1. FUTSAL liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uherské Hradiště : Slavia - 23. listopadu 2018   20:00

Uherské Hradiště
14' Janečka  • 18' Sopůšek
2:4
(2:4)
Slavia
Slavia
8' Krasnič   • 9' Krstevski   • 14' Pršič   • 19' Záruba
Jílek – Gasnárek Delegát: Černý
SC Slovácká Slávia Uherské Hradiště
400 diváků
Slavia

Opět u Online přenosu Bazooky v pondělí , kdy Bazooka vyzve v pohárovém utkání Chrudim. Utkání začíná 20:30
Slavie si připíše do tabulky 3 body a má stejně jako další pražský celek Sparta 18 bodů , to Uherské Hradiště prodlužuje svoji serii na 6 utkání bez výhry
40'
Slavie se dopustila čtvrtého faulu
40'
Probíhá poslední minuta zápasu
39'
Bazooka fauluje po páté
38'
Krasničovu střelu vyráží Janečka na roh
38'
Šarkozyho dalekou střelu vyrazil brankář Slavie na roh
37'
Slavie se dopustila třetího faulu
37'
Bazooka faulovala a na svém kontě má už 4 fauly
36'
Janečka poslal balon před branku Šipkovi , ale před Šipkou míč odkop Slavisticky hráč
35'
Bazooka se dopustila třetího faulu
35'
Pršicovu střelu vytěsnil Janečka nad branku
34'
Bazooka se dopustila druhého faulu
33'
Joštova střela neohrozila brankáře Janečku
32'
Bazooka teď posílá jednu střelu za druhou na branku Slávie
32'
Krásná akce mezi Bartošem a Levčíkem brankou neskončila
31'
Outratova střela jde mimo branku
Dnešní utkání sleduje 400 diváků je vyprodáno
29'
Křivánek v obrovské příležitosti nedokázal prostřelit brankáře Slávie
29'
Levského střelu zblokoval Skřivánek
27'
Krasničev dokázal prostřelit Janečku , ale Janečku dokázal zastoupit Křivánek , který vykopl balon na brankové čáře
25'
Slavie se dopustila druhého faulu
25'
Směřičkova střela orazítkovala tyč
24'
A vzápětí faulovala i Slávie 1:1
24'
Bazooka se dopustila prvního faulu
24'
Slavie mohla navýšit vedení , ale proti je Janečka R.
23'
Opět Bartoš mohl snížit , ale tentokrát obhodil vše i z brankou
23'
Bartoš mohl snížit , ale špatně zpravoval balon
23'
Krstevskeho střela jde vedle
21'
Skončil první poločas zápasu mezi Bazooka CF Uherské Hradiště – SK Slavia Praha. Ve kterém zatím vedou hosté ze Slavie 4:2
20'
19'
Slavia si bere zpátky 2 brankové vedení , když se dokázal prosadit Záruba
19'
Bartoš vybojoval pro Bazooku roh
19'
Šarkozy napřáhl z 20 metrů a jeho střela orazítkoval vrchní tyč
18'
Uherské Hradiště snižuje na rozdíl branky , když se ze standartní situace dokázal prosadit Sopůšek
18'
Slavie se dopustila 4 faulu
18'
Ze Zárubovou střelou si Janečka dokázal poradit
17'
Křivankovu střelu nedokázal Janečka zpravovat
16'
Slavie se dopustila 3 faulu
16'
Pršičovu střelu vyrazil Janečka na roh
15'
Bazooka se dopustila 3 faulu
15'
Bazooka se dopustila 2 faulu
14'
Slavia si bere 2 brankový náskok zpět , když se dokázal prosadit Pršič
14'
Uherské Hradiště snižuje z krásné spolupráce Sopůšek – Janečka , když druhý jmenovaný dokázal vstřelit branku
13'
Bazooka mohla snížit , když hráči bazooky šli 3 na 1 , ale svoji šanci nedokázali využít
12'
11'
Janečka vystřeli z pravého úhlu těsně vedle vzdálenější tyče
9'
Outrata to zkusil k levé tyči, ale brankář slavie si střelu pohlídal
9'
Slavia odskakuje na rozdíl 2 branek , když se hráči Bazooky zapoměli v útoku a na Janečku se řítili hned 3 hráči. Autor branky je Krstevski
8'
Slavia se ujímá vedení , když z dálky napřáhl Krasnič a prostřelil brankáře Janečku
7'
Šarkozyho střelu zblokovali hráči Slavie na roh
6'
Joštovu střelu vyráží Janečka
5'
Dodovu střelu zablokoval Janečka M. na roh
4'
Záruba se dostal opět ke střele , ale jeho střela jde vysoko nad branku
4'
Záruba vystřelil z dálky a jeho střelu vytěsnil Janečka na roh
2'
2'
Bartoš vypíchl balon , a řítil se sám na brankáře toho se snažil obhodit , ale obhodil i branku
1'
Slavie se dopustila prvního faulu
1'
Pršič to zkusil z dálky , ale míč letí vedle branky
1'
Oba celky na hrací plochu přivádí dvojice rozhodčích Jílek – Gasnárek

Bazooka CF Uherské Hradiště: Janečka R., Bartoň – Šarkozy, Slaný, Řepka, Čtvrtníček, Janečka M., Šipka, Levčík, Sopůšek ,K´, Skřivan, Křivánek, Bartoš, Outrata

SK Slavia Praha: Kapriak, Žežulka – Krstevski, Směřička, Jošt, Sito, Pešič, Leovski, Dodo, Krasnič, Homola ,Kˇ, Veljkovič, Záruba, Hájek

Rozhodčí: Jílek – Gasnárek Delegát: Černý.
Za bazooku dnes nastoupí i nová posila Tomáš Řepka
Zatím co hráči Bazooky už jsou v šatně , hráči Slavie se ještě rozcvičují
Zdravím vás z Uherskohradišťské haly , kde se odehraje 9.kola Varta futsal ligy mezi Bazooka CF Uherské Hradiště a SK Slavia Praha
Vítám vás u on-line přenosu 9.kola Varta futsal ligy mezi Bazooka CF Uherské Hradiště a SK Slavia Praha . Utkání začíná v 20:00.
Bazooka CF Uherské Hradiště
Jaroslav Hastík "Už po týdnu k nám přijede další soupeř z hlavního města a já doufám, že utkání proti Slavii zvládneme lépe, než to předešlé se Spartou. Určitě nejsme bez šance, ale musíme být precizní v obraně a daleko produktivnější i při zakončení. A také srdnatě bojovat a táhnout za jeden provaz. Jinak pohoříme..."
SK Slavia Praha
Jan Žežulka (Slavia) : "Bazooka si vede zatím nad očekávání dobře. Mají tým plný velmi dobrých hráčů, ale to my také. Určitě budeme chtít zvítězit, avšak budeme muset podat týmový výkon, podpořený 100% koncentrací a dobrou koncovkou, která nás poslední dobou dost trápí. Věřím, že si odvezeme všechny tři body a dotáhneme se na čelo ligy.