Královo Pole - Frýdek-M. | ONLINE | 13.10.2018 18:00 | Házená 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Frýdek-M. - 13. října 2018   18:00

Královo Pole
1' Hlípala  • 4' Havlát  • 5' Hlípala  • 6' Havlát  • 8' Koubek  • 9' Petrović  • 13' Burget  • 15' Hlípala  • 17' Kučera  • 17' T. Mičola  • 23' Koubek  • 25' Koubek  • 26' Burget  • 27' R. Číž  • 34' Petrović  • 35' Burget  • 36' R. Číž  • 37' Petrović  • 40' R. Číž  • 45' Havlát  • 47' Hlípala  • 51' Hlípala  • 52' Havlát  • 54' Hlípala  • 55' Burget
28:28
(14:18)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Stržínek   • 3' Kocich   • 5' Kocich   • 7' Stržínek   • 8' Klaban   • 9' Klaban   • 10' Bosák   • 11' Bosák   • 14' Kocich   • 16' Stržínek   • 18' Žvak   • 21' Bosák   • 22' Bosák   • 23' Klaban   • 24' Bosák   • 28' Stržínek   • 30' Kocich   • 34' Žvak   • 39' Bureš   • 42' Kocich   • 43' Kocich   • 45' Stržínek   • 52' Kocich   • 57' Bosák   • 59' Stržínek
Koňařík, B. Pšenica, Drápela – Hlípala, Václav, T. Mičola, Havlát, Koubek, Petrović, Kučera, Popelka, Vaněk, Stein, Havránek, Kukla, Burget, Dostalík, R. Číž.
Hlaváček, Vychodil
Frýdek-M.
Coch, Cáb, Pyško – Stržínek, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.

Dramatické utkání končí remízou 28:28. K vítězství byli dlouho blíže hosté, kteří většinu zápasu vedli. Na začátku druhé půle i o pět gólů, ale Brňané dokázali toto manko snižovat a pět minut před koncem šli dokonce po dlouhé době do vedení, které pak bylo i dvougólové. Frýdečtí házenkáři stačili vyrovnat a v poslední sekundě mohli dokonce rozhodnout, ovšem Mynář trefil z devítimetrového hodu jen tyč.
60'
60'
Nakonec to vzal na sebe Mynář, po jehož střele zachránila Koňaříka branková konstrukce! Zápas skončí remízou!
60'
Ještě rozehrávka z devítky pro Frýdek. Čas na poslední střelu...
60'
Domácí nevyužili svůj útok a teď se naopak musejí bránit!
60'
Po zásahu rozhodčích zbývá do konce 56 sekund.
60'
Oddechový čas pro Brno. Na časomíře svítí čas 59:08.
59'
Z pravého křídla srovnává Martin Stržínek!
58'
Byla z toho sražená střela. Královo Pole tak pokračuje v útoku.
58'
Probíhá úprava hrací plochy. Domácí rozehrávají na devítce.
57'
Hosté ještě žijí. Po náběhu z levé spojky se trefuje Jakub Bosák.
57'
Vít Kučera nezaváhal a Brno vede o dva góly!
57'
Sedmička pro domácí!
56'
Petrovićovu střelu zablokoval bránící hráč Frýdku nad branku.
56'
Začala poslední pětiminutovka tohoto utkání.
55'
Daniel Burget posílá po velmi dlouhé době Brno do vedení! Domácí vedli jen na začátku utkání.
54'
Přes bránícího hráče to zkoušel Kocich, ale nalezl jen Koňaříka.
54'
Luboš Hlípala se přes hostující blok dokázal prosadit a trefil se do horního rohu branky!
53'
Zbytek utkání asi bude hodně dramatický. Také začínají planout emoce.
52'
Martin Kocich je po ošetření v pořádku. Ze střední vzdálenosti překonal Koňaříka a vrátil hostům vedení.
52'
Oddechový čas Frýdku-Místku.
52'
Zatímco Klaban přestřelil, tak Jiří Havlát se na druhé straně nemýlil. Královo Pole tedy vyrovnává!
51'
Nádherně se uvolnil Luboš Hlípala, který svou akci zakončil i gólem!
50'
Stržínek byl faulován, hosté budou rozehrávat z devíti metrů.
48'
A další střelu soupeře pokryl Koňařík.
