Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Zubří - 19. května 2018   17:00

Lovosice
Lovosice
2' Malý  • 2' Sýkora  • 3' Malý  • 3' Malý  • 6' Landa  • 8' Malý  • 9' Bičiště  • 11' Klimt  • 11' Malý  • 12' Klimt  • 15' Adamík  • 16' Klimt  • 24' Franc  • 27' Bičiště  • 33' Franc  • 35' Malý  • 41' Landa  • 41' Bičiště  • 43' Bouček  • 45' Sýkora  • 46' Sýkora  • 50' Malý  • 58' Malý  • 59' Konárik  • 60' Sýkora  • 62' Bouček  • 65' Klimt  • 66' Klimt  • 68' Klimt  • 69' Franc  • 70' Bouček
33:30
(14:13)
Stav série: (2:1)
Zubří
Zubří
5' Klíma   • 8' Douda   • 9' Klíma   • 13' Douda   • 13' Polášek   • 17' Přikryl   • 19' Šustáček   • 23' Šustáček   • 25' Douda   • 26' Polášek   • 28' Přikryl   • 32' Klíma   • 34' M. Hrstka   • 37' Polášek   • 39' Dokoupil   • 40' Klíma   • 42' Klíma   • 43' Dokoupil   • 49' Polášek   • 50' Douda   • 52' Douda   • 56' Dokoupil   • 62' Klíma   • 62' Douda   • 64' Menšík   • 68' T. Říha
Lovosice
Opava, Válek
SH Chemik
Zubří

HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří 33:30 (14:13)
Nejvíce branek: Malý 10/2, Klimt 6, Sýkora 4 – Douda 7, Klíma 6, Polášek 4. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/4. Vyloučení: 2:2. ČK: Dokoupil (ZUB).
Lovosice se ujímají opět vedení v sérii o bronz. Dnes skvěle vstoupily do zápasu a po čtyřech minutách vedly 4:0. Jenže poločas vyhrály pouze o gól. Druhá půle byla pořádně dramatická. Zubří vedlo o tři branky, ale závěr nezvládlo. Domácí měli i štěstí, když Robe ze svého posledního útoku nastřelilo brankovou konstrukci.

Nakonec došlo podruhé za sebou na prodloužení. Tentokráte se ovšem radují Lovosice. I protože Dokoupil obdržel červenou kartu za úder do obličeje Konárika. Ke konci ještě podržel Lovce Adamík.

