Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Salernitana : Inter Milán - 7. dubna 2023   17:00

Salernitana
90' Candreva (Dia)
1:1
(0:1)
Inter Milán
6' Gosens  (Lukaku)
Salernitana
Ochoa – Daniliuc, Gyömbér, Pirola (66. Troost-Ekong) – Brún (46. Dia), Vilhena (80. Bohinen), L. Coulibaly (66. Nicolussi), Bradarić – Kastanos (85. Botheim), Candreva – Piątek.
Fiorillo, Sepe – Iervolino, Lovato, Sambia, Bonazzoli, Valencia.
Michael Fabri
Stadio Arechi, Salerno
Inter Milán
Onana – Darmian, de Vrij, Acerbi – Dumfries, Barella (67. Brozović), Asllani (67. Gagliardini), Mchitarjan, Gosens (75. Dimarco) – Lukaku (85. Džeko), Correa (67. La. Martínez).
Handanovič, Botis – A. Bastoni, Zanotti, Bellanova, V. Carboni.

Tak toto utkání se muselo líbit i nezaujatému fanouškovi fotbalu. V prvním dějství se dostali na koně hráči Interu, kteří šli do vedení brankou Gosense v 6. minutě. Jenže Lukaku, Gosens, Asllani a Corea pojistku ve 45. minutách nepřidali. Domácí šli do druhého dějství s jednobrankovým mankem, všichni čekali na to, kdy favorit skóruje podruhé. To se ale, hlavně výbornému výkonu mexického brankáře Ochoy nestalo. Salernitana navíc dokázala v 90. minutě srovnat padajícím listem Candrevy. Oba soci se tak rozešli smírně, Salernitana doma remizovala s Interem 1:1. Trenéra milánských Simone Inzaghiho nečekají příjemné chvíle.
90+6'
90'
Salernitana právě vstřelila branku! Tak to je neskuteční facka pro Inter. Domácí udeřili z pravé strany. Antonio Candreva od lajny poslal balon na branku a ten zaplaval přesně do levého horního roku.
89'
Lautaro Martínez se nedostal na balon. US Salernitana 1919 šla do brejku, ale Roberto Gagliardini zatáhl za záchrannou brzdu.
89'
Hosté mají rohový kop, ale nikam nespěchají.
88'
Lautaro Martínez prodlužoval za sebe na přední tyčce, ale tam nikdo nebyl.
88'
Federico Dimarco spadl na zem jako pytel brambor u postranní čáry. Hosté mají nákop do vápna.
87'
Domagoj Bradarić nabíhal sám z levé strany do vápna, nikdo okolo něj nebyl. Jenže poslal balon pět metrů nad branku.
86'
Krzysztof Piątek po centru na zadní tyčku z pravé strany jenom minul hlavou zařízení.
85'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Edin Džeko.
85'
Střídání v týmu US Salernitana 1919:
ze hřiště odchází Grigoris Kastanos, přichází Erik Botheim.
84'
Romelu Lukaku dostal balon na hrušku na hranici vápna. Vypálil z otočky, jenže brankář Guillermo Ochoa jej vyrazil.
84'
Roberto Gagliardini zkušeně uklidnil hru.
83'
US Salernitana 1919 našla po rychlém kontru jenom střed branky Interu. Hosté jdou na balon.
82'
Lautaro Martínez dostal balon od Lukaka do běhu. Jenže tomu snad došla během běhu energie a kopl jej obtěžován obráncem, jen do míst, kde byl mexický brankář Guillermo Ochoa.
82'
Salernitana bude mít k dispzici dlouhý aut do vápna. +
81'
Krzysztof Piątek se nedostal k balonu. Inter šel do rychlého brejku, jenže Henrich Mchitarjan se dopustil útočného faulu na polovině hřiště.
80'
ze hřiště odchází Tonny Vilhena, přichází Emil Bohinen.
79'
Inter vytvořil vláček, balon šel na hlavu Roberta Gagliardiniho. Jenže od něj šel míč nad břevno.
79'
Domácí zahráli těsně před vápnem rukou. Federico Dimarco bude mít k dispozici hodně zkrácený roh.
78'
de Vris se po rohu nedostal ke střele jeho pokus byl zablokován.
77'
Inter bude na druhé straně kopat rohový kop. Federico Dimarco se jej ujme.
77'
Krzysztof Piątek byl po brejku po levé straně ve slušné pozici, ale zablokoval jej obránce Interu.
77'
Lautaro Martínez byl opět faulován před polovinou hřiště. Inter je na balonu a nebude nikam vyloženě spěchat.
76'
Autor prvního gólu Gosens byl střídán, byla už na něm hodně vidět únava.
75'
ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Federico Dimarco.
74'
de Vris ve spoluprácí s brankářem dostal balon mimo ohrožený prostor. US Salernitana 1919 se ale nadechuje k dalšímu útoku.
