Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Kopřivnice - 10. března 2018   17:00

Královo Pole
4' Hastík  • 6' Cáb  • 8' Cáb  • 9' Hastík  • 12' Václav  • 13' Havlát  • 15' Cáb  • 16' Hastík  • 19' Hastík  • 20' Hastík  • 21' Hastík  • 21' Stein  • 22' J. Hanták  • 26' J. Hanták  • 27' Kučera  • 30' Kučera  • 31' Adamčík  • 34' Hastík  • 43' J. Hanták  • 46' Stein  • 47' J. Hanták  • 48' Dostalík  • 50' J. Hanták  • 52' Petrović  • 54' Cabák  • 58' J. Hanták  • 60' Burget  • 60' Burget
29:34
(16:15)
Kopřivnice
Kopřivnice
2' Střelec   • 6' Střelec   • 8' Bukovský   • 10' Mynář   • 16' Jan Gřes   • 16' Hanus   • 18' Holbein   • 20' Hanus   • 22' Jan Gřes   • 25' Rachač   • 26' Holbein   • 28' Holbein   • 29' Rachač   • 31' Rachač   • 32' Holbein   • 33' Jan Gřes   • 36' Holbein   • 37' Jan Gřes   • 37' Unger   • 38' Bukovský   • 41' Hanus   • 42' Jan Gřes   • 44' Rachač   • 45' Hanus   • 46' Petřík   • 48' Mynář   • 49' Mynář   • 50' Hanus   • 51' Jan Gřes   • 53' Mynář   • 55' Jan Gřes   • 60' Rachač
Fukala, Mohyla
Kopřivnice

