Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Salernitana - 11. září 2022   20:45

Juventus
51' Bremer (Kostić) • 90+3' Bonucci
2:2
(0:2)
Salernitana
18' Candreva  (Mazzocchi) • 45+5' Piątek
Juventus
Perin – Cuadrado, Bremer, Bonucci, De Sciglio (62. Sandro) – McKennie (85. Soulé), Paredes, Miretti (62. Fagioli), Kostić (79. Danilo) – Kean (46. Milik), Vlahović.
Garofani, Pinsoglio – Gatti, Rugani.
Marcenaro – Scarpa, Trinchieri
Allianz Stadium
Salernitana
Sepe – Brún, Daniliuc, Fazio – Candreva, Maggiore (81. Kastanos), Vilhena (90+10. Sambia), L. Coulibaly, Mazzocchi – Piątek (61. Botheim, 90+10. Gyömbér), Dia (81. Bonazzoli).
Fiorillo, De Matteis – Valencia, Pirola, Iervolino, Bradarić, Motoc, Capezzi.

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 11:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 13:15.
Máme za sebou hodně divoké utkání, které se ve druhém poločase vyvíjelo skutečně interesantním směrem. Nejprve domácí krátce po začátku druhého poločasu snížili, o což se přesnou hlavičkou postaral Gleison Bremer. Domácí byli o něco lepším týmem po většinu druhého poločasu, ovšem vyrovnat se jim podařilo až v úplně samotném závěru, kdy Leonardo Bonucci sice nejprve neproměnil pokutový kop, ale doběhl si pro dorážku, kterou poslal za záda brankáře. Krátce poté sice vstřelil branku Arkadiusz Milik a následně svlékl dres a byl vyloučen, nicméně po několika minutách byla branka zrušena kvůli ofsajdu clonícího hráče. Mezitím se ještě strhal slušná strkanice mezi oběma týmy, za které následovaly červené tresty. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
90+12'
90+11'
Hosté drží míč a nevypadá to, že by se domácí ještě vzpamatovali z šoku po neuznané brance.
90+10'
Střídání v týmu US Salernitana 1919:
ze hřiště odchází Erik Botheim, přichází Norbert Gyömbér.
90+10'
ze hřiště odchází Tonny Vilhena, přichází Junior Sambia.
90+10'
Cuadrado a Fazio jsou dalšími hráči, kteří vidí červené karty za strkanici.
90+9'
Trenér Massimiliano Allegri dostává červenou kartu.
90+8'
Rozhodčí po konzultaci situace u videa branku odvolává pro ofsajd!
90+7'
Strkanice pokračuje i nadále. Rozhodčí má hodně práce s vyřešením situace na hrací ploše.
90+6'
Na hrací ploše se ještě strhla velká mela mezi hráči obou týmů. Mezitím je ještě situace prověřována kvůli potanciálnímu ofsajdu.
90+5'
Arkadiusz Milik si zároveň vysloužil druhou žlutou kartu za svlečení trikotu po vstřelení branky.
90+4'
Juventus právě vstřelil branku! Tak to je závěr utkání! Juventus rozehrával rohový kop, který si vzal na starost Cuadrado, který našel přesně ARKADIUSZE MILIKA a polský fotbalista přesnou hlavičkou skóruje! Branka však nakonec pro ofsajd neplatí!
90+3'
Juventus právě vstřelil branku! LEONARDO BONUCCI sice penaltu neproměnil, nicméně následně dokázal jako první doběhnout vyražený míč a napodruhé už ho dokázal dostat za záda Sepeho.
90+2'
Bonucci penaltu neproměnil, když ji brankář vyrazil před sebe...
90+1'
Alex Sandro spadl po kontaktu s Tonnym Vilhenou v pokutovém území a rozhodčí píská penaltu!
90'
Alex Sandro si vypomohl nedovoleně při návratu do obranných pozic proti Eriku Botheimovi.
89'
Arkadiusz Milik vypustil prudkou ránu, která zamířila pouze nad horní tyčku Sepeho branky.
88'
Bonazzoli se s míčem u nohy proběhl až do pokutového území, kde z úhlu prověřil pozornost Perina, který vytěsnil na roh. Po něm hosté soupeře neohrozili.
87'
Cuadrado odcentroval, na zadní tyči další hráč Juventusu směroval míč do předbrankového prostoru, kde Milik nedosáhl na míč.
86'
Salernitaně se zatím daří celkem kouskovat hru a Juventus se nedostává k drtivému závěrečnému tlaku.
85'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Weston McKennie, přichází Matías Soulé.
84'
Chystá se závěrečné střídání fotbalistů Juventusu, kteří se zoufale snaží o vyrovnání.
83'
Arkadiusz Milik poslal k zemi soupeře, který ani nebyl v držení míče, takže rozhodčí uděluje žlutou kartu.
81'
Dvojité střídání v týmu domácích – Maggiore a Dia končí, nahrazují je Kastanos a Bonazzoli.
80'
Volný přímý kop Juventusu nedaleko pokutového území Salernitany si vzal na starost Leandro Paredes. Argentinec však střelu poslal hodně mimo.
79'
ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Danilo.
78'