73'
Lehce nazbyl, lehce pozbyl. Jenže centr Robina Gosense nenašel žádného spoluhráče v bílozeleném. US Salernitana 1919 bude odkopávat od branky.
72'
Domácí mohli udeřit po rychlém kontru po pravé straně, jenže Boulaye Dia po centru z pravé strany na hranici malého vápna trefil v pádu pravačkou jenom břevno branky Interu.
71'
Henrich Mchitarjan si připsal osmnáctou střelu Interu Milán.
71'
Lautaro Martínez dobře tahal čas a zved se až po půldruhé minutě.
70'
Tak tady padla kosa na kámen, Nicolussi si pomohl šlapákem na polovině hřiště a právem vidí žlutou kartu. Lautaro Martínez se těžko zvedá z trávníku.
69'
Hans Nicolussi si obešel dva protihráče a v běhu z hranice vápna vystřelil. Jeho projektil šel ale mimo zařízení.
68'
Robin Gosens se dopustil šlapáku na polovině hřiště. Salernitana jde na balon.
67'
ze hřiště odchází Kristjan Asllani, přichází Roberto Gagliardini,
ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Marcelo Brozović,
ze hřiště odchází Joaquín Correa, přichází Lautaro Martínez.
66'
ze hřiště odchází Lassana Coulibaly, přichází Hans Nicolussi,
ze hřiště odchází Lorenzo Pirola, přichází William Troost-Ekong.
65'
Guillermo Ochoa si připsal dva další famózní zákroky, poté co Lukaku trefil po rohu jenom břevno.
64'
Guillermo Ochoa předvedl po centru na zační tyčku dobrý refilex. Inter má další rohový kop.
64'
Ježkovy oči Henrich Mchitarjan to dostal na pravou nohu a posílal balon pod břevno. Ten se ale po teči obránce dostal mimo zařízení.
63'
Salernitana přidala na napadání, ale často se dopuští útočných faulů.
61'
Norbert Gyömbér se dopustil útočného faulu.
60'
Candreva to měl na pravačce, ale trefil jenom svého spoluhráče Krzysztofa Piątka.
59'
Přidržení tam bylo, ale z obou stran.
58'
Krzysztof Piątek zůstal na zemi po rohovém kopu. Hra je přerušena, v akci je VAR.
58'
André Onana si poradil s padajícím listem z levé strany. Salernitana bude kopat rohový kop.
57'
Flavius Daniliuc poslal z hranice vápna nekompromisně balon do autu.
57'
Flavius Daniliuc zahrál rukou na polovině hřiště. Francesco Acerbi jde na balon.
56'
Denzel Dumfries se dostal k hlavičce před malým vápnem, ale jeho pokus šel jenom na střed branky.
56'
Krzysztof Piątek poslal v tísni balon na rohový kop.
55'
Další faul domácích tentokrát Barelly.
54'
Krzysztof Piątek poslal balon dopředu, ale dal do něj až příliš razance. André Onana bude rozehrávat.
53'
Nicoló Barella poslal balon na Romelu Lukaku, ten jej pustil na pravou stranu. Odtud přišel střílený centr na Lukaka, jenže ten dostal balon za paty.
52'
Henrich Mchitarjan byl faulován na polovině hřiště a domácí se hodně čilí.
51'
di Vrij po druhém rohu nebyl daleko k tomu, aby pravačkou trefil zařízení.
50'
Kristjan Asllani bude rozehrávat rohový kop.
50'
Další chyba domácích v rozehrávce. Guillermo Ochoa vytáhl střelu Barely ze střední vzdálenosti na pravou tyčku. Mexický brankář si při zákroku zřejmě zranil pravý kotník.
49'
Guillermo Ochoa opět pomáhá s rozehrávkou.
48'
Domácí vhazovali na polovině hřiště, ale hned se dostali k vlastnímu brankáři.
47'
Domácí jenom odevzdali balon, Milán jde útočit.
46'
ze hřiště odchází Dylan Brún, přichází Boulaye Dia.
46'
První dějství bylo jasnou záležitostí pro hosty z Milána. Ti šli do vedení už v šesté minutě po brance Robina Gosense. Hosté měli řadu šancí, ale Lukaku, Gosens a de Vrij troskotali na mexickém brankáři Salernitany Ochoovi. Pokud chtějí domácí s vývojem zápasu něco udělat, musí přeřadit na vyšší rychlostní stupeň. Druhý poločas začne v 18:04.
45+3'
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
44'
Inter útočil po špatné rozehrávce. Romelu Lukaku zklepl balon na Robina Gosense, ale tomu chyběl jeden krok.
44'
Inter je na balonu a pokračuje v rozvážné rozehrávce.
