Karviná - Plzeň | ONLINE | 17.10.2018 20:10 | Házená 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Plzeň - 17. října 2018   20:10

Karviná
Karviná
1' Zbránek  • 5' Nedoma  • 8' Nedoma  • 12' Solák  • 13' Zbránek  • 15' Nedoma  • 16' Zbránek  • 18' Nantl  • 21' Nedoma  • 28' Monczka  • 35' Jan Užek  • 37' Solák  • 38' Zbránek  • 40' M. Brůna  • 42' Jan Užek  • 44' Monczka  • 45' Monczka  • 48' Jan Užek  • 54' I. Stojanović  • 55' Jan Užek  • 56' Jan Užek  • 57' Jan Užek
24:22
(11:11)
Plzeň
Plzeň
10' M. Tonar   • 12' Vinkelhöfer   • 16' Stehlík   • 21' Stehlík   • 25' Douda   • 25' Douda   • 26' M. Tonar   • 29' M. Ivanćev   • 30' Douda   • 31' Šindelář   • 32' Šafránek   • 33' Šafránek   • 37' Douda   • 39' Douda   • 43' M. Ivanćev   • 58' M. Tonar   • 59' Stehlík   • 60' Stehlík
Karviná
Václav Horáček a Jiří Novotný
Hala STaRS Karviná
896 diváků
Plzeň

60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek).
60'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
60'
Prorážení pískáno domácím!
59'
59'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Marek Monczka).
59'
Začalo nám běžet posledních stoddvacet sekund tohoto utkání!
58'
Domácí technickou chybou přišli o balón, jenže Plzeň nedokázala nic vymyslet!
58'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Michal Tonar).
57'
Užek trestá! Přesným zásahem.
57'
Tohle byl hodně důležitý zákrok Nema! Možná i rozhodující moment. Zatím ale ještě nepředbíhejme, do konce tři minuty.
56'
Zbránek si tak našel prostor na tribuně vedle Soláka.
56'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu HCB Karviná (Jan Zbránek).
56'
Užek se i přes tvrdou obranu dokázal prosadit a poslal domácí do vedení.
55'
Přešlap! Gól neplatí! Rozehrávat tak bude Nemo.
55'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek).
55'
Hostující hráči si nedokázali přihrát a přišli o míč. Ten jim vyklouzl z ruk.
55'
Oddechový čas pro hosty.
55'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
54'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Ivan Stojanović).
53'
Sám ji taky proměnil. Máme opět vyrovnáno.
53'
Jakub Douda vybojoval sedmičku.
52'
Jan Stehlík trefuje pouze pravou tyč!
52'
Domácí ale odmítli navýšit své vedení a přišli o míč.
51'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
50'
49'
Dnešní utkání sleduje 896 diváků.
48'
Filip Herajta teď prostřelil přesnou střelou Honza Užek. Karviná tak v zápase znovu vede.
47'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
46'
V domácí bráně se teď rozchytal Nemo!
45'
Monczka v přesilové hře posílá do vedení pro změnu domácí tým.
45'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra).
45'
Zápas začíná být emotivní na obou stranách.
44'
Monczka opět srovnal stav.
43'
Ivancev měl díky přesilovce více prostoru na brankovišti a vrátil tak Plzeň znovu do vedení.
43'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Zbránek).
42'
41'
Solák za ránu do obličeje vidí přímou červenou kartu.
41'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Douda).
40'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Michal Brůna).
39'
Douda opět překonává Nema a navyšuje vedení.
38'
Zbránek teď přesným zásahem překonal plzeňského gólmana.
37'
Douda tentokráte gólem k tyči překonal Nema.
37'
Solák našel skulinu u levé tyče a snížil na rozdíl jediné branky.
35'
Trápení domácích teď prothnul až střelou o zem Honza Užek.
33'
Šafránek potrestal dalším gólem zbytečnou ztrátu domácích.
32'
32'
Šafránek proměnuje rychlou akci a Plzeň tak už vede o dvě branky!
31'
Šindelář vybojoval na brankovišti odražený míč, který proměnil střelou o zem v branku. Plzeň tak poprvé v zápase vede.
31'
30'
30'
Douda potřetí v zápase trestá chybu domácích střelou do prázdné brány!
30'
Začala nám běžet poslední minuta prvního poločasu.
29'
Ivančev se teď trefil přesně a snížil opět na rozdíl jediné branky.
28'
Jakub Šíra neprostřelil Nema, ten vyslal do rychlé akci Monczku, který navýšil vedení domácí.
27'
Monczka ani tentokráte neuspěl ze sedmičky.
26'
To jsou věci! Další ztráta a další rychlý gól. Domácí už vedou pouze o gól.
25'
Douda si to hned vzápětí zopakoval opět střelou do prázdné brány.
25'
Douda trefil prázdnou bránu domácích.
24'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Michal Tonar).
24'
23'
Monczka ale trefuji po teči golmana pouze horní tyč.
23'
Šafránek fauloval, jsou z toho dvě minuty a sedmička pro domácí.
21'
Po rychlé akci zvyšuje domácí vedení opět z pravé strany Nedoma.
21'
Stehlík teď nabídnutou šanci využil, když překonal Nema v domácí bráně.
20'
Plzeň tak dostala další příležitost ke snížení.
19'
Brůna teď plzeňského gólmana neprostřelil.
19'
19'
18'
Tonar ze sedmičky našel mezeru u levé tyče.
18'
Nantl střelou z brankoviště trefil přesně k tyči.
16'
Zbránek se většinou z nabídnutých šancí nemýlí. Ani teď tomu nebylo jinak. Proti střele o zem neměl plzeňský brankář žádnou šanci.
16'
15'
Nedoma po rychlé akci navyšuje vedení domácích.
14'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Douda).
14'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Ivan Stojanović).
13'
Nemo rychle rozehrál na Zbránka, který se tím dostal do trháku a z něho navýšil vedení domácích.
12'
Petr Vinkelhöfer proměnil teď rychlou akci a snížil na rozdíl tří branek.
12'
Z trochou štěstí se teď prosadil Solák.
11'
Domácí miláček v bráně opět předvedl pěkný zákrok. Což se líbilo i domácím fanouškům.
10'
Domácí teď nechali Tonarovi dost prostoru a ten střelou do protipohybu Nema přidává první branku Plzně.
10'
Hostující trenér reaguje a bere si oddechový čas.
10'
Běží nám desátá minuta a Plzeň se zatím ještě nedokázala prosadit.
9'
Milan Ivanćev trefil pouze tyč.
8'
Hostujícímu týmu je signalizovaná pasivita.
8'
Vedení domácích navyšuje opět Nedoma, který se prosazuje prakticky ze stejné pozice jako před chvíli.
6'
Šindelář za takový malý sumo zákrok jsi jde odpočinout na dvě minuty.
6'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
5'
Nemo v domácí bráně opět čaruje!
5'
Z pravého křídla teď zamířil přesně k protější tyči Nedoma.
4'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák).
4'
Monczka z pomocí tyče proměnil sedmičku.
4'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Milan Ivanćev).
3'
Nemo opět zavřel svůj krám a podržel svůj tým.
3'
Na druhé straně teď z dálky Brůna mířil vysoko nad.
2'
Další rychlá akce hostujícího týmu tentokráte rozezvonila pouze brankovou konstrukci za domácím gólmanem.
1'
Po dvou zkažených přihrávkách skóre dnešního utkání otevřel Zbránek.
1'
První poločas nám rozehráli hráči Karviné.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – M. Brůna, Monczka, Růža, Piątek, Plaček, Drzyzga, Jan Užek, Solák, Zamarski, Mucha, Nantl, I. Stojanović, Zbránek, Nedoma.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Herajt, K. Šmíd – Douda, Šafránek, M. Ivanćev, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kačín, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Wildt.