48'
Domácí obrana dobře zablokovala střelu z pozice pivota.
47'
Po rozehrané devítce se trefil přesně Luboš Hlípala.
47'
Hra po delším přerušení opět pokračuje.
46'
Zranění Kocicha způsobil Martin Dostalík, který dostal dvouminutový trest.
46'
Zraněným hráčem je Martin Kocich, který je nejlepším střelcem dosavadního průběhu utkání.
46'
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše. Rozhodčí přerušili hru, aby mohlo dojít k ošetření.
46'
Nyní to Koňařík po střele stejného hráče naopak zvládl a vyrazil balón zpět do pole!
45'
Na střelu Stržínka si Koňařík sáhl, ale nedokázal míč vytěsnit mimo svou branku.
45'
Mičola našel na brankovišti úplně volného Jiřího Havláta, který se nemýlil.
44'
Domácí si vyžádali oddechový čas.
43'
Už osmý gól v zápase zaznamenal Martin Kocich. Hosté zase začínají odskakovat.
43'
Domácí nyní nastřelili jen brankovou konstrukci!
42'
Martin Kocich se prodral až před Koňaříka a takovou zvláštní otočkou posílá míč za jeho záda.
40'
Koňařík si připsal už několikátý dobrý zákrok. Po změně stran Brnu zatím hodně pomáhá.
40'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
40'
Tomáš Mičola fauloval na brankovišti. Dostává dvouminutový trest a navíc uvidíme sedmičku.
40'
Radek Číž skóruje z pozice levého křídla a je opět srovnáno.
39'
Domácím radost dlouho nevydržela. Zdeněk Bureš vrací vedení Frýdku.
39'
Vít Kučera nezaváhal a vyrovnává stav!
39'
Domácí budou střílet sedmičku!
38'
Jeden z hostujících hráčů proběhl po pravém křídle až před Koňaříka, který skvělým zákrokem podržel Brno!
37'
Hosté reagují time-outem.
37'
Domácí jsou zpět! Po skvostné přihrávce Havláta snižuje na rozdíl jediné branky Kosta Petrović!
36'
Nadvakrát se prosadili domácí házenkáři! První šanci ještě lapil Pyško, ale na střelu Radka Číže z levého křídla už neměl.
35'
Daniel Burget domácí přibližuje k soupeři.
35'
Domácí podržel výborným zákrokem brankář Koňařík.
34'
Kosta Petrović rychle snižuje.
34'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
33'
Oba týmy přidaly po gólu. Stále tak trvá čtyřgólový rozdíl.
31'
První poločas vyzněl lépe pro Frýdek. Ten si většinu času udržoval mírný náskok, nejvíce vedl o pět branek a nakonec jde do šaten s vedením 18:14. Hosty zatím táhne především Jakub Bosák, který se trefil už šestkrát.
30'
30'
Skvělý zákrok Pyška, který vychytal zakončení z pravé domácí spojky.
30'
Kocich krásnou střelou vymetl šibenici domácí svatyně.
29'
Hostující obrana dobře zablokovala střelu soupeře a hráči v bílém tak mohou dopředu.
28'
Martin Stržínek se prosadil individuálně. Zbavil se obránce a prudkou střelou nedal Drápelovi šanci.
27'
Domácí se z následného kontru prosazují a přiblížili se na rozdíl dvou branek! Trefil se Radek Číž.
27'
Snadný zákrok brankáře Drápely, který lapil do rukou lehkou střelu soupeře.
26'
Daniel Burget snižuje na rozdíl tří gólů.
25'
Domácí brankář poslal výhozem do trháku Lukáše Koubka, který nezaváhal.
24'
Jakub Bosák zamířil na druhé straně přesně a hosté už začínají pořádně odskakovat.
24'
Pyško si poradil se střelou Václava ze střední vzdálenosti.
23'
Další gól Frýdku střílí Tomáš Klaban.
23'
Nízká střela Lukáše Koubka propadla pod nohama Pyška do sítě.
22'
Domácí ztrácejí už čtyři góly. Postaral se o to Jakub Bosák.
22'
Stein ale vůbec netrefil branku! Dnes jsme viděli už tři sedmimetrové hody, ale ani jeden nedokázali hráči proměnit!
21'
Nyní budou střílet sedmičku domácí.
