Serie A - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Udinese - 3. října 2022   20:45

23' Doig
1:2
(1:0)
Udinese
70' Beto  (Deulofeu) • 90+3' Bijol  (Samardžič)
Verona
Montipò – Hien, Günter, Ceccherini – Lazović (73. Hrustic), Tameze, Veloso (C), Doig (83. Djurić) – Verdi (73. Depaoli) – Piccoli (62. Kallon), Henry (83. Lasagna).
A. Berardi, Perilli, M. Chiesa – Hongla, F. Terracciano, Cortinovis, Sulemana, Cabal.
Minelli – Baccini, Colarossi
Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona
Udinese
Silvestri – Becao, Bijol, N. Pérez (58. Ebosse) – Pereyra (C), Lovrić (67. Arslan), Walace, Makengo (58. Samardžič), Udogie – Success (58. Beto), Deulofeu (81. Nestorovski).
Padelli, Piana – Nuytinck, Jajalo, Ebosele, Ehizibue.

Je dobojováno. Ve druhé půli jsme viděli velkou snahu Udinese něco udělat s nepříznivým výsledkem, dlouho to ale nevycházelo a Montipò si dobře bránil své území. Vyrazil prudkou střelu Arslana, s ranou Samardžiće mu pomohla tyč, ale v 70. minutě už inkasoval, když jej po kombinaci překonal střelou z vápna Beto. S postupem času to už vypadalo, že Hellas udrží alespoň remízu, nicméně ve třetí minutě přišli i o ten jeden bod. Samardžić rozehrál přímý kop, našel Jaka Bijola, ten hlavou překonal Montipòa a zařídil tak konečný výsledek 1:2. Verona je po této porážce na 18. místě s pěti body, Udinese je třetí s 19 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:11.
90+8'
90+7'
Nastavený čas už je za námi, rozhodčí ale ještě nastavuje proleženou dobu.
90+6'
Dlouhý nákop domácích, tohle ale bylo pro ofenzívu Hellasu moc prudké a nechytatelné.
90+5'
Na trávníku leží hostující Nestorovski, na nohy se mu moc nechce.
90+4'
Další faul ve výskoku, domácí protestují, není jim to ale nic platné. Udinese bude rozehrávat a a teď to budou hosté, kdo nebude pospíchat.
90+3'
Udinese právě vstřelilo branku!
Tak tohle je pro domácí tým ledová sprcha. Udinese rozehrálo přímý kop, Samardžić poslal zleva centr na vápno, kde všechny přeskočil JAKA BIJOL a hlavou uklidil míč do protipohybu gólmana Montipòa – 1:2!
90+2'
Závěr utkání je hodně rozkouskovaný, přibývá faulů na obou stranách.
90+1'
Centr zase nevyšel, Silvestri už posílá míč dopředu, Udine pospíchá do útoku.
90'
Ještě jeden přímý kop pro domácí, to vše po faulu na Lasagnu.
89'
Rozehrává se od Montipòvy branky, ten posílá dopředu dlouhý nákop.
88'
Menší zdržení, tohle více vyhovuje domácím, těm se do hry moc nechce.
87'
Následný přímý kop se domácím nevyvedl a málem z toho zase byl brejk Udinese.
86'
Další karta, nyní na straně Udinese. Roberto Pereyra stáhl unikajícího Tamezeho.
85'
Verona se snaží závěr zápasu držet co nejdál od své branky a nepokazit si stále dobře rozehraný duel.
84'
Žlutá karta za opravdu ostrý zákrok, Fabio Depaoli místo míče trefil pouze soupeře.
83'
Střídání v týmu Hellas Verona FC:
ze hřiště odchází Josh Doig, přichází Milan Djurić.
83'
ze hřiště odchází Thomas Henry, přichází Kevin Lasagna.
82'
Zase nehrajeme, na trávníku posedává domácí Doig a vypadá docela otřeseně.
81'
Střídání v týmu Udinese Calcio:
ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Ilja Nestorovski.
80'
Přímý kop hostů rozehrál Deulofeu, oblouček skončil hned u zdi na hranici vápna.
78'
Ve vzdušném souboji trefil domácí Depaoli zadní částí těla Arslana do obličeje, ten je nyní v péči týmového lékaře.
77'
Žlutá karta na straně domácích, za ostrý skluz si ji prohlédl Thomas Henry.
76'
Jenže rozehra vůbec nevyšla a Hien měl na půlce co dělat, aby zastavil rodící se kontr.
75'
Po delší době se ke slovu dostává zase Hellas, domácí tým si vybojoval první roh ve druhé půli.
75'