Znamená to, že zítra od 17:00 budou mít Lovosice mečbol. Do Zubří se na pátý zápas vracet určitě nechtějí. A moc by si přály, aby zítra skončila kariéra srdcaře Jana Landy.
70'
Sýkora se spoluhráčem Klimtem dostali míč na levé křídlo a z úhlu zřejmě rozhoduje Bouček.
70'
Stejně tak je na pravé straně posléze faulovaný Sýkora.
70'
Malý faulovaný na pravé straně, výhoz zřejmě pro France.
69'
Podstřel Doudy z pravé spojky k zadní tyči pokryl pravou nohou Adamík.
69'
Klíma na levé spojce zablokovaný, hosté ještě budou útočit.
69'
Franc si zpracoval nahrávku spoluhráče a na pivotu zakončil o zem do pravé poloviny branky.
68'
Malina a Douda čelí domácímu útoku.
68'
Pravá spojka nahrála Říhovi a ten snižuje z pivota na rozdíl jedné branky.
68'
Podstřel Klimta ze střední spojky po nahrávce zprava končí v síti.
67'
Douda neuspěl ze střední spojky a Adamík rozehraje kontr domácích.
66'
Klimt posunul Lovosice do vedení.
66'
Dokoupil (Zubří) dostává přímou červenou kartu za úder do obličeje Konárika.
66'
Zase faul na Konárika na pravé spojce.
66'
Franc se jako první dotkl míče ve druhé části prodloužení.
66'
Začal druhý poločas prodloužení.
65'
První prodloužení skončilo.
65'
Douda ze střední spojky míjí pravou tyč, remíza po první polovině prodloužení.
65'
Klimt vyskočil na levé spojce a trefil delší horní roh branky.
65'
Konárik opět faulovaný, tentokráte na pravé spojce.
65'
Viděli jsme faul na Konárika na levé spojce, ale k určité nevoli domácích fanoušků se vylučovat nebude.
64'
Menšík je přesný ze sedmičky pravačkou do pravé části branky proti Adamíkovi.
64'
Po faulu na levou spojku uvidíme také sedmičku Robe.
63'
Malý naznačil levačkou střelu, ale poté okolo pravé ruky Maliny opět srovnal ze sedmičky.
63'
Sýkora byl při brejku po levé straně faulovaný, sedmička.
63'
Landa zakončil z pravé spojky vedle přední tyče.
62'
Douda z levé spojky vrací hostům vedení.
62'
Bouček z pravé spojky k zadní tyči vyrovnal.
62'
Obrovská chyba domácích na spojce a trhák Klímy skončil u pravé tyče.
61'
Proti zakončení z levé spojky využil domácí brankář levou nohu a hosté o možnost útoku přišli.
61'
Zubří je na tahu jako první v prodloužení.
61'
Začal první poločas prodloužení.
Podruhé za sebou nás v této sérii prodloužení 2 x 5 minut. Poté popř. sedmičky. Zubří bude hrát prodloužení počtvrté v play-off.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
To byl závěr! Hosté vypálili z pravé spojky do brankové konstrukce. Domácí uháněli do kontru, ale udělali fatální chybu. Jenže Zubří už nemělo čas na ohrožení branky soupeře.
60'
Douda a Hrstka na hřišti, proti nim například Bouček.
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Vyrovnáno po zakončení Sýkory z levého křídla.
60'
Klíma po výhozu z devítky pálil z pravé spojky nad horní tyč.
59'
Faul na Doudu na levé spojce, ale jen devítka.
59'
Konárik z brejku po souhře Klímy s pivotem snižuje zprava na zadní tyč.
58'
Malý z pravého křídla využil nahrávky z pravé spojky.
57'
Adamík vychytal střední spojku a hrají domácí.
57'
Levá spojka Robe byla faulovaná.
57'
Špatná souhra Landy z levé spojky s pivotem Francem, míč mají hosté.
56'
Odpískaný faul na Landu na levé spojce, devítka.
56'
Dokoupil svojí pravačkou posouvá hosty do vedení o tři branky.
56'
Bouček na levé spojce selhal a vystřelil mimo tři tyče po nahrávce z levého křídla.
55'
Zubří posléze přidalo trefu ve své přesilové hře.
54'
Klimt si vyměnil na pravé spojce míč s Bičištěm, ale minul branku.
54'
Franc zastaven faulem na pivotu po nahrávce Bičištěho z pravé spojky.
54'
Hrstka poslal sedmičku pravačkou do stejné části těla Adamíka.
54'
Landa je vyloučen po faulu na pivota Dokoupila a ještě k tomu sedmička proti domácím.
53'
Sýkora to měl z úhlu na levém křídle těžké po nahrávce Klimta z levé spojky a skórovat se mu nepovedlo.
53'
Klimt vybojoval na levé spojce faul na vlastní osobu po souhře s Landou.
52'
Zubří opět vede po zásahu Doudy z levé spojky do dolní části branky.
52'
Malý překonal brankáře ze sedmičky svojí levačkou, když dal míči trošku faleš.
51'
Landa dohrával z pravé spojky do France na pivotu, který získal sedmičku.
50'
Douda trefil z levé spojky krátkou tyč, ale poté skóroval z dorážky své střely z šesti metrů.
50'
Landa začal dohrávku do pravého křídla, odkud vyrovnal Malý.
49'
Landa s Boučkem si pod tlakem pasivity nerozuměli a trestá to Polášek z trháku.
49'
Zase trápení domácích v postupném útoku.
48'
Landa je na levé spojce, Franc na pivotu, Zubří postavilo obranu 0:6.
48'
Oddechový čas pro domácí.
48'
Landa přihrál na pivota Lukáši Hrdličkovi, který byl faulovaný, sedmička to však nebude.
47'
