Házená - Extraliga muži - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Kopřivnice - 3. listopadu 2018   10:00

Hranice
Hranice
2' Indrák  • 5'   • 7' T. Mlotek  • 9'   • 10'   • 17' Magrla  • 18' Indrák  • 20' T. Mlotek  • 22' Mičkal  • 26'   • 27' Mičkal  • 29'   • 33' Menšík  • 35' Menšík  • 44' Menšík  • 46' Indrák  • 49' Andrš  • 51' Padalík  • 53'   • 58' Andrš  • 59'   • 60' Bechný
23:28
(12:15)
Kopřivnice
Kopřivnice
4'    • 8'    • 11'    • 13' Fulnek   • 14' Bukovský   • 15'    • 16' Bukovský   • 19' Unger   • 20' Bukovský   • 23'    • 23'    • 25'    • 26'    • 28'    • 30' Bukovský   • 32'    • 33' Bukovský   • 36' Fulnek   • 39'    • 39' Jan Gřes   • 43' Bukovský   • 47' Bukovský   • 51' Unger   • 55'    • 56' Střelec   • 60' Střelec
Hranice
Vydra, Kučerka – Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Holiš, Pernička.
Frieser, Kavulič
Kopřivnice
Žingor, Chalupa – R. Brůna, Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Fulnek, Jonák, Filouš, Očkovič, Bukovský.

Je dobojováno! Hranice poprvé letos před vlastními fanoušky padly, proti Kopřivnici sice v úvodu vedly o tři branky, poté hosté výrazně přidali především na obranné polovině, výborně zachytal brankář Chalupa. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
60'
Míč dostal do pivota Bechný, který se v trochu krkolomné pozici dokázal prosadit!
60'
Sehrávka do pravého křídla, Střelec poté skóroval, rozběhla se závěrečná minuta tohoto utkání.
59'
Dvaadvacátá branka Hranic přichází z pravého křídla!
59'
Pokus o nahození balónu pro Gřese. Ten však nedokázal balón zpracovat, poté překonat domácího brankáře!
58'
Hosté hrají bez brankáře, Andrš teď přes celé hřiště trefil odkrytou branku!
57'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
57'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
57'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Pouze dvacet vstřelených branek domácích, další teď nepřidal ani Mlotek, jehož pokus skončil vedle branky!
56'
Padalík si pomohl útočným faulem, hosté rychle rozehráli, Střelec skóroval do prázdné branky!
55'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Další branka hostujících házenkářů přichází z pravého křídla, Kučerka už jakoby ani nechytal!
55'
Chalupa chtěl rychle rozehrát. Nakonec však pouze podržel balón, hosté nikam nespěchají.
54'
Míč si vzal na starost Čadra, který se nemýlil a střelou k tyči překonal domácího gólmana!
54'
Faul na Ungera, bude z toho sedmička pro Kopřivnici!
53'
Jeden z domácích hráčů se jako první dokázal dostat k balónu a snížil na čtyřbrankový rozdíl!
52'
Výborný zákrok Kučerky, domácí šli rychle dopředu. Balón skončil za hostující brankou, bylo to ovšem s tečí.
51'
Padalík z pivota snižuje na rozdíl pěti branek!
51'
Unger dostal spoustu prostoru a zakončoval o zem. Balón končí v síti!
50'
Zblokovaná střela Mlotka, Chalupa poté dokázal zahrát do zámezí, u balónu zůstanou hosté.
49'
Bukovský přihrál Holbeinovi. Toho parádním zákrokem rukou vychytal Kučerka!
49'
Dlouhá přihrávka na útočnou polovinu, Andrš se v samostatném úniku nemýlil.
48'
Obrana Kopřivnice je hodně vysoko, to dělá domácím problémy. Tůma zakončoval vedle branky!
47'
Několik rychlých přihrávek, poté zakončení Bukovského ze středu!
47'
46'
Z nějakých deseti metrů napřáhl Indrák, který vymetl šibenici hostující svatyně!
46'
Z levého křídla zakončoval Unger, který se dožadoval faulu. Rozhodčí byli jiného názoru, u balónu jsou domácí.
45'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
45'
Několik faulů domácího týmu během krátké chvíle, hosté už budou muset střílet.
44'
Domácí se prosazují po devíti minutách hry. Postaral se o to Menšík, který nyní prolétl obranou soupeře!
43'
Skvěle se uvolnil Indrák. Domácí házenkář pak zakončoval pouze do tyče!