Utkání je u konce. Domácí absolutně nezvládli druhou polovinu duelu, když dokázali vsítit jen 14 branek. Oproti tomu hosté dokázali zamířit do branky domácích v devatenácti případech.
SKKP Handball Brno – KH Kopřivnice 29:34 (16:15)
Nejvíce branek: Hastík 8/1, Hanták 6, Cáb 3 – Gřes 7, Mynář 6/2, Hanus 5. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 3/1 – 5/2. Vyloučení: 3:1.
60'
Se závěrečným hvizdem je tu i další branka Burgeta, který proměnil svůj brejk.
60'
Burget získal prostor na pravém křídle a pěknou střelou překonal brankáře Kopřivnice.
60'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Miroslav Rachač).
59'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Hanták dokázal svůj brejk proměnit a snižuje na rozdíl šesti branek. Do konce duelu zbývají dvě minuty.
58'
Zmatky v hostující defenzívě domácí nedokázali využít a kupředu opět míří hosté.
56'
Cabákův pokus likviduje Žingor a šance Brna již rapidně klesají.
56'
Hollbein dostává dvě minuty za faul na Dostalíka.
56'
Dostalík dostává dvě minuty za řeči.
55'
Zblokovanou střelu Hantáka zachytil Gřes a utekl do brejku, který dokázal proměnit.
54'
Rychlý brejk domácích zakončil přesnou ranou Cabák a snížil vedení hostujícího týmu.
54'
53'
Mynář se uvolnil na středu pole a vrací Kopřivnici vedení o sedm branek.
52'
Petrović se vytáhl nad hostující beky a ze své paže vypustil nechytatelnou ránu.
51'
Gřes zkusil neuvěřitelnou drzost a mezi nohama jednoho z obránců dokázal najít prostor a míč zaplul až za šokovaného Koňaříka.
50'
Hantákova pátá branka znamená snížení na rozdíl šesti branek.
50'
Petrović sice minul branku hostí, ale byl faulován, míč stále v moci Brna.
50'
Hosté proměňují rychlý brejk a Hanus dává třicátou branku Kopřivnice.
49'
Mynářova rána před Koňaříkem nepříjemně skočila a končí v brance.
48'
Rychlá akce domácích končí u Dostalíka, který propálil hostujícího brankáře.
48'
Mynář dostal míč do slušné pozice a ostrou ranou překonává Koňaříka.
47'
Hanták se dokázal dostat přes obránce a snižuje na rozdíl pěti branek.
46'
Výborný Koňařík podržel svůj tým a Brno může zaútočit.
46'
Adam Stein na pravé straně dokázal zhodnotit své postavení a dává gól.
46'
Oddechový čas pro domácí.
46'
Brejk hostí končí dvanáctou brankou hostí v tomto poločase. Petřík našel prostor u pravé tyče domácí branky.
45'
Hanus zúročil velké množství prostoru na pravém křídle a dává gól.
45'
Při domácích dnes štěstí rozhodně nestojí. Cáb trefuje tyč.
44'
Druhá půle domácím zrovna dvakrát nevychází. Rachač svůj prostor využil nejlépe jak mohl a hosté vedou o pět branek.
43'
Hanták vypálil tvrdou ránu a snižuje na rozdíl čtyř branek.
42'
Gřes si poradil ve své šanci a překonává Pšenicu.
42'
Domácí pod tlakem hostujících hráčů.
41'
Hanus si poradil při akci z pravé strany a domácí mají co dohánět.
41'
Hastík se snažil přehodit strážce hostující svatyně, ale to se mu nezdařilo.
40'
Mynář si nedokázal poradit s Pšenicou a domácí mohou kupředu.
40'
Sedmička i na straně druhé.
40'
Viktor Hasík se pokusil o podstřel brankáře Kopřivnice, ten si poradil.
40'
Dostalík opět faulován při brankové příležitosti, další sedmička pro domácí.
39'
Dostalíkova rána končí pouze na tyči!
39'
Petrović se dostal ke střele, ale zamířil příliš vysoko.
38'
Bukovský vrací hostům vedení o tři branky.
38'
Hastík si počínal naprosto přesně a chirurgicky přesnou ranou dává svou osmou branku v duelu.
38'
Dostalík faulován, sedmička pro Brno.
37'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
37'
Ungee zakončuje brejk hostí a ti vedou o tři branky.
37'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jan Gřes).
36'
Hostující hráč zůstává na hrací ploše, hra přerušena.
36'
Holbein měl dostatek prostoru a mění vyrovnaný stav ve vedení hostí.
35'
Burget v brejku nechal vyniknout hostujícího brankáře.
35'
Jozef Hanták zamířil až příliš přesně a málem přepůlil břevno hostující branky.
35'
Hastík faulován při průniku hostující defenzívou. Sedmička pro Brno.
34'
Hastíkův tanec mezi obránci končí střelou a gólem. Brno srovnává.
33'
Jan Gřes se dostal ke střele ve středu pole a dává hostům jednobrankový náskok.
33'
Hastíkův pokus míjí branku hostí.
32'
Holbein se protáhl ke střele a srovnává.
31'
Rozhodčí nejdříve Rachačovi neuznali branku pro hru v brankovišti, obratem vrací domácím vedení Adamčík.
31'
Rachač dostal dostatek prostoru a srovnává.
31'
První půle je minulostí. Domácí měli pomalejší začátek, ale nakonec si dokázali vypracovat dvoubrankový náskok, o ten sice v závěru utkání přišli, ale díky brance Kučery půl minuty před koncem si do druhé půle přenášejí vedení o jednu branku.
30'
30'
Vít Kučera z pravé strany propálil brankáře hostí a Brno před koncem půle vede!
29'
Střela přes celé hřiště zamířila těsně vedle domácí branky!
29'
Domácí hrají bez brankáře, evidentně chtějí před koncem poločasu zvrátit skóre na svou stranu.
29'
29'
Rachač se dokázal dostat ke střele a srovnal stav utkání.
28'
Holbein vytáhl míč ze skrumáže a přesnou ranou dokázal snížit.
27'
Vít Kučera využil přistrčení od Hantáka a dává patnáctou branku Brna.
26'
Holbein se mezi dvě obránci rozhodl ke střele a snížil stav skóre.
26'
Jozef Hanták předvedl proč je nejlepší brněnský střelec a vrací Brno vedená o dvě branky.
25'
Rachač se dokázal vytáhnout nad domácí obránce a švihem nedal Pšenicovi žádnou šanci k zákroku.
24'
Cáb postupoval sám na branku soupeře, pokusil se o střelu, tu ale hostující gólman likviduje.
23'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Patrik Fulnek).
22'
Hanták vrací domácím vedení o dvě branky.
22'
Gřes přes obránce snižuje.
21'
Rychlý brejk domácích zakončuje Stein vstřelenou brankou.
21'
Hastíkova tvrdá střela končí v brance. Domácí opět vedou.
20'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jan Hanus).
20'
Hastík se protáhl okolo obránce ke střela posílá Brno do vedení.
19'
Hastík se dostal do dobré pozice a díky své chytrosti přehazuje domácího brankáře a domácí srovnávají.
18'
Holbein se protáhl mezi obránci a propálil domácího Pšenicu.
18'
Dostalík dle mínění rozhodčích fauloval. Přesilovka pro hosty.
16'
16'
16'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Viktor Hastík).
16'
Hosté se utrhli do brejku, kde fauloval Václav. Nařízenou sedmičku Petřík neproměnil.
15'
Hosté při obléhání domácí branky ztratili míč a domácí mohou vpřed.
15'
15'
Cáb prokázal svou šikovnost a při své akci přehodil hostujícího brankáře.
14'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Dalibor Mynář).
13'
Hanus se vytáhl z pravé strany, ale branku Brna minul.
13'
Jiří Havlát si narazil s Dostalíkem a přesnou střelou srovnává stav duelu.
12'
K nařízené sedmičce se postavil hostující Mynář a dokázal propálit Koňaříka.
12'
Václav se dostal do souboje s dvojici obránců, ale i tak si poradil. Srovnáno!
11'
Havlátův pokus už se kutálel do branky, ale hostující brankář si poradil a míč zastavil.
11'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Jan Holbein).
10'
Mynář se vyšrouboval nad domácí defenzívu a přesnou ranou posílá svůj tým do vedení.
9'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Jozef Hanták).
9'
Viktor Hastík využil svých proporcí a srovnává stav duelu.
8'
Cáb si našel prostor na levém křídle a pod brankářem hostí snižuje!
8'
Bukovský se protáhl k zakončení a propálil Pšenicu.
8'
Steinova obrana se rozhodčímu nelíbila a Stein tak dostává žlutou kartu.
7'
Útočné manévry domácích branku nepřinesly, hra se stěhuje před Pšenicu.
6'
Střelec opět dostal míč na levé křídlo a opět dokázal propálil Pšenicu.
6'
Krásná kombinace domácích končí brankou, na jejím konci stál Tomáš Cáb, jenž dokázal propálit hostujícího brankáře.
5'
Hosté hrají s vytaženou defenzívou a domácí mají problém se založením útočné akce.
5'
Mynář si našel prostor nad Koňaříkovým ramenem a vrací svému týmu vedení.
4'
Žlutou kartu dostává domácí Cáb, navíc sedmička pro hosty.
4'
Viktor Hastík se ladně protáhl okolo dvojice obránců a překonal brankáře Kopřivnice. Je srovnáno.
3'
Domácí zastavili útočnou akci Kopřivnice, ale protiútok brankou nekončí.
2'
Cábův pokus končí na tyči kopřivnícké klece.
2'
Střelec využil prostoru na levém křídle a otevírá skóre.
2'
Hanták se pokusil překonat hostujícího brankáře střelou pod břevno, ale nedokázal zamířit přesně.
1'
Petřík svým pokusem trefuje pouze tyč!
1'
Sedmička pro hosty.
1'
Petrović se rozhodl vzít zakončení na sebe, ale minul branku hostí.
1'
Domácí se ujali úvodního rozhozu a míří kupředu.
1'