Kroky hostů a Lovosice se můžou dostat opět do vedení.
47'
Landa fauloval střední spojku, devítka.
46'
Sýkora srovnal z levého křídla.
46'
Při souboji Landy s protihráčem byla přerušena hra, útok pokračuje.
45'
Pich dohrál akci z pravé spojky do pravého křídla, ale Adamík zasáhl nohou.
45'
Bouček přihrál z levé spojky do levého křídla a Sýkora se prosadil střelou k druhé tyči.
44'
Za faul na levou spojku dostane druhou dvojku v zápase Padalík.
43'
Dokoupil umístil trhák do levé části branky.
43'
Landa si nerozuměl s pivotem a útok domácích končí.
43'
Po přihrávce Landy se ujala střela Boučka z levé spojky na první tyč.
43'
Landa byl z pravé spojky zablokovaný.
42'
Klíma podstřelem ze střední spojky do pravého dolního rohu branky překonal gólmana.
42'
Po nahrávce Doudy minul Hrstka z levé spojky tři tyče, ale Zubří zůstane u míče.
41'
Bičiště snižuje na přední tyč z pravé spojky svojí levačkou.
41'
Tvrdá střela Landy z pravé spojky, sníženo.
40'
Domácí se trápí v útoku ve druhém poločase...
40'
Klíma přidává trefu z trháku pod horní tyč, když vsadil na razanci.
40'
Landa začal dohrávku do levého křídla, ale hostující brankář se činil.
39'
Dokoupil uspěl z trháku z osy hřiště pravačkou k pravé tyči.
39'
Špatná souhra domácích s Malým na pivotu.
38'
Hrstka pravačkou ze sedmičky do levé části branky překonal Jana Hrdličku.
38'
Po faulu na Klímu na levé spojce je nařízena sedmička.
38'
Bouček s Kalíkem našli na levém křídle svého spoluhráče, ale ten se neprosadil.
37'
Faul na pravou spojku domácích, devítka.
37'
Po přihrávce z levé spojky udeřil Polášek z levého křídla na přední tyč.
36'
Po souhře Doudy s Klímou zakončoval Hrstka z levé spojky do krátké tyče.
36'
Franc takticky fauluje po nepřesném pokusu z pravé spojky do nohy brankáře.
35'
Douda s Klímou chystali míč do pravého křídla, kde byl Přikryl. Hosté přišli o možnost zakončení. A právě Přikryl si poté vše jasně z očí do očí a zblízka vyříkal s Landou.
35'
Trápení domácích v postupném útoku, sudí už zvedli ruku, ale Malý skóruje z levé části brankoviště na pozici falešného pivota po přihrávce spojky.
34'
Douda našel na levé spojce Hrstku, ten se dostal na šest metrů a zakončil k zadní tyči.
33'
Franc dorážel z pivota zakončení Klimta ze spojky.
32'
Klíma vyrovnal z pravé spojky k první tyči.
32'
Po nahrávce Boučka vypálil Bičiště do nohy gólmana.
32'
Artur Adamík kryje zakončení z pravého křídla.
31'
Bouček posunul míč z levé spojky do levého křídla na Sýkoru, ale ten trefil brankáře.
31'
Faul na Boučka na levé spojce po nahrávce Bičištěho.
31'
Lovci mají první útok druhého poločasu.
31'
Lovosice vedou v poločase pouze o gól. Přitom výborně vstoupily do zápasu. Zubří se prosadilo až v páté minutě dorážkou Klímy. Jinak Andrej Titkov si vzal již po 190 sekundách timeout. Jenže posléze trpěl domácí celek úspěšností v útočné fázi. Nicméně, na to, že Lovosice hrají bez Motla, tak předvádí skvělý výkon. Určitě se máme nač těšit ve druhé půli.
30'
30'
Kimtův nepřesný pokus z výskoku na levé spojce končí první poločas.
30'
Hrstka pokazil ze středu kříž do pravého křídla.
30'
A právě faulem Landy se zrušila signalizovaná pasivita.
30'
Landa postrčil pivota, dostane dvojku.
29'
Dokoupil vzal devítku, pokračuje Douda.
29'
Klimt zleva vystoupil proti Šustáčkovi, hostující hráči mají poté k dispozici postupný útok.
28'
Bičiště z pravé spojky nastřelil ruku brankáře.
28'
Hosté jsou na koni, Přikryl z pravého křídla technickou střelou zajistil Robe už pouze jednogólovou ztrátu.
27'
Hrstka je přesný ze sedmičky pravačkou pod horní tyč.
27'
Po stržení pivota Robe se hází sedmička.
27'
Bičiště se zapsal mezi střelce z pravé spojky levačkou.
26'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Říha).
26'
Šustáček a Douda posunuli míč do levého křídla a Polášek snížil do delšího dolního rohu branky.
25'
Útočný faul Kalíka na pravé spojce, míč mají hosté.
25'
Douda se na středu otočil a poslal míč do levého dolního rohu branky, kde natahoval brankář svojí pravou nohu.
24'
Pohyblivá domácí obrana přečetla dlouhý kros Doudy do pravého křídla.
24'
Zubří útočí s Doudou, Šustáčkem a Hrstkou na spojce.
24'
Bičiště nahrál na pivota a Franc se trefuje do pravého dolního rohu branky.
23'
Domácí obrana byla rozpohybovaná až nahazovačku s pravým křídlem zakončil vyskakující Šustáček.
22'
Domácí uspěchali zakončení z levé spojky a spěchají opět do obrany.
22'
Po nahrávce Hrstky našel Douda pouze ruce brankáře.
21'
Bičiště dohrával z pravé spojky do pravého křídla, kde Malý udělal útočný faul.
21'
Vidíme útok domácích s Bičištěm či Malým na pravé straně.
21'
Šustáček chybuje na střední spojce a míč mají domácí.
