluhráčů.
84'
Centr letěl na Pobegu, ale dobře před ním zasáhl soupeř. Následně akce domácích pokračovala a Gosens fauloval Ansaldiho jen za žlutou kartu.
83'
Hlavička hostů se mezi tři tyče nevešla, takže Beriša i nadále hájí čisté konto.
82'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Saša Lukić, přichází Samuele Ricci.
82'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Antonio Sanabria.
81'
Federico Dimarco zezadu dohrál Pobegu a dostává žlutou kartu.
79'
Hosté obléhají soupeřovo pokutové území, ale nedaří se jim dostat dovnitř.
78'
Žlutou kartu dostává Armando Izzo (Turín FC).
76'
I domácí trenér přichystal dvojitou změnu. Ze hry míří Singo a Buongiorno, nastupují zkušení Rodríguez a Ansaldi.
76'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Joaquín Correa.
75'
Na hrací ploše zůstává v nefotbalové pozici Singo. Mezitím hostující trenér chystá finální střídání, do hry půjde Correa.
74'
Arturo Vidal dostal doprava přihrávku, dlouho se nerozmýšlel a vypustil jedovatou střelu, kterou Beriša vyrazil na roh. Centr z něj však Belotti odvrátil do bezpečí.
72'
Hosté se i nadále snaží alespoň vyrovnat dosud trvající nepříznivý stav. Obrana Turína je však poměrně pevná.
71'
Nyní už si albánský brankář počínal mnohem sebejistěji a sebral přihrávku do pokutového území dříve než soupeř.
69'
Zaváhání předvedl Beriša, po souboji s Džekem mu míč vypadl, ovšem hosté nedokázali trefit odkrytou branku.
69'
Andrea Belotti byl přišlápnut soupeřem. Domácí kapitán dnes schytal již hodně úderů.
68'
Vecino a Martínez odchází ze hřiště, na jejich místo přišli Arturo Vidal a Alexis Sánchez.
67'
Nevybíravý zákrok Vecina na Belottiho je potrestán žlutou kartou.
65'
Střídající Armando Izzo se dostal k hlavičce, kterou skvělým zákrokem dokázal vytáhnout Samir Handanovič.
64'
Josip Brekalo pěkně pronikl do pokutového území, obešel i brankáře, jenže nedokázal vměstnat střelu v těžké pozici do branky. Uvidíme ale rohový kop.
63'
Tommaso Pobega si dobře tělem pokryl míč, načež byl faulován soupeřem.
62'
Domácí se sice zase rychle k míči dostali, jenže poměrně svižně o něj opět přišli.
61'
Mërgim Vojvoda přišel o míč nedaleko soupeřova vápna po delší kombinaci Turína.
60'
Edin Džeko mohl srovnat, jenže hlavičku nedokázal poslat do místa vymezeného třemi tyčemi.
59'
Lautaro Martínez se dostal do vápna s míčem u kopaček, ale Gleison Bremer odvrátil na roh. Po něm se domácí ubránili.
58'
Brekalo servíroval před branku centr, na který si nabíhala hned trojice hráčů a Handanovič vytáhl míč mimo hřiště. Následně se ale mává ofsajd.
57'
Hodně nepovedený míč ze situace, kdy si domácí mohli míč připravit. Hrací předmět totiž vyletěl mimo hrací plochu, aniž by měl nabíhající hráč nárok se k němu dostat.
56'
Belotti se dral za míčem, po letmém kontaktu s ním upadl obránce, což sudí vyhodnotil jako faul kapitána domácích.
55'
Andrea Belotti absolvoval nepříjemný souboj s Çalhanoğluem, po kterém zůstal v nefotbalové pozici. Podobně dopadl i Barella, který přepadl po souboji s Mandragorou.
54'
Domácí obrana je nyní pod tlakem z čehož rezultoval další roh hostů, ovšem opět nepřinesl nic zásadního pro vývoj utkání.
53'
Centr od rohového praporku doletěl pouze k prvnímu bránícímu hráči. Následně se ještě hosté dostali k další akci, ale ani tentokrát se skóre nemění.
52'
Obrana Turína musela řešit nepříjemnosti před brankou, takže nakonec raději odvrátila na roh.
51'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází Armando Izzo.
50'
Koffi Djidji potřebuje lékařskou asistenci a na lavičce už se připravuje náhrada.
49'
Federico Dimarco našel centrem nabíhajícího Vecina, jenže Uruguayec nedokázal vměstnat pokus mezi tři tyče.
48'
Andrea Belotti zasáhl nepříjemným skluzem Škriniara nedaleko vlastního vápna, takže uvidíme standardní situaci.
47'
Od rohového praporku přiletěl vysoký centr, který našel hlavu Buongiorna, ale jeho pokus mířil hodně mimo.
46'
Josip Brekalo napřáhl kousek za vápnem, jeho ránu tečoval obránce na rohový kop.
46'
Reakce na výkon z první půle od trenéra Inzaghiho na sebe nenechala dlouho čekat. Ze hry odstoupili Perišić a Bastoni, které nahrazují Gosens a Dimarco.
46'
Máme za sebou úvodních pětačtyřicet minut, ve kterých jsme sledovali možná trochu překvapivou podívanou. Turínští totiž svého soupeře zatlačili a povedlo se jim vstřelit i úvodní branku celého utkání, o kterou se po rohovém kopu a nepřesném spoluhráčově zakončení postaral dobře postavený Gleison Bremer. Hosté se pak dostali do zajímavých zakončení, ale velmi dobře si zatím vede Etrit Beriša. Došlo také k jedné sporné situaci, když skončil na zemi ve vápně po souboji s Ranocchiou Belotti, ale ani po konzultaci s videorozhodčím jsme se penalty nedočkali. Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
