Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Skalica - 16. ledna 2024   13:00

Zlín
Zlín
55' Bobčík  • 64' Chibuike
2:0
(0:0)
Skalica
Skalica
Zlín
Dostál – Reiter, Čelůstka, Didiba, Cedidla – González, Achvlediani, Ikugar, Švach, Kolář – Janetzký
Skalica

Zlín nakonec dokázal vstřelit 2 branky a tím pádem porazit Skalicu 2:0. Díky této výhře si Ševci připisují první 3 body do tabulky Tipsport ligy.

Ode mě je to už pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
90+2'
90'
Žlutá karta pro tým FC Zlín (Bartošák).
89'
V závěru utkání bude ještě Zlín zahrávat rohový kop.
88'
Skalica kombinuje na vlastní polovině, na žádný velký závěrečný tlak to ale zatím nevypadá.
85'
Zpoza vápna to vyzkoušel Kulíšek, střela mu ale na noze sjela a letěla vysoko nad branku.
83'
Po ostrém zákroku na vlastní polovině zůstává na zemi ležet Bobčík, na nic vážného to s ním ale naštěstí nevypadá.
81'
Bachůrek vyráží střelu z úhlu na rohový kop.
79'
Skaličtí se ani po této střele zevnitř vápna radovat nebudou, střela totiž asi o metr minula levou tyč.
77'
Bužek fauluje na středu hřiště, Skalica bude rozehrávat právě odtamtud.
73'
Zlín nakonec do tohoto přečíslení jít nemůže, sudí totiž po delší odmlce přeci jen odpískal útočný faul.
69'
Jistý zákrok si proti střele z levé strany připisuje gólman Skalici Junas.
64'
Zlín právě vstřelil branku!
Domácí odskakují o dvě branky, po krásné průnikové přihrávce se totiž sám před brankářem objevil CHIBUIKE, který se v situaci 1 na 1 nemýlil.
62'
Žlutá karta pro tým FC Zlín (Bobčík).
59'
Je tu útočný faul zlínského hráče, Skalice tak bude mít na rozehrávku klid.
55'
LIBOR BOBČÍK se prosazuje po centru z pravé strany.
53'
Bachůrek při výkopu omylem trefil míčem svého soupeře do hlavy. Chvilku se teď hrát nebude.
51'
Vukadinovič prověřil brankáře soupeře ostrou střelou z poza vápna, ten jeho pokus vyrazil na rohový kop.
47'
Chibuike fauluje ve středovém kruhu, s míčem bude pokračovat Skalica.
46'
Sestava FC Zlín pro 2. poločas:

BACHŮREK – DIDIBA, SIMERSKÝ, JURA, BARTOŠÁK – VUKADINOVIĆ, BOBČÍK, BUŽEK, KULÍŠEK, POLÁŠEK – CHIBUIKE
Máme za sebou nepříliš atraktivní poločas. Oba celky si vypracovali po jedné z větších šancí, ani jeden z brankářů se však příliš nezapotil. Doufejme, že druhý poločas bude mít mnohem větší náboj.
45'
43'
Z velkého úhlu to vyzkoušel jeden ze zlínských, brankář Junas si proti nepříliš razantní střele připsal lehký zákrok.
39'
Po centru z levé strany hlavičkoval ve vápně Ikugar. Jeho hlavičkový pokus ale branku Skalice neohrozil.
34'
Akce hostujícího týmu po pravé straně byla zastavena, následuje ale rohový kop.
32'
Ze střední vzdálenosti to zkusil Nagy, jeho pokus ale letěl vysoko nad Dostálovu svatyni.
29'
Zlín se proviňuje útočným faulem.
27'
Tutovou šanci právě spálil jeden ze skalických, ten střílel úplně sám kousek od pokutového puntíku. Svůj pokus ale nasměřoval přímo do rukavic Dostála.
22'
Gonzalez střílel z první na hraně malého vápna, reflexivním zákrokem jeho pokus vyrazil brankář Junas.
19'
Cedidla se pokoušel o průnikovou přihrávku po pravé straně, ta se mu ale nepovedla a Zlín o mí přišel.
16'
Hostující hráč to přehnal s intenzitou při napadání a je mu tak pískán útočný faul.
14'
Zlínský záložník dostal přihrávku na druhou vlnu a bez váhání z hrany vápna vypálil. Jeho pokus mu ale vůbec nevyšel a letěl vysoko nad branku.
11'
Dlouhý nákop skalického brankáře doskákal až k Dostálovi, ten si s ním nedělal velkou hlavu a balon odkopl do autu.
6'
Zlín kombinuje na vlastní polovině a zatím se nikam nežene. Snaží se neztratit míč.
4'
První rohový kop utkání zahrávala Skalice, centr do středu vápna odhlavičkoval domácí stoper.
1'
Utkání za okamžik začíná. Domácí Zlín nastupuje ve žlutých dresech, Skalica bude hrát v dresech zelených.
Sestavy pro 1. poločas:

FC Zlín: Dostál – Raiter, Čelůstka, Didiba, Cedidla – Gonzalez, Akhvlediani, Raiter, Ikugar, Švach, Kolář – Janetzký
Trenér: Bronislav Červenka

MFK Skalica: Junas – Krčík, Podhorin, Ranko, Matejov – Alves, Haša, Hollý, Nagy – Gaži, Smékal
Trenér: Pavol Majerník.
Dobrý den všem fotbalovým fanouškům, dnes nás čeká další duel ze série přípravných utkání na jarní část sezony. V rámci zimní Tipsport ligy vyzve český FC ZLÍN slovenský tým MFK SKALICA. Přestože je Zlín papírově domácím týmem, hrát se bude na hřišti ve Skalici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.