43'
Lassana Coulibaly se dostal z hranice vápna k bombě pravou nohou. Jenže Onana na balon viděl a střelu zlikvidoval. Na střely je to 8:1.
42'
André Onana si došel pro lehký míč a mužstvo z města módy bude opět útočit.
41'
André Onana po rohu vyboxoval balon daleko od branky. Pak přišel nákop na branku, Onana šel pro míč a střetl se s Krzysztofem Piątkem.
40'
US Salernitana bude zahrávat první rohový kop.
40'
Asllani dobře kopl míč do vápna, tam byl Francesco Acerbi, ale od něj šel balon daleko od branky.
39'
Henrich Mchitarjan je stále ošetřován.
38'
Coulibaly nehraje dobrý zápas, teď fauloval Henricha Mchitarjana za faul deset metrů před boxem vidí právem žlutý kartónek.
38'
Inter kontroluje hru a nikam se před koncem poločasu nežene.
37'
Další špatná rozehrávka Salernitany, ale domácí se vrátili v osmi mužích před branku.
36'
Krzysztof Piątek se rozeběhl po levé straně za míčem, ale jenom trefil nohou brankáře Interu. Následuje odkop od branky.
36'
Hra pokračuje po minutě přerušení.
35'
de Vrij se hodně čilí, ale rozhodčí na jeho slova o tom, že stahoval nohy, nereaguje.
34'
de Vrij fauloval na polovině hřiště a obratem vidí žlutou kartu.
33'
Antonio Candreva hrál podle rozhodčího balon rukou na zemi. Inter jde útočit.
32'
Joaquín Correa dostal balon po centru z levé strany hlavičkou na levou tyčku. Jenže tam zasáhl mexický brankář Salernitany.
32'
Nicoló Barella byl s balonem na hranici vápna, ale neměl prostor ke střele.
31'
Domácí mají míč, ale je to z jejich strany pomalé
31'
Romelu Lukaku upozorňuje sudího, že se dal pískat útočný faul. Ten ale jeho slova nevyslyšel.
30'
Denzel Dumfries poslal balon zpravé strany na Romelu Lukaku, jenže jeho přihrávka před vápno byla nepřesná.
29'
Joaquín Correa byl atakován, ale faul se nepískal.
29'
Milán kombinuje na vlastní polovině a nikam nespěchá.
28'
Domácí poslali aut do vápná milánských, ale to bylo z jejich strany také vše.
28'
Už to vypadalo, že Romelu Lukaku půjde sám na brankáře, ale míč mu sebral obránce skluzem.
27'
Lassana Coulibaly dnes nemá den, už potřetí pokazil centr.
27'
Robin Gosens přišel o balon za polovinou hřiště a Inter se bude muset bránit.
26'
Kristjan Asllani to zkusil z dálky, ale jeho pokus byl nepřesný.
26'
Denzel Dumfries ale vzápětí také přišel o balon. Útočit bude US Salernitana.
25'
Lassana Coulibaly jen odevzdal balon na polovině hřiště.
24'
Joaquín Correa se dostal k zakončení z levé strany boxu, ale jeho technická střela jenom minula zařízení.
23'
Romelu Lukaku zakončil rychlou akci Interu svou levačkou na bližší tyčku, ta ale neměla razanci.
22'
Domagoj Bradarić byl na hranici ofsajdu a dostal míč na levé straně do běhu. Ten poté posílal za sebe, jenže jej oba nabíhající hráči přeběhli.
22'
Denzel Dumfries doputoval na polovině hřiště s míčem do autu.
21'
Denzel Dumfries poslal přihrávku na druhou stranu, ale ten Robin Gosens nezpracoval. US Salernitana jde na míč.
20'
Připomněli se domácí fanoušci, kteří prozatím nemají mnoho důvodů k radosti.
19'
Šance domácího týmu skončila jen ofsajdem. Inter bude útočit.
18'
Joaquín Correa fauloval na polovině hřiště a US Salernitana má nákop na branku.
17'
Domagoj Bradarić se rozeběhl po levé straně, ale balón na jeho osobu byl příliš dlouhý.
17'
Domácí si vyměňují míč na polovině hřiště, ale prozatím je to pomalé.
16'
Oba týmy si jenom vyměnily míč. Útočit bude US Salernitana, jenže to bude do plných.
15'
Inter je na míči a nemá důvod nikam spěchat.
15'
US Salernitana šla do rychlého brejku, ale snažení domácích skončilo na hranici vápna.
14'
Guillermo Ochoa si poradil s hlavičkou Robina Gosense, která šla na střed branky.
13'
Kristjan Asllani šel po levé straně. Poslal balon na hranici vápna, kde byl Romelu Lukaku, ten ale dostal mičudu za paty.
12'
Jenže rohový kop byl příliš dlouhý. Na míči je ale Inter.
