1. FUTSAL liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vysoké Mýto : Slavia - 20. prosince 2019   20:00

Vysoké Mýto
Vysoké Mýto
11' Kubát  • 13' Novák  • 14' Novák  • 39' Novák  • 40' Mach
5:4
(3:3)
Slavia
Slavia
12' Homola   • 17' Brychta   • 19' Záruba   • 22' Radovanovič
Vysoké Mýto
Slanina, Gasnárek
SH DM Vyské Mýto
Slavia

40'
Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
Slavie naprosto nekoncentrovaná. Ehrenberger vyhodil míč a MACHO v klidu poslal hlavnou míč do brána. 5:4.
39'
Slavie hraje power play.
39'
Vladyka po uplynutí přesilovky Slavie naskočil na plac, získal míč, našel NOVÁKA a ten vyrovnává na 4:4.
38'
Ještě minuty bude hrát Nejzbach v oslabení za vyloučení Jiráského.
38'
Oddechový čas pro hosty.
37'
Jiráský podrazil Zárubu na hranicic brankoviště když šel sám na bránu a vidí za tento zákrok červenou kartu.
33'
Enherberger dostal žlutou kartu.
32'
Záruba tase trefil břevno.
30'
Na fauly 3:2.
26'
Další velká šance Slavie, tentokrát Křemen přestřelil prázdnou bránu.
25'
Dvě velké šance Slavie, jednou Záruba trefil břevno, podruhé Směřička nevyzrál zakončením na Ehrenbergra.
22'
Slavia právě vstřelila branku!
Záruba poslal centr před bránu Nejzbachu, RADOVANOVIČ hlavou posla míč k tyči, asistenci má Záruba. 3:4.
21'
20'
19'
Štastně pro Slávii, ZÁRUBOVU střelu po rohu tečoval jeden z hráčů Nejzbachu a takto sražený míč skončil v bráně. Asistenci má Směřička. 3:3.
18'
Merkl opět v brejku sám na gólmana, Žežulka musel daleko z brankoviště aby celou akci skluzem zastavil.
18'
Na fauly 5:1.
17'
Při rohu zůstal úplně sám před bránou BRYCHTA, který z bezprostřední blízkosti vstřelil gól. Asistenci si připsal Směřička. 3:2.
14'
Další tvrdá střela, NOVÁK z úhlu napálil míč a gólman Slavie neměl vůbec šanci zareagovat. Asistenci si připsal Jiráský 3:1.
14'
Radovanovič stáhl na zem Kubáta a vidi za to žlutou kartu.
13'
Tvrdou střelou NOVÁK přostřelil všechno co mu stálo v cestě. Asistenci si připsal Vladyka. 2:1
12'
HOMOLA vyrovnává po střele na 1:1. Asistenci si připsal Radovanovič.
11'
Nejzbach se dostal do šance 3 na 2, kdy Jiráský náhrával před bránu kde čekal KUBÁT, který uklidil míč do brány. 1:0.
4'
Macho se dostal do brejku kdy šel přes půl hřiště sám, gólman Žežulka vyběhnutím šanci ukončil.
4'
Pěkná kombinace Slavie, kdy se sám před bránou ocitl Záruba, jeho zakončení šlo do prostřed brány, kde neměl gólman Nejzbachu problém míč chytit.
1'
Ehrenbergrův výhoz před gólman Slavie tečoval hlavou Novák, mič šel jen těsně vedle brány.
1'

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Ehrenberger – Jiráský, Šabata, Merkl, Štanglica, Lipavský, Špinar, Vladyka, Novák, Rališ, Mach, Kubát, Židík

SK Slavia Praha: Žežulka – Brychta, Klíma, Směřička, Sláma, Radovanovič, Homola, Záruba, Hájek, Křemen, Malina

Rozhodčí: Slanina, Gasnárek.