1. FUTSAL liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Svarog Teplice - 6. října 2018   15:00

Slavia
Slavia
25' Dodo  • 26' Směřička
2:4
(0:1)
Svarog Teplice
12' Novotný   • 23' Černý   • 31' Vobořil   • 37' Baran
Slavia
Karpiak (35. Garčár) – Homola (C), Klíma, Krstevski, Směřička, Jošt, Sita, Pršič, Leovski,
Dodo Da Costa, Krasnič, Veljkovič, Hájek.
Novotný – Laštovička
SH Eden
120 diváků

Slavia se tedy musí poprvé v této sezóně sklonit před svým soupeřem. Svarog dnes předvedl dobrý výkon podpořený výbornou hrou v obranné fázi. Ode mě je to z Edenu vše a u dalšího přenosu z futsalu na počtenou!
40'
Svarog se pozorně brání, ale nedaří se mu trefit opuštěnou branku domácích, teď to byl znovu Claudinho, který se nedokázal prosadit.
39'
Střelu Doda nyní vykryl Jeronimo, Claudinho se poté do prázdné branky domácích netrefil!
Oddechový čas pro hosty.
38'
Sešívané oblehání branky Svarogu je zatím neúspěšné a Leovski v modrém dresu se rychle musí vracet do vlastní svatyně!
38'
Slavia na aktuální stav reaguje hrou v power-play!
37'
Teplice právě vstřelily branku!
Claudinho se u postranní čáry prosadil a poslal před branku ostrý pas, který kolenem do branky nasměřoval JIŘÍ BARAN!
Stav akumulovaných faulů 5:4.
37'
Dodo nyní zřejmě trochu z frustrace fauloval Claudinha, Slavia tak zapisuje pátý akumulovaný faul!
36'
Pršič nastřeloval před branku na dobře stojícího Jošta, ten však balón do sítě nasměrovat nedokázal!
35'
Po tomto momentu se do brejku ihned dostal Vobořil, který se neprosadil, ale v souboji zranil domácího brankáře Karpiaka, ten musí ze zápasu odstoupit, na hrací ploše nyní vidíme náhradního brankáře sešívaných Radima Garčára, který se vrací po zranění.
34'
Obrovská šance domácí Slavie! Dodo už doklepával míč do sítě po přesném pasu Krasniče, ale v cestě do branky balónu zamezil jeden z hráčů, který stál před brankou Svarogu!
33'
K míči se však brzy dostali hosté, Baranova přihrávka našla nohu Claudinha, jeho střela branku Slavie minula.
33'
Černý se po standartní situaci do zakončení nedostal, na tahu jsou nyní domácí, kteří se snaží o kloudné ohrožení branky.
32'
Veljkovič držel kapitána Černého a rozehrávat budou Teplice.
31'
A je to branka velice šťastná! Tvrdou střelu Svarogu stačil Marek Karpiak vyrazit pouze do těla TOMÁŠE VOBOŘILA, který se nacházel ve správných místech a od jeho boku se balón odráží přímo za záda bezmocného brankáře domácích.
30'
Slavia v dnešním utkání už čtyřikrát orazítkovala brankovou konstrukci, uvidíme, jestli se jí smůla bude držet i v pokračování dnešního zápasu, dalším faktorem je také dobrý výkon brankáře Jeronima, ten nyní kryje střelu Pršiče.
30'
Další nabídka od Doda nyní mířila na hlavu Krstevského, který zakončil fantastciky, jeho snahu však znovu zastavila tyč!
29'
Dodo se nyní skvěle vytočil do palebné pozice a trefil levou tyč!
27'
Nene nyní prověřil na druhé straně Karpiaka, ten však zasáhl s ledovým klidem a drží vyrovnaný stav i nadále
Stav akumulovaných faulů je 1:4.
27'
Svarog po inkasovaných brankách v rychlém sledu nasbíral tři akumulované fauly, Slavia je nyní velice aktivní!
26'
Slavia právě vstřelila branku!
V zápětí máme vyrovnáno! A znovu u toho byl Dodo, který vybídl k zakončení na dlouhou nohu MARTINA SMĚŘIČKU, ten se nemýlil! Červenobílí srovnávají krok!
25'
Krásná střela Dodo Da Costy končí v síti! Sešívaná dvanáctka nyní napřáhla z velké dálky a překvapuje Jeronima!
24'
Domácí zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a pouze za cenu žluté karty nyní Leovského zastavil Novotný, to se sice nelíbí trenéru Svarogu Davidu Filingrovi, ten však může pouze protestovat, rozhodnutí sudích je nyní neměné.
23'
Pršič nyní nedokázal dorazit v předbrankovém prostoru DAVIDA ČERNÉHO, který střelou pod břevno posílá Teplice do dvoubrankového vedení!
23'
K další střele se dostal Pršič, ale netrefil bránu Jeronima, míč patří nyní hráčům Teplic.
22'
A mohlo být vyrovnáno! Dodo našel přesnou přihrávkou Uroše Krasniče, který skvěle přehodil Jeronima, jeho střela se však pouze otřela o břevno!
21'
Slavia se ihned tlačí dopředu, ale Svarog zatím pozorně brání.
21'
Sledujeme zatím velice vyrovnané utkání, kde dominují obrany obou celků. Šťastnější zatím mohou být hosté z Teplic, kteří po brance bývalého hráče Slavie Jiřího Novotného vedou. Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
20'
20'
Svarog však již nic nevymyslí.
20'
Leovski nyní skvěle ubránil Černého, Svarog však bude mít ještě 9 sekund na zakončení.
20'
Dodo nyní znovu zaměstnal Jeronima, ten vytahuje další ze skvělých zákroků.
Stav akumulovaných faulů 2:3.
19'
Veljkoviče nyní vysvobodili hráči Svarogu faulem na polovině hřiště.
19'
Směřička dnes podruhé fauluje, to vzneslo nevoli na hostující střídačce, načež si Svarog bere oddechový čas.
18'
Zatím dominují obrany obou celků, ani jeden tým se nedokáže častěji dostávat do brankových příležitostí.
17'
Směřička se nyní dostal do velké příležitosti po přistrčení Leovského, ale Jeronimo byl opět na svém místě!
17'
K odraženému balónu se po vlastní střele dostal Leovski, ten však branku Jeronima přestřelil.
16'
Černý nyní velice pěkně protečoval míč na nabíhajícího Vobořila, ten však hrací předmět na branku Karpiaka nasměrovat nedokázal.
15'
Teprve nyní vidíme první trestané provinění proti pravidlům, jeden z hráčů Svarogu zahrál rukou, první akumulovaný faul pro hosty.
15'
Již se znovu hraje, Slavia se snažila dlouhým pasem vysunout Marka Pršiče, ten však míč neudržel a domácí budou muset založit novou útočnou akci.
Oddechový čas si bere domácí Slavia.
14'
Dodo nyní parádně vybídl Veljkoviče, který postupoval sám na Jeronimovu svatyni, zakončil dobře, ale jeho střelu zastavila tyč! To byla velká šance!
13'
Další bomba, tentokrát od Neneho, obdivuji Martina Směřičku, ten do ní vložil svou hlavu a srazil míč do autu.
13'
Slavia nyní chybovala ve vlastní rozehrávce, konkrétně to byl Dodo, jeho zaváhání musel hasit pouze za cenu žluté karty Martin Směřička.
12'
Teplice se dostávají do vedení! Nikým nehlídaný postupoval na branku Karpiaka JIŘÍ NOVOTNÝ a parádní střelou bodlem se prosadil k levé tyči slávistické branky.
10'
Dodo se už dostával do dobré pozice, nakonec byl však dovoleným způsobem zastaven.
9'
Claudinho se nyní dostal do tvrdého souboje s domácím Pršičem, vše se nakonec neobešlo bez slovních poklon, ale pokračuje se dále ve hře.
8'
Jeronimo nyní podpořil své spoluhráče až na útočné polovině, Svarog však míč ztratil a o ohrožení branky Teplic se pokusil sám brankář Karpiak, jeho nadějný pokus skončil kousek vedle pravé tyče!
7'
O chvíli později se dopředu hnala dvojice Krasnič a Pršič, ale příliš si nerozuměli, a tak balón končí mimo hrací plochu.
6'
Homolova střela byla sražena do zámezí, v další akci se snažil ohrozit svatyni hostů Dodo, jeho střela se mezi tři tyče nevešla.
6'
Domácí se znovu mohou opřít o brankáře Karpiaka, který skvěle čte hru, nyní pomohl sešívaným rychlým výběhem z branky, rozehrávat z autu budou hráči Teplic.
5'
Martin Směřička skvěle přečetl přihrávku Šebka, ale v dalším postupu na branku hostů mu zamezil kapitán David Černý.
4'
Slávisté rozehrávali rohový kop, ale jeho exekuce se Dodo Da Costovi příliš nepodařila.
4'
Bývalý slávista Jiří Novotný nyní zastavil v postupu Směřičku, u míče bude pokračovat Svarog.
3'
Claudinho se cpal do protiútoku, skvělým návratem mu jeho záměr zmařil Leovski.
3'
Krstevski vybojoval na polovině míč a snažil se ho předat Leovskému, ten se však do zakončení nedostal.
2'
Nene se nyní snažil o rozjetí první akce hostů, ale stejně tak Slavia nedává Teplicím ani metr prostoru navíc.
1'
Rozehrávku si vzala na starosti domácí Slavia, Svarog však vysokým napadáním nedává sešívaným prostor ke kombinaci.
1'
Oba týmy jsou přiváděny rozhodčími na hrací plochu, Slavia v klasické červenobílé kombinaci, hosté v černobílém.