Další střela z větší vzdálenosti, tentokrát se o ni postaral Alex Sandro, avšak nedokázal ji vměstnat mezi tři tyče.
77'
Dalekonosná střela v podání Dylana Brúna neměla sebemenší naději na úspěch, protože neměla potřebnou sílu ani směr.
75'
Sepe dobře vyrazil z brankové čáry, aby odrazil centrovaný míč do pokutového území.
74'
Technický obstřel jednoho z domácích hráčů zamířil kousek vedle tyčky Sepeho branky. Autorem střeleckého pokusu byl Arkadiusz Milik.
73'
Hosté se také dostali na útočnou půlku, jenže příliš dlouhý pas končí v moci Perina.
72'
Luigi Sepe to už se zdržováním zřejmě trochu přehnal, protože mu za zdlouhavou rozehrávku sudí Marcenaro udělil žlutou kartu.
71'
Domácí pokračují v útočném snažení a jsou usazení na soupeřově polovině.
70'
Na trávník se skácel Filip Kostić, nicméně rozhodčí si žádného nedovoleného zákroku nevšiml.
68'
Další střelecké zakončení domácích, ovšem prudká rána Paredese mířila mimo tři tyče.
67'
Domácí kombinují s míčem u kopaček ve snaze vymyslet akci vedoucí k vyrovnání.
66'
Po rohovém kopu nic zásadního nepřišlo, takže defenziva Salernitany mohla zůstat v klidu.
65'
Dušan Vlahović poslal pěknou technikou střelu, kterou však dokázal vytěsnit Luigi Sepe na roh.
64'
Oba týmy se střídají v aktivitě. Současné skóre samozřejmě naprosto vyhovuje hostujícímu celku, který do utkání vstupoval jako outsider.
62'
Ze hry na straně Juventusu odstupují De Sciglio a Miretti, které nahrazují Alex Sandro a Fagioli.
61'
ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Erik Botheim.
60'
Opět v akci Fabio Miretti a znovu mu technická nedokonalost zamezila ve vyložené šanci, když dlouhý centr ukopl do zámezí.
58'
Fabio Miretti si předkopl míč příliš daleko, takže ten mu zmizel za postranní čarou a Miretti ho tak jen naštvaně nakopl.
56'
Weston McKennie se hodně rozčiluje poté, co skončil na trávníku spolu s Vilhenou a rozhodčí mu odpískal faul.
55'
Krzysztof Piątek nepříjemně trefil Leonarda Bonucciho, za což vidí žlutou kartu.
54'
De Sciglio centroval z levé strany, leč našel pouze připraveného obránce Salernitany, který odkopl do bezpečí.
53'
Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Federico Fazio).
52'
Domácí se opět dostávali do zajímavé situace, následně hostující obránce odkopl a trefil břevno vlastní branky.
51'
Juventus právě vstřelil branku! Z levé strany přiletěl centr v podání Filipa Kostiće, který využil nedůrazu Lassany Coulibalyho. Do vápna si naběhl GLEISON BREMER a nádhernou hlavičkou nedal Sepemu nejmenší šanci zasáhnout. Brazilec se tak vykupuje ze zaviněné penalty.
50'
Weston McKennie si zpracoval míč hrudí a pak akrobaticky zakončoval, ovšem branku vsítit nedokázal.
49'
Na zadní tyči si pro přihrávku mávl Piątek, ovšem centr byl o kousek delší, než by Polák potřeboval.
47'
Leandro Paredes si vzal na starost rozehrávku rohového kopu, ale nikdo z jeho spoluhráčů na centr naskočit nedokázal.
46'
ze hřiště odchází Moise Kean, přichází Arkadiusz Milik.
46'
Máme za sebou úvodních pětačtyřicet minut, ve kterých jsme se dočkali dvou branek. A o obě se poměrně překvapivě postarala Salernitana. Nejprve poslal hosty do vedení v 18. minutě Antonio Candreva, který z bezprostřední blízkosti dostal do sítě míč po prudké příhře Mazzocchiho. V samém závěru poločasu pak rozhodčí po kontrole u videa odpískal penaltu pro hosty, kterou bezpečně proměnil Krzysztof Piątek. Domácím se vůbec nedařilo vytvářet si gólové příležitosti a když už Vlahović dosáhl branky, nemohla platit pro ofsajd. Juventus bude muset hodně zlepšit hru, aby dosáhl na nějaké body. Druhý poločas začne přibližně v 21:51.
45+5'
45+5'
Salernitana právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je KRZYSZTOF PIĄTEK. Polský kanonýr si vzal na starost exekuci pokutového kopu a střelu poslal ze svého pohledu k pravé tyči, zatímco brankář Perin skočil na opačnou stranu.
45+4'
Pokutový kop a žlutá pro Bremera za hru rukou!
45+3'
U videa je zkoumaná předchozí situace a prověřuje se hra rukou v pokutovém území Juventusu v podání Bremera.
45+2'
Krzysztof Piątek zakončil akrobaticky v pokutovém území, trefil pouze soupeře a brankář následně míč vyrazil.
45+1'
Tempo utkání není nikterak vysoké. Juventusu se nedaří zapnout na vyšší obrátky.
45'
Maggiore odvrátil míč ve vlastním vápně, načež ho podrazil Vlahović, takže se píská útočný faul.
44'