21'
Z levé strany se prodral do zakončení Jakub Bosák, který obstřelil brankáře Brna.
20'
Drápela sedmičku chytá!
20'
Po faulu Michala Dostalíka budou hosté střílet sedmičku. Domácí hráč navíc dostává dvě minuty.
20'
Havlát se proti brankáři neprosadil. Navíc už bylo pískáno.
19'
Hosté se teď dopustili útočného faulu a přicházejí tak o míč. Soupeře srazil Kocich.
18'
Domácí už jsou kompletní.
18'
Erik Žvak zase navýšil náskok Frýdku.
17'
Tomáš Mičola v souboji tváří v tvář překonal hostujícího brankáře a domácí jsou na dostřel!
17'
Z levého křídla se k bližší tyčce trefil Vít Kučera.
16'
Luboš Hlípala je navíc vyloučen za faul na brankovišti.
16'
Za hosty ale odpovídá Martin Stržínek.
15'
Šikovným podstřelem snižuje Luboš Hlípala.
15'
Po trefě Jakuba Bosáka vede Frýdek-Místek poprvé v zápase o tři branky! Domácí reagují time-outem.
14'
Krásnou akci Frýdku zakončil Martin Kocich, který byl už sám před brankářem!
14'
Jeden z hostujících hráčů vystřelil z dálky mimo.
13'
Daniel Burget svou šanci proměnil a domácí ztrácejí jediný gól.
12'
Na sedmičku se postavil do branky Pyško a domácího střelce vychytal!
12'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Stržínek).
12'
Lukáš Václav byl při zakončení faulován. Provinil se Stržínek.
11'
Domácí se teď nedokázali prosadit proti pevné obraně soupeře. Ještě ale mají míč...
11'
S góly se roztrhl pytel. Další střílí opět Jakub Bosák a hosté odskakují na rozdíl dvou branek.
10'
Jakub Bosák opět poslal Frýdek do vedení.
9'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
9'
Václav neprostřelil hostujícího gólmana. Na druhé straně se prosadil Klaban.
8'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Lukáš Koubek).
8'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban).
8'
Pěknou domácí sehrávku v pádu zakončil Lukáš Koubek.
7'
Martin Stržínek se prezentoval svižnou střelou, která propadla do sítě.
7'
Stržínek se snažil procpat míč na spoluhráče v brankovišti, ale domácí tuto přihrávku vystihli. Hra je následně přerušena a rozhodčí si vyžádali úpravu palubovky.
6'
Jiří Havlát strhl vedení na stranu Králova Pole.
5'
Domácí srovnávají zásluhou Luboše Hlípaly.
5'
Podruhé v utkání se trefil Martin Kocich.
4'
Rychlé vyrovnání domácím trefil Jiří Havlát.
3'
Po pěkné kombinaci se zjevil u míče Martin Kocich, jenž podstřelil domácího gólmana.
3'
Hosté se ubránili a míří dopředu.
3'
Domácí Havlát byl faulován Gřeškem. Ten dostává žlutou kartu.
2'
Za hosty srovnal Martin Stržínek.
1'
Luboš Hlípala se před brankovištěm hezky uvolnil a střelou k tyči otevřel skóre.
1'
Utkání rozehráli domácí házenkáři.
1'
SKKP Handball Brno:
Celek z brněnské části Královo Pole dosud zvítězil jen jednou a v tabulce mu patří předposlední jedenáctá příčka. Brňané dokázali přehrát pouze stále nulovou Litovel, poslední tři zápasy ale zase prohráli. Naposledy si přivezli porážku 22:28 z Plzně.
Pepino SKP Frýdek-Místek:
Frýdek-Místek nasbíral z pěti zápasů čtyři body za dvě výhry. Ty přišly po špatném startu do sezóny v posledních dvou zápasech. Zástupce Moravskoslezského kraje protrhl čekání na první body na hřišti pražské Dukly, kde zvítězil 29:22 a poté zdolal na domácí palubovce 28:22 Zubří. Hráči Pepina tedy využili slabší formy, kterou oba tyto giganti české házené v úvodu ročníku mají.
Vítám tu všechny příznivce házené! V rámci Extraligy mužů přivítá Královo Pole celek Frýdku-Místku. Hosté jsou na tom v tabulce o dva body a tři příčky lépe. Očekávat tak můžeme asi poměrně vyrovnaný duel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.