Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Verona - 1. září 2023   18:30

Sassuolo
11' Pinamonti (Toljan) • 63' D. Berardi (Lauriente) • 73' D. Berardi
3:1
(1:0)
Verona
56' Ngonge
Sassuolo
Consigli (C) – Toljan, Erlić, Ruan, Viña (65. Holmgren Pedersen) – Boloca, Thorstvedt (65. Bajrami), Henrique – Lauriente (86. Račić), Pinamonti (78. Mulattieri), D. Berardi (78. Ceïde).
Cragno, Pegolo – Viti, Ferrari, Volpato, Lipani.
Piccinini – Bercigli, De Meo
Mapei Stadium – Città del Tricolore, Reggio Emilia
Verona
Montipò – Magnani, Coppola, Dawidowicz – Faraoni (C) (86. F. Terracciano), Hongla (36. Serdar), Duda (77. Djurić), Doig (86. Cabal) – Ngonge, Folorunsho – Mboula (46. Bonazzoli).
Perilli, A. Berardi – Patanè, Cissé, Diao, Amione.

Utkání je u konce a domácí celek se může radovat z prvních bodů v této sezóně. Po přestávce sice hosté dokázali v 56. minutě srovnat, když Cyril Ngonge překvapil Consigli ranou z pravé strany, ale kdo čekal další nápor Hellasu a dokončení obratu, musel být zklamán. V 63. minutě naopak přišel úder Sassuola, když si na příhru za obranu naběhl Domenico Berardi a tečovanou ranou po zemi vrátil domácím vedení. A Domenico Berardi byl podepsán i pod třetí brankou, když se po faulu na svou osobu postavil k penaltě a hravě ji proměnil. Ve zbývajícím čase se Verona nedostala k ničemu, co by vedlo ke snížení a tak zápas skončil výsledkem 3:1.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 8:13.
90+6'
90+5'
Pro domácí to už vypadá jasně, Hellas působí už odevzdaným dojmem.
90+4'
Consigli má míč pod sebou, s rozehrávkou od své branky pospíchat rozhodně nebude.
90+3'
Rozhodčí už nechává hře hodně volnosti, nepíská těsné souboje o míč.
90+2'
Krátký tlak hostů v pokutovém území po rozehrání přímého kopu, Bonazzoli pak reklamoval teč a roh, nicméně rozhodčí to viděl jinak. Kopalo se od branky, ale hostující hráč měl pravdu, teč tam byla.
90+1'
Domácí fanoušci už pějí oslavné chorály, na trávníku hráči Sassuola pečlivě brání svou polovinu.
89'
Lorenzo Montipò vyběhl včas proti dlouhému nákopu a zabránil tak případně čtvrté pohromě ve své síti.
88'
Mulattieri se dokázal prosadit hned proti dvěma obráncům, vybojoval si míč a snažil se o technickou střelu. Míč letěl kousek nad břevno.
87'
Roh se sice Sassuolu nevydařil, ale záhy se domácí vrátili do prostoru před vápnem. Ale pískal se ofsajd...
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Uroš Račić.
86'
Střídání v týmu Hellas Verona:
ze hřiště odchází Josh Doig, přichází Juan David Cabal.
86'
ze hřiště odchází Davide Faraoni, přichází Filippo Terracciano.
85'
Střela i na opačné straně, prudký pokus vyrazil Montipò na roh.
84'
Po Ngongeho centru z levé strany prošel míč až k Faraonimu a jeho rána koníčkem prověřila Consigliho pozornost.
83'
Autové vhazování domácích, i tohle je v hodně volném tempu.
82'
Z dálky to zkusil Cyril Ngonge, jeho rána letěla vysoko nad bránu.
81'
Hostům to směrem kupředu stále nejde, centry sbírá obrana Sassuola.
80'
Domácí teď nikam nechvátají, pouze si přihrávají poblíž středového kruhu.
78'
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Samuele Mulattieri.
78'
ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Emil Ceïde.
77'
ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Milan Djurić.
77'
Čtvrtou branku domácích mohl dát Bajrami, z levé strany ale gólmana nedokázal prostřelit.
75'
Dlouhý nákop k brance domácích, tohle ale byla pro Consigliho lahůdka.
73'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Míč si na penaltový puntík postavil sám faulovaný DOMENICO BERARDI, nechal gólmana skočit na jeho levou ruku, zatímco sám zakončil na opačnou stranu. Domácí vedou již 3:1!
71'
Josh Doig navíc za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
71'
Penalta pro Sassuolo! Berardi si nabíhal na přihrávku, ve vápně jej viditelně přistrčil Doig a rozhodčí neváhal ani okamžik!
