Play-off VARTA futsal ligy -  ONLINE PŘENOS -  Olympik Mělník : Chrudim - 18. dubna 2019   19:00

Olympik Mělník
23' Mažári  • 38' Mažári
2:11
(0:4)
Stav série: (0:2)
Chrudim
Chrudim
4' Everton   • 8' Drozd   • 11' Everton   • 16' Drozd   • 22' Drozd   • 22' Drozd   • 26' Max   • 27' Everton   • 31' Max   • 38' Slováček   • 39' Drozd
Kresta, Nešněra – Šmíd
SH Mělník, Gymnázium
Chrudim

Konec utkání. Chrudim jasně vyhrává a jde si v klidu pro postup do semifinále o kterém může rozhodnout v dalším domácím zápase.
39'
Chrudim právě vstřelila branku!

Krásná akce, Slováček nalezl DAVIDA DROZDA, který do prázdné brány přidává další branku.
38'

Je tu desítka. Prosadil se MATĚJ SLOVÁČEK.
38'
Mělník právě vstřelil branku!

Mareš zkoušel střílet do prázdné, pokus ale vyhlavičkoval Drozd, na odražený míč si ale počkal MAŽÁRI a snižuje.
38'
Domácí na chvíli získali míč, ale hned ho zase ztratili.
37'
Hosté jdou překvapivě hrát bez brankáře.
37'
Oddechový čas hostů
36'
Druhý faul hostů a zároveň hned třetí a čtvrtý za dvě výhody poskytnuté při útoku domácího týmu.
34'
Pátý faul domácích.
33'
Už to mohlo být, ale Došův pokus Mareš vyrazil na roh.
33'
Fanoušci hostů si žádají desátou branku svého týmu. Myslím si, že brzy přijde, hosté jasně kontrolují zápas.
31'
Domácí mají čtvrtý faul.
31'

Další branka Chrudimi. MAX zužitkoval Koudelkovu přihrávku.
30'
Vokounovu střelu s lehkými problémy Lytvynenko chytá.
29'
Další pokus Pavla Drozda vyrazil Mareš do autu.
29'
Třetí akumulovaný faul pro Olympik.
27'

Další branka, po nahrávce od Davida Drozda se prosazuje potřetí i EVERTON.
27'
Gabčo vidí po faulu na Evertona žlutou kartu. A Chrudim má zajímavou standartní situaci.
26'

Parádní nástřel Slováčka usměrnil do brány MAX. Chrudim navyšuje své vedení a tady už je o zápase rozhodnuto.
26'
Ve velké šanci Slováček, ale nezamířil mezi 3 tyče.
25'
Do zakončení se dostal Max, ale jeho střela nebyla přesná.
25'
Přísný první faul domácích.
23'

Krásná branka. Šuba našel PATRIKA MAŽÁRIHO, který střelou, která se otřela o tyč a břevno snižuje.
23'
Velká šance na snížení, hosté zahráli malou domů. Nepřímý kop pro Olympik.
22'

Další spolupráce bratrů Drozdových, a úplně stejný výsledek. PAVEL DROZD vstřelil svou třetí branku po nahrávce Davida.
22'

David Drozd našel svého bratra PAVLA DROZDA, který pohodově uklízí míč do prázdné brány.
21'
Máme tu konec prvního poločasu, ve které si hostující Chrudim jde jasně pro druhou výhru v sérii. Uvidíme, zdali se domácí zmůžou v druhém poločase k zdramatizování zápasů.
20'
19'
Další střela Vokouna a další rohový kop.
19'
Lehkou střelu Vokouna Lytvynenko vyrazil na roh.
19'
Minutu a půl před koncem je tu druhý akumulovaný faul hostů.
19'
Další střela Vokouna, se kterou si ale Lytvynenko poradil.
18'
Do zajímavé šance se dostal Vokoun, střela mu ale nesedla.
18'
Zakončení Felipeho skončilo hodně vysoko nad domácí bránou.
17'
Gabčo zkusil přímou střelu, kterou Lytvynenko vyrazil na roh.
17'
První faul hostujícího týmu a domácí si berou oddechový čas.
16'

Hosté přidávají další branku, Everton našel PAVLA DROZDA, který střelou o tyč navyšuje náskok hostů.
16'
Hosté mají míč jasně pod kontrolou a nepůjčují ho Olympiku.
14'
Hostující akci zastavila nepřesná přihrávka.
13'
Nástřel Vokouna nyní musel hostující golman vykopnout.
12'
Hosté opět ve velké šanci, Max ale nedokázal usměrnit nahrávku Koudelky do brány.
11'
Koudelka se nyní lehce ohnal po Nečasovi, což se nelíbilo Gabčovi a došlo k pěkné výměně názorů, kterou ukončili až rozhodčí.
11'

Chrudim dává další branku, po nahrávce Bagatiniho uklidil míč do brány EVERTON
8'

Bagatiniho střelu usměrnil do brány patičkou PAVEL DROZD a dostává Chrudim do dvoubrankového vedení.
8'
Bagatiniho střelu opět vyráží Mareš do autu.
8'
Vobořil fauluje Koudelku a domácí mají druhý faul.
7'
Max se hezky otočil kolem Nečase, jeho střelu ale vyráží Mareš.
5'
Vokoun se dostal ke střele, která ale byla tečována na rohový kop, z které domácí nic nevymysleli.
4'

EVERTON zužitkoval nahrávku od Davida Drozda, a z levé strany křižnou střelou na zadní tyč otevírá skóre.
3'
Mareš nyní musel předvést první zákrok, paradoxně proti střele Vobořila, který vypíchl míč Drozdovi tak, že vystřelil na svého brankáře.
3'
První faul pro Olympik.
2'
Po autu to zkoušel Koudelka, ale nad.
2'
O první střelu zápasu se postaral Max, ale mířil mimo.
1'
Na dnešní zápas přijeli i fanoušci hostů, takže o atmosféru zápasu máme postaráno.