Play-off VARTA futsal ligy -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Chrudim - 28. dubna 2023   19:00

Ukončeno
Slavia
Slavia
0:4
(0:3)
Stav série: (0:2)
Chrudim
Chrudim
0:25' Drozd   • 12:42' Everton   • 16:27' Drozd   • 33:41' Everton  
Slavia
Sestavy:
Žežulka (Vondráček) – Brychta, Havrda, Tilinger, Ševčík, Kuča, Sláma, Kuchta, Homola, Vaktor, Hrdina, Záruba, Křemen.
Rozhodčí
Radim Čep, Ondřej Černý, Radek Dragoun
Sportovní hala Slavia
Chrudim
Sestavy:
Dudu (Špánik) – Valaderes, Everton, Pett, Koudelka, Pavel Drozd, David Drozd, Doša, Šejvl, Balog, Radovanovič, Slováček, Capinha.
Přenos se aktualizuje automaticky

Také druhé semifinále vyznělo pro Chrudim, když mělo podobný průběh jako to první. Hosté jsou efektivní v zakončení, slávisté své šance, kterých nemají tolik jako soupeř, neproměňují. Také toto utkání se hrálo hodně svižně s velkým nasazením. Chrudim je krok od finále, navíc bude v úterý hrát v domácí hale, kde bude znovu velkým favoritem. Děkuji za pozornost a přeji hezký víkend.
Konec zápasu.
39:45'
Vondráček vyrazil skvěle Valaderovu ránu.
39:30'
Kuchta pálí vedle po krásné patičce od Kuči....slávistům není branka dnes asi souzena. Byla to nádherná akce....
39:00'
Začala poslední minuta zápasu. Vondráček chytil Balogovu střelu.
38:14'
Kuchtova rána byla zblokována, Slavia se nadále snaží o vstřelení branky. Homola rozehrál rohy z obou stran.
37:45'
Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha (Hrdina).
37:20'
Ševčík vypálil z dvanácti metrů vedle. Slavia vysoko napadá rozehrávku Chrudimi a snaží se o čestný úspěch.
Hrdina byl znovu před Duduem, míč mu naservíroval Ševčík, který ho vyvezl před chrudimskou branku. Brazilský gólman ale ani tentokrát Hrdinovu střelu do sítě nepustil.
36:24'
Hrdina se snažil kličkou dostat do střelecké pozice na dvanácti metrech, Everton jeho záměr zmařil svým důrazným dostoupením.
35:00'
Vondráček vyrazil rukou Pettovu ránu z pravé strany, Valaderes pak pálil vedle branky.
33:41'
Chrudim právě vstřelila branku!
Autorem branky je EVERTON. Asistence: Valaderes.

Valaderes byl blízko své první branky v naší lize, jeho střela se odrazila od tyčky, akci tak dokončil pozorný Everton. Chrudim vede 4:0.
32:37'
Ve hře je také zkušený slávista Brychta. Dudu musel před chvíli zapomenout na rozčilování a zastavil Homolův pokus přes celé hřiště, který směřoval do jeho branky. Udělal to zkušeně hlavou.
32:09'
Obrovská šance Chrudimi: Radovanovič už měl před sebou jen Homolu, který ale jeho slabou ránu na brankové čáře zablokoval. Brankáře Dudua situace rozčílila, gesty dal najevo velkou nespokojenost.
32:00'
Do hry naskočil slávistický talentovaný junior Kuča. Nabere další obrovské zkušenosti.
31:30'
Slavia je po přestávce aktivnějším týmem, Condemu se to nelíbí, vezme si oddechový čas.
30:44'
Žlutá karta pro tým FK Chrudim (Balog).

