1. FUTSAL liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympik Mělník : Plzeň - 8. února 2022   20:30

Olympik Mělník
18' Nečas  • 18' Zdržálek  • 20' Vokoun  • 25' Nedostup
4:6
(3:3)
Plzeň
Plzeň
6' Kozár   • 10' Zdráhal   • 15' Künstner   • 35' Rešetár   • 37' Rick   • 39' Seidler
Čurda, Laštovička – Lafek
SH Mělník, Gymnázium
80 diváků
Plzeň

Olympik Mělník nesložil zbraně a dokázal se neskutečně vrátit zpět do zápasu, když otočil vývoj z 0:3 na 4:3. Avšak závěrečné dějství patřilo favorizované Plzni, která trpělivou power-play nakonec strhla vítězství na svojí stranu. Stínem jinak pohledného utkání bylo nezaviněné zranění hostujícího Vnuka.

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
39'
Aktuální stav akumulovaných faulů 5 – 3.
39'
Interobal Plzeň právě vstřelil branku!

Šestou branku Západočechů střílí MICHAL SEIDLER. A patrně tak několik desítek vteřin před koncem rozhoduje o osudu utkání – 4:6.
Asistence: Peter Kozár.
39'
Žlutou kartu si z blízka prohlédne Jiří Vokoun (SK Olympik Mělník).
38'
Střílený výkop hostujícího Vahaly přes celé hřiště odvrací hlavou na brankové čáře Vokoun.
38'
Hru bez brankáře zkouší tentokrát Olympik.
37'

Hra hostů v pěti hráčích do pole přinesla ovoce a nechytatelnou střelou otáčí vývoj utkání GABRIEL RICK – 4:5.
Asistence: Michal Seidler
35'
Žluté varování pro Radka Šmejkala. (SK Olympik Mělník).
35'

Plzeň předvedla pohlednou kombinační akci, na jejímž konci stál hostující kapitán LUKÁŠ REŠETÁR, který ranou do vinglu překonal Žežulku – 4:4.
Asistence: Peter Kozár
33'
Interobal pokračuje v power-play. Spojnici břevna a tyče orazítkoval Holý.
33'
Seidlera vychytal Žežulka a následně Šmejkal netrefil z vlastní poloviny opuštěnou klec Plzně.
31'
Západočeši zkouší power-play s Holým místo Vahaly.
31'
Hostující trenér Kopecký si bere timeout.
30'
Hra je nyní zastavena. Zranění kolene si přivodil hostující Vnuk a je přivolána záchranná služba.
30'
Žlutou kartu dostává Josef Gabčo (SK Olympik Mělník).
30'
Sledujeme úpornou bitvu o každý balón ve středu hrací plochy.
28'
Další žlutý kartónek, tentokrát pro Lukáše Lehnera (SK Olympik Mělník).
28'
Aktuální stav akumulovaných faulů 2 – 2.
27'
Individuální akci Zdržálka nedokázal Vokoun usměrnit do odkryté branky.
25'
Mělník právě vstřelil branku!

Riskantní power-play Interobalu potrestal střelou přes celé ALEXANDR NEDOSTUP. Mělník otáčí vývoj a ujímá se vedení – 4:3!
Asistence: Lukáš Nečas
24'
Plzeňský Vnuk nenápadným pokusem orazítkoval vzdálenější tyč.
23'
První žluté varování utkání si vykoledoval Michal Seidler (SK Interobal Plzeň).
23'
Gabčo z přímého kopu nevyzrál na Vahalu, na druhé straně mířil jen těsně mimo tři tyče Zdráhal.
22'
Úvod druhé půle se odehrává převážně na polovině hřiště.
21'
20'
20'

A je srovnáno, 3:3! Zmrtvýchvstání domácích korunuje kapitán JIŘÍ VOKOUN!
18'
Plzeň reaguje oddechovým časem.
18'

A vzápětí upravuje dokonce na rozdíl jediné branky po individuální akci DOMINIK ZDRŽÁLEK!
18'

LUKÁŠ NEČAS procedil míč mezi nohama Vahaly a Mělník snižuje.
Asistence: Dominik Zdržálek
15'

Michal Holý našel na zadní tyči úplně osamoceného MICHALA KÜNSTNERA, pro kterého již byla hračka doklepnout míč do sítě.
Asistence: Michal Holý
14'
Trenér Němec si bere oddechový čas pro domácí.
13'
Žežulka v obrovské šanci vychytal teč Rešetára.
11'
Hosté nadále drží balón a kombinují na polovině Mělníka. Brankovou konstrukci nastřelil Holý.
10'

A tak přišel trest. MARTIN ZDRÁHAL s pomocí tyče a břevna zvyšuje na 2:0 pro Interobal.
9'
V obrovské šanci Olympiku netrefil odkrytou branku Nedostup.
8'
Künstner orazítkoval tyč domácí svatyně.
8'
Plzeň zkouší střelbu ze střední vzdálenosti. Žežulka pozorný.
6'

Hostující mužstvo se ujímá vedení po střele PETERA KOZÁRA.
Asistence: Gabriel Rick
3'
Na druhé straně ve slibné šanci nevyzrál Vokoun na Vahalu.
1'
Interobal v úvodu aktivnější. Prudkou střelu Rešetára vytlačil Žežulka nad břevno.
1'

SK Olympik Mělník: Žežulka (Šanda) – Lehner, Šiler, Vokoun (C), Gabčo, Babovák, Nedostup, Nečas, Šmejkal, Zdržálek
Trenér: Němec

SK Interobal Plzeň: Vahala (Luhový) – Rick, Rešetár (C), Kozár, Vnuk, Holý, Zdráhal, Štrajt, Seidler, Künstner
Trenér: Kopecký

Rozhodčí: Čurda, Laštovička – Lafek.