1. FUTSAL liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympik Mělník : Slavia - 5. ledna 2018   20:00

Olympik Mělník
6' Malák  • 11' Cabadaj  • 24' Mažári  • 36' Mažári  • 38' Surmaj
5:4
(2:3)
Slavia
Slavia
2' Hrdina   • 5' Míča   • 17' Směřička   • 30' Směřička
Košťál, Kresta
Sportovní hala Mělník
Slavia

OLYMPIK PORÁŽÍ PRAŽSKOU SLAVII A ZÍSKÁVÁ HODNĚ DŮLEŽITÉ 3 BODY! PO SÉRII TĚSNÝCH PROHER NA DOMÁCÍ PALUBOVCE JE TU KONEČNĚ VÝHRA NAD TĚŽKÝM SOUPEŘEM!
40'
16 vteřin do konce.
40'
Poslední minuta!
39'
Hosté se zatím k ohrožení nedostávají.
38'
Mělník právě vstřelil branku!

Než se k ní hosté ale dostali tak Němcovu střelu tečoval před Kubíčkem DAVID SURMAJ a domácí se dostávají do vedení!!
38'
Slavia se chystá do power play.
37'
Do konce zápasu tři a půl minuty!
36'

PATRIK MAŽÁRI po sérii odrazů uklidil míč do sítě!
36'
Gabčo nastřelil míč, který tečoval Zdržálek, ale Kubíček zázračným zázrakem vyrazil na roh.
36'
Gabčo fauluje Homolu a vidí také žlutou kartu. Do konce zápasu čtyři a půl minuty.
36'
Hrdina zajel do Jenče a vidí žlutou kartu. Faul se ale nepíská.
35'
Kubíček likviduje!
35'
Je tu 10m kop pro Olympik! Gabčo si postaví míč.
35'
Mažáriho slabou střelu v klidu vyrazil Kubíček.
33'
Jasná ruka hostujícího hráče ale nepíská se.
32'
Hrubý fauluje Mažáriho a je tu pátý faul!
32'
Arsovski fauluje Buzka a hosté mají 4 fauly.
31'
Surmajovu střelu vyráží nohou Kubíček.
30'
Slavia právě vstřelila branku!

Dvě vteřiny před koncem přesilové hry se střelou pod břevno prosadil MARTIN SMĚŘIČKA.
30'
Směřička trefil tyč Jenčovi brány.
30'
Pokus Hrdiny chytá Jenč.
30'
Nyní hosté zahráli rukou, ale rozhodčí nepískají.
29'
Minuta do konce přesilové hry Slavie.
29'
Oddechový čas pro hosty.
29'
Míčova střela skončila těsně vedle pravé šibenice.
29'
Směřička hledal na zadní tyči Homolu, který ale netrefil prázdnou bránu.
28'
Malák fauluje Hrdinu a vidí druhou žlutou kartu. Velká šance pro Slavii dostat se opět do vedení.
27'
Zdržálek obloučkem poslal Němce do útoku, ale než se dostal k míči Kubíček míč odkopl na tribunu.
26'
Míčovu střelu se štěstím tečoval Jenč na roh.
26'
Turek nyní fauloval Zdržálka a Slavia má třetí faul.
26'
Mažári fauluje Hájka a domácí mají první faul.
24'

