Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Frosinone - 28. ledna 2024   15:00

Verona
45+3' Suslov
1:1
(1:0)
Frosinone
58' Jorge  (Barrenechea)
Verona
Montipò – Tchatchoua, Dawidowicz, Magnani, Cabal (89. Vinagre) – Duda (81. Filipe Bandeira Silva), Serdar (63. Henry) – Folorunsho, Suslov, Lazović (C) (63. Tavşan) – Noslin (81. Cruz).
Perilli, M. Chiesa – Amione, Bonazzoli, Coppola, Charlys, Mboula, Saponara, Belahyane.
La Penna – Bercigli, Zingarelli
Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona
Frosinone
Turati – Gelli, Okoli, S. Romagnoli (C), Brescianini – Barrenechea, Bourabia (46. Ghedjemis), Harroui (83. Šeddíra) – Soulé (90. Monterisi), Jorge (83. Renier), Seck (70. Mazzitelli).
Frattali, Cerofolini – Garritano, Kvernadze.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost, přeji Vám hezký zbytek dne a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 7:2. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:12.
Máme za sebou utkání 22. kola Serie A, ve kterém domácí Verona remizovala s Frosinone 1:1. V prvním poločase byli domácí lepší. Nejprve v 37. minutě neproměnil penaltu Duda, avšak 2. Slovák v dresu Verony jej ve 45+3. minutě napravil, když proměnil pokutový kop.
Po změně stran se zvedli hosté a korunovali to v 60. minutě, když se prosadil Kaio Jorge po rohovém kopu. po zbytek utkání hra stagnovala, byla mnohokrát přerušena, a i proto se týmy rozešlu smírem.
90+5'
90+4'
Domácí hráči si nepohlídali své postavení a byl jim odmáván ofsajd.
90+1'
Luca Mazzitelli vidí žlutou kartu za zbytečný zákrok. Domácí mají velmi dobrou standardní situaci.
90'
Střídání v týmu Frosinone Calcio:
ze hřiště odchází Matías Soulé, přichází Illario Monterisi.
89'
Velkou šanci měl Thomas Henry, jehož obstřel však minul hostující bránu. Na poslední chvíli stačil míč srazit hostující kapitán Romagnoli.
89'
Střídání v týmu Hellas Verona:
ze hřiště odchází Juan David Cabal, přichází Ruben Vinagre.
88'
Walíd Šeddíra si naskočil na zajímavý centr, ale z ložené šance pálil mimo. Tohle může ještě hosty mrzet.
87'
Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
85'
Hostující hráči kombinují s míčem, ale hra už je velmi opatrná. Nikdo nechce udělat zásadní chybu a přijít o body.
83'
ze hřiště odchází Kaio Jorge, přichází Renier,
ze hřiště odchází Abdou Harroui, přichází Walíd Šeddíra.
81'
ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Daniel Filipe Bandeira Silva,
ze hřiště odchází Tijani Noslin, přichází Juan Manuel Cruz.
79'
Hostující hráči mají k dispozici volný přímý kop.
77'
Velmi ukvapenou střelu vyslal domácí Elayis Tavşan, jehož pokus skončil velmi mimo.
75'
Hostující hráči budou vhazovat poblíž šestnáctky domácí.
73'
Hra je velmi kouskována množstvím vhazování a faulů. Hra nemá potřebné tempo.
71'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Verony.
70'
ze hřiště odchází Demba Seck, přichází Luca Mazzitelli.
68'
Hostující hráči budou zahrávat rohový kop.
67'
Hra se odehrává kolem půlící čáry, je nepřesná a s množstvím soubojů.
65'
Obrovskou šanci měl Thomas Henry. Ten si naběhl na přihrávku do vápna a nepovedeně vystřelil. Jeho špatně trefený pokus však mířil do šibenice, ze které jej brankář Turati vytáhl skvělým zákrokem.
64'
Michael Folorunsho se snažil nacentrovat na své spoluhráče, avšak jeho nepřesný pas skončil v zámezí.
63'
ze hřiště odchází Suat Serdar, přichází Thomas Henry,
ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Elayis Tavşan.
63'
Tomáš Suslov se dostal k rychlé střele, avšak jeho pokus se vykroutil z brány.
62'
Hostující hráči mají jasnou převahu v držení míče. Aktuálně jej drží v 65% případů ve druhé půli.
60'
Za prvních 15. minut si svěřenci hostujícího kouče zasloužili vyrovnat. Zápas nám tak začíná "od znovu"!
58'
Frosinone právě vstřelilo branku!
Autorem branky je KAIO JORGE, asistoval mu Enzo Barrenechea!!!
Na skvěle zahraný rohový kop si naskočil Enzo Barrenechea, který prodloužil míč na volného KAIA JORGE, který z bezprostřední blízkosti procedil míč do sítě. Skvělá akce hostí. Brankář Lorenzo Montipò byl bezmocný zasáhnout.
58'
Hosté budou pokračovat s náporem a budou zahrávat rohový kop.
56'
Abdou Harroui napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti. S jeho střelou si brankář Lorenzo Montipò poradil bez problémů.
56'
Hostující hráči budou pokračovat v tlaku a budou zahrávat rohový kop.
54'
Simone Romagnoli, hostující kapitán, si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
52'
50'
Farès Ghedjemis se dostal ke střele z druhé vlny, ale jeho střela byla spíše propagační a brankář Lorenzo Montipò s ní neměl žádnou práci.
49'
Jackson Tchatchoua nacentroval velmi nebezpečně a jeho nehlídaný centr málem zapadl do sítě.
48'
Hráči Frosinone kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně Verony.
46'
ze hřiště odchází Mehdi Bourabia, přichází Farès Ghedjemis.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:08.
Máme za sebou bláznivý poločas, po kterém domácí Verona vede 1:0.