Nedovolený zákrok na Arslana, tohle se obešlo bez karty, pouze za standardku pro Udinese.
74'
Žlutou kartu dostal hostující Rodrigo Becao.
73'
ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Ajdin Hrustic.
73'
ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Fabio Depaoli.
72'
Na lavičce domácích se chystá reakce na vyrovnávací trefu, do hry půjdou hned dva noví hráči.
70'
Po tlaku se hosté prosadili a dočkali se vyrovnání! Po pěkné kombinaci u vápna i uvnitř šestnáctky Deulofeu sklepl na BETA, ten si pustil míč na pravačku a podél gólmana upravil na 1:1.
69'
Po rozehrání vyslal další střelu Samardžić, a tomu scházeli jen centimetry, neboť míč lízl tyč!
68'
Arslan se hned zapojil do útoku a kousek za vápnem vyslal prudkou ránu pravou nohu. Mířil pod břevno, Montipò vyrazil na roh.
67'
ze hřiště odchází Sandi Lovrić, přichází Tolgay Arslan.
66'
Po rohu byla k vidění krátká kombinace, Pereyra zace centroval na vápno, Becao se ovšem k hlavičce nedostal.
65'
Pereyra centroval z levého křídla, obrana Hellasu musela odvracet na rohový kop.
63'
Udinese se dostalo do další akce, přes obránce vystřelil Lovrić, , technická rána šla vedle, Montipò ji kontroloval, zasahovat nemusel.
62'
ze hřiště odchází Roberto Piccoli, přichází Yayah Kallon.
62'
Roh nebyl z těch povedených, Veloso míč zkušeně pustil do zámezí.
61'
Zprava se do šestnáctky prodral hostující Deulofeu a už si šteloval míč na střelu. Byl nakonec zablokován, obrana Hellasu srazila míč na roh.
60'
Henry svedl v pokutovém území těsný souboj s Becaem, penalta z toho nebyla, pouze se rozehrává od hostující branky.
58'
ze hřiště odchází Nehuén Pérez, přichází Enzo Ebosse.
58'
ze hřiště odchází Isaac Success, přichází Beto.
58'
ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Lazar Samardžič.
56'
Zleva zasprintoval Doig, snažil se centrovat, jenže míč poslal pouze za branku.
55'
Domácí v protiútoku, jenže hodně krkolomně vedeném a Piccoli s Henrym se vystavili do ofsajdu.
54'
Hosté zase u míče, tentokrát ovšem kombinují pouze u středového kruhu.
53'
Dobrá a hlavně rychlá kombinace Udinese. Po sérii přihrávek mířil vysoký pas na Successe, před ním domácí na poslední chvíli odhlavičkovali.
51'
Dlouhý pas na polovinu Udinese, bylo to ale jasně do ofsajdu, který se mával a pískal při Silvestriho odkopu.
49'
Verona pokračuje v tlaku, akce pravou stranou ale skončila o velký kus vedle.
47'
Hned v úvodu tu máme žlutou kartu na straně hostů, za faul na Tamezeho ji dostal Nehuén Pérez.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Je za námi první poločas, který byl v úvodu hodně bojovný, a lepší fotbal se rozjel až po několika minutách. Hosté nedokázali využít mírnou převahu a nakonec udeřilo na opačné straně. Ve 23. minutě se centr z pravé strany dostal na levý roh šestnáctky, kde se z voleje prosadil parádní ranou Josh Doig a otevřel skóre. Udine se samozřejmě snažilo o vyrovnání, jenže největší šancí byla pouze Walaceho střela z dálky. Tu Montipò vyrazil a do kabin se tak odešlo za stavu 1:0.
45+2'
45'
Šance hostů na srovnání. V pravém rohu šestnáctky měl trochu času na střelu Walace a hned kroutil střelu na zadní tyč. Míč skončil jen těsně vedle.
44'
Další roh hostů, opět letěl centr na první tyč, kde už ale byl zástup hráčů a míč byl odhlavičkován.
43'
Útočný faul Hellasu, hosté se tak zdarma dostávají k míči a mohou zahájit protiakci.
41'
Nakonec z toho byly rohy hned dva, po centru po zemi se ke střele cpal Lovrić, jenže upadl a ze všeho sešlo. Zkusil reklamovat faul a penaltu, sudího ovšem neoblomil.
40'
Další možnost pro hostující celek, Udinese bude rozehrávat roh z levé strany.
38'