12'
Henrich Mchitarjan zahrál po standartce v tísni na rohový kop.
11'
Inter se pokusil o rychlou rozehrávku, ale rozhodčí nechá akci opakovat.
11'
Tonny Vilhena fauloval, hosté mají dlouhý nákop do vápna.
10'
Už to mohlo být o dvě branky. Romelu Lukaku dostal balon na hranici vápna, míč si dal na svou pravou nohu. Jenže těsně minul tyčku branky domácích.
9'
Henrich Mchitarjan poslal v tísni balon na vlastního brankáře. Ten v pohodě rozehrál na pravnou stranu.
8'
8'
Inter to zkouší po levé straně, ale tam je plno.
6'
Inter Milán právě vstřelil branku! Hosté udeřili z první velké šance. Romelu Lukaku (Inter) tentokrát poslal svou hlavičku na hranici vápna. Tam si naběhl Robin Gosens a uklidil levačkou balon k tyčce.
5'
Simone Inzaghi hlasitě komunikuje se svými ovečkami.
5'
Romelu Lukaku cítil na hranici vápna spoluhráče, ale jeho hlavička naslepo šla jenom do špeku.
4'
Inter se na tři doteky dostal dlouhými přihrávkami na polovinu soupeře. Jenže k míči měl najblíže brankář Guillermo Ochoa.
3'
Robin Gosens zahrál v tísni na polovině hřiště do autu, Salernitana 1919 jde na balon.
3'
Lassana Coulibaly ztratil míč na polovině hřiště a útočit budou po autu hráči z města módy.
2'
Salernitana 1919 se dostala kombinací až před vlastní branku.
1'
Salernitana 1919 pokračovala po výhodě na míči, útok po pravé straně byl ale pozdržen.
1'
Inter začal první dějství na míči.
1'
Oba týmy jsou na hrací ploše, za chvíli se začne hrát.

US Salernitana 1919: Ochoa – Daniliuc, Gyömbér, Pirola – Brún, Vilhena, L. Coulibaly, Bradarić – Kastanos, Candreva – Piątek.
Náhradníci: Fiorillo, Sepe – Troost-Ekong, Iervolino, Lovato, Nicolussi, Sambia, Bonazzoli, Bohinen, Botheim, Valencia, Dia.
Trenér: Paulo Sousa

Inter Milán: Onana – Darmian, de Vrij, Acerbi – Dumfries, Barella, Asllani, Mchitarjan, Gosens – Lukaku, Correa.
Náhradníci: Handanovič, Botis – A. Bastoni, Zanotti, Brozović, Gagliardini, Bellanova, V. Carboni, Dimarco, Džeko, La. Martínez.
Trenér: Simone Inzaghi

Rozhodčí: Michael Fabri.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z fotbalu! Italská nejvyšší soutěž pokračuje v pátek 7. dubna už svým 29. kolem. V něm se utkají týmy US Salernitana 1919 a Inter Milán. Souboj patnáctého týmu se čtvrtým začíná v 17:00.
Vzájemné zápasy:
16.10.2022 | 1. italská liga Inter Milán – Salernitana 2:0 (1:0, 1:0)
4.3.2022 | 1. italská liga Inter Milán – Salernitana 5:0 (2:0, 3:0)
17.12.2021| 1. italská liga Salernitana – Inter Milán 0:5 (0:2, 0:3)
11.4.1999 | 1. italská liga Salernitana - Inter Milán 2:0
29.11.1998 | 1. italská liga Inter Milán - Salernitana 2:1
Salernitana, 15. místo, 28z. (6 – 10 – 12), skóre 32:48, 28 bodů
Díky další remíze 1:1 se Spezií, jenž byla už čtvrtou plichtou v řadě, se Salernitana dostala na devět bodů náskoku na sestupové příčky, přičemž celou čtvrtinu bodů získala v posledních pěti zápasech (1-4-0). Salernitana se sice může pochlubit pozitivní domácí bilancí proti Interu (2-0-1), ale obě výhry přišly ještě před začátkem tohoto tisíciletí. Antonio Candreva ze Salernitany se rád střetává se svými bývalými zaměstnavateli. Proti Interu vstřelil nejvíce gólů (šest)

Inter Milán, 4. místo, 28z. (16 – 2 – 10), skóre 47:32, 50 bodů
Interu v poslední době teče do bot, protože prohra 0:1 s Fiorentinou o minulém víkendu nejenže znamenala třetí porážku v řadě (Což se stalo poprvé od května 2017), ale také pokles na čtvrté místo v tabulce. Pokud hráči z města módy ztratí opět body a sejdou se i další výsledky, mohou se ocitnout mimo první čtyřku. Lautaro Martínez v podzimním měření sil vstřelil úvodní gól milánských, no a celkové ve dal ve třech vzájemných soubojích pět branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62