Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Jičín - 11. května 2019   19:00

Dukla
Dukla
1'   • 2'   • 3' Jeníček  • 6'   • 7'   • 9'   • 11' Sviták  • 13' Jeníček  • 20'   • 21'   • 22' Jeníček  • 23'   • 23'   • 24'   • 27'   • 31'   • 32'   • 33'   • 37'   • 39'   • 40'   • 40'   • 40'   • 40'   • 42'   • 42'   • 45' Kastner  • 45' Petržala  • 47'   • 48' Klíma  • 51'   • 53'   • 58'
32:22
(16:9)
Jičín
Jičín
2' Krahulec   • 6'    • 8'    • 13' J. Drbohlav   • 16' Šulc   • 20' Kostelecký   • 25' Dolejší   • 35'    • 37' Bíšek P.   • 40'    • 41'    • 44' Krahulec   • 49' Krahulec   • 56' Kostelecký   • 57' Krahulec   • 59'    • 60' Krahulec   • 60' Krahulec
Dukla
Zavázal, Petržala – Šimůnek, Sviták, Režnický, Jeníček, Harabiš, Zelenka, Hlavatý, Kastner, Šůstek, Klíma, Patzel, Křístek, Blecha, Cigáň.
Bečička, Horák
527 diváků
Jičín
Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Kubík, Kostelecký.

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště, na viděnou!
HC Dukla Praha – HBC Ronal Jičín 32:22 (16:9)
Nejvíce branek: Křístek 7, Patzel 5/1, Sviták 4/1 – Krahulec 7, Šulc 5/1, Kostelecký 3. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1. Vyloučení: 5:3. Diváci: 527.
Také druhý poločas patřil domácím, kteří už si vedení pohlídali a dokráčeli k vítězství. Dukla se tak ujímá vedení v sérii 1:0. Jičín v závěru dokázal zabrat a snížit rozdíl mezi počty branek o tři góly, víc mu ale Pražané nedovolili.
60'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (David Krahulec).
60'
60'
Klíma minul branku.
59'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín.
58'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha.
58'
Hlava přihrál nepřesně a vrátil míč domácím.
58'
Praha se ovšem stále drží na míči.
57'
Střela Dukly mířila do pravé tyče.
57'
56'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Jiří Kostelecký).
56'
Domácí dostali míč do sítě, ale až po odpískání. Míč má Jičín.
55'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Ronal Jičín (David Krahulec).
55'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
55'
Klíma poslal míč o břevno do země a ven z branky!
53'
52'
Domácí trefili pouze tyč.
52'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
52'
Kovařík se neprotlačil obranou soupeře.
51'
50'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
49'
49'
Střelu při zemi Petržala vykopl.
48'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
47'
47'
Střelu z dálky si Petržala pohlídal.
45'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Tomáš Petržala).
45'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Kastner).
44'
43'
Střela Jičína mířila jen vedle branky.
42'
42'
41'
40'
40'
40'
40'
40'
39'
39'
Petržala zastavil další pokus Jičína.
37'
37'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Petr Bíšek).
36'
Také Veverka se zaskvěl výborným zákrokem.
35'
34'
Domácí brankář se vytáhl dalším zákrokem. Vzápětí chtěl rychle otočit hru, ale přihrál nepřesně a míč skončil až vedle branky hostů.
33'
33'
Nakonec se Jičínští dostali jen ke střele mimo branku.
32'
Dolejší neprošel přes obranu Dukly.
32'
31'
31'
První poločas je minulostí a spokojenější s ním budou rozhodně domácí hráči, kteří od začátku tahají za delší konec a dokázali si vytvořit bezpečný náskok. V závěru třicetiminutovky se jim podařilo trefit branku hostů ještě posedmnácté, ale gól přišel až po závěrečné siréně a nemohl tedy platit. Uvidíme, jestli se Jičínu podaří ve druhé části zvrátit nepříznivý stav.
30'
30'
Šůstek přihrál nepřesně a odevzdal tak míč soupeři.
29'
Dolejší trefil jen nohu bránícího hráče.
29'
Střela Dukly mířila opět jen vedle branky.
27'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
27'
26'
Střela jednoho z Pražanů mířila jen vedle branky.
25'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Jiří Dolejší).
24'
23'
23'
22'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček).
21'
20'
20'
19'
Kotrč zachytil přihrávku a otáčí hru.
18'
Kovařík mířil jen vedle branky.
17'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha.
16'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
15'
Střela Dukly mířila jen vedle branky.
14'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
14'
Dolejš trefil jen brankáře, ale dostal se k doráže a trefil tyč!
13'
13'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav).
11'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták).
10'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha.
9'
8'
7'
6'
6'
5'
Reichlův pokus vyrazil Veverka vedle branky.
4'
Střela domácích mířila jen vedle branky.
3'
3'
Další střela Jičína směřovala jen do brankáře.
2'
2'
1'
1'
Kdo vstoupí do bojů o třetí místo úspěšnější? Budou se také tentokrát radovat hosté, nebo Dukla uhájí domácí prostředí? To se ukáže už v 19:00!
(6. místo v základní části – 24 bodů)
Jičín začal play-off vítězně, v druhém zápase však schytal od Kopřivnice debakl 24:36. Na ten ale odpověděl dvěma vítězstvími a podobně jako Dukla tak proklouzl do semifinále na čtyři zápasy. Stejný osud nakonec hosty čekal i tam, Plzni podlehli 0:3 na zápasy, přestože první dvě utkání skončila rozdílem dvou, respektive jedné branky. Teprve v třetím zápase Plzeň smetla svého soupeře poměrem 29:18.
HC Dukla Praha
(5. místo v základní části – 25 bodů)
Po zisku pátého místa v základní části Dukla postoupila do play-off, ve kterém změřila síly s Novým Veselím. Tomu sice v prvním zápase podlehla 23:28, další tři zápasy už si ale pohlídala a proklouzla tak do semifinále. V tom narazila na silnou Karvinou, která pražský celek přejela ve třech zápasech a odsoudila tak Duklu k bojům o bronz.
Příjemný sobotní večer, vítejte u textového online přenosu z utkání házenkářské Strabag Rail extraligy mužů mezi HC Dukla Praha a HBC Ronal Jičín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.