Začalo se hrát docela útočné, z dálky se teď odhodlal ke střele Walace, jeho pokus ve vzduchu lehce zaplaval a Montipò musel u své tyče vytáhnout poměrně těžký zákrok.
37'
Po rozehrání střílel právě Veloso, místo branky ale trefil hlavního rozhodčího do zad...
36'
Centr z pravé strany dolétl k zadní tyči na Velosa a ten se hned z voleje snažil vrátit pas na střed. Obrana Udinese srazila míč na roh.
34'
Domácí Thomas Henry byl ve výskoku faulován a chvíli si po tvrdém dopadu na trávník poležel. Po krátkém ošetření už ale bude pokračovat.
33'
Odražený míč se dostal na pravou stranu na Deulofea, jeho střela skončila na boční síti. I kdyby to ale byl gól, zřejmě by neplatil pro jeho těsný ofsajd.
31'
Deulofeu se střetl v souboji o míč s Velosem a byl kopačkou zasažen do nohy. Domácí Miguel Veloso byl potrestán žlutou kartou.
30'
Začal se hrát útočný fotbal z obou stran, za domácí to zpoza šestnáctky zkusil Verdi, jenže přesně doprostřed branky, kde stál připravený Silvestri.
28'
A už zase hosté. Odražený míč se dostal na nohu Pereyry a ten neváhal a hned zakončoval. Montipò na míč nedosáhl, ale mohl si oddechnout, šlo to vedle.
26'
Verona chce co nejvíce využít toho, že jsou hosté zaskočeni a zase se cpou k Silvestriho bráně.
24'
Celá situace se ještě přehrávala na videu, zda v zárodku celého útoku nehrál Henry rukou, ale po chvilce byl gól definitivně uznán – Hellas vede!
23'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Domácí tým jde do vedení a to po opravdu výstavní ráně. Akce byla vedena pravou stranou, ve vzdušném souboji míč nechtěně prodloužil hostující Bijol a v levém rohu šestnáctky zakončoval z voleje JOSH DOIG. Křížná rána zaplula přesně za tyč a Silvestri neměl nárok zasáhnout – 1:0.
21'
Hosté teď rozehráli roh, centr se stáčel na malé vápno, tam však zakročil výtečně postavený a připravený Henry.
19'
Nevyšlo to ani Pereyrovi, ten po zemi hledal spoluhráče na středu, jeho pas však vystihla pozorná obrana Hellasu.
18'
Becao našlápl k akci pravou stranou, neměl ale dostatečnou rychlost, aby překonal dvojici obránců a raději rozehrál do šířky.
17'
Sólo akci od půlky až k vápnu předvedl hostující Deulofeu, následná střela po zemi šla k pravé tyči, kde si v klidu poradil gólman Montipò.
15'
Domácí Tameze skluzem zajel do Makenga, rozhodčí si vystačil z přímým kopem, kartu zatím nechal v kapse.
14'
Po několika akčnějších okamžicích tu máme zase uklidnění a několik těch nepřesností z obou stran.
12'
Po centru od rohového praporku byl míč po několika odrazech prodloužen na Piccoliho, ten už ovšem zakončoval z ofsajdové pozice.
10'
Jean-Victor Makengo byl faulován při útoku domácích, hráč si chvíli poseděl a už je zase připraven do hry.
9'
Udinese teď vyčkává, aby mohlo přejít do akce. Je to ze strany hostů hodně takticky vedený úvod.
8'
Hellas byl předcházející akcí povzbuzen a zase to zkusil centrem. Tentokrát z levého křídla, obrana svému brankáři pomohla a střely se tak domácí nedočkali.
7'
Najednou je tu ale protiútok Verony a z pravé strany přilétl centr na vápno. a Silvestri musel rychle všem naproti. Zvládl to na výbornou.
6'
Udinese zase u míče a táhne útočný výpad táhne pravou stranou, kde je více volného prostoru.
5'
Po rozehrání si v pravém rohu vápna zpracoval Pérez a pravačkou vyslal nepříjemnou ránu na první tyč. Montipò dokázal míč vyrazit!
4'
No a nakonec z toho byla poměrně svižná akce, kdy se zprava dostal ke střele Becao. Trefil ovšem pouze stínícího obránce a je z toho roh.
3'
Malá domů na Silvestriho, ten ihned rozehrál na svou obrannou řadu. Hosté jdou pomaličku dopředu.
2'
Úvod se nese v takovém oťukávacím duchu, hraje se zatím ve středu hrací plochy.
1'