Hra byla zprvu velmi opatrná, spíše s míčem hráli hráči Frosinone. Velký závar nastal až v minutě 35., kdy se odehrál podezřelý souboj ve vápně Frosinone. Hlavní rozhodčí byl zavolán na VAR a po konzultaci nařídil pokutový kop. K němu se postavil Ondřej Duda, ale brankář Turati předvedl skvělý zákrok. V nastaveném čase 1. poločasu se kopala po ruce 2. penalta pro Veronu. K té se postavil Tomáš Suslov a bezpečně proměnil. Po 1. poločase tak domácí budou 1:0.
45+6'
45+6'
Domácí budou vhazovat poblíž vlastní brány.
45+4'
Suat Serdar dostává žlutou kartu. Hlavní rozhodčí mu sečetl zákroky a vyhodnotil to na žlutou kartu.
45+3'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Autorem branky je TOMÁŠ SUSLOV!!!
TOMÁŠ SUSLOV se postavil k pokutovému kopu a suverénně proměnil. Brankář neměl sebemenší šanci. Tomáš tak dává svůj premiérový gól v italské Serii A!!
45+1'
Máme tu další penaltu pro Veronu!! Po rohovém kopu a prodloužení se míč otřel o ruku Bourabii a hlavní rozhodčí měl jasno. Penalta.
45'
Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.
43'
Hostující hráči kombinují s míčem kolem půlící čáry a vyčkávají na další možnost jít dopředu.
41'
Domácí hráči budou zahrávat velmi nadějný volný přímý kop.
39'
Suat Serdar si nepohlídal své postavení a bylo mu odmáváno postavení mimo hru.
37'
Ondrej Duda se postavil k pokutovému puntíku a doslova zahodil možnost jít do vedení! Penaltu kopl velmi slabě a brankář Turati jej vyrazil mimo. Velmi dobrý zákrok mladého brankáře.
37'
K penaltovému puntíku se postavil Ondrej Duda!
36'
Byla nařízena penalta pro Veronu. Hlavní rozhodčí u VARu zjistil, že tam byl nedovolený zákrok a byla nařízena penalta.
36'
Hlavní rozhodčí se běží podívat na monitor. Bude se kopat pokutový kop?
35'
Hlavní rozhodčí komunikuje s VARem.
34'
Obrovská skrumáž nastala ve vápně hostí a skončila na rohovém kopu. Domácí však reklamují, že tam byl penaltový zákrok na Noslina.
33'
Ondrej Duda si počínal nedovoleně a sestřelil hráče Frosinone. Od hlavního arbitra vidí poslední varování.
32'
První žlutou kartu dnešního utkání vidí Abdou Harroui, který sestřelil k zemi unikajícího Magnaniho a po zásluze viděl žlutou kartu.
31'
Hráči Verony se snažili o rychlý protiútok, avšak velmi nepřesný a míče se zmocnili hosté.
29'
Demba Seck napřáhl ke střele, která neměla moc smysl, neboť byla již po hvizdu rozhodčího La Penny, který odpískal útočný faul hostů.
28'
Hostující hráči budou mít k dispozici volný přímý kop.
27'
Po skrumáži ve vápně se k odraženému míči dostal Abdou Harroui, jehož střela mířila dobře, ale o pár čísel minula bránu domácích. Velká šance Frosinone.
27'
Po rozehrávce nakrátko budou hosté zahrávat další rohový kop.
26'
Rohový kop budou zahrávat hráči Frosinone.
25'
Velmi zajímavý pas vyslali hráči Verony, který málem nadělal paseku v obraně Frosinone. Na poslední chvíli stačil zasáhnout brankář Stefano Turati.
23'
Demba Seck si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
22'
Hostující hráči po delší době navštívili útočnou polovinu. Budou vhazovat poblíž šestnáctky domácích.
20'
S rohovým kopem si obrana Verony poradila a založila rychlý protiútok, který však zhatil ofsajd, ve kterém se nacházel Tomáš Suslov, což neuniklo pozornosti asistenta rozhodčího.
19'
Hosté budou mít k dispozici rohový kop.
18'
Obrovskou šanci měl domácí kapitán Darko Lazović, který nejprve trefil bránícího hráče, a pak se obloučkem snažil ohrozit hostující svatyni. Jeho pokus byl velmi nadějný, avšak skončil o pár čísel na horní síti. Velká šance Verony.
17'
Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně Frosinone. Ti však pečlivě brání, a proto se hra odehrává převážně kolem půlící čáry.
15'
Demba Seck si počínal nedovoleně, když se provinil útočným faulem proti obránci Verony.
14'
Michael Folorunsho se snažil nacentrovat před bránu z prostoru kolem rohového praporku, nicméně jeho pas byl hrubě nepřesný. Hra bude pokračovat odkopem od hostující brány.
13'
Jackson Tchatchoua předvedl skvělý obranný zákrok proti unikajícímu Seckovi. Domácí hráči tak můžou rozvinout další útočné snažení.
11'
Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.
10'
Michael Folorunsho si naběhl na centr Jacksona Tchatchoui a nebezpečně hlavičkoval. Proti jeho hlavičce se blýskl brankář Turati. 1. vážná šance utkání.
9'
Darko Lazović si navedl míč ke střele a vypálil z dálky. Jeho pokusu však scházeli potřebné parametry a míč skončil v zámezí.
8'
Domácí hráči kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet k ohrožení brány hostí.
6'
Domácí obrana výborně zasáhla proti brejku Frosinone. Z následného brejku a střeli pálil Tijani Noslin. Brankář Stefano Turati byl připraven.
5'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Verony a odevzdali jen míč soupeři.
4'
Domácí hráči drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním. Čekají na chybu v obraně Frosinone.
1'
Domácí hráči začínají aktivně a kombinují s míčem na vlastní polovině.
1'
Před zahájením dnešního utkání se bude držet minuta ticha na památku obětem holokaustu!
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

