Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Jičín - 14. dubna 2018   18:00

Karviná
Karviná
3' Monczka  • 5' Solák  • 15' Monczka  • 17' Monczka  • 19' Piątek  • 20' Brůna  • 23' Nedoma  • 24' S. Mlotek  • 25' Drzyzga  • 25' Brůna  • 28' Solák  • 30' S. Mlotek  • 33' Nedoma  • 35' Nedoma  • 36' Brůna  • 40' S. Mlotek  • 41' Solák  • 42' Piątek  • 43' Nedoma  • 45' Nedoma  • 47' Nedoma  • 49' Solák  • 52' Monczka  • 53' Jan Užek  • 54' Ji. Užek  • 54' T. Mlotek  • 56' T. Mlotek  • 58' T. Mlotek  • 60' Nantl
29:19
(13:11)
Stav série: (1:0)
Jičín
Jičín
1' Šulc   • 3' Šulc   • 5' J. Drbohlav   • 8' Rychna   • 9' Horut   • 14' Krahulec   • 15' J. Drbohlav   • 18' Šulc   • 25' Horut   • 29' Šulc   • 29' Bareš   • 36' Krahulec   • 38' J. Drbohlav   • 51' Groh   • 53' Šulc   • 53' Bareš   • 55' J. Drbohlav   • 57' Kolc   • 59' Bareš   • 60' Bareš
Karviná
Lukáš Frieser a Radoslav Kavulič
Hala STaRS Cihelní 1652/51
Jičín

Úvod favoritovi vůbec nevyšel, vstřelil pouze čtyři góly za čtvrt hodiny a Jičín vedl 7:4. Ovšem do poločasu domácí zvládli otočit a v půli vedli 13:11. Ve druhé půlhodině už Karviná jasně dominovala, střílela jednu branku za druhou a nedala hostům šanci, nakonec vyhrála drtivě o deset branek a v sérii vede 1:0.
HCB Karviná – HBC Ronal Jičín 29:19 (13:11)
Nejvíce branek: Nedoma 6, Monczka 5/1, Solák 4 – Šulc 5, Bareš 4, Drbohlav 4. Rozhodčí: Lukáš Frieser a Radoslav Kavulič. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/0. Vyloučení: 1:1.
60'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Bareš).
60'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Matěj Nantl).
59'
58'
Mlotek po další rychlé akci navyšuje vedení domácích.
57'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Tomáš Kolc).
56'
Tomáš Mlotek přidává další branku domácích.
55'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav).
54'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tomáš Mlotek).
54'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jiří Užek).
53'
53'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek).
53'
Šulc teď střílí další branku Jičína. O vítězi zápasu je už ale nejspíš rozhodnuto.
53'
Oddechový čas pro hosty.
52'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
51'
Groh přidává po delším čase branku Jičína.
49'
Solák po další rychlé akci navyšuje vedení domácích.
47'
Nedoma z rychlé akce přidává další branku.
45'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
43'
42'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
41'
40'
Slavomír Mlotek opět úspěšný. Domácí tak znovu vedou o čtyři branky.
38'
37'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
36'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (David Krahulec).
36'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Tomáš Kolc).
36'
Brůna dělovku dostal do sítě. Gólman si šáhnul, sle míč neudržel a ten končí v brance.
35'
Nedoma po rychlé akci trestá chybu v rozehrávce Jičína.
33'
Nedoma teď protrhuje střeleckou nemohoucnost obou týmů.
33'
K vidění je zatím plno nepřesností na pbou stranách.
31'
30'
30'
Sláva Mlotek přízemní střelou k tyči trefuje přesně.
29'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
29'
29'
Šulc střelou k tyči trefil přesně.
28'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
28'
Solák přidává další branku domácích.
25'
Brůna trestá chybu hostí v rozehrávce.
25'
Marek Drzyzga autorem desáté branky domácích.
25'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (David Krahulec).
25'
Libor Horut střelou pod horní tyč se štěstím opět srovnává.
24'
Mlotek utekl všem přes celé hřiště a přízemní střelou posílá domácí poprvé v zápase do vedení.
23'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
23'
23'
Nedoma z pravé strany na bližší tyč vyrovnal!
20'
Brůna po rychlé akci snižuje na rozdíl jediné branky.
20'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Mateusz Wolski).
19'
18'
David Krahulec trefuje břevno!
18'
Šulc přes několik obránců se dostal ke střele, ale i tak byl úspěšný.
17'
Moczka opět snižuje na rozdíl dvou braenek.
15'
Drbohlav po rychlém protiútoku trefuje přesně k tyči.
15'
Monczka trefuje z pravé strany na protější tyč.
14'
12'
Hned vzápětí je ale Jičínu pískán útočný faul.
12'
Jan Zbránek trefil tyč!
10'
Moczka ze sedmičky úspěšný.
9'
Horut trestá další brakou předchozí domácí neúspěšnou střelu.
9'
Další neúspěšná střela domácích hráčů.
8'
Rychnova střela prošla domácímu gólmanovi mezi nahomi.
8'
Monczka teď vůči Veverkovi neuspěl.
7'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Groh).
7'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav).
5'
Drbohlav hned vzápětí vrací vedení na stranu Jičína.
5'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
4'
Nemanja Marjanović teď předvedl dva perfektní zákroky!
3'
Moczkovi to tentokráte přízemní střelou vyšlo.
3'
Šulc z dálky střílí přesně pod horní tyč.
2'
Přízemní střelou to zkoušel Brůna. Neuspěl.
1'
Šulc otevírá skóre dnešního utkání. Dokázal se uvolnit na brankovišti, odkud bez problému zavěsil.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Brůna, Fulneček, Monczka, Piątek, Plaček, Drzyzga, S. Mlotek, Jan Užek, Solák, T. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek.

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Bareš, Horut, Hlava, Kubík, Wolski, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc.

Rozhodčí: Lukáš Frieser a Radoslav Kavulič.
HBC Ronal Jičín po základní části skončil na sedmé pozici, ale neměl to vůbec jednoduché, neboť o postup musel bojovat až do závěrečných kol.
HCB Karviná skončila po základní části na 2. místě. O to ale musela v posledním zápase proti Dukle bojovat do posledních sekund. Potřebovala získat z tohoto zápasu minimálně bod, ale ještě v šedesáté minutě prohrávala o jedn gól. Klíčový gól, znamenající druhé místo, vstřelil až v posledních sekundách zápasu Michal Brůna.
Hezký den všem fanouškům házené! Dnešním dnem začínají bitvy ve čtvrtfinále play-off házenkařské extraligy. My vám v dnešním online přenose přiblízíme dění z 1. zápasu čtvrtfinálové série mezi HC Baník Karviná – HBC Ronal Jičín. Online přenosem vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.