Střelecký pokus v podání Dušana Vlahoviće neměl příliš nadějí na úspěch. Z těžkého úhlu letěla slabá rána mimo tři tyče.
42'
Oba celky se střídají v držení míče, ale žádný soustavný tlak nyní k vidění není.
41'
Juventus se nemůže dostat do tempa. Hosté v posledních minutách mají míč také často v držení.
39'
Dušan Vlahović převzal přihrávku a dobře zakončil, nicméně situaci předcházelo jeho ofsajdové postavení, takže branka platit nemůže.
38'
Giulio Maggiore nepříjemně zasáhl soupeře, za což viděl žlutou kartu, proti níž ani nijak neprotestuje, protože si je vědom svého přestupku.
37'
Domácímu mužstvu se podařilo vybojovat dnešní čtvrtý rohový kop. Po něm však nic zásadního pro skóre utkání nepřišlo.
35'
Vlahović byl faulován, na nic nečekal a rychle rozehrál do rozhozené obrany, nicméně nakonec z akce vůbec nic nebylo.
33'
Hosté vypustili ránu z voleje, která byla hodně nepřesná a ohrozila spíše diváky na tribunách.
32'
Moise Kean fauloval při návratu do obranných pozic Vilhenu, navíc následně zlostně nakopl míč, takže dostává žlutou kartu.
31'
Juventus kombinuje s míčem u kopaček ve středu hrací plochy. Odsud nebezpečí pro Sepeho branku skutečně nehrozí.
30'
Centr z volného přímého kopu v podání hostů nebyl úspěšný, navíc přišel útočný faul.
29'
Dušan Vlahović nedokázal v souboji s protivníkem vybojovat ani rohový kop. Soupeř se do obrany vrátil ukázkově.
28'
Bremer fauloval Lassanu Coulibalyho, ke kterému sice přistoupil včas, ale byl příliš důrazný.
27'
Leandro Paredes vytáhl ošklivý zákrok směrem k Piątekovi, za což si Argentinec vysloužil žlutý trest.
26'
Juventusu se zatím vůbec nedaří dostat do vyložených šancí. Obrana Salernitany funguje výborně.
24'
Filip Kostić hledal centrem od rohového praporku spoluhráče ve vápně, ale našel pouze hráče hostů.
23'
Dušan Vlahović skončil na trávníku po nedovoleném zákroku Dylana Brúna. Tunisan nechtěl Srba pustit vpřed za žádnou cenu.
22'
Fotbalisté Juventusu opět kombinují s míčem u kopaček a budou se chtít z nepříjemné situace rychle dostat.
21'
Konkrétně bylo prověřování, jakým způsobem byl míč dopraven do sítě, zda se nejednalo o hru rukou, nicméně vše bylo nakonec dle pravidel.
20'
Ještě probíhá prověřování celé situace u videa, takže si musíme chvilku počkat na konečný verdikt sudího.
18'
Salernitana právě vstřelila branku! Opět byl v akci Pasquale Mazzocchi, který využil podběhnutí míče v podání Cuadrada, několika přešlapovačkami zmátl McKennieho a poslal ostrý centr před branku, kde míč do sítě dostal ANTONIO CANDREVA.
18'
Mazzocchi na levé straně tančil nad míčem, následně odcentroval před branku, kde našel jen hlavu obránce Juventusu.
16'
Fotbalisté Juventusu kombinují s míčem u kopaček. Opět se ale zatím drží na vlastní obranné polovině, odkud nebezpečí pro brankáře Sepeho nehrozí.
14'
Fabio Miretti odcentroval do pokutového území, jenže na první tyči odvrátil míč bránící hráč soupeře.
13'
Střelecké zakončení domácího celku bylo zblokováno, takže uvidíme rohový kop.
12'
V pokutovém území dobře zasáhla obrana Salernitany, takže Juventus musí zahájit nový útok.
11'
Hosté nikam příliš nespěchají s rozehrávkou, takže Sepe několik vteřin počkal, než se k němu přiblížil někdo ze soupeřů a teprve poté odehrál.
10'
Federico Fazio odvrátil hlavou směrem k vlastní brance, kde si pro vysoký míč vyskočil Luigi Sepe a uklidnil situaci.
9'
Moise Kean dorážel po ne úplně přesvědčivém zákroku Sepeho, ovšem branka by neplatila, ani kdyby brankáře hostí překonal, což se však stejně nestalo.
7'
Fabio Miretti se pěkně dostal do šance ve vápně, nicméně střelu opřel pouze o brankáře Sepeho.
6'
Fotbalisté Juventusu si přihrávají, nicméně stále se drží daleko od soupeřovy branky.
5'
Situace byla bleskurychle zkontrolována u videa a bylo odhaleno, že o žádný faul na polského útočníka se nejednalo.
4'
Mazzocchi dobře našel Piątek v pokutovém území, který zakončil vedle a následně se teatrálně svalil, přičemž požadoval penaltu za souboj s Bremerem.
3'
Domácí kombinují s míčem u kopaček na vlastní polovině a poměrně jednoduše odolávají soupeřovu napadání.
2'
Dušan Vlahović se pokusil sklepnout míč na spoluhráče, ale to se mu nepodařilo a míč sebral soupeř.
1'
Juan Cuadrado byl v úvodní minutě faulován ve středu hřiště, když se nedovoleného zákroku dopustil Mazzocchi.
1'

