Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Hranice - 1. prosince 2018   18:00

Královo Pole
2' Hlípala  • 4' Petrović  • 5' Petrović  • 6' Petrović  • 11' Petrović  • 13'   • 15' Hlípala  • 23' Vaněk  • 24' Hlípala  • 25' Hlípala  • 26' Dostalík  • 27' Havlát  • 29' Koubek  • 30' Hlípala  • 33' Koubek  • 36' Vaněk  • 43' Hlípala  • 44' Koubek  • 48' Dostalík  • 52' Koubek  • 53' Vaněk  • 54' Stein
25:25
(16:15)
Hranice
Hranice
1' Holiš   • 5' Holiš   • 7' Tůma   • 10' Indrák   • 11' Magrla   • 13' Bechný   • 15' Mlotek T.   • 17' Magrla   • 18' Tůma   • 20' Indrák   • 21' Magrla   • 23'    • 26' Indrák   • 30' Indrák   • 31' T. Mlotek   • 33' Indrák   • 35' Tůma   • 37' Indrák   • 38' Tůma   • 48' Indrák   • 49' Bechný
Koňařík, Drápela, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Kukla, Dostalík, Kučera, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Vaněk, Stein.
Baader, Novotný
Hranice
Kučerka, Klement – Magrla, Brož, Padalík, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Kozlovský, Holiš, Pernička, T. Mlotek.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Brňané v poločase vedli, jenže po pauze soupeř přidal a dlouho si udržoval dvoubrankový náskok. Poté se do brány domácího týmu vrátil brankář Pšenica, což byl zlomový faktor. Brněnský gólman si připsal několik nesmírně důležitých zákroků. Za posledních osm minut jsme viděli pouze dvě branky, což v házené nebývá zvykem, body si oba celky dělí.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Poslední šanci na skórování dostal Stein, který to měl proti postavené zdi obtížné. Jeho ránu zastavilo břevno!
60'
Pšenica vychytal další střelu soupeře! Do konce zbývá třicet vteřin, u míče jsou momentálně domácí házenkáři.
60'
Mlotek přihrával na brankoviště, podle všeho byl faulován.
59'
Oddechový čas pro hosty.
59'
Sehrávka domácích do pravého křídla, následné zakončení zastavuje břevno!
58'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Marek Tůma).
58'
Rozhodčí signalizují pasivní hru, domácí celek už musí zakončovat.
57'
Po dlouhé době je tady gól. Mlotek se prosazuje ze sedmimetrového hodu a srovnává!
57'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Adam Stein).
56'
Další neúspěšná sedmička! Vaněk teď nedokázal překonat hostujícího gólmana!
56'
Sedmička také na druhé straně, na zemi totiž zůstává ležet s patnáctkou hrající Dostalík.
55'
Magrla dnes poprvé neuspěl, dalším parádním zákrokem ho totiž vychytal Pšenica.
55'
Rozhodčí píská faul na brankovišti! Nařizuje sedmimetrový hod pro Hranice!
55'
Úspěšné zákroky brankářů na obou stranách, o malou chvíli později faul Steina.
54'
Levačka Steina končí v šibenici hostující branky i přesto, že si Klement na míč sáhl!
53'
Skvělý reflex od brněnského brankáře, Brňané mohou jít po dlouhé době zase do vedení.
53'
Vaněk z rychlého protiútoku srovnává! Drama pokračuje, v podstatě začínáme zase od začátku!
52'
Domácí využili toho, že mají přesilovku. Dostali hodně prostoru, Koubek snížil!
51'
Před Andršem se otevřela obrana soupeře. Skvělý zákrok si znovu připisuje gólman Pšenica!
51'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek).
50'
Dostalík si pomohl faulem, Hranice zůstávají u míče.
50'
Hosté mohli jít do zajímavého přečíslení. Nakonec však celou situaci uklidnili a zkouší to postupným útokem.
49'
Také na druhé straně šel balón do pivota. Bechný se otočil, poté překonal Pšenicu!
48'
Sehrávka na pivota Dostalíka, který bez větších problémů snižuje na jeden gól!
48'
Z dlouhé vzdálenosti napřáhl Indrák, který skóroval. Byla to jeho už sedmá branka v dosavadním průběhu utkání!
47'
47'
Spousta nepřesností na obou stranách, hosté už pět minut čekají na další svou vstřelenou branku.
46'
Špatná rozehrávka Klementa. Ten nahrál přímo Dostalíkovi, který chtěl hostujícího gólmana přehodit. Klement však vytáhl skvělý zákrok!
46'
Zblokovaná střela Hlípaly, domácí zůstanou u balónu, opět mohou srovnat.
45'
Nejprve další úspěšný zákrok od domácího gólmana! O malou chvíli později byli domácí na útočné polovině, branka Petroviče ale neplatí, přišla až poté, co si trenér Titkov vyžádal čas na poradu!
44'
Dva parádní zákroky brankáře Pšenici během krátké chvíle! Brno jde rychle dopředu, může srovnat!
44'
Hodně krkolomný kontr domácích! K míči se dostal Koubek, který dokázal přehodit Klementa a snížil!
43'
Další rychlá útočná akce Brňanů byla zastavena faulem.
43'
Hlípala si to namířil směrem dopředu, střílel z dlouhé vzdálenosti. Jeho pokus končí v síti!
42'
Dobrý zákrok Klementa, poté faul