71'
Bajrami cpal do vápna ostrý centr na spoluhráče, ale i toto bylo zablokováno a odehráno ven z vápna.
70'
Centr od rohového praporku odvrátil Coppola, Sassuolo bude pokračovat autovým vhazováním.
69'
Roh pro Sassuolo.
68'
Neuspěl ani Doig, tomu se nepovedlo odcentrovat z levého křídla.
67'
Hellas Verona musí opět zabrat a jak vidno, inkasovaná branka hosty dost zarazila.
65'
ze hřiště odchází Matías Viña, přichází Marcus Holmgren Pedersen.
65'
ze hřiště odchází Kristian Thorstvedt, přichází Nedim Bajrami.
63'
Domácí tým opět vede! Akci hezky rozvinul Lauriente, přihrávkou po zemi vybídl rozběhnutého DOMENICA BERARDIHO, ten vystřelil a jedním obránce lehce tečovaný pokus překvapil gólmana, který neměl moc šancí zakročit – 2:1.
62'
Další roh, po rozehrání nakrátko přišle centr a hodně nepřesná Thorstvedtova hlavička.
60'
Roh se sice domácím vůbec nevyvedl, mohou si ale oddechnout, protože Berardi je v pořádku a nemusí střídat.
59'
Hrát se teď ale bude na opačné straně, Sassuolo si dá roh. Nejprve ale proběhne ošetřování Domenica Berardiho, který si při pádu pochroumal levou ruku.
58'
Zápas tak dostal nový náboj, dá se čekat, že Hellas se pokusí dokonat obrat.
56'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Je srovnáno! Po pravé straně potáhl akci CYRIL NGONGE, poslal do vápna míč, který se stočil na branku, gólman Consigli trestuhodně zaváhal, kroucený pas tak zaplul za jeho zadní tyč a zatřepetal se v síti – 1:1!
54'
Nepovedená narážečka mezi Henriquem a Thorstvedtem znamenala ztrátu míče na útočné polovině, Veroně se ale přechod do útoku také nevyvedl.
52'
Hellas se směrem kupředu stále trápí, domácí celek naopak hraje s chutí. Zatím docela překvapivý obrázek.
50'
Velká šance domácích na navýšení náskoku! Pinamontiho prostrčení mezi obránce už vypadalo, že nevyjde, ale nakonec se k míči dostal Henrique a jeho křížné píchnutí skončilo jen těsně vedle!
49'
Sražený centr končí u Consigliho, ten si připsal velice snadný zákrok.
48'
V úvodu druhé půle drží míč hosté, ale zatím jen kombinují na vlastní polovině. Směrem kupředu to moc nejde.
46'
ze hřiště odchází Jordi Mboula, přichází Federico Bonazzoli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:38.
Je za námi první půle, která přinesla hodně akční a aktivní fotbal. Sassuolo se hned od úvodu pustilo do útočení a hned v 11. minutě padla úvodní branka. Po opakovaném centru z pravé strany se k hlavičce dostal Andrea Pinamonti a překonal gólmana Verony. Ta se pak samozřejmě pustila do snahy o srovnání a na chvíli se hosté radovali z gólu ve 25. minutě, kdy nebyla Ngongeho trefa uznána pro předcházející ofsajd. Přechody za obranu dělaly hostům vůbec velký problém a tak i z tohoto důvodu se do šaten odešlo za stavu 1:0.
45+6'
45+6'
Lauriente to zkusil z ostrého úhlu, chtěl překvapit gólmana, ale nesedlo mu to. Rána tak letěla zcela mimo.
45+5'
Hostující Giangiacomo Magnani fauloval Laurienteho a je tu ještě jedna žlutá karta.
45+4'
Sassuolo si před odchodem do kabin dalo ještě jeden rohový kop, Lauriente hledal Thorstvedta, ten se ale ve vzdušném souboji nechal předskočit.
45+2'
Montipò je nakonec v pořádku, jeho spoluhráč ještě sice vypadá, že není stoprocentní, ale i zde se zřejmě nebude muset střídat.
45+1'
Další potíže pro hosty. Montipò se nedomluvil s Magnanim, oba se srazili a nyní jsou oba otřeseni.
45'
Žlutou kartu dostal i hostující trenér Marco Baroni, který si neodpustil řeči směrem k sudímu.
44'
Z velké dálky napřáhl hostující Folorunsho, míč se mu ale svezl po kopačce a stočil se směrem od branky.
43'
Ngonge se drží za hlavu, neboť zahodil slušnou šanci na srovnání. Nabíhal si na centr z levé strany, hlavička ale letěla zcela mimo.
42'
Máme tu žlutou kartu na straně hostujícího celku, za zastavení unikajícího Berardiho si ji prohlédl Diego Coppola.
41'
Několik přihrávek vzduchem na obou stranách, u obou celků to znamenalo nepřesnosti.
