Házená - Extraliga muži - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : Zubří - 3. března 2018   17:00

Nové Veselí
Nové Veselí
9' Melichar  • 10' Chosik  • 10' Bartůněk  • 12' Štěrba  • 15' Živojinović  • 16' Živojinović  • 18' Štěrba  • 22' Najman  • 33' Štohanzl  • 34' Birdahić  • 37' Chosik  • 39' Štěrba  • 41' Sekulić  • 42' Kupa  • 43' Melichar  • 44' Sekulić  • 46' Sekulić  • 48' Živojinović  • 50' Melichar  • 54' Chosik  • 56' Birdahić  • 58' Birdahić  • 59' Chosik
25:27
(10:15)
Zubří
Zubří
1' Klíma   • 3' Přikryl   • 11' Klíma   • 14' Š. Zeman   • 15' Přikryl   • 19' Douda   • 19' Janíček   • 21' Douda   • 22' M. Hrstka   • 26' Dokoupil   • 27' M. Hrstka   • 29' Douda   • 32' Polášek   • 35' Klíma   • 37' Š. Zeman   • 37' Polášek   • 40' Janíček   • 45' Klíma   • 47' Dokoupil   • 49' M. Hrstka   • 59' Klíma   • 60' Klíma
Nové Veselí
Bečička, Horák
ZDT Aréna
Zubří

Tak tohle bude Veselí hodně žrát. Proti Zubří prohrávalo ve druhém poločase o šest branek, přesto dokázalo v závěru vyrovnat. Jenže ani tak nemá ani bod. Domácí měli ke konci parádní střelbu ze spojek, ale soupeř dvěma góly Klímy rozhodl o plném bodovém zisku pro hosty. Za týden tak čeká mužstvo Pavla Hladíka zápas o všechno ve Strakonicích, Zubří si to doma rozdá s oslabenou Plzní.
60'
Nejprve si hosté nahrávali na vlastní polovině a poté rozhodl rychlý Klíma zprava do dolní části branky.
60'
Zřejmě Chosik udělal průraz na levé spojce zhruba jedenáct vteřin před koncem. Míč pro Zubří.
60'
Domácí nedohráli akci do pivota, ale budou ještě útočit.
60'
Faul na Živojinoviče na pravé spojce, devítka.
59'
Po nahrávce Janíčka z levé spojky vsadil Klíma na středu na razanci a hosté vedou.
59'
Chosik z pravé spojky z výskoku do levé poloviny branky srovnal.
58'
Zuberský útok zatím diriguje Janíček, ale posléze hosté ztrácí míč.
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Je to pouze o branku po tvrdé střele Birdahiče ze spojky.
57'
Hostující brankář vytáhl zákrok levou nohou proti pravému křídlu.
57'
Jeden z hostů nyní neumožnil Živojinovičovi trhák a Zubří je znovu na míči.
56'
Birdahič to trestá z levé spojky na zadní tyč.
56'
Velká hostující chyba na spojce...
56'
Domácí střela z levého křídla pro Malinovi, ten poté vyskočil radostí.
56'
Zakončení hostující levá spojky na zadní tyč nebylo přesné.
55'
Stejně tak o pár sekund později.
55'
Po nahrávce Doudy byl na levé spojce na devítce faulovaný Hrstka.
54'
Živojinovič nahrával na levou spojku do druhé vlny a Chosik snížil.
54'
Říha bude potrestán dvojkou za faul na Živojinoviče.
54'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Zuberská obrana 1:5 s Doudou na hrotu je hodně aktivní.
53'
Malina zasáhl proti střele z levé spojky z výskoku na přední tyč.
53'
Na druhé straně bude domácí celek házet devítku po faulu na Kupu.
52'
Pich jí ovšem neproměnil, když trefil levačkou pravou tyč.
52'
Už to vypadalo, že se Polášek nedostane k míči na falešném pivotovi, ale nakonec se dostal a navíc faulem na vlastní osobu získal sedmičku.
51'
Po faulu na Janíčka na pravé spojce mají hosté k dispozici devítku.
51'
Hrstka umístil míč ze středu do rukou brankáře, ale stejně tak si počínal Malina proti soupeři na druhé straně.
50'
Souhru spojek zakončil zprava Melichar mezi nohy brankáře.
50'
Kostrbatý útok hostů byl ukončen střelou z levého křídla do přední tyče.