Rozhodčí: Václav Horáček a Jiří Novotný.
Zápas začíná ve Sportovní hale STaRS v 20:15 a vy jste k jeho sledováni prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Tenhle zápas bude mít zvlášní náboj, nebo se poprvé potkají na jedné palubovce dva lonští finalisté. Karviná posílená o vítězství v druhém kole Poháru EHF bude jistě chtít navázat na loňský úspěch proti Plzni a bude si chtít připsat další vítězství. To Plzeň bude naopak Karviné mít určitě co vracet. O zajimavé momenty tak jistě nebude nouze.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň
Plzenští házenkaři se v tabulce nachází na druhé pozici se ziskem osmi na bodů. Na vedoucí Veselí ztrácí jeden bod, to má ale odehráno o zápas více. V sezóně zatím třikrát vyhráli a dvakrát remizovali. Zatím ani jedno utkání neprohráli.
HCB Karviná
Házenkaři Karviné se v aktuální sezóně nachází v neúplné tabulce po pěti odehraných zápasech na páté pozici. Na svém kontě mají sedm bodů za tři vítězství, jednu remízu a jednu porážku.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u dohrávky 6. kola házenkářské Strabag Rail extraligy házené mužů, ve kterém se proti sobě postaví házenkaři HCB Karviná a SSK Talent Robstav-M.A.T Plzeň. Zápasem vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.