Play-off VARTA futsal ligy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Slavia - 25. dubna 2021   20:15

Sparta
Sparta
19:30' Angellott  • 32:36' Angellott  • 37:09' Brahimi  • 38:06' Maicon  • 43:01' Brahimi
5:5
(1:2)
Stav série: (2:1)

4:3

Slavia
Slavia
07:54' Souza   • 12:16' Souza   • 21:45' Záruba   • 23:06' Sláma   • 49:17' Leovski
Sparta
Rakvaag (Gerčák) – Brahimi, Angellott, Carlinhos , Diego, Gualda, Maicon, Bernardo, Křivánek, Vokoun, Gabčo, Hora, Fejzullahi
Lubomír Řeháček, Filip Nešněra, David Lafek
UNYP ARENA Praha 9
Slavia

S konstováním, že Slavia nezvládla třetí čtvrtfinále se s vámi loučím. V zápase vedla 4:1, ale Sparta dokázala zápas zdramatizovat a vyrovnat. V prodloužení Sparta se dostala do vedení, ale Slavia v závěru dokázala vyrovnat a vynutila si tak penalty! Ty zvládli lépe domácí a připsali si tak druhé vítězí.
Je konec! Sparta zvládla penaltou loterii a získala matchball!
Lukáš KŘIVÁNEK proměňuje se štěstím! Karpiak chytil, míč neudržel a ten končí v brance!
49:40'
Sláma mohl rozhodnout! Gerčák připraven.
49:17'
Slavia právě vstřelila branku!
Máme opět vyrovnáno! Slavia rozebrala obranu Sparty a u pravé tyče IGOR LEOVSKI prostřelil Gerčáka.
49:01'
Poslední minuta druhého prodloužení.
48:20'
Křivánek přes celé hřiště netrefuje prázdnou bránu.
47:30'
Slavisté to zkouší bez brankáře, Sparta ale dobře brání.
47:30'
Křemen z dálky trefuje pouze Brahimiho. Ten posílá míč do bezpečí.
46:20'
K vidění je dost nepřesností na obou stranách.
45:01'
Začalo druhé prodloužení.
První prodloužení skončilo!
44:01'
Probíhá poslední minuta prvního prodloužení.
43:40'
Slavia to zkouší bez brankáře!
43:01'
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta otáčí v prodloužení zápas a to zásluhou BRAHIMIHO, který se trefuje pod horní tyč.
42:37'
Gerčák teď podržel domácí hráče výborným zákrokem.
40:30'
Oba týmy hrají hodně útočně, vázne nám to ale v zakončení.
39:48'
Trenér Slavie David Frič dostává žlutou kartu.
39:42'
Karpiak vyběhl míč netrefil! Maicon netrefuje prázdnou bránu!
39:01'
Poslední jminuta základní hrací doby.
38:55'
Sparta bez brankáře!
38:52'
De Souza neproměnil desítku! Gerčák dokázal zneškodnit!
38:52'
Šestý akumulovaný faul pro Spartu! Desetimetrový kop pro hosty! Provinil se Brahimi.
38:48'
Roh pro Spartu!
38:48'
Brahimi trefuje z pravé strany Křemena pouze do zad.
38:06'
To jsou věci! Máme vyrovnáno! Sparta využila díry v obraně Slavie a vyrovnává. Rychlou akci 2 na 1 zakončuje střelou do prázdné brány MAICON.
37:48'
Vokoun z podobné pozice jako Brahimi před malou chvíli tentokráte Karpiaka nepřekonal!
37:09'
Rozebrání obrany Slavie po kterém přiichází snížení na rozdíl jediné branky! Na levé straně přízemní střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě BRAHIMI.
36:10'
Vokoun teď ukázal své umění i v bráně! Výborným zákrokem podržel své spoluhráče!
35:27'
Vokoun teď měl dva pokusy na rozhodnutí, ale ani jeden nedokázal zakončit přesně!
35:08'
Vokoun teď protáhnul Karpiaka! Ten výborným zákrokem vytáhl míč na rohový kop.
34:52'
Slavisté teď udělali chybu v rozehrávce v obraně! Vznikl tam menší závar, po které se ale hosté nakonec dokázali ubránit a odkopnout míč do bezpečí.
34:16'
Sparťané teď přišli o míč po nepřesné přihrávce.
33:50'
Oba týmy teď zkouší bez brankáře, když jsou u míče.
32:36'
Sparťané rozebrali hostující obranu a snižují a to zásluhou ANGELLOTTA, který dokázal uklidit míč pod horní tyč hostující branky.
32:06'
Žlutou kartu dostává Bernardo (AC Sparta Praha).
31:45'
Gabčo z první trefil jen Zárubu.
31:30'
Slavia dobře brání, a tak domácí mají problém se zakončením.
31:07'
Žlutou kartu dostává Angellott (AC Sparta Praha).
Žlutou kartu dostává Záruba (SK Slavia Praha).
30:55'
Vokoun nedokázal zakončit!
30:01'
Druhý poločas se nám dostal do své druhé poloviny.
29:43'
Sparta hraje bez brankáře!
29:43'
Oddechový čas pro domácí.
29:05'
Žlutou kartu dostává Maicon (AC Sparta Praha).
27:30'
Na hřišti jsou k vidění nepřesnosti na obou stranách.
26:19'
Angellott ze standardní situace trefuje břevno hostující brány!
25:44'
Křivánek ve vyložené šanci! Sparťanský hráč netrefuje odkrytou prázdnou bránu!
25:00'