49'
Tak to klobouk! Hrstka zakončoval z levé spojky z výskoku do delšího horního rohu branky.
48'
Živojinovičova levačka snižuje ze středu po nahrávce zprava do druhé vlny v podání Štěrby.
48'
48'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Roman Chosik).
48'
Chybu domácí levé spojky potrestal trhákem a technickou střelou Dokoupil.
47'
Klíma držel pivota Sekuliče a dostane dvě minuty.
47'
Po nahrávce spojky zakončil Dokoupil z pivota do pravého dolního rohu branky.
46'
Sekulič si zpracoval míč v pravé části brankoviště a vypálil do delšího dolního rohu branky.
46'
Technickou chybou hostů končí útok lídra extraligové tabulky.
46'
Při hostujícím postupném útoku byl k vidění faul znamenající devítimetrový hod.
45'
Klíma byl přesný k levé tyči poté, co hosté nedohráli akci do levého křídla.
44'
44'
Což trestá po krátkém útoku Sekulič z pivota.
44'
Hostující pravé křídlo poslalo balon do brankové konstrukce.
43'
Melichar snížil z pravé spojky na delší tyč přes bránícího hráče, brankář měl zakrytý výhled.
43'
Kupa faulovaný na střední spojce, devítka pro domácí.
42'
Pravačka Hrstky ovšem mířila do brankáře ze sedmičky.
42'
Po výzvě dvou hostujících spojek byl faulovaný Dokoupil na pivotu, takže sedmička.
42'
Kupa z levé spojky z druhé vlny vyhrál souboj s Malinou.
41'
Hrstka se trefil ze sedmičky pravačkou do pravé poloviny branky.
41'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Matouš Valoušek).
41'
Chosik a Melichar připravili pozici pro střelu Sekuliče z pivota o zem.
40'
Klíma si pomohl faulem proti Melicharovi hrajícímu na pravé spojce, avšak pouze devítka.
40'
Po chybě domácích na pravé straně reagoval Janíček tvrdou střelou při trháku do pravého dolního rohu branky.
40'
Technická hostující chyba daruje míč domácím.
39'
Levačka Štěrby skóruje z trháku do dolní části branky.
39'
Valoušek vypálil z osy hřiště doprostřed branky a poté chyboval na pravé spojce Valoušek.
38'
Po faulu na Sekuliče měli domácí výhoz z devítky a pokračují na spojce Štohanzlem.
37'
Následuje trefa Poláška z levého křídla na bližší tyč.
37'
Chosik dostal míč do sítě z levé spojky z šestky.
37'
Po střele Valouška do brankáře kontruje Zeman výskokem na šestce a gólem k pravé tyči.
36'
Zeman nezakončil přesně z levé části brankoviště z šestky a uvidíme tak kontr s Valouškem na spojce.
36'
Melichar dostane dokonce za faul na Klímu dvojku.
36'
Klíma šel do dvou hráčů, ale jeden z nich jej fauloval.
35'
Klíma vyskočil na levé spojce na devítce a míč skončil v bližším horním rohu branky.
35'
Po faulu na Klímu mají hosté devítku.
34'
Tvrdá střela Birdahiče z levé spojky zapadla k zadní tyči.
34'
Po nahrávce Klímy zakončoval Douda ze středu vedle levé tyče podstřelem.
33'
Štohanzl na pravé spojce přetlačil soupeře a zakončil na delší tyč.
33'
Melichar takticky faulovaný na devítce, míč pro domácí.
32'
Polášek odpověděl gólem z rychlého kontru.
32'
Štohanzl rozdával balony z pravé spojky až trefil brankáře.
31'
Domácí to zkusili s dvěma hráči na brankovišti, ale brankář zůstal nepřekonaný.
31'
Štěrba pálil z pravého křídla do brankáře.
31'
Po prvním poločase vede Zubří 15:10, přestože hraje dnes bez Matěje Šustáčka. Celkem dobře se prezentuje pravá spojka Jakub Douda, střelecky potentní je také Přikryl. Velice dobře si počíná i bývalý reprezentační pivot Tomáš Říha. Domácí nevstoupili špatně do zápasu, ale zatím jim to není nic platné.
30'
30'
Hostující obrana je aktivní, v útoku je Kupa či Sekulič.