43'
V hlavní roli opět Bukovský! Ten zakončoval na pravou stranu, Kučerka zůstal stát uprostřed.
42'
Po zakončení z dlouhé vzdálenosti se znovu vytáhl Chalupa!
42'
Velmi pozorná obrana hostů, domácí už sedm minut čekají na další vstřelenou branku!
41'
Po delší době o sobě dal vědět také Kučerka. Ten v tuto chvíli vychytal Fulneka!
40'
Z devíti metrů střílel Hub. Opět přišel zákrok od brankáře Chalupy!
40'
Obrana Hranice teď nepůsobí vůbec jistým dojmem, další branka soupeře přichází z pravé strany!
39'
Výbornou přihrávku na hranici brankoviště dostal Bechný. Toho však vychytal hostující gólman!
39'
39'
Další rychlý brejk hostů zakončený další brankou, prosadil se Gřes!
39'
Hranice přišly znovu o balón, toho na druhé straně palubovky Kopřivnice dokázala využít!
38'
Bukovský přihrával do levého křídla, domácím poté pomohla branková konstrukce!
37'
Průraz pískán také na druhé straně, domácí házenkáři jsou kompletní a rychle spěchají na útočnou polovinu.
36'
Menšík se dožadoval sedmičky, byl mu pískán průraz. Domácí hráč zůstává ležet na palubovce a rozhodčí přerušuje hru.
36'
Nejprve výborný zákrok Kučerky. Proti Fulnekovi už domácí brankář neměl žádnou šanci.
35'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
35'
Totožná situace jako před malou chvílí, opět se prosazuje Menšík!
34'
Hranice šly rychle dopředu, ovšem rozhodčí přerušil hru. Gřes se zvedá a vypadá to, že bude v pořádku.
34'
Gřes zakončoval z podstřelu na bližší tyčku, jeho střelecký pokus však minul branku!
33'
Menšík prolétl brankovištěm, následně snížil na rozdíl tří branek!
33'
V časové tísni zakončoval Bukovský. Ten přidává další branku Kopřivnice!
32'
Sedmimetrový hod si vzal na starosti Magrla. Domácí hráč se nemýlil a skóroval!
32'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Patrik Fulnek).
32'
Bukovský dnes už poněkolikáté přihrával na pivota, odkud přišla další branka hostů!
31'
Brankář Kučerka následně vystartoval na svého spoluhráče Mičkala, kterému velmi důrazně něco vyříkával. Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi, domácí šli velmi rychle do tříbrankového vedení, obrana Kopřivnice poté zabrala a hosté o pauze vedou o tři góly!
30'
30'
Bukovský to vzal na sebe, v posledních vteřinách se prosadil do protipohybu Kučerky!
30'
Mičkala teď vychytal hostující brankář, poslední útok bude patřit Kopřivnici!
30'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Holbein).
30'
Další tvrdý souboj, s Brožem to nevypadá úplně dobře, domácí budou rozehrávat.
29'
Kučerka rychle rozehrál na Mičkala, který byl faulován. Domácí příznivci se dvouminutového trestu dožadovali marně.
29'
Domácí bleskově odpovídají a znovu snižují na dvoubrankový rozdíl ve skóre!
28'
Celá akce hostů byla znovu sehrána na pivota, který dokázal překonat Kučerku!
28'
27'
Mičkal z levého křídla zatím stoprocentní, domácí házenkář snižuje na dvoubrankový rozdíl!
27'
Indrák byl zastaven nedovoleně, dvě minuty z toho nakonec nebudou.
26'
Bukovský míč posunul na pivota, hosté už zase vedou o tři góly!
26'
Hraničtí se v závěru přesilové hry přeci jen prosazují. A to díky zakončení z pravého křídla!
25'
Další skvělý zákrok Chalupy proti střele Brože. Na druhé straně přichází dvanáctá branka hostů!
24'
Tůma místo zakončení ještě přihrával na pravou stranu. Výborný zákrok předvedl Chalupa!
24'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
23'
Zisk balónu na vlastní polovině, poté rychlý přechod na polovinu soupeře, Kopřivnice vede o dvě branky!
23'
Domácí jsou kompletní, přesto zase prohrávají po zakončení soupeře z pravého křídla!
22'
Výborný a hlavně důležitý zákrok teď proti Bukovskému vytáhl brankář Kučerka!
22'
Na jedné straně branková konstrukce, na té druhé těžké zakončení Mičkala. Opět máme srovnáno!
21'
20'
Bukovský teď v krkolomné pozici vrací Kopřivnici vedení! Navíc to bylo s faulem.