Sparťané to ještě nevzdávají a snaží se kombinační hrou o snížení.
23:06'
Chyba obrany Sparty, kterou trestá z rychlého brejku ZDENĚK SLÁMA. Hostující hráč šel sám na Gerčáka, obešel si ho a střelou pod horní tyč trefil přesně.
22:56'
Carlinhos dostal ideální přihrávku, otočil se a z první jen těsně minul!
22:05'
Angellott mohl hned opovědět a snížit, ale proti Karpiakovi neuspěl!
21:45'
Slavia dokázala penaltu proměnit a utekla tak znovu do dvoubrankového vedení! RADIM ZÁRUBA nedal Gerčákovi příliš šancí a penaltu proměnil.
21:44'
Červenou kartu dostává Rakvaag (AC Sparta Praha).
21:44'
Penalta pro Spartu!
20:55'
Sparta ťed aktivně od prvních sekund se snaží aktivně o vyrovnání.
20:01'
Sparta rozehrála druhý poločas.
20:01'
Skončil nám první poločas. V utkání jsou zatím lepší domácí, daří se jim držet míč, ale trápí se v koncovce. Naopak Slavia vytěžila z minima maximum a z těch pár šancí dvakrát uděřila. Slavia po prvním poločase tak vede nad Spartou v derby 2:1.
20:00'
19:45'
Křemen mohl na druhé straně vrátit dvoubrankové vedení! Neuspěl proti Rakvaagovi.
19:30'
Důležitá branka pro domácí! ANGELLOTT si potáhl míč a přízemní střelou kolem několika hráčů zakončil přesně k levé tyči.
19:17'
Maicon z otočky z hranice brankoviště dopadl podobně jako Křivánek před malou chvíli.
19:01'
Křivánek v poslední minutě střílel z první. Nedokázal ale trefit vůbec bránu.
18:35'
18:22'
Rakvaag teď výborným zákrokem podržel své spoluhráče.
18:10'
Slavisté dobře brání, Sparta má problém se dostat do zakončení.
17:30'
Oba týmy jsou stále hodně aktivní, ale vázne nám to teď opět v zakončení na obou stranách.
16:25'
Na hřišti se nám teď množí nepřesností na obou stranách.
15:30'
Hra se nám teď opět přesunula do středu hřiště.
14:40'
Karpiak teď vyběhl z brány, trefil nejdříve míče a pak domácího. Faul to není!
14:36'
Oddechový čas pro hosty.
14:34'
Gabčo trefuje z desetimetrového kopu pouze tyč!
14:34'
Šestý faul Slavie! Desetimetrový kop pro domácí hráče!
12:55'
Pět akumulovných faulů Slavie! Hosté si tak musí dát do konce poločasu pozor, aby pošesté nefaulovali.
12:16'
Slavia utíká v zápase do dvoubrankového vedení. Střela z dálky od DE SOUZI s pomocí tečí několika hráčů zapadla až do domácí brány.
11:52'
Carlinhos to zkusil z půlky. Karpiak ale byl připraven a se střelou si poradil.
11:14'
Ševčík teď měl dvě šance, ale ani jednu neproměnil.
11:11'
Gualdův faul tak byl čtvrtý pro Spartu.
11:11'
Žlutou kartu dostává Gualda (AC Sparta Praha).
10:20'
De Souza mohl přidat další branku. Netrefil ale branku.
10:01'
První poločas se nám dostal do své druhé poloviny.
09:30'
Další akumulovaný faul Sparty. Aktuální stav 3 -2
08:43'
Brahimimu odpískán faul. Standardní situace pro Slavii.
07:54'
Angellott ztratil míč na polovině hřiště, po kterém se dostal do brejku DE SOUZA, který si potáhl míč k brankovišti po pravé straně. Tam si zasekl míč, zbavil se tím obránce Sparty a střelou na bližší tyč překonal Rakvaaga ve sparťanské bráně.
07:37'
Další standardní situace pro Spartu, tentokráte z pravé strany v blízkosti místa pro rozehrání rohu,
07:35'
Angellott přihrál Carlinhosovi. Ten trefil připraveného Karpiaka.
07:25'
Angellott byl faulován na středu před brankovištěm. Výhodna standardní situace pro Spartu ze slibné pozice.
06:25'
Křivánek se dokázal uvolnit přes hostující obránce, posunul si míč po pravé straně. Dostal se už ale do těžké pozice a Karpiaka z úhlu nepřekonal.
05:22'
Slavisté dobře napadají a tak domácí mají problém se zakončením.
04:52'
Angellott v další šanci, měl dost prostoru. Na Karpiaka ale nevyzrál. Hostující brankář podržel své spoluhráče.
04:00'
Sparťané jsou teď aktivnější, kombinují na polovině Slavie.
03:25'
Sláma prověřil Rakvaaga. Ten u pravé tyče pozorný.
03:15'
Sledujeme hodně opatrnou hru, nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
02:44'
Oba týmy hrají hodně kombinačně, vázne nám to ale v zakončení na obou stranách.
02:09'
Angellott se teď dopustil prvního akumulovaného faulu.
01:20'
K vidění je teď dost nepřesností na obou stranách.
00:40'
Domácí jsou aktivnější, daří se jim držet míč a kombinovat s ním.
00:20'
Úvod zápasu je zatím hodně opatrný z obou stran.
00:01'
Slavia rozehrála první poločas.
00:01'