20'
Neproměněná sedmička domácích, levá ruka brankáře byla připravena.
20'
Po faulu na levou spojku je vyloučený Padalík. Navíc sedmička.
20'
Faul na Klimta na střední spojce, devítka.
19'
Po nahrávce Hrstky ze středu udeřil Šustáček z pravé spojky z druhé vlny na šestce.
19'
Douda spolupracoval se Šustáčkem až minul levou tyč podstřelem ze střední spojky.
18'
Klimt zakončoval přes blok do levé poloviny branky, kde zasáhl brankář Robe.
18'
Sudí mají ruku nahoře, Klimt pálí ze středu vedle pravého dolního rohu branky, ale je faulovaný.
18'
Faul na Kalíka na levé spojce, devítka.
17'
Lovci mají na hrací ploše například Boučka.
17'
17'
Po střele Kalíka ze střední spojky doprostřed branky zpracoval dlouhou nahrávku spoluhráče Přikryl a z trháku skóroval.
17'
Kalík je na hřišti na pravé spojce.
16'
Zubří se poté neprosazuje se bude se muset bránit.
16'
Klimt pokořil brankáře z pravé spojky do bližšího dolního rohu branky.
15'
Zřejmě Šustáček dohrával z pravé spojky do pravého křídla, ale Adamík drží Lovosice.
15'
Dnes ráno se trefil ve finále Filip Herajt. Artur Adamík se taktéž zapisuje mezi střelce, když trefil prázdnou branku při hře Robe bez brankáře.
14'
Po přihrávce Bičištěho vyskočil Klimt na střední spojce na devítce, ale zakončení do levé části branky lapil hostující brankář.
13'
Na levé spojce vyskočil Polášek a snížil.
13'
Bouček si nerozuměl se spoluhráči na pravé straně a víc se toho při útoku domácích nestane.
13'
Je o pět po trefě Doudy z pravé spojky k dlouhé tyči.
12'
Po nahrávce Bičištěho zapadl podstřel Klimta na středu do sítě, prošel mezi nohama brankáře.
12'
Adamík si poradil se zakončením z pravého křídla a hosté jsou zatím na ručník v Lovosicích.
11'
Malý levačkou zprava při trháku pokořil brankáře.
11'
Klimt pálil z levé spojky k druhé tyči, brankář jen máchl rukama.
11'
Je tady postupný útok domácích s Bičištěm na pravé spojce.
11'
Hosté měli dva hráče na šesti metrech, ale zakončení zřejmě Picha z pravé spojky gólem neskončilo.
10'
V útoku jsou hosté, konkrétně Douda, Polášek či Klíma.
10'
Po nahrávce Boučka pomohla přední tyč hostům proti zakončení Sýkory z výskoku na levé spojce.
9'
Klíma snižuje tvrdou střelou z šestky.
9'
Malý obdržel dlouhou křižnou nahrávku na pravém křídle a ještě přihrál pod sebe do druhé vlny na pravou spojku. Bičiště levačkou umístil střelu k zadní tyči.
8'
Malý odpovídá z pravého křídla do dolní části branky po nahrávce spojky.
8'
Douda se prosadil z devíti metrů z pravé spojky na krátkou tyč.
8'
Zakončení hostů z pravé spojky bylo sraženo vedle zadní tyče, útok pokračuje.
7'
Landa vidí kartu za faul na Picha.
7'
Klimt ze střední spojky devítky mířil do pravé části branky, ale tam měl ruce brankář.
7'
Hrstka proměnil sedmičku pravačkou do pravého dolního rohu branky ze svého pohledu.
6'
Franc dostal kartu za faul na levou spojku, navíc sedmička.
6'
Landa skóruje z pravé spojky k druhé tyči.
6'
Klímovi se nepovedlo dohrát akci z pravé spojky do pivota Dokoupila.
5'
Lovci ve dvou vystoupili proti pravé spojce a udělali taktický faul.
5'
Chyba domácích na levé straně, rozehrává Douda.
5'
Brankář domácích vyrazil pravou ruku střelu Klímy před sebe a po sezoně hráč Dukly se postaral o dorážku z šestky.
4'
Lovosice si daly pozor na souhru Klímy na střední spojce s pivotem Dokoupilem.
4'
Zubřané jdou do útoku s Janíčkem na levém křídle, Klímou na levé spojce a Doudou na středu.
4'
Odehráno máme 3:10.
3'
To je nástup domácích'! Malý z trháku levačkou do pravého dolního rohu branky donutil hosty k timeoutu.
3'
Třetí gól z křídla pro Lovce. Tentokráte zprava Malý na přední tyč.
3'
Další útok bez branky pro Robe.
2'
Střelu Bičištěho ze středu do levé části branky vyrazil brankář rukama a Sýkora dorážel z levého křídla do sítě.
2'
Malý zpracoval na pravém křídle nahrávku z pravé spojky a zakončil do delšího dolního rohu branky proti Malinovi.
1'
Klimt pokazil dohrávku z pravé spojky do pivota, ale domácí zůstanou u míče.
1'
Milan Berka nasadil Bičištěho na pravou spojku a Malého na pravé křídlo.
1'
Chyba hostů na pravé straně, míč pro Lovce.
1'
Domácí hrají 0:6 v úvodu, hosté mají na palubovce například Klímu.
1'
Po výhozu Dokoupila jdeme do zápasu.
1'
Domácí budou hrát v bílém, hosté poté v červených dresech a černých trenýrkách.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Franc, Landa, J. Kalík, Sýkora, Stach, Bouček, Jelínek, Bičiště, Klimt, Konárik, Semerád, Karlovec, L. Hrdlička, Malý.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Douda, Menšík, Přikryl, Holiš, Padalík, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Janíček, Pich, Klíma, Polášek.