Hellas Verona FC: Montipò – Hien, Günter, Ceccherini – Lazović, Tameze, Veloso (C), Doig – Verdi – Piccoli, Henry.
Náhradníci: A. Berardi, Perilli, M. Chiesa – Hongla, Hrustic, Djurić, F. Terracciano, Depaoli, Kallon, Lasagna, Cortinovis, Sulemana, Cabal.
Trenér: Gabriele Cioffi

Udinese Calcio: Silvestri – Becao, Bijol, N. Pérez – Pereyra (C), Lovrić, Walace, Makengo, Udogie – Success, Deulofeu.
Náhradníci: Padelli, Piana – Ebosse, Nuytinck, Jajalo, Samardžič, Nestorovski, Ebosele, Beto, Ehizibue, Arslan.
Trenér: Andrea Sottil

Rozhodčí: Minelli – Baccini, Colarossi.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Marc'Antonio Bentegodi začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Daniele Minelli, kterému budou na pomezí asistovat Giovanni Baccini a Valerio Colarossi.
Udinese Calcio

Hosté se po pomalém rozjezdu dostali do ráže a už jsou na pátém místě s 16 body. Pomohlo jim tomu hned pět výher v řadě a hlavně ta poslední byla velice cenná, neboť na svém trávníku Udinese zdolalo Inter Milán. Hosté sice vedli už od páté minuty po gólu Barelly, ale ještě v první půli si Inter dal Škriniarem vlastence a v závěru zápasu dokonali obrat Bijol a Arslan.

Hellas Verona FC

Domácí celek je v tuto chvíli až na 18. místě tabulky s pouhými pěti body. V posledních dvou zápasech před reprezentační přestávkou hrála Verona dvakrát venku a v obou případech se ji nepovedlo skórovat. Po prohře 0:2 na trávníku Lazia prohrála stejným výsledkem po gólech Ikoného a Gonzáleze na hřišti Fiorentiny. No a dnes čeká Hellas další těžká práce.

Verona – Atalanta 0:1
Empoli – Verona 1:1
Verona – Sampdoria 2:1
Lazio – Verona 2:0
Fiorentina – Verona 2:0
Dobrý večer u utkání italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 8. kola mezi týmy Hellas Verona FC a Udinese Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62