Serie A - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Torino - 3. dubna 2023   20:45

Sassuolo
36' Pinamonti
1:1
(1:0)
Torino
66' Sanabria  (Lazaro)
Sassuolo
Consigli – Toljan, Ruan, G. Ferrari (C), Rogério – Frattesi (89. Thorstvedt), López, Henrique (74. Harroui) – D. Berardi (77. Bajrami), Pinamonti (74. Defrel), Lauriente.
Pegolo, Russo – Marchizza, Romagna, Zortea, Erlić, Obiang, Álvarez, Ceïde, Cannavaro.
I. Pezzuto – N. Pagliardini, F. Longo
Mapei Stadium – Città del Tricolore, Reggio Emilia
Torino
V. Milinković-Savić – Gravillon (86. Djidji), Schuurs, Buongiorno – Singo (55. Lazaro), S. Ricci, Linetty, R. Rodríguez (C) (86. Vojvoda) – Radonjić (81. Mirančuk), Vlašić – Sanabria (86. Pellegri).
Fiorenza, Gemello – Bayeye, Adopo, Gineitis, Seck.

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:9.
Duel končí, druhá půle přinesla rovněž jednu branku, když hosté vyrovnali přesně půl hodiny po vedoucím gólu soupeře. I přes další šance se už skóre neměnilo a mač končí zřejmě spravedlivou remízou.
90+6'
90+6'
Armand Lauriente centroval do vápna, kde balón vyboxoval gólman Turína a to bylo z tohoto klání vše.
90+5'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Karol Linetty). Hráč dostal svůj tým do pěkné šlamastiky, neboť domácí rozehrají přímý kop v samém závěru zápasu z hodně dobré pozice.
90+4'
Sassuolo překazilo kombinaci soupeře a může ještě zkusit zahrozit.
90+2'
Na druhé straně střílel z dálky jeden z domácích fotbalistů kousek nad břevno. Lépe zamířit a mohlo to být pro hosty větší nebezpečí.
90+1'
Hosté rozehráli rohový kop, ovšem Andrea Consigli si pohlídal centr a míč lapil do rukavic.
89'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Kristian Thorstvedt.
89'
Mërgim Vojvoda se pokoušel odcentroval z levého křídla, v tom mu zabránil protihráč, ovšem hosté drží míč u vápna Sassuola.
86'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Mërgim Vojvoda,
ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Pietro Pellegri,
ze hřiště odchází Andrew Gravillon, přichází Koffi Djidji.
83'
Maxime López leží na trávníku a drží se za nohu. Faul si ale nevymodlil.
81'
ze hřiště odchází Nemanja Radonjić, přichází Alexej Mirančuk.
81'
Rogério odehrál svou střelu z hranice vápna vysoko nad soupeřovu svatyni.
78'
Střela z dálky brankáři hostů vypadla z náruče, ovšem poblíž nebyl nikdo z protihráčů, takže nebezpečí příliš nehrozilo.
77'
ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Nedim Bajrami.
76'
Obrat byl málem dokonán, jeden z hostů si naběhl na centr do pokutového území, míč ale tečoval vysoko nad bránu.
75'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Davide Frattesi). Domácí hráč poslal k zemi v souboji o míč Samuela Ricciho, žlutý trest se mu vůbec nezamlouvá.
74'
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Grégoire Defrel.
74'
ze hřiště odchází Matheus Henrique, přichází Abdou Harroui.
72'
Žlutou kartu dostává kouč hostujícího celku Juric.
70'
A nyní se jim povedlo skórovat podruhé, jenže bylo to z jasného ofsajdu. Hráči se ani neradovali, neboť jim bylo jasné, že gól nebude uznán.
69'
Hosté drží míč dál na kopačkách, kombinují ovšem na své polovině.
66'
Turín právě vstřelil branku!
A máme vyrovnáno. ANTONIO SANABRIA na první přihrávku skluzem nedosáhl, míč se dostal na pravé křídlo, odkud přišel centr do vápna a výše jmenovaný hráč už byl napodruhé úspěšný, když si našel prostor pro zakončení a hlavou usměrnil míč parádně pod břevno.
64'
Domácí nyní pokazili kombinaci, míč odehráli za postranní čáru a hosté vhazují.
61'
Nemanja Radonjić byl blízko srovnání, v pokutovém území však střílel jen do ležícího protihráče.
60'
Armand Lauriente se nyní proměnil v nahrávače, ovšem jeho centr končí zblokován mimo hrací plochu.
58'
Domácím se po rychlém protiútoku podařilo vstřelit druhý gól, když Lauriente v samostatném úniku překonal vyběhnutého brankáře střelou po zemi, ovšem branka neplatí pro ofsajd.
