Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Dukla - 15. května 2019   19:00

Jičín
Jičín
6' Šulc  • 8' Horut  • 10' Kovařík  • 14' Kovařík  • 19' Groh  • 21' Krahulec  • 23' Krahulec  • 25' Groh  • 30' Kovařík  • 37' Dolejší  • 39' J. Drbohlav  • 47' Kovařík  • 48' Kolc  • 50' Kovařík  • 51' Kostelecký  • 56' Kolc  • 57' Dolejší  • 60' Kovařík  • 60' Kovařík
22:29
(10:14)
Dukla
Dukla
1' Sviták   • 6' Cigáň   • 7' Sviták   • 11' Jeníček   • 13' Blecha   • 15' Cigáň   • 16' Sviták   • 20' Klíma   • 24' Klíma   • 26' Jeníček   • 27' Blecha   • 30'    • 32' Blecha   • 33' Šimůnek   • 34' Klíma   • 37' Klíma   • 38' Šimůnek   • 43' Blecha   • 44' Kastner   • 45' Syřínek   • 46' Patzel   • 47' Blecha   • 49' Patzel   • 52' Klíma   • 54' Režnický   • 56' Patzel   • 58' Zavázal
Jičín
Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Kubík, Kostelecký.
Králíček, Letev
Dukla
Zavázal, Petržala – Zelenka, Režnický, Šimůnek, Sviták, Klíma, Patzel, Křístek, Jeníček, Hlavatý, Kastner, Šůstek, Blecha, Cigáň, Harabiš, Syřínek.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Dukla dnes zvítězila po zásluze, Pražané měli od samotného úvodu navrch a svého soupeře za celý zápas nepustili do vedení. V jednu chvíli měli i jedenáctibrankový náskok, ovšem Jičín tu ztrátu nakonec stáhl na sedm gólů. Dukle chybí jediný bod k tomu, aby obsadila třetí místo letošního ročníku, postarat se o to může už v neděli.
60'
Výbornou přihrávku dostal Kovařík, který přehazoval hostujícího gólmana. Víc už se nestane!
60'
Kovařík proskočil brankovištěm, vzápětí překonal Zavázala a snížil na rozdíl osmi branek!
59'
Rozběhly se poslední dvě minuty dnešního zápasu, následovat bude úprava hrací plochy.
58'
Domácí to zkoušeli bez brankáře, Zavázal pak trefil odkrytou svatyni jičínského týmu přes celé hřiště.
58'
Porušeno pravidlo o krocích, hosté teď kupí jednu ztrátu za druhou.
57'
Dvacátá trefa domácích v dnešním zápase! Střele Dolejšího pomohla branková konstrukce.
57'
Režnický si pomohl útočným faulem, u míče jsou domácí házenkáři.
56'
Na konci přesilové hry se radosti domácích příznivců prosazuje Kolc!
56'
V úplném závěru celé akce se trefil kanonýr Patzel, který z nějakých devíti metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě!
55'
Zblokovaná střela Dukly. Rozhodčí signalizují pasivitu, hosté budou muset co nejdříve zakončovat.
54'
Sedmička pro Jičín. Šulc teď technickou střelou obelstil Zavázala, který nedokázal nijak zareagovat!
54'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Kastner).
54'
Sám na branku běžel Režnický. Jeho tvrdá rána se zastavila až v síti za zády Machalického!
53'
Ze sedmimetrového hodu se prosazuje Šulc. Domácí házenkář snižuje na rozdíl devíti branek!
52'
Klíma dnes trefuje jednu šibenici za druhou, Machalický byl v tomto případě bez šance, to nešlo chytat!
51'
Pěkná akce také na druhé straně palubovky, Kostelecký se prosazuje z levého křídla!
51'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka utkání, u míče jsou domácí.
50'
Kovařík překonal Zavázala a v tuto chvíli je nejlepším střelcem domácího celku!
49'
To byla ukázková akce! Kastner míč nahodil pro Patzela, který ve výskoku skóroval do prázdné branky!
49'
Oddechový čas pro hosty.
48'
Ztráty míče na obou stranách palubovky, u balónu je pražský celek.
48'
Obrany si vzaly čas na oddych. Kolc se momentálně postaral o čtvrtou branku Jičína ve druhé půli.
47'
Z levého křídla se prosazuje Blecha. Ten si dnes drží vysokou střeleckou úspěšnost!
47'
Krásnou individuální akcí se prosadil Kovařík, který skóroval z bezprostřední blízkosti!
46'
Patzel si všiml prázdné branky, kterou trefil z vlastní poloviny hřiště. Rozdíl ve skóre je v tuto chvíli už jedenáctibrankový!
45'
Oddechový čas pro domácí.
45'
Z proskoku se trefuje Syřínek, který zakončoval do horní části branky!