Balog nedodržel předepsanou vzdálenost pro rozehrání autu a dostal žlutou kartu.
30:00'
Míč zatáhl přes celé hřiště důrazný Kuchta, ani jeho zakončení ale nebylo důrazné a přesné.
29:35'
Ve hře je stejně jako v prvním duelu také Balog. Kuchta se dral do šance, dostal se před Duduem k míči, ten ale mu ale nedal prostor k zakončení. Brazilský gólman vyrazil vzápětí také Hrdinovu ránu z pravé strany.
29:00'
Pett se obětavě vrátil do obrany a ve skluzu zastavil míč, který posílal Sláma na Havrdu.
27:30'
Pett s Capinhou rozehrávku přímáku pokazili, Homola jim míč sebral.
27:27'
První faul vyrobili po přestávce slávisté, čelí tak přímému kopu.
27:00'
Obrovská šance Slavie, Ševčík vysunul na šestku Hrdinu, ten vypálil z první po zemi, Dudu ale míč v rozkleku zachytil nohou. Slávisté i dnes doplácí na nulovou efektivitu v zakončení.
25:27'
Další šance Slavie, Vaktor zakončoval po té, co slávisté sebrali míč kličkujícímu Valadaresovi. Slovenský reprezentant mířil na zadní tyč, jeho střela ale měla opačnou faleš a zatočila se mimo branku.
25:00'
Vondráček vyrazil na útočnou polovinu, tam ale zašlápl míč a špatně ho rozehrál.
23:30'
Chrudim má zápas pod kontrolou. Slávisté čelí obrovské technické kvalitě hostů, kteří téměř nedělají chyby v rozehrávce.
22:15'
David Dorzd vystihl rozehrávku domácích, šel hned do útoku, dostal se ale mimo dobrý střelecký úhel a poslal míč jen do boční sítě.
21:13'
Záruba vyvezl míč, přihrál ho do dobré pozice Havrdovi, tomu ale střela pravačkou nesedla a šla vedle branky.
20:45'
Chrudim teď stáhla presink a čeká na slávistický útok na své polovině.
20:01'
Začal druhý poločas.
Stejně jako v prvním zápase vede Chrudim po prvním poločase 3:0. Hraje se rychlý futsal, hosté měli více šancí, tři z nich dotáhli k úspěšnému závěru. Slavii se stále v této sérii nedaří překonat chrudimského brankáře.
20:00'
První poločas skončil.
19:00'
Do hry naskočil také Valaderes. Běží poslední minuta prvního poločasu.
18:30'
Šance Slavie: Ševčíkovu hlavičku po Vondráčkově náhozu vyrazil pohotovým zákrokem Dudu.
17:31'
Po Zárubově rohu netrefil míč dobře Homola, slávistický kapitán se snažil zakončit ze vzduchu.
16:27'
Chrudim právě vstřelila branku!
Autorem branky je PAVEL DROZD. Asistence: Koudelka.

Další dotažená kombinace úřadujícího mistra. Po spolupráci českých reprezentantů poslal míč do sítě Pavel Drozd. Hosté vedou 3:0
16:06'
Chrudim útočí proti slávistické první čtyřce.
15:00'
Kuchta vybojoval míč při presinku a slávisté byli dva před brankou. Kuchta nahrál Vaktorovi, ten vypálil z první, Dudu ale míč vyrazil na roh, ze kterého se slávisté už do šance nedostali.
14:14'
Radovanovič šlápl do kličky Hrdinovi a zastavil tím útok Slavie.
12:42'
Chrudim právě vstřelila branku!
Autorem branky je EVERTON. Asistence: Pett.