20'
Na levé straně dostal spoustu prostoru Mlotek, ten střelou na zadní tyč srovnal!
19'
Hosté teď celou akci sehráli do levého křídla, ze kterého se prosadil Unger!
18'
Domácí gólman předvedl skvělý zákrok, následně našel přihrávkou přes polovinu hřiště Indráka. Ten srovnal!
18'
Kučerka rychle rozehrál a vypadalo to na přečíslení, Mlotkovi byl odpískán průraz.
17'
Sehrávka do pravého křídla, Magrla se prosazuje střelou do horní části branky!
17'
16'
Bukovský se dostal mezi dva obránce soupeře, poté v pádu skóroval!
16'
Z těžké pozice zakončoval Mlotek, hostující gólman si pohlídal bližší tyč a předvedl úspěšný zákrok!
15'
15'
Hostující celek se dostal do přečíslení tři na jednoho, celá situace končí snadnou brankou!
14'
Zblokovaný střelecký pokus Mlotka, Kopřivnice může vůbec poprvé v zápasu do vedení!
14'
Domácí zadáci teď zaspali, hosté během krátké chvíle srovnávají vývoj tohoto duelu! Postaral se o to Bukovský.
13'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek).
13'
Hranice šly rychle dopředu, střela Indráka však mířila pouze doprostřed branky!
13'
Na pravé straně dostal hodně prostoru Fulnek, který střelou na vzdálenější tyčku snížil!
12'
Domácím odpískán útočný faul, hosté nikam nespěchají, jdou do postupného útoku.
11'
Střela z dlouho vzdálenosti přišla úplně na poslední chvíli Kučerka si na balón sáhl, míč však skončil za jeho zády!
11'
Dlouhý útok od Kopřivnice, hosté už budou muset co nejdříve zakončovat.
10'
Hranice bleskově využívají přesilovou hru, deset minut hry za námi, domácí vedou o tři góly
10'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Marek Žingor).
9'
Ztráty na obou stranách, u balónu jsou hosté, kteří si přihrávají na útočné polovině.
9'
Rychlá předávka míče, poté čtvrtá branka domácích. Ta přišla z pravé strany!
8'
Střelecký pokus z devíti metrů na vzdálenější tyčku, v tomto případě byl Kučerka bez šance na úspěch!
8'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Patrik Fulnek).
7'
Brož z brankoviště trefuje pouze tyčku hostující svatyně!
7'
Z dlouhé vzdálenosti zakončoval Mlotek, jeho pokus skončil se štěstím v síti!
6'
Mlotek šel do zakončení, přišel však faul hostujícího házenkáře.
5'
Hranice se dostaly do rychlého kontru, nakonec přeji jen přidávají branku v přesilové hře a znovu vedou!
5'
Těch nepřesností je zatím opravdu hodně, domácí pivot hrál v brankovišti, balón pro hosty.
4'
Skrytá střela za domácího obránce, Kopřivnice srovnává vývoj tohoto utkání!
4'
Bechnému pískán průraz, hosté jdou dopředu, ale nikam nespěchají, před malou chvíli začalo jejich oslabení.
3'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
3'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
2'
Na konci druhé minuty je tady úvodní branka, postaral se o ni domácí Indrák z nějakých devíti metrů!
2'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Jan Gřes).
1'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Jan Holbein).
1'
Petřík byl faulován, což neuniklo rozhodčím, hosté zůstanou u balónu.
1'
Úvodní útok bude patřit hostujícím házenkářům.
1'
Když na sebe oba celky narazily v minulé sezoně, v obou případech se radovali domácí házenkáři. Hranice jsou favoritem i dnes. Dokáží potvrdit tuto statistiku a připíšou si už čtvrté ligové vítězství v řadě? Sleduje náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Cement doma ještě neprohrál a je stoprocentní! Domácí házenkáři zažívají výborný vstup do nové sezony, mají deset bodů a nachází se na třetí příčce. Obrovskou zásluhu na tom má především nestárnoucí brankář Josef Kučerka, který v podstatě každém duelu přivádí soupeře k šílenství. Na druhé straně Kopřivnice, která se prezentuje nesmírně rychlou házenou. Hosté jsou sice se sedmi body sedmí, ovšem i přesto mají nejlepší útok v soutěži, zároveň nejhorší obranu.
Pěkný den přeji všem příznivcům házené. Extraliga má na programu osmé kolo, my se podíváme na utkání, ve kterém celek TJ Cement Hranice na domácí palubovce přivítá tým KH Kopřivnice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.