45'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Groh).
44'
Několik nepřesností na obou stranách. U míče jsou Pražané, kteří zklidňují tempo hry.
44'
Grohovi byly odpískány kroky, Kastner se prosadil z rychlého brejku, Veverka jde na střídačku. Jeho post zaujme Machalický.
43'
Chytrá zadovka do levého křídla, Blecha poté zakončoval na bližší tyčku!
42'
Další ztráta domácího celku, Dukla teď rozhodně nikam nepospíchá.
41'
Do branky šel na další sedmičku Machalický. Ten si i se štěstím poradil s pokusem Kastnera. Od nohy domácího gólmana šel balón do tyče, poté do bezpečí!
41'
Jičín ve druhém poločase skóroval pouze dvakrát, Petržalovi teď pomohla branková konstrukce!
40'
Pěkné nahození pro Klímu. Hostující hráč zpracoval balón, ovšem následně byl zastaven Veverkou!
40'
Režnický to zkusil jeden na jednoho. Hostujícímu házenkáři byly odpískány kroky.
39'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek).
39'
Rychlá předávka balónu. Drbohlav zpracoval a po otočce střílel, z pivota snížil na sedm branek!
38'
Po skvělém zákroku Petražaly šla Dukla dopředu. Šimůnek dostal skvělou přihrávku, vzápětí skóroval ze samostatného úniku!
37'
To byla nechytatelná rána od Klímy! Dukla už zase vede sedmibrankovým rozdílem.
37'
K míči se na pivotu dostal Dolejší. To nemohlo dopadnout jinak, domácí házenkář snižuje!
36'
Z těžké pozice to zkoušel Cigáň. Jeho střela neměla potřebnou razanci, snadný zákrok pro Veverku!
35'
Dolejší teď prováhal správný moment pro přihrávku, následně mu byly odpískány kroky.
35'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Mojmír Hlavatý).
35'
Pražané dnes brání opravdu výborně, devítka pro Jičín.
34'
Šulc přihrával nepřesně do pravého křídla. Na druhé straně skórovali znovu hosté, konkrétně Klíma!
33'
33'
Sviták to udělal výborně! Oklamal domácí defenzivu, vzápětí přihrával na pivota. Šimůnek navýšil náskok Dukly na šest gólů!
33'
Rozhodčí pískal hru nohou, dopředu už spěchá hostující celek.
32'
Dlouhá přihrávka přes celé hřiště na Blechu, který zpracoval míč, poté skóroval o palubovku!
31'
Po dvou parádních zákrocích Petržaly šel do zakončení úplně volný Sviták. Ten ke smůle hostujícího týmu minul branku!
31'
Úvodní útočná akce druhého poločasu bude patřit domácím hráčům.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:48.
Je to tak, úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Pražané v ní svého soupeře nepustili do vedení, po celý poločas lehce navyšovali náskok, který je v tuto chvíli čtyřbrankový.
30'
30'
Zhruba pět vteřin před koncem s z levé spojky prosadil Kovařík. Víc už se v prvním poločase nejspíše nestane!
30'
Pražané šli do situace dva na jednoho, po přihrávce na střed následovala čtrnáctá branka hostujícího celku!
29'
Na jedné straně dva výborné zákroky Veverky, na té druhé pak zblokovaná střela Horuta!
29'
Nepřesnosti na domácí straně. Do konce prvního poločasu zbývá minuta a půl, Jičín se bude muset bránit.
28'
Rozhodčí pískal útočný faul Režnického na pivotu, balón pro jičínské házenkáře.
27'
Kubík na Petržalu nevyzrál! Hostující gólman má obrovskou radost, Dukla jde rychle dopředu.
27'
Výbornou přihrávku do levého křídla dostal Blecha. Ten měl hodně prostoru na to, aby přidal další hostující trefu!
26'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Jeníček posílá pražský tým do tříbrankového vedení!
25'
Po střele Groha to vypadalo, že má Petržala balón ve své moci. Hostující gólman se následně s míčem dostal až za lajnu!
25'
Sviták se po zákroku na Klímu dožadoval dalšího sedmimetrového hodu. Rozhodčí byli jiného názoru, devítka pro Jičín.
24'
24'
Na startu čtyřiadvacáté minuty se prosazuje hostující Klíma, Dukla už zase vede o tři góly!
23'
Dlouho to tak nevypadalo, ale nakonec je z toho gól. Krahulec teď skvěle vyřešil ostrý úhel na pravém křídle!
22'
Kastner sedmičku proměnil, hostující házenkář volil technické zakončení do středu branky!
22'
Dnes už čtvrtý sedmimetrový hod pro Duklu, balón si bere i podruhé v řadě Kastner!
21'
Žlutá karta pro realizační tým HBC Ronal Jičín.