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Dostalík, Havlát, Cáb, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Adamčík, J. Hanták, Hanták, Stein, Cabák.

KH Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Rachač, D. Zima, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Švébiš, Mráz, Hanus, Mynář, Bukovský.

Rozhodčí: Fukala, Mohyla.
KH Kopřivnice
Házenkáři z Kopřivnice v letošní sezóně bojují o udržení se v osmičce pro play-off. Prozatím mají dvoubodový náskok na deváté Hranice a stále tak mají co dělat, aby se, zejména před mocně finišujícím Brnem, udrželi na příčkách umožnující účast v play-off. Motivací Kopřivnice může být v sobotním utkání také fakt, že výhra by je mohla posunout na šestou příčku, tudíž do lepší výchozí pozice pro případné vyřazovací boje.
SKKP Handball Brno
Brňané nezažívají povedený ročník, ale nutno říci, že zejména v posledních duelech se jejich herní kvalita výrazně zvedá. Pokud chtějí domácí pomýšlet na účast v play-off, tak musejí sobotní duel bezpodmínečně zvládnout. Dopomoci jim k tomu může "nový kouč" a zároveň sportovní ředitel Jan Schneider. Co se týče aktuální situace, tak domácí jsou na desáté příčce s dvoubodovou ztrátou na osmý Frýdek-Místek. Na sedmou Kopřivnici, tedy aktuálního soupeře, ztrácí domácí tři body, tudíž se dá sobotní střetnutí považovat za souboj o čtyři body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.