AC Sparta Praha: Rakvaag (Gerčák) – Brahimi, Angellott, Carinhos, Diego, Gualda, Maicon, Bernardo, Křivánek, Vokoun, Gabčo, Hora, Fejzullahi

SK Slavia Praha: Karpiak (Vondráček) – Vaktor, Jošt, Sita, Leovski, Ševčík, Hruška, Sláma, Homola, De Souza, Ostrák, Záruba, Křemen

Rozhodčí: Lubomír Řeháček, Filip Nešněra, David Lafek.
Zápas budou od 20:15 řídit před kamerami České televize zkušené trio rozhodčích Lubomír Řeháček, Filip Nešněra a David Lafek a vy jste k jeho sledováním prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Druhé měření sil dopadlo lépe pro Spartu. Stějně jako první zápas bylo i toto utkání vyrovnané, narozdíl od toho prvního gólové úrodnější. Po remízovém prvním poločase se Slavia šest minut před koncem dostala do vedení 2:1, jenže z vedení se neradovala příliš dlouho. Sparta dvěma slepenými góly se vrátila do zápasu a vedení si i přes závěrečný tlak slavistyckých hráčů už pohlídala. Vyrovnala tak stav série.
První čtvrtfinále bylo hodně vyrovnané a rozhodla jediná branka, o kterou se postaral krátce před pauzou Ševčík. Sparta ani přes závěrečný tlak nedokázala alespoň vyrovnat a tak se z vítězství v prvním zápase radovali hráči Slavie.
Po dvou odehraných zápasech je zatím stav série vyrovnaný 1:1. V prvním zápase na zvítězila na půdě UNYP ARENY Slavia, v tom druhém hrané v hale Slavia zase Sparta. Oba týmy tak zatím uspěly na půdě soupeře. Již nyní je jistél že nás čekají další dva zápasy.
Hezký den všem fanouškům futsalu. Vítáme vás u sledování třetího čtvrtfinále mezi AC Sparta Praha a SK Slavia Praha. Zápasem vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.