Rozhodčí: Opava, Válek.
Zubří chtělo zlato, ale nakonec se může stát, že nebude mít ani bronz. Ve vyhroceném semifinále proti Plzni totiž prohrálo 1:3. Venku neuspělo ani jednou. Zejména pro Jakuba Doudu to byla pikantní série, jelikož zuberská spojka se na příští sezónu upsala Západočechům.

Co se týče odchodů, tak jisté je, že do Dukly Praha zamíří za Danielem Čurdou Matěj Klíma. Borec, který vyrostl v letošní sezóně a patří v sérii s Lovosicemi k tomu nejlepšímu, co můžeme vidět.

Pakliže se zaměříme na ztráty, tak proti Lovcům zatím nehráli Zeman, ani Reček. Zeman si zahrál letos na ME v Chorvatsku, kde český tým dosáhl na překvapivé šesté místo.

Zubří zatím v letošním play-off vyhrálo ve Frýdku ve čtvrtfinále (a tím také postoupilo do semifinále). A jak už bylo řečeno, tak v Plzni pokaždé prohrálo.
Házenkáři Lovosic můžou slavit svojí šestou medaili a zároveň první cenný kov po třech sezónách. Loni podlehli v sérii o bronz právě Zubří poměrem 1:3. Tehdy dohrávali bez střední spojky Jiřího Boučka. Letos Lovci nemají k dispozici Jiřího Motla, nejlepšího extraligového kanonýra.

Jenže i bez něj nehrají vůbec špatně a nebyli daleko od vedení 2:0. Mužstvo se na horké zuberské půdě semklo. První zápas rozhodl v poslední minutě trefou z velkého úhlu David Bičiště. Ten druhý už urval tým odcházejícího trenéra Andreje Titkova, avšak až po sedmičkách. Zmiňovaný Bičiště bude po sezoně vyměněn a vrátí se do Plzně výměnou za další levorukou spojku Josefa Jonáše.

Dnes jsou Lovosice podle sázkových kanceláří favoritem. V play-off mají letos bilanci v domácím prostředí 2:1. Ve čtvrtfinále s Kopřivnici dokázali v obou případech zvítězit, Karviná následně v semifinále rozhodla již při prvním mečbolu o svém postupu do finále.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.