55'
ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Valentino Lazaro.
54'
Hlavička jednoho z hráčů Turína letí vysoko nad břevno, Andrea Consigli nemusel zasahovat.
52'
Domácí se už dostávali ke střele, míč v poslední chvíli odehrál soupeř do zámezí. Sassuolo pokračuje vhazováním.
50'
Nepřesný centr domácích letí do zámezí, od brány bude rozehrávat Vanja Milinković-Savić.
48'
Hosté se dostávali do slibné šance, ovšem zdvižený praporek pomezního arbitra ji hatí.
46'
První půle poměrně rychle utekla, její kvalita nebyla nejhorší, šance si vypracovaly oba celky, ovšem Sassuolo dokázalo jednu z nich využít a do kabin tak odchází spokojenější. Hosty může mrzet nastřelená tyč, klidně mohli jít do vedení oni, na vyrovnání však mají celou druhou půli.
45+1'
45+1'
Přetažený centr domácích proletěl pokutovým území a doputoval do zámezí. A to bylo z první půle vše.
45'
Jeden z hostí zahrál rukou, čehož si hlavní arbitr dobře všiml, Turín se tak bude muset ještě bránit standardce.
44'
Domácí drží míč u brány Turína, rozehrávat budou druhý roh za sebou.
43'
Karol Linetty nasadil k nebezpečné střele levačkou z dálky, míč ovšem letí jen do zámezí. Zdálo se, že byl tečovaný, avšak rohový kop to není.
42'
Kombinace se nyní Sassuolu nevydařila, naopak jeho hráči se provinili u pokutového území faulem a míč musí odevzdat.
39'
Další útočný výpad Sassuola nepřinesl žádnou možnost, rozehrává strážce hostující svatyně.
36'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení. Domenico Berardi svou střelou pořádně protáhl brankáře hostů, ten dokázal pravačkou míč vyrazit do strany, avšak nepokrytý ANDREA PINAMONTI se dostal k dorážce a snadno skóroval do odkryté části brány. Vanja Milinković-Savić ještě reklamoval ofsajd, ovšem vše bylo dle arbitrů v pořádku.
36'
Wilfried Stephane Singo se na pravé straně k volnému balónu nedostal, domácí jej odehráli do bezpečí včas.
33'
Krásnou kombinaci předvedl hostující celek, na jejíž konci přišla prudká rána, která skončila na břevně domácí svatyně. Nyní byl Turín blízko otevření gólového účtu.
31'
Nemanja Radonjić pálil pravačkou z hranice vápna na bližší tyč, kterou ve finále minul.
28'
Hlavička jednoho z hostujících fotbalistů z bezprostřední blízkosti doputovala do náruče Consigliho, jenž stál na správném místě.
26'
Stejný hráč o chvíli později přinutil brankáře Turína k zákroku, nebylo to ovšem nic složitého, míč šel přímo do jeho náruče.
25'
Domenico Berardi se protlačil do zakončení, levačkou však odehrál míč jen do protihráče před sebou.
24'
Hra je hodně vyrovnaná a odehrává se daleko od obou branek, na větší příležitost se stále čeká.
21'
Hra pokračuje u středové čáry, míč drží na kopačkách hosté, kteří jsou pod tlakem.
18'
Střela jednoho z hostujících fotbalistů byla zblokována mimo tři tyče, následuje rohový kop.
16'
Domácí rozehráli rohový kop, šance z něj ale nevzešla žádná.
15'
Hosté byli chyceni do ofsajdové pasti, hra se tak otáčí.
12'
Domácí si nerozuměli v rozehrávce, balón putuje za postranní čáru a vhazovat bude hostující celek.
9'
Nemanja Radonjić prudkou přihrávku nedoběhl včas, u balón byl jako první domácí gólman.
7'
Nemanja Radonjić střílel už v pokutovém území, jeho pokus byl zblokován, míč sice doputoval k brankáři, ovšem ten neměl žádnou práci s tím, aby jej sebral do rukavic.
6'
Do šance se dostávali domácí hráči, ovšem ve vápně jim míč sebrala obrana Turína.
4'
Hosté drží od začátku zápasu míč více na kopačkách, ovšem nedaří se jim dostat k nějaké střele.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Ruan, G. Ferrari (C), Rogério – Frattesi, López, Henrique – D. Berardi, Pinamonti, Lauriente.
Náhradníci: Pegolo, Russo – Marchizza, Romagna, Zortea, Erlić, Harroui, Obiang, Bajrami, Thorstvedt, Álvarez, Ceïde, Defrel, Cannavaro.
Trenér: A. Dionisi.