Cabadaj z rohu nahrál míč PATRIKU MAŽÁRIMU, který střelou na zadní tyč vyrovnává na 3:3!
24'
Surmajův nástřel hosté odkopli do autu. Olympik má více ze hry.
24'
Gabčo se dostal před Kubíčka, ale byl už moc blízko, aby dokázal pořádně zakončit.
23'
Zdržálek hledal před brankou Němce, ale Hrubý míč stihl odkopnout.
23'
Tísněný Gabčo se dostal do zakončení, ale mířil vedle.
22'
Homolovu střelu z pravé strany vyrazil Jenč. Chvilku na to se před Jenčem objevil samotný Hrdina, kterého ale Jenč parádně vychytal.
21'
Hned po 36 vteřinách má Slavia na svém kontě dva fauly. Nejdříve Míča fauloval Mažáriho a poté Svátu.
21'
Olympik do druhého poločasu vyměnil brankáře. Zyryanova nahradil Jenč.
21'
20'
20'
Malák vidí žlutou za řeči. Taková klasika tohoto hráče.
20'
Malák vystřelil z prostředka hřiště těsně nad hostující bránu.
18'
Gabčovu střelu bodlem vyrazil bez problémů Kubíček do autu.
18'
Hrubý se obtočil kolem Zdržálka, zakončil, ale Zyryanov vyrazil na roh.
18'
Oddechový čas pro domácí.
17'

Míča se v klidu uvolnil na levé straně, nahrál před bránu, kde byl nikým nehlídaný MARTIN SMĚŘIČKA a dostává Slavii opět do vedení.
16'
Další faul domácích a je tu pátý akumulovaný faul.
16'
Sváta skluzem sestřelil Hrdinu a vidí žlutou kartu. Chvilku před tím ale byl jasně faulován Surmaj ve vápně, ale rozhodčí penaltu nenařídili.
15'
Mažári byl faulován a hosté mají stejně jako domácí tři fauly.
14'
Lištván fauluje Zdržálka a vidí žlutou kartu. Hosté mají druhý faul.
13'
Hájkovu střelu z pravé strany vykopl domácí brankář do autu.
12'
Zdržálek uvolnil Surmaje, který vystřelil, ale Kubíček jeho pokus v klidu chytá.
11'

Sváta se krásně uvolnil na levé straně, nahrál před bránu TOMÁŠI CABADAJOVI, který střelou mezi nohy prostřelil Kubíčka.
11'
Zdržálek sám před brankářem a zbytečně hledal Surmaje, míč skončil v zámezí.
9'
Nyní došlo k ošklivému střetu Maláka s Turkem. Malákovi byl odpískán faul, i když Turek do Maláka spíše nacouval. Domácí mají třetí faul.
8'
Hájek nahrál na hranici vápna Turkovi, kterému ale střela nesedla a skončila hodně mimo bránu.
8'
Mažáriho střelu z levé strany vyrazil Kubíček na roh.
7'
Slávisté se dostávají v klidu přes domácí hráče do šancí. V jedné z nich vychytal Zyryanov Hrubého.
6'

Zdržálek nahrál z levé strany na střed MARKU MALÁKOVI, který povedenou střelou do šibenice snižuje.
5'

Směřička rozehrál roh lobem na ONŘEJE MÍČU, který z voleje zvyšuje vedení na 2:0.
5'
Gabčo se přetahoval s Homolou a domácímu hráči byl odpískán faul, i když se oba drželi navzájem.
2'

ANTONÍN HRDINA vystřelil přibližně z deseti metrů na Zyryanova, tomu se míč zapletl mezi nohy a prakticky si srazil míč do brány. Velká chyba brankáře domácích.
2'
Malák obral posledního obránce Slavie o míč a vystřelil na Kubíčka, který parádním zákrokem míč nohou vyrazil na roh.
1'
Gabčo se snažil obtočit kolem hostujícího obránce, ale s míčem skončil v autu.
1'
Hned v desáté vteřině se dopustil Malák faulu na Hrdinu a domácí mají první akumulovaný faul. Naprosto zbytečně.
1'

SK Olympik Mělník: Zyryanov (Jenč) – Zdržálek, Sváta "C", Gabčo, Malák, Šuba, Prieložný, Němec, Mažári, Buzek, Cabadaj, Surmaj

SK Slavia Praha: Kubíček (Žežulka) – Brychta, Krstevski, Směřička, Novotný, Hrubý, Turek, Arsovski, Lištván, Homola "C", Míča, Hrdina, Hájek

Rozhodčí: Košťál, Kresta.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.