39'
Přetažený cente přelétl celé vápno a za zadní tyčí se k hlavičce nedostal ani naskakující Boloca.
39'
Rohový kop pro Sassuolo, obranným zákrokem v pokutovém území se blýskl Coppola.
38'
Trochu se nám i přitvrzuje, nyní se provinili domácí. Tempo zápasu se nám teď rozdrobilo.
36'
ze hřiště odchází Martin Hongla, přichází Suat Serdar.
34'
Na trávníku ležel právě hostující Hongla a na nohy se mu nějakou dobu nechtělo. Pak odkulhal za postranní čáru a bude muset dokonce střídat.
33'
Martin Hongla se snažil o vybojování míče a založení akce hostů, ale skončil hned v zárodku akce. Dopředu už jde zase Sassuolo.
31'
Hellas se snaží o centry, ale není komu. Hráči v zelenočerném stále pracují na jedničku.
29'
Je tu první žlutá karta utkání, za faul na půlce byl potrestán domácí Daniel Boloca.
28'
Poklidná malá domů na Consigliho, ten měl hromadu času i prostoru na rozehrávku.
26'
A zase ofsajd Verony, obrana domácího celku si tuto lajnu hlídá opravdu příkladně.
25'
Hosté se malou chvíli těšili z vyrovnání skóre, když se za obranu Sassuola dostala hned dvojice hráčů, ale Ngongeho zakončení už bylo zbytečné, neboť se pískal Folorunshoův ofsajd.
23'
Další ofsajd hostujícího celku, Veroně jde přechod do útoku, ale finální fáze stále skřípe.
22'
Hosté měli šanci na srovnání. Po centru a nedůrazném odkopu měl na hranici vápna prostor pro střelu Duda, jenže svůj tvrdý pokus poslal na tribunu...
21'
Už i hosté se chystali na rozehrání rohového kopu, ale nakonec se vše změnilo a z rohu byl ofsajd. Takže následuje odkop od Consigliho branky.
19'
Ne ne, tohle nevyšlo, obrana Verony se hravě ubránila a dostala hru směrem k půlce.
18'
Lauriente centroval z levého křídla, hledal Pinamontiho a Dawidowicz měl co dělat, aby tento pas srazil. Domácí budou pokračovat rohem.
17'
Další dlouhý pas na půlku Sassuola, tohle ale pouze prolétlo prostorem a skončilo v zámezí.
15'
Hellas se samozřejmě snaží o co nejrychlejší reakci na inkasovanou branku, ale zatím to směrem kupředu moc nejde.
13'
Situace se celkem dlouho kontrolovala na videu, ale už je definitivně rozhodnuto. Gól platí a Sassuolo vede!
11'
Domácí dostali míč do sítě! Po akci pravou stranou byl sice první centr zablokován, ale míč se vrátil k Toljanovi, ten posadil další centr na ANDREU PINAMONTIHO a ten zblízka nedal Montipòvi šanci na zákrok – 1:0!
10'
Dlouhý nákop hostů na útočnou polovinu, Ngonge ale nezpracoval a navíc nakopl protivníka.
9'
A teď už zase Verona. Středem táhne míč Duda a hledá volné spoluhráče na křídlech.
8'
Zatím sledujeme pěkný a svižný fotbal. Za domácí teď centroval Berardi, ale svůj pas přetáhl a míč skončil v zámezí.
7'
Hosté snad poprvé na útočné polovině a hned z toho byla nebezpečná střela. Akce šla z pravé strany na tu levou, kde si zpracoval Doig, kličkou na střed si udělal prostor pro střelu na zadní tyč a jen těsně minul!
6'
Hostující Dawidowicz přišlápl soupeře a hned tu byla strkanice. Rozhodčí se to rozhodl vše vyřešit domluvou, kartu nechal v kapse.
5'
A o pár chvil později se dokonce mával a pískal ofsajd Sassuola. Každopádně domácí jsou v úvodu hodně aktivní.
4'
Samotný roh nebezpečný nebyl, ale akce pokračovala. Lauriente poslal centr za zadní tyč, následná hlavička ale postrádala potřebnou razanci.
3'
A teď už je tu i roh pro Sassuolo. Laurienteho střela z úhlu byla tečována a skončila na boční síti.
2'
Další výpad domácích, tentokrát to bylo i se střelou z dálky. Lorenzo Montipò má první zákrok.
1'
Domácí Pinamonti se hned po rozehrání dokázal probít přes obránce a už centroval z pravé strany. Jeho pas byl ale zablokován.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli (C) – Toljan, Erlić, Ruan, Viña – Boloca, Thorstvedt, Henrique – Lauriente, Pinamonti, D. Berardi.
Náhradníci: Cragno, Pegolo – Holmgren Pedersen, Račić, Mulattieri, Viti, Ferrari, Bajrami, Ceïde, Volpato, Lipani.
Trenér: Alessio Dionisi