SK Slavia Praha: Karpiak (Garčár) – Homola (C), Klíma, Krstevski, Směřička, Jošt, Sita, Pršič, Leovski,
Svarog FC Teplice: Jeronimo (Hůla) – Černý (C), Baran, Novotný, Claudio, Da Silva, Nene, Šebek, Vobořil.
Jiří Novotný, hráč Svarog FC: "Pro mě ten zápas bude mít hodně zvláštní náboj. Na Slavii je zcela odlišná palubovka, než na kterou jsme zvyklí a může nám chvíli trvat, než si na ní zvykneme, ale i přesto věřím, že po futsalové stránce máme kvalitnější tým. Snad se to projeví i na konečném výsledku a z Vršovic si odvezeme tři body. Chceme zůstat neporaženi."
Svarog je v tabulce ještě výše než Pražané. Po třech vítězstvích je na druhé příčce tabulky VARTA futsal ligy a do utkání v Edenu půjde posílen výhrou 7:3 nad Spartou.
Martin Směřička, hráč SK Slavia Praha: "Věřím, že to bude hodně atraktivní futsalový zápas a do haly dorazí velký počet fanoušků. Musíme do zápasu dát všechno na co jsme se připravovali. Věřím, že to zvládneme."
Slavia si vede na začátku sezóny velice dobře a pod zkušeným trenérem Ivanem Božovičem zapsala již dvě výhry, tu třetí bude chtít přidat doma se Svarogem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.