Chrudim vede 2:0, Everton na zadní tyči dorazil do sítě křížnou přihrávku od dalšího Brazilce Petta.
12:32'
Další šanci Chrudimi spálil Pett, který pravačkou z pravé strany vysoko přestřelil.
11:22'
Homola při presinku obral o míč Slováčka, pak ale v souboji nedokázal dobře zakončit. Slávisté se zlobili, že rozhodčí nepískli faul. Ten byl nakonec dopísknut až po přerušení hry. Kapitán Homola to okomentoval slovy, které se sem nedají napsat.
10:30'
Další zakončení Davida Drozda, který si ale vynutil jen další skvělý Vondráčkův zákrok.
10:00'
Obrovská šance Davida Drozda, který se dostal před branku na pravé straně, Vondráček ale svým rozklekem dokázal míč vyrazit. Po rohu pak slávistický gólman vyrazil i Slováčkovu ránu.
9:00'
Vondráček vyrazil Slováčkovu ránu z dvanácti metrů pravou nohou, český reprezentant vypálil pohotově hned, jak získal při presinku míč.
8:15'
Hraje se ve velkém tempu, oba týmy přímočaře útočí.
7:33'
Šance Slavie: Homola si seběhl na zpětnou přihrávku od Záruby, který před tím posadil kličkou na zem Petta. Kapitán Slavie ale mířil těsně vedle levé tyče.
6:15'
Dudu se vysunul na soupeřovu polovinu, jeho rozehrávku úspěšně narušil Kuchta. Chrudim znovu zamkla slávisty na jejich polovině. Do zakončení se dostal Radovanovič, byl hodně z úhlu a nastřeli z pěti metrů Vondráčka, který mu vykryl úhel.
5:38'
Radovanovičovi utekl míč do zámezí a tím skončil útok hostů. Na druh éstraně Pett zablokoval Zárubovu střelu po zemi z pravé strany tak z dvanácti metrů.
5:08'
Homola zakončoval z druhé vlny útok Slavie, míč ale dostal od Záruby trochu za sebe a střelu nedokázal srovnat tak, aby měla razanci.
4:13'
Chrudim nadále aktivně útočí a napadá vysoko rozehrávku Slavie. Pett teď fauloval při presinku Havrdu a připsal první faul tohoto utkání.
3:40'
Slováček zakončoval z pravé strany z deseti metrů, jeho křížná rána proletěla vzduchem mimo vzdálenější tyč.
3:00'
V brance Slavie chytá Vondráček, který dostal poprvé možnost chytat v play-off. Právě teď chytil Slováčkovu hlavičku z pravé strany, která neměla přiliš razanci, ale směřovala o zem do branky.
2:13'
Slavia měla první útočnou akci, která skončila tím, že Hrdina zkusil dlouhý nákop, který ale neměl přesnost.
1:30'
Chrudim měla další dva rohy, slávisté tentokrát oba střelecké pokusy dokázali včas zablokovat.
0:25'
Chrudim právě vstřelila branku!
Autorem branky je DAVID DROZD. Asistence: Koudelka.

Stejně jako v prvním utkání Chrudim skóruje z prvního útoku. Po Koudelkově rohu se dostal do zakončení David Drozd, jeho střelu jeden ze slávistů tečoval a nadzvedl nad Vondráčka.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy se již rozcvičují na hrací ploše. Mezi slávisty není Křemen, který musel z prvního duelu odstoupit.
Trenéři Slavie pravidelně během základní části střídali oba gólmany Žežulku a Vondráčka, před play off ale už zvolili za jedničku Žežulku.
Ze sestavy Chrudimi vypadl zraněný Torres, který je v Edenu, ale nerozcvičuje se, sleduje své spoluhráče jenom z lavičky.
Chrudim má v letošním play-off nabitý kádr. Brazilec Pett se již sehrál s týmem, v úterý si odbyla premiéru další posila Sávio Valadares, Brazilec s rumunským pasem.
Slavia se s Chrudimí před začátkem play off utkala v této sezoně už třikrát. V říjnu prohrála ještě na palubovce soupeře v městské hale v Chrudimi, která teď prochází rekonstrukcí, 1:10. Jedinou branku hostů vstřelil Hrdina. Odveta v Edenu se hrála 27. ledna 2023 a sešívaní prohráli 1:4, když jediným jejich střelcem byl kapitán Homola. Oba týmy se utkaly také ve finále Poháru SFČR, ve kterém byl průběh nejvyrovnanější. Hrálo se v pražské UNYP areně 20. prosince a Chrudim o své výhře 5:3 rozhodla až v samotném závěru.
Červenobílí ve čtvrtfinále porazili 3:0 na zápasy Olympik Mělník, Chrudim, která je úřadujícím mistrem a skončila po základní části na druhém místě, postoupila se stejnou bilancí přes FTZS Liberec.
Slavii vypadli ze sestavy zranění Sita a Jošt, v průběhu prvního semifinále musel odstoupit také Křemen. V závěru utkání tak do hry naskočili také nejmladší hráči Tilinger a Habart. Marodka doprovází Slavii celou sezonu.
Slávisté sice měli v dalším průběhu šance, ale nedokázali poslat na branku střelu, kterou by Dudu pustil za svá záda. Naopak oba bratři Drozdové a Kubát přidali po jedné brance. Zápasy obou týmů ale mívají v Praze vyrovnanější průběh.
Chrudim přijíždí do Prahy po té, co s přehledem zvládla první semifinále v Heřmanově Městci a v úterý zvítězila nad Slavií 5:0. Utkání dostala pod kontrolu hned v prvních třech minutách, kdy Dudu a Pett vstřelili úvodní dvě branky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
Články odjinud