Hellas Verona: Montipò – Magnani, Coppola, Dawidowicz – Faraoni (C), Hongla, Duda, Doig – Ngonge, Folorunsho – Mboula.
Náhradníci: Perilli, A. Berardi – F. Terracciano, Patanè, Bonazzoli, Cabal, Serdar, Djurić, Cissé, Diao, Amione.
Trenér: Marco Baroni

Rozhodčí: Piccinini – Bercigli, De Meo.
Před zápasem se ještě drží minuta ticha za oběti železničního neštěstí u Brandizza.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na MAPEI Stadium – Città del Tricolore začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Marco Piccinini, kterému budou na pomezí asistovat Filippo Bercigli a Pasquale De Meo.
US Sassuolo Calcio

Domácí tým je po dvou odehraných kolech na posledním místě tabulky a je bez bodu a navíc bez vstřelené branky. V úvodním kole padlo Sassuolo doma po výsledku 0:2 s Atalantou a ve druhém kole na půdě Neapole to dopadlo naprosto stejným výsledkem. Jak vidno, forma není dobrá a čeká se na lepší zítřky.

Hellas Verona

Hosté jsou na tom naopak dobře. Po dvou kolech má Verona plný počet šesti bodů a patří ji čtvrté místo. V úvodním duelu vyhrál Hellas po gólu Bonazzoliho 1:0 na trávníku Empoli a o týden později na svém trávníku zdolal AS Řím po trefách Dudy a Ngongeho 2:1. Zde tedy panuje pohoda a slunečné dny.
Dobrý podvečer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 3. kola mezi týmy US Sassuolo Calcio a Hellas Verona.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62