29'
Krátce po výhozu z devítky vypálil přesně z pravé spojky Douda.
29'
Dokoupil byl faulovaný na pivotu, nařízena pouze devítka.
29'
28'
Domácí se neprosadili a na programu dne je hostující útok.
28'
Nové Veselí to zkusí v útoku s levou spojkou s Valouškem, Zubří bude bránit například Janíčkem.
27'
Hrstky využil souhry se svými dvěma spoluhráči na spojce a zleva pravačkou poslal míč do sítě.
27'
Přikryl neuspěl z rychlého brejku zprava svojí levou rukou.
26'
Nové Veselí bude útočit s Melicharem a Chosikem na spojce, soupeř má v obraně Říhu.
26'
Souhra Doudy a ještě jedné spojky znamená gól Dokoupila z pivota.
25'
Jenže zároveň i domácí hráči zakončovali mimo branku.
25'
Studený vychytal spojku při snaze o zakončení k tyči.
25'
Do útoku tak půjde hostující celek s Doudou na spojce.
24'
Melichar z druhé vlny nedostal míč do sítě.
24'
Chosik vymyslel dlouhý kříž do pravého křídla, to ovšem nevyzrálo na Malinu.
24'
23'
Domácí nahazovačka z pravého křídla nebyla přesná, Nové Veselí ovšem zůstane u míče.
23'
Za stržení pivota dostane dvojku hostující Zeman.
23'
Melichar se Živojinovičem posunuli míč do pravého křídla, které bylo faulované.
22'
Hrstka pálil nejprve ze spojky do pravé tyče, ale stejně mu byla umožněna dorážka z šestky.
22'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Pavel Najman).
21'
Hostující brankář si rukama poradil proti střele Chosika ze střední spojky, ale hosté se nedostali k přesné trefě z kontru.
21'
Douda překonal brankáře ze střední spojky do dolní části branky.
20'
Chosik začal dohrávku do pravého křídla, Štěrba byl vychytaný brankářem.
20'
Melichar chtěl dohrávat po nahrávce Chosika do levého křídla, Přikryl zasáhl nohou.
19'
Hosté vedou po střele Janíčka z levé spojky do delšího dolního rohu branky.
19'
Ptáčník umístil míč z levé spojky vedle přední tyče a hrát budou hosté.
19'
Douda vyrovnal ze střední spojky do horní části branky.
18'
Tvrdou střelu spojky dorazil do sítě z pravého křídla Štěrba.
17'
Chosik nevystřelil z levé spojky z devítky a posléze byl k vidění faul na Ptáčníka.
17'
Hosté odpověděli ze spojky do levé poloviny branky.
16'
Poté, co hosté nebyli přesní trhákem, tak Sekulič z pivota nahrával do druhé vlny, odkud dostal domácí do vedení Živojinovič levačkou.
16'
Nové Veselí vsadilo na levou spojku Ptáčníka, ale stejně neuspělo.
15'
Po nahrávce pravé spojky napálil Přikryl míč z pravého křídla do zadního horního rohu branky.
15'
Po nahrávce střední spojky proklouzla střela Živojinoviče do dolní části branky, brankář toho moc neviděl.
14'
Podle rozhodčích navíc Kupa fauloval Zemana a dostal tak žlutou kartu.
14'
V době, kdy se na pravou spojku postavil Douda, tak přišla nahrávka na šest metrů, kde si Zeman odstavil soupeře a zakončil z otočky do horní části branky.
13'
Po souhře s Chosikem vypálil Kupa z levé spojky na přední tyč do brankáře.
12'
Melichar vyfasoval dvojku za faul tak na devítce.
12'
Chosik se Živojinovčem přihrávali na pravé křídlo, odkud se prosadil Štěrba tvrdou střelou.
11'
Klíma srovnal do levého dolního rohu branky.
11'
Luboš Bartůněk vyskočil na levém křídle, ale trefil pouze břevno při snaze o střelu na delší tyč.
10'
L. Bartůněk dostal domácí do vedení zakončením zleva lobem zhruba na šesti metrech při rychlém kontru.
10'
Chosik vystoupal na levé spojce na devítce a z výskoku zakončil na přední tyč do předního dolního rohu branky.
10'
Pich neuspěl z devítky levačkou k pravé tyči a domácí jdou za vyrovnáním, u míče momentálně Chosik na levé spojce.