45+1'
45+1'
Kosovský internacionál Mërgim Vojvoda vypustil jedovatou střelu, za kterou se Handanovič jen ohlédl. Naštěstí pro slovinského brankáře mířil míč mimo tři tyče.
45'
Rozhodčí se rozhodl nastavit první půli ještě o minutu.
44'
Edin Džeko povalil na zem Rolanda Mandragoru, což rozhodčí správně vyhodnotil jako nedovolený zákrok.
43'
Edin Džeko ještě zabojoval o těžký míč, dokázal sice zastihnout přihrávku na hrací ploše, ale jen zamezil odkopu od branky.
42'
Çalhanoğlu poslal na hranici vápna centr z volného přímého kopu, ovšem rozhodčí po útočném faulu okamžitě přerušuje hru. Faulujícím byl Andrea Ranocchia.
41'
Barella končí na trávníku po tvrdém souboji s autorem dnešní doposud jediné branky.
40'
Tommaso Pobega centroval před branku, ovšem hlavu nabíhajícího Belottiho nenašel.
39'
Dloubák směrem k vápnu Turína zachytila obrana FC bez nejmenších obtíží.
38'
Tak ke zjevné chybě ve verdiktu rozhodčího zřejmě nedošlo, tudíž můžeme pokračovat za stavu 1:0 pro Turín.
37'
Ještě probíhá konzultace a kontrola celé podezřelé situace u videa.
36'
Skvělé napadání domácího celku dělá hostům obrovské problémy. Nyní se do vápna dostal Andrea Belotti, který skončil na zemi, ale rozhodčí Guida nechává pokračovat.
35'
Inter se snaží kombinovat, jenže zatím se mu vůbec nedaří dostat na soupeřovu polovinu.
33'
Další nedovolený zákrok ve středovém kruhu, tentokrát v souboji dvou desítek skončil na trávníku Lautaro Martínez.
31'
Ve středovém kruhu fauloval Alessandro Bastoni jen za cenu žluté karty. Zastavoval rozběhnutého Belottiho.
30'
Edin Džeko se dostal k hlavičce, ale Beriša je zatím dnes nepřekonatelný, takže likviduje i další příležitost Interu.
29'
Chorvatský internacionál nyní předvedl mnohem zajímavější akci, když si na jeho dlouhý aut naběhl Škriniar, lehce míč lízl hlavou, zboural v souboji Djidjiho, ale nedokázal trefit branku.
28'
Perišić vymyslel velmi těžkou přihrávku nedaleko soupeřova vápna, takže spoluhráč měl co dělat se z nelehké situace dostat s míčem v držení.
27'
Při průniku vpřed skončil na trávníku Tommaso Pobega, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
26'
Centr z levé strany se Turínu příliš nepovedl, protože míč odvrátil první bránící hráč.
25'
Tommaso Pobega posunul hlavou kupředu, jenže tam se v patřičné pozici nenacházel nikdo ze spoluhráčů.
24'
Kombinace fotbalistů Interu Milán končí další nepřesností a opět si rozehraje míč z klidu Etrit Beriša.
22'
Lautaro Martínez se rozčiluje po souboji o míč s Bremerem, ale uvidíme jen odkop od branky.
20'
Singo neviděl příliš možností, jak se dostat do soupeřovy obrany, takže pozastavil útok a předal dozadu.
19'
Oba celky se střídají v útočné aktivitě, ovšem momentálně se drží dále od branek.
17'
Turínští uklidňují situaci a přihrávají si s míčem na vlastní obranné polovině.
16'
Po standardní situaci došlo k ohrožení Berišovy branky, nicméně pozorný brankář míč za záda nepustil. Hlavička Martíneze však byla velmi dobrou příležitostí.
16'
Lautaro Martínez v souboji s Djidjim inkasoval letmý úder a rozhodčí píská. To rozhorlilo trenéra Juriće, jenž dostává žlutou kartu.
15'
Obrana Turína se nyní musela zformovat, protože hosté se pokusili o rychlý útok, který se jim ale realizovat nepodařilo.
14'
Domácí jsou jako polití živou vodou a ihned se drali za dalším zakončením, ale tomu bylo zamezeno.
12'
FC Turín právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu se k míči ve vápně dostal Alessandro Buongiorno, jemuž se zakončení vůbec nepodařilo, nicméně ve výsledku posloužilo jako perfektní přihrávka, kterou zužitkoval GLEISON BREMER a poslal míč do odkryté branky.
12'
Andrea Belotti se po centru ze strany dostal k zakončení, ale míč zamířil hodně mimo, protože byl tečován soupeřem. Uvidíme rohový kop.
11'
Turínští fotbalisté se osmělují a kombinují s míčem na soupeřově polovině.
9'
Příliš dlouhý míč do strany před Martínezem pohlídal Koffi Djidji, takže vhazují domácí.
8'
Ve středovém kruhu si dle sudího Guidy počínal nedovoleně Josip Brekalo, od něhož v mužném souboji odlétl Matteo Darmian.
7'
Hosté se s míčem u kopaček dostali až před vlastní branku, kde Handanovič rozehrál do strany na neobsazeného spoluhráče.
6'
Marně se hlásil úplně volný Wilfried Stephane Singo, protože spoluhráč mu přihrávku neadresoval, raději poslal nepřesný centr mimo hrací plochu.
5'
Na druhé straně Martínez centroval do předbrankového prostoru, ale Džeko neměl nárok na míč dosáhnout.
4'
Ovšem po zaváhání se ke střeleckému pokusu dostal Andrea Belotti, který pohotové a prudké zakončení poslal do boční sítě.
3'
Favorizovaní hosté si přihrávají na vlastní polovině a hledají volný prostor k přihrávce kupředu.
2'
Ostřejší zákrok musel schytat Barella, na zemi skončil také domácí Mandragora.
1'

