Jičín - Karviná | ONLINE | 10.3.2018 18:00 | Házená 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Karviná - 10. března 2018   18:00

Ukončeno
Jičín
Jičín
24:28
(10:12)
Karviná
Karviná
Jičín
Sestavy:
Machalický, Veverka, Štefanič – Bíšek, J. Drbohlav, Groh, Bareš, Hlava, Horut, Kolc, Krahulec, Kubík, Miľko, Rychna, Šulc, Vítek.
Rozhodčí
Bubeníček – Petruška
580 diváků
Karviná
Sestavy:
Juráš, N. Marjanović – Brůna, Monczka, Piątek, Plaček, Drzyzga, S. Mlotek, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek, Jan Užek, Solák, T. Mlotek.
Přenos se aktualizuje automaticky

Konec zápasu.
Domácí házenkáře dnes nestačili na mírného favorita, Karviná šla do kabin s náskokem dvou branek. Stejným vítězstvím skončila i druhá půle, hosté tak získávají důležité body! Největší zásluhu na tom měl dnes Jan Zbránek, který se postaral o šest gólů svého týmu!
1'
Utkání právě začalo.
V prvním vzájemném utkání Karviná nezaváhala. Na domácí půdě zvítězila 30:23. Povede se ji to i v tomto případě? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně HCB Karviná, která do tohoto duelu půjde v roli favorita. Je třetí, má čtyřiadvacet bodů, na první Zubří ztrácí tři body. Karviná má výborný útok, v dosavadním průběhu tohoto ročníku nastřílela nejvíce branek. Naposledy Karviná prohrála koncem ledna, od té doby hrála pět soubojů, čtyřikrát zvítězila, proti Lovosicím přišla remíza.
HBC Ronal Jičín se drží v horní polovině tabulky. Nachází se na šestém místě, má sedmnáct bodů. Směrem nahoru se nedostanou, pátá Plzeň má o šest bodů více. Osmý Frýdek má o dva body méně, boj o play-off bude ještě velmi zajímavý! Naposledy hrál Jičín právě v Plzni, tam však prohrál tím nejtěsnějším možným rozdílem. Doma se Jičínu daří, je čtvrtý!
Pěkné odpoledne přeji všem příznivcům házené! Česká Extraliga má na programu devatenácté kolo, v rámci kterého nás mimo jiné čeká utkání, ve kterém HBC Ronal Jičín narazí na celek HCB Karviná.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
Články odjinud