Hellas Verona: Montipò – Tchatchoua, Dawidowicz, Magnani, Cabal – Duda, Serdar – Folorunsho, Suslov, Lazović (C) – Noslin.
Náhradníci: Perilli, M. Chiesa – Amione, Bonazzoli, Coppola, Cruz, Henry, Charlys, Mboula, Saponara, Belahyane, Filipe Bandeira Silva, Tavşan, Vinagre.
Trenér: Marco Baroni

Frosinone Calcio: Turati – Gelli, Okoli, S. Romagnoli (C), Brescianini – Barrenechea, Bourabia, Harroui – Soulé, Jorge, Seck.
Náhradníci: Frattali, Cerofolini – Garritano, Ghedjemis, Šeddíra, Kvernadze, Mazzitelli, Monterisi, Renier.
Trenér: Eusebio Di Francesco

Rozhodčí: La Penna – Bercigli, Zingarelli.
Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního duelu 22. kola Serie A, ve kterém Verona přivítá Frosinone. Přeji Vám příjemnou zábavu.
Domácí Hellas Verona se po 21. kole nachází na 18. místě se ziskem pouhých 17ti bodů, které nasbírali za 4 výhry, 5 remíz a 12 porážek s negativním skóre 19:29. V minulém kole padli po udatném boji na hřišti AS Řím 2:1.

To hostující Frosinone je na tom o trochu lépe. Po 21. odehraném kole se nacházejí na 13. místě za 6 výher, 4 remízy a 11 porážek se skóre 28:40. Nasbírali tedy celkem 22 bodů.
Po výprasku na půdě Atalanty Bergamo 0:5 si připsali cennou výhru doma s Cagliari 3:1.
V rámci 22. kola Italské Serie A se mezi sebou utkají týmy Hellas Verona a Frosinone Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62