Turín FC: V. Milinković-Savić – Gravillon, Schuurs, Buongiorno – Singo, S. Ricci, Linetty, R. Rodríguez (C) – Radonjić, Vlašić – Sanabria.
Náhradníci: Fiorenza, Gemello – Bayeye, Djidji, Vojvoda, Lazaro, Adopo, Mirančuk, Gineitis, Pellegri, Seck.
Trenér: I. Juric.

Rozhodčí: I. Pezzuto – N. Pagliardini, F. Longo.
Vzájemné zápasy

Sassuolo porazilo svého soka na svém hřišti naposledy 18. ledna 2020, tedy těsně před počátkem pandemie, kdy zvítězilo těsně 2:1. Vzájemné souboje na jeho hřišti bývají velmi vyrovnané, o více než gól skončil mač v Sassuolu naposledy 19. ledna 2014, kdy Turín vyhrál 2:0. I dnes tak lze očekávat hodně vyrovnaný duel, který může rozhodnout jediný gól.
Turín

Hosté jsou o jednu pozici a jeden bod lepší, než jejich dnešní protivník. Mimo svůj stadion hráli čtrnáctkrát a přivezli si osmnáct bodů díky pěti vítězstvím a třem remízám, skórovali v osmnácti případech a o tři branky více inkasovali. V posledním zápase mimo svůj stadion prolomili šňůru dvou proher za sebou a zvítězili v Leccu 2:0.
O druhý gól se postaral Antonio Sanabria z Paraguaye, pro kterého to byl už sedmý zásah v sezóně, čímž si upevnil vedoucí postavení mezi střelci svého mančaftu.
Sassuolo

Domácím celku patří dvanácté místo s 36 body. Na svém hřišti dosud odehrál třináct klání a připsal si rovných dvacet bodů za šest výher a dvě remízy, k tomu přidal sedmnáct vstřelených a patnáct inkasovaných branek. Tři z posledních čtyř domácích střetnutí Sassuolo vyhrálo.
Nejlepším střelcem mužstva je sedmigólový Francouz Armand Lauriente.
Dobrý den, dvěma zápasy dnes bude zakončeno 28. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy. Jako druhý přijde na řadu souboj dvou sousedů ve středu tabulky, jsou to Sassuolo a Turín. Favoritem je prvně zmíněný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62