Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Getafe - 30. listopadu 2017   19:00

D. Alavés
D. Alavés
3' Munir  • 31' Bojan  • 69' Munir
3:0
(2:0)
Getafe
Getafe
D. Alavés
Sivera – Martin, Ely, Diéguez, Pedraza – D. Torres, Medrán (66. Manu García) – Burgui, Bojan, I. Gómez (73. E. Fernández) – Munir (73. Ch. Santos)
E. Fernández, Pina, Galilea, Ch. Santos, Maripán, M. García, F. Pacheco
González González
Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz
Getafe
E. Martínez – Molinero, Gorosito, Cala (46. B. González), Antunes – Arambarri (59. D. Pacheco), Mora – Á. Jiménez, Fajr, Portillo (59. Ángel) – Ndiaye
B. González, Montero, Quezada, Ángel, D. Pacheco, D. Suárez, Guaita

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Radost domácích, kteří si po hvizdu hlavního sudího zajistili postup do další fáze Copa del Rey! Getafe dnes podalo hodně slabý výkon a byť ani domácí nijak zvlášť svým výkonem nenadchli, dokázali soupeři nasázet tři góly.
90+2'
90+1'
Nastavují se dvě minuty, přitom se ve druhé půli neošetřovalo, ani nezdržovalo...
90'
Hosté jsou ale znovu v útoku, z pravé strany vypálil Ndiaye, který v podstatě nebyl celý zápas „vidět“, trefil však pouze boční síť domácí branky.
89'
Centr z pravé strany míří do vápna Deportiva, kde si ale dokázala se vším poradit defenziva domácího týmu.
88'
Ángel zůstává ležet na trávníku, na útočné polovině, po faulu bránícího Torrese, volný kop Getafe.
87'
Domácí si nyní trochu zavařili špatnou rozehrávkou, vše ale vyřešil nekompromisní nákop míče dopředu, na polovinu Getafe.
86'
Ángel (Getafe) nyní bezmocně rozpřáhl poté, co prohrál souboj na pravém křídle.
85'
Hraje se většinou ve středu hřiště, ani jednomu z týmů se již nedaří kombinace dle představ.
83'
Navíc jim pomáhají domácí, kteří nyní často faulují.
82'
Zápas se dohrává v poklidném tempu, hosté ale ještě zbraně nesložili a nyní se snaží alespoň o čestný úspěch.
80'
Poslední desetiminutovka začíná útočným faulem Bojana Krkiće, který za svůj faul dostává žlutou kartu.
79'
Další akce Getafe na útočné polovině, hosté vhazují z levé strany.
78'
Dani Pacheco (Getafe) zkoušel prostřelit zeď, což se mu nepovedlo, dostal se ale k odraženému míči a poté již poslal míč na branku, ale Sivera v pohodě chytá.
77'
Volný kop pro Getafe, po faulu na Ángela Rodrígueze, z této vzdálenosti se již dá velmi dobře ohrozit branka soupeře.
75'
Oba týmy již vyčerpaly možnost střídání, nyní sledujeme nepřesnou střelu Sergio Mory (Getafe) z pravé strany.
73'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Enzo Fernández.
73'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Munir, přichází Christian Santos.
71'
Ofsajdem Munira končí akce domácích, kteří nyní střídají.
70'
Rohový kop Getafe, hosté budou rozehrávat z pravé strany, a to nadvakrát.
69'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
No jo, není co řešit... MUNIR svým dnešním druhým zásahem posílá Deportivo dál! Munir El Haddadi se po krásné přihrávce, kterou mu adresoval Pedraza, dostal do vápna a pohotovou přízemní střelou překonal E. Martíneze.
66'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Álvaro Medrán, přichází Manu García.
65'
„Čerstvý“ Ángel Rodríguez to zkusil po pravé straně individuálně, nebyl to tak úplně marný pokus, byť poté netrefil branku soupeře.
64'
Útočná akce Getafe končí pouze odkopem od branky Deportiva.