21'
Z pravého křídla zakončoval Krahulec. Jeho střela mířila na bližší tyčku, domácí celek snižuje!
20'
Na středu si naskočil úplně volný Klíma, jehož pokus se zastavil až v síti!
20'
Volejbalový blok Hlavy, domácí příznivci teď celou situaci ocenili potleskem.
19'
Rychlý pohyb míče, následně zakončení Groha o palubovku z pravé spojky, rozdíl ve skóre je dvoubrankový!
19'
Z následného sedmimetrového hodu domácí snižují po přesné střele kanonýra Šulce!
18'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček).
18'
17'
Třetí sedmičku už Pražané využívají. Kastner zakončoval přesně k tyči!
17'
Kubík se diví. Podle rozhodčích bránil v brankovišti, následovat bude dnes už třetí sedmička pro Duklu!
16'
Hosté naopak zahrozili z další rychlé akce. Sviták dnes snad už potřetí postupoval úplně sám na branku!
15'
Technicky to zkoušel Kostelecký. Míč po střele domácího hráče nakonec doskákal vedle branky!
15'
Jičín hrál bez brankáře, čehož po zisku míče využil Cigáň, který trefil odkrytou branku!
14'
V početní nevýhodě se proti početné zdi trefil Kovařík. Druhá trefa domácího házenkářek, Jičín snižuje!
13'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Libor Horut).
13'
Brankář Veverka vychytal i druhou sedmičku, ovšem pro hosty to poté dopadlo nejhůře jak mohlo. Střelec Patzel byl faulován ze dvě minuty a rozhodčí nechával akci dohrát. Blecha přidal pátou trefu Dukly!
12'
Sviták hledal Režnického na pivotu. Ten byl při zakončení bráněn v brankovišti, sedmička pro Duklu!
12'
Rychlý návrat na obrannou polovinu, Hlava si poté pomohl taktickým faulem.
11'
Z těžkého úhlu na pravém křídle skóroval Jeníček, který zakončoval na vzdálenější tyčku!
10'
Jičín šel do rychlého kontru, Krahulec posunul na střed. Kovařík pak udělal rychlou změnu pohybu a srovnal!
10'
Se skrytou ranou Šulce si skvělým zákrokem poradil brankář Petržala!
9'
Pískán byl faul na Groha, domácí celek zůstane u balónu, devátá minuta spěje ke svému konci.
9'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Groh).
8'
Teď už to vyšlo! Horut se proháčkoval mezi dvěma obránci, poté zakončoval na bližší tyčku!
7'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Mojmír Hlavatý).
7'
Samostatný únik Svitáka po levé straně palubovky. Hosté už vedou o dvě branky!
6'
Blesková rozehrávka Dukly, hosté už zase vedou! Se štěstím se trefil Cigáň!
6'
Z pravé spojky srovnává Šulc, který našel skulinku mezi Petržalou a bližší tyčí!
5'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
5'
Neskutečný Veverka! Domácí gólman vytáhl tři úspěšné zákroky během krátké chvíle, před pár vteřinami vychytal samostatný únik soupeře!
4'
Pražané šli do rychlého kontru, ovšem domácí obrana se stihla vrátit včas.
4'
Se střeleckým pokusem Šulce si poradil brankář Petržala, který byl včas na zemi!
3'
Domácí gólman vytáhl úspěšný zákrok pravou rukou proti střele Svitáka, skóre se nemění!
3'
Režnického vychytal Veverka, přesto to bylo s faulem. Sedmička pro Duklu!
2'
Signalizovaná pasivita i na druhé straně. Petržalovi pomohla branková konstrukce!
1'
V závěru útočné akce pálil z delší vzdálenosti Sviták. Střela hostujícího hráče z nějakých osmi metrů skončila až za zády Veverky!
1'
Rozhodčí napomínají hráče na brankovišti, první minuta už spěje ke svému konci.
1'
Úvodní útočná akce bude patřit hostujícím házenkářům.
1'
Utkání bude řídit dvojice Jiří Králíček, Milan Letev. Dojde ke srovnání série nebo si Pražané vypracují dva mečboly? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Oba týmy na sebe narazily dvakrát v základní části domácí soutěže. Jejich vyrovnanost prokázal fakt, že v obou případech zvítězil hostující mančaft tím nejtěsnějším rozdílem.
V prvním zápase zvítězili jednoznačně Pražané, kteří svého protivníka přehráli o deset branek a připsali i úvodní bod této série. Utkání mělo dva sedmibrankové střelce, za pražský celek to byl Daniel Křístek, za Jičín pak David Krahulec.
Zdravím všechny příznivce házené. O víkendu mám začala nejen finálová série, ale také boj o konečnou třetí příčku. Jičín ve druhém zápase přivítá Duklu Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.