Turín FC: Beriša – Djidji, Bremer, Buongiorno – Singo, Lukić, Mandragora, Vojvoda – Pobega, Brekalo – Belotti (C).
Náhradníci: Gemello, Milan – Ansaldi, Ricci, Izzo, A. Sanabria, Linetty, Ricardo Rodríguez, Warming, Pjaca.
Trenér: Ivan Jurić

Inter Milán: Handanovič (C) – Ranocchia, Škriniar, Bastoni – Darmian, Barella, Vecino, Çalhanoğlu, Perišić – Lautaro Martínez, Džeko.
Náhradníci: Cordaz, I. Radu – Dimarco, Alexis Sánchez, Gagliardini, Gosens, Kolarov, F. Caicedo, Arturo Vidal, D'Ambrosio, Dumfries, Correa.
Trenér: Simone Inzaghi

Rozhodčí: Guida – Giallatini, Bresmes.
Inter Milán

Milánský celek opět bojuje o příčku nejvyšší. Po dobrém startu do soutěže poslední dobou ztrácel a před startem kola ho najdeme na průběžné druhé pozici se ztrátou dvou bodů na městského rivala AC, ovšem také s jedním zápasem k dobru. Inter vyhrál 17 zápasů, 7 remizoval a ve 3 případech okusil hořkost porážky. Skóre 60:22 říká, že Inter nastřílel největší počet gólů v celé soutěži a v obdržených brankách je na druhém místě za Neapolí. Nejlepším střelcem je se 14 góly Lautaro Martínez, jen o dvě branky méně má pak na kontě zkušený Edin Džeko.
Turín FC

Turínské mužstvo najdeme na průběžné 11. pozici se ziskem 34 bodů za 9 výher, 7 remíz a 11 porážek při skóre 33:28. Turín sice příliš branek nestřílí, ale na druhou stranu jeho obrana patří k nejpevnějším v celé soutěži, když více branek obdržely pouze tři týmy. Dokonce vedoucí AC Milán má na kontě o jednu obdrženou branku více. V posledních pěti kolech se Turínu moc nedaří, když zapsal hned tři porážky a žádnou výhru. Obzvlášť domácí porážky se sestupem ohroženými Benátkami a Cagliari jsou hodně bolestivé. Se šesti góly je nejlepším střelcem týmu Chorvat Brekalo.
V rámci 29. kola italské Serie A na sebe narazí Turín FC a Inter Milán. Papírovým favoritem je samozřejmě hostující celek bojující o titul.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62