Juventus FC: Perin – Cuadrado, Bremer, Bonucci, De Sciglio – McKennie, Paredes, Miretti, Kostić – Kean, Vlahović.
Náhradníci: Garofani, Pinsoglio – Danilo, Gatti, Soulé, Milik, Fagioli, Sandro, Rugani.
Trenér: Massimiliano Allegri

US Salernitana 1919: Sepe – Brún, Daniliuc, Fazio – Candreva, Maggiore, Vilhena, L. Coulibaly, Mazzocchi – Piątek, Dia.
Náhradníci: Fiorillo, De Matteis – Botheim, Valencia, Pirola, Iervolino, Bonazzoli, Bradarić, Motoc, Kastanos, Gyömbér, Sambia, Capezzi.
Trenér: Davide Nicola

Rozhodčí: Marcenaro – Scarpa, Trinchieri.
US Salernitana 1919

Se Salernitanou to v loňské sezóně dlouho vypadalo špatně a byla jasným aspirantem na sestup. Ovšem v samotném závěru soutěže se tým neskutečným finišem dotáhl na nesestupovou příčku a ligovou příslušnost uhájil i pro letošní sezónu. V ní si zatím nevede vyloženě špatně, když na úvod sice Salernitana prohrála doma s AS Řím 0:1, ale následně si odvezla bod za bezbrankovou remízu na půdě Udinese, doma rozdrtila Sampdorii 4:0, remizovala v Bologně 1:1 a v posledním kole doma remizovala 2:2 s Empoli. Nejlepším střelcem týmu je Senegalec Boulaye Dia, který tři branky nastřílel a na další dvě přihrál, takže je ústřední postavou ofenzivy.
Juventus FC

Turínský tým je dosud jedním ze čtyř celků, které neprohráli. Ovšem přesto mu to stačí na průběžné sedmé místo, protože na kontě má jen 2 výhry a hned 3 remízy. Sezónu Juventus odstartoval pohodlnou výhrou nad Sassuolem 3:0, aby následně remizoval na Sampdorii Janov i doma s AS Řím. V následném domácím klání si Juventus poradil 2:0 se Spezií a opět remizoval 1:1 na půdě Fiorentiny. Střelecky se dosud nejlépe daří Dušanu Vlahovićovi. Srbský internacionál nastřílel čtyři ze sedmi vstřelených branek týmu v nové sezóně. Další dva góly přidal Polák Milik.
Italská Serie A se nám pomalu rozjíždí na plné obrátky a v rámci šestého kola se podíváme na souboj mezi týmy Juventus FC a US Salernitana 1919. Papírovým favoritem bude samozřejmě domácí celek, který má jistě titulové ambice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62