63'
Ibai Gómez (Alavés) to zkusil přímo na branku, ale gólman E. Martínez jeho střelu lapil.
62'
Munir El Haddadi padá u vápna Getafe, další zajímavá standardka pro Deportivo Alavés.
61'
Je za námi hodina hry a domácí se přibližují mílovými krůčky k postupu.
59'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Portillo, přichází Ángel.
59'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mauro Arambarri, přichází D. Pacheco.
58'
Domácí to ale vůbec nezvládli, celá akce končí odpískaným ofsajdem a je tak po šanci.
57'
A pozor, Gorosito (Getafe) fauluje v těsné blízkosti vlastní šestnáctky, to znamená velmi dobrou pozici pro volný kop domácích.
56'
Nepřesnost v kombinace Getafe, míč letí do autu, domácí bleskově vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
54'
Je to urputná bitva, oba týmy se perou o každý metr hřiště.
53'
Překopávaná přes půlící čáry, diváci neúnavně povzbuzují domácí tým pokřikem: "Alavés".
51'
To se jim částečně daří, defenziva Deportiva odvrací míč do autu, hosté vhazují z levé strany, v blízkosti rohového praporku.
50'
Bojan Krkić fauluje u půlící čáry, míč získávají hosté, kteří zkouší překonat zahuštěný střed hřiště nákopem.
49'
Ani úvod druhé půle nenaznačuje, že by se tempo Getafe nějak výrazně změnilo.
47'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Ely (Deportivo Alavés).
46'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Juan Cala, přichází Bruno González.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
První poločas je minulostí. Oba týmy odchází do kabin za stavu 2:0 pro Deportivo a již nyní je jasné, že ve druhém poločase čeká na fotbalisty Getafe možná nadlidský úkol. V součtu s prvním utkáním totiž domácí vedou již 3:0 a to se zdá jako dostatečný náskok.
45'
45'
Je tu poslední minuta prvního poločasu, resp. normální hrací doby, míč mají domácí.
43'
První poločas se již pouze dohrává, ani jeden z týmů se nyní dopředu nežene.
42'
Útočný faul hostů, provinil se Gorosito, který zezadu nedovoleně atakoval Munira, míč pro Deportivo.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, který domácím vyšel na jedničku.
40'
Míč končí v autu, domácí bleskově vhazují, do zajímavého úniku se dostává Burgui, ten ještě zasekává a přihrává Bojanovi, jemuž ale míč uskakuje a končí mimo branku.
39'
Hra znovu přerušená, tentokrát fauluje domácí Álvaro Medrán, míč pro Getafe.
38'
Getafe to znovu zkouší po straně, tentokrát po pravé, kde ale získává míč domácí D. Torres a je po akci.
37'
Sergio Mora (Getafe) se nyní zlobí na rozhodčího poté, co si dovolil odpískat jeho útočný faul.
36'
Série faulů ve středu hřiště, nyní hrají hosté, kteří ale vrací míč zpět k brance.
34'
Getafe s míčem na polovině Alavésu, ale znovu je to hra na velmi malém prostoru, po kterém zpravidla hosté o míč přicházejí.
33'
Pokus o pas za obranu Getafe v podání domácích, Munir měl ale k míči hodně daleko a ani nezasprintoval.
31'
To už nevypadá vůbec dobře, z pohledu Getafe! K míči se na hranici vápna dostal BOJAN KRKIĆ, který si ho předkopl, prosmýkl se mezi dvěma obránci a střelou z levé strany překonal Martíneze v brance Getafe.
29'
Hra postrádá potřebné tempo, k vidění je poměrně dost faulů, oba týmy zatím vystřelili pouze pětkrát...
27'
Damian Marínez (Getafe) se zapojuje do rozehrávky hostujícího týmu, kterému se ale kombinace vůbec nedaří.
26'
Domácí ale rozehráli míč velmi opatrně, žádný dlouhý centr do vápna a domácí to zkusí postupným útokem.
25'
Deportivo Alavés získává volný kop, po faulu Gorosita, který srazil na trávník Munira, střelce zatím jediného gólu.
