Házená - Extraliga muži - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Hranice - 2. února 2019   19:00

Dukla
Dukla
6'   • 7'   • 8' Zelenka  • 13' Cigáň  • 14' Špaček  • 17'   • 22'   • 22' Kastner  • 24'   • 25' Patzel  • 26' Šůstek  • 28'   • 30'   • 32' Reichl  • 34' Kastner  • 36'   • 36' Blecha  • 37'   • 42' Syřínek  • 47' Šůstek  • 50' Křístek  • 52' Syřínek  • 60' Reichl
28:22
(16:9)
Hranice
Hranice
7' Tůma   • 11' Holiš   • 12' Brož   • 14' Holiš   • 16' Tůma   • 18' T. Mlotek   • 24'    • 33' Padalík   • 35' Indrák   • 38'    • 38' Bechný   • 44' Bechný   • 45' Holiš   • 46' Indrák   • 48' Indrák   • 49'    • 51' Indrák   • 53' Indrák   • 55'
Dukla
Hranice

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný večer.
Zápas nakonec končí celkem jasným vítězstvím Dukly, která si připisuje důležité dva body do tabulky. Hranice sice proti favoritovi hráli více než obstojně, ale nakonec to nestačilo ani na jeden bod.
60'
Poslední branku utkání si připisuje Reichl.
60'
Zápas už se víceméně dohrává, oba celky totiž ví, že je o vítězi rozhodnuto.
59'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Patzel proměňuje sedmimetrový hod a rozhoduju o vítězství Dukly!
58'
Oddechový čas pro domácí.
57'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Bechný).
56'
Hranice při útoku fauluje a bude muset spěchat na obrannou polovinu.
55'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
55'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice.
54'
Domácí gólman si připisuje další skvělý zákrok a drží tak pětigólové vedení Dukly.
53'
Další gól Indráka udržuje plamínek naděje pro hosty.
52'
Syřínek vrací Dukle šestibrankové vedení.
52'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Lukáš Holiš).
51'
Indrák si v útoku dělá co chce a připisuje si další gól.
50'
Křístek dává pětadvacátou branku Dukly a připisuju se veledůležitý gól.
49'
49'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Kastner).
48'
Pernička neproměňuje sedmičku a tento okamžik může mít velký dopad na výsledek utkání.
48'
Indrák dává další branku a povzbuzuje své spoluhráče k návratu do utkání.
47'
Dukla se prosazuje po sedmi minutách, branku si připisuje Šůstek.
46'
Indrák snižuje na rozdíl šesti branek a Hranice je rázem zpátky ve hře.
46'
Hostující gólman vytahuje důležitý zákrok a posílá své spoluhráče do útoku.
46'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Branislav Cigáň).
45'
45'
Holiš dává třetí branku Hranice bez odezvy domácích.
44'
Bechný trefuje přes celé hřiště odkrytou branku Dukly.
43'
Pernička využívá první sedmimetrový hod hostů.
43'
42'
Syřínek se dostal do brejku, který jistě proměnil.
41'
Domácí brankář předvádí další důležitý zákrok.
39'
Patzel jistě proměňuje svou druhou sedmičku v zápase.
38'
Branku dává také Bechný. Náskok Dukly je ale dost pravděpodobně příliš vysoký.
38'
37'
37'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha.
36'
Blechá dává dvacátou branku Dukly a zajišťuje devítibrankové vedení pro svůj tým.
36'
35'
Hosté ještě nic nevzdávají a na domácí se snaží dotáhnout. Prosazuje se Indrák.
34'
Kastner okamžitě reaguje a dává osmnáctou branku Dukly.
33'
Padalík dává desátou branku Cementu.
32'
První branku druhého poločasu si připisuje Reichl.
31'
Hranice při prvním útoku poločasu neskórovala a Dukla tak stále může zvyšovat svůj náskok.
31'
První poločas nenabídl žádné překvapení. Domácí Dukla podle všech předpokladů vede nad Hranicemi o šest branek a kráčí si pro výhru. Uvidíme, jestli se hosté ještě vzchopí nebo jestli domácí už svůj velký náskok neztratí.
Druhý poločas začne přibližně v 19:37.
30'
30'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
30'
29'
Oba týmy nyní nevyužili svoje útoky. Míč má tak Dukla, která může své předchozí zaváhání napravit.
28'
28'
Domácí nevyužívájí útočnou akci a Hranice se může pokusit o snížení.
27'
27'
Kozlovský svou tvrdou ranou trefuje brankovou konstrukci.
26'
Dukla stále zvyšuje svůj náskok, už vede o pět gólů díky brance Šůsteka.
25'
Patzel chytře přeloboval hostujícího gólmana.
24'
24'
23'
23'
Další dobrý zákrok domácího brankáře likviduje jistý gól.
22'
Kastner se dostal do brejku, který nemilosrdně využil.
22'
21'
Oba týmy se v útoku střídájí, ale žádnému se už dlouho nedaří prosadit.
19'
Patzel využívá první sedmimetrový hod utkání.
18'
Mlotek skóruje tvrdou střelou k pravé tyči.
17'
16'
Tůma vyrovnává tvrdou střelou z dálky.
14'
Dukla opět vede, střelou z dálky se prosadil Špaček.
14'
Zásluhou Holiše je opět vyrovnáno.
13'
Cigáň navrací Dukle vedení.
13'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
13'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
12'
Brož srovnává stav utkání.
11'
Lukáš Holiš se prosazuje střelou z levého křídla.
10'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jan Blecha).
9'
Útok domácích je zastaven skvělým zákrokem hostujícího brankáře.
8'
Zelenka navrací Dukle dvoubrankové vedení.
7'
Tůma se prosazuje střelou z dálky.
7'
6'
6'
1'

HC Dukla Praha: Štefanič, Petržala, Zavázal – Cigáň, Blecha, Šůstek, Kastner, J. Věcek, Hlavatý, Syřínek, Harabiš, Jeníček, Křístek, Reichl, Patzel, Krouský, Klíma, Sviták, Šimůnek, Režnický, Hradecký, Zelenka, Špaček.

TJ Cement Hranice: Magrla, Klement, P. Kleisl, Vydra, Kučerka – Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Indrák, Tůma, Mičkal, Kozlovský, Holiš, Pernička, L. Kubeša.
Dnes budeme moct sledovat utkání mezi osmou Duklou a desátými Hranicemi. Jasným favoritem je však Dukla, které vyhrála poslední utkání s Frýdkem-Místkem a bude tedy chtít vítěznou sérii prodloužit. Naopak Hranicím se v poslední době vůbec nedaří. Postupně prohráli s Karvinou, Lovosicemi a Jičínem. Boj o play off už navíc pomalu vrcholí a tak dnes oba celky odehrají důležité utkání. Rozhodně to tak bude atraktivní podívaná.
Zdravím všechny fanoušky české házené. Dnes na programu zápasy šestnáctého kola, já Vás provedu duelem, kde se utká Dukla Praha s Hranicí. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.