1. FUTSAL liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympik Mělník : FTZS Liberec - 20. ledna 2023   20:00

Olympik Mělník
2' Šiler  • 11' M.Sváta  • 18' Gabčo  • 23' Vokoun  • 29' M.Sváta  • 31' Gabčo  • 32' Gabčo  • 35' Gabčo  • 36' Nečas  • 40' Vokoun
10:4
(3:2)
FTZS Liberec
4' M.Bína   • 11' M.Bína   • 30' Daněk   • 40' Benek

40'
Mělník právě vstřelil branku!
Olympik vteřinu před koncem završuje desítku! Trefil se JIŘÍ VOKOUN.
40'
Liberec právě vstřelil branku!
Liberec ještě nakonec vstřelil branku, trefil se ALEŠ BENEK.
40'
Benek neproměňuje, Šanda se opět vytáhl.
40'
Nečas fauluje a Liberec jde kopat dlouhou penaltu.
39'
Olympik si minutu před koncem připisuje pátý akumulovaný faul.
39'
Začínají poslední dvě minuty utkání.
37'
Liberec už ani nezkouší powerplay, utkání už se bude jen dohrávat.
36'
Na 9:3 zvyšuje do prázdné branky LUKÁČ NEČAS.
35'
Je pravděpodobně rozhodnuto, čtvrtou branku zapisuje JOSEF GABČO.
34'
Liberečtí zamkli Olympik na útočné polovině a pokoušejí se s utkáním ještě něco udělat.
32'
Olympik trestá libereckou powerplay, přes celé hřiště završuje svůj hattrick JOSEF GABČO.
31'
Domácí opět odskakují na rozdíl tří branek. Nečas našel volného JOSEFA GABČA, který neměl problém trefit odkrytou branku.
31'
Hosté nadále zkouší hru bez brankáře.
30'
Liberec zkusil powerplay a hned snižují. JAKUB DANĚK drží naději svého týmu na bodový zisk.
29'
Olympik využívá početní převahu a jde do vedení 5:2! Ranou do šibenice se trefuje MATĚJ SVÁTA.
28'
Žoček za svá nehezká slova na rozhodčího dostává druhou žlutou kartu a jde předčasně do sprch.
27'
Žoček se ocitl sám před Šandou, ten se ale famózně rozchytal a míč za svá zadá už pustit nehodlá.
25'
Teď brankář Šanda podržel svůj tým několika výbornými zákroky! Zuby si na něm vylámali Benek, Daněk i Žoček.
23'
Olympik jde do vedení o dvě branky, střelou ze střední vzdálenosti pod břevno se prosadil kapitán JIŘÍ VOKOUN.
22'
Stav akumulovaných faulů ve druhém poločase je už 1:1.
22'
Vokoun se uvolnil ve středu hřiště, ale následná střela mu vůbec nesedla.
21'
20'
20'
Žoček dostává žlutou kartu za držení Vokouna.
20'
Vokoun šel sám na Masaříka, který ho neskutečně vychytal! Vokoun si poté s Masaříkem ještě plácl a zákrok mu pochválil.
18'
Olympik jde 2 minuty před koncem prvního poločasu do vedení, prosadil se JOSEF GABČO.
16'
Tohle bylo jednodušší nedat, Lehner netrefil prázdnou branku z metru a půl.
15'
Žampovu střelu bodlem Šanda s obtížemi chytá.
13'
Ke střele ve středu hřiště se dostal Joao, jeho střelu ale zpomalil jeden z obránců a tak Masařík v klidu chytá.
12'
Domácí si připisují druhý faul.
11'
Po nějakých 15 vteřinách Liberec opět srovnává, prosadil se znovu MAREK BÍNA.
11'
MATĚJ SVÁTA obešel posledního obránce, udělal povedenou kličku Masaříkovi a trefil prázdnou branku.
10'
Poslední minuty jsou velmi vyrovnané, ani jednomu z týmů se nedaří vytvořit brankovou příležitost.
8'
Olympik si připisuje druhý akumulovaný faul.
7'
Benek se dostal do úniku a střelou po zemi k tyči nechal vyniknout Šandu výborným zákrokem!
6'
Daňkovu střelu z kraje hřiště srazil Wilder na roh.
5'
Šiler si všiml nabíhajícího Wildera, který svou pumelici zamířil těsně vedle liberecké branky.
4'
Liberec srovnává na 1:1! MAREK BÍNA obešel po lajně obránce a střelou na zadní tyč nedal Šandovi šanci.
4'
Liberečtí si připisují po výhodě a následném faulu 2 akumulované fauly.
2'
Brankář domácích našel dlouhou přihrávkou RADKA ŠILERA, který z druhého dotyku vypálil a posílá svůj tým do vedení.