24'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, míč letí do vápna Getafe, které ale získává míč.
23'
Míč končí u gólmana Deportiva, Sivera vykopává od své branky.
22'
Nyní to hosté zkouší po levé straně, centr zamířil na Álvaro Jiméneze, který si ale při zpracování pomohl rukou.
21'
Getafe drží častěji míč, ale zatím to je málo platné, hosté stále prohrávají.
20'
Ve třech nyní hosté zkusili zaútočit, ale Álvaro Jiménez vše pokazil špatnou přihrávkou.
19'
Míč se snáší před branku Deportiva, Antonio Sivera spolehlivě vyboxovává míč mimo pokutové území.
18'
Deportivo Alavés se bude muset znovu bránit, hosté mají další roh z pravé strany.
16'
Další zákrok gólmana Sivery, který lapil střelu Portilla z levé strany.
15'
Gólman Deportiva Antonio Sivera likviduje střelu Portilla nadvakrát, ale důležité pro domácí je, že míč nakonec zůstal v jeho náruči.
14'
A následně fauluje Daniel Torres (Alavés), míč tak získávají hosté.
13'
Další útočná akce domácích, Ibai Gómez reklamuje hraní rukou obránce Getafe, u vápna hostujícího týmu, ale sudí je jiného názoru.
12'
Míč letí do vápna, v místě pokutového kopu ale míč odkopává bránící hráč do bezpečí.
11'
Ibai Gómez (Alavés) bude rozehrávat volný kop z pravé strany, na polovině Getafe.
10'
Další autové vhazování hostů, ale Getafe se nyní nedaří udržet míč.
9'
Nicolas Gorosito (Getafe) hlavičkuje po rohovém kopu pouze nad branku Deportiva, Sivera rozehrává.
8'
Následně je tu první rohový kop v zápase, který hosté vybojovali z pravé strany.
8'
Hosté stále s míčem, ale pouze u půlící čáry, postup na levé straně neúspěšný.
7'
Autové vhazování Getafe, z levé strany, na své polovině.
6'
Defenziva Deportiva neměla s touto standardkou soupeře žádný problém.
5'
Hosté získávají volný kop na útočné polovině, z pravé strany, ale daleko od branky soupeře.
4'
Lepší start si Deportivo přát nemohlo, diváci na tribunách pochopitelně ožívají.
3'
Skvělý start domácích! Burgui zatáhl míč po levé straně, poslal ho poté do vápna, kde z první přesně vystřelil MUNIR EL HADDADI a míč poslal do branky Getafe.
2'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině.
1'

Deportivo Alavés: Sivera – Martin, Ely, Diéguez, Pedraza – D. Torres, Medrán – Burgui, Bojan, I. Gómez – Munit
Náhradníci: E. Fernández, Pina, Galilea, C. Santos, Maripán, M. García, F. Pacheco

Getafe CF: E. Martínez – Molinero, Gorosito, Cala, Antunes – Arambarri, Mora – Á. Jiménez, Fajr, Portillo – Ndiaye
Náhradníci: B. González, Montero, Quezada, Ángel, D. Pacheco, D. Suárez, Guaita.
Minulý týden se v prvním utkání v Getafe nehrál příliš pohledný fotbal, což se od týmů, které se pohybují ve spodních patrech LaLigy, dalo očekávat. O osudu utkání rozhodl až v 87. minutě hostující Santos, který vstřelil jediný gól utkání. Deportivo Alavés tak dokonale šokovalo domácí Getafe, které přece jenom bylo favoritem.
V LaLize patří Deportivu poslední příčka, Getafe se pomalu sápe do klidného středu tabulky a v odvetě bude ještě chtít zabojovat o postup, povede se mu to?
Vítejte u online přenosu odvetného utkání 4. kola španělského poháru, v němž, v souboji dvou prvoligových týmů, nastoupí DEPORTIVO ALAVÉS na svém stadionu proti GETAFE FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.