9'
Chosik našel z levé spojky Melichara a ten z postu falešného pivota snížil.
8'
Hrstka opět přesný pravačkou ze sedmičky, tentokráte do levé poloviny branky.
8'
Janíček si seběhl na levé spojce na šest metrů, kde byl zastaven nedovoleně, sedmička pro Zubří.
8'
Štěrba uklidil míč ze sedmičky levačkou do pravého dolního rohu branky.
7'
Chosik dohrával z levé spojky do pivota a Říha dostane dvojku za stržení Sekuliče. Navíc sedmička proti hostům.
7'
Hrstka dává branku ze sedmičky pravačkou do pravého dolního rohu branky.
7'
Po faulu na pravou spojku Picha se bude házet sedmička.
6'
Po nahrávce Picha skončil Janíčkův podstřel u bránícího hráče.
6'
Klíma byl zastaven faulem, kdy si to namířil do dvou hráčů, devítka.
5'
Melichar neuspěl z devítky z levé spojky, stejně tak Přikryl z úhlu z trháku na pravé straně po dlouhé nahrávce spoluhráče.
5'
Po nahrávce Živojinoviče šel podstřel Chosika z pravé spojky do protihráče.
4'
Po přešlapu domácího pivota střílel Pich na druhé straně z pravé spojky na zadní tyč do pravé ruky brankáře.
4'
Další faul na domácí pravou spojku, tentokráte jej udělal Říha.
3'
Říha vystoupil proti Sekuličovi a posléze došlo k faulu na domácí pravou spojku.
3'
Chosik zablokovaný z výskoku na levé spojce rukama vedle přední tyče.
3'
Přikryl kontruje z pravého křídla do zadního horního rohu branky.
2'
Štěrba vyrovnal levačkou do levého dolního rohu ze sedmičky .
2'
Po aktivitě Chosika bylo pravé křídlo Štěrba faulované, sedmička.
2'
Domácí mají postupný útok s Melicharem a Chosikem proti obraně 0:6.
1'
Klíma zakončil z devítky z pravé spojky do delšího dolního rohu branky.
1'
Hrstka faulovaný na levé spojce po souhře se Zemanem a pravou spojkou Pichem.
1'
Zeman vyhodil míč na Janíčka, jdeme do zápasu.
1'

TJ Sokol Nové Veselí: Šimovček, Studený – Valoušek, Veselý, Kupa, Živojinović, Birdahić, Bartůněk, Melichar, Sekulić, Krčál, Štohanzl, Štěrba, Najman, Chosik, Ptáčník.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság – Dokoupil, Douda, Přikryl, Holiš, Válek, Padalík, T. Říha, M. Hrstka, Janíček, Pich, Klíma, Polášek, Š. Zeman.

Rozhodčí: Bečička, Horák.
Zubří nastoupilo před týdnem doma proti Hranicím bez Matěje Šustáčka. Přesto po velice dobrém výkonu si se svým soupeřem hlavně v prvním poločase hrálo. Robe těží především z vyrovnané brankářské dvojice Malina – Orság. Můžeme zmínit také Štěpána Zemana, který reprezentoval svojí zemi na EURO 2018 v Chorvatsku, kde Česko dosáhlo na parádní šestou pozici. Porazilo například olympijské vítěze z Dánska či Maďarsko.

Zemanovi rozhodně hodně dal bývalý reprezentační pivot Říha. I on nastupuje pod trenérem Andrejem Titkovem. Ten se svým týmem před tímto extraligovým kolem vedl ligovou tabulku.
Nové Veselí před týdnem těsně prohrálo v Jičíně. Předtím nestačilo doma na Frýdek-Místek, což byla víceméně povinnost pro Sokol při souboji o záchranu. Za zmínku také stojí debakl v Lovosicích a prohra o osmnáct branek. Po ní přiznal trenér Hladík, že jeho svěřenci již bojují o extraligovou záchranu.

Přitom začátek jara se dnes domácímu celku povedl. V poháru získal totiž bronzové medaile. Nejprve v semifinále nenašel recept na Plzeň, následně si poradil při utkání o bronzovou medaili s právě zmiňovanými Lovosicemi.
ZUB - NOV 33:22
Hezké odpoledne, v rámci házenkářské extraligy se od 10:30 zaměříme textovou podobou na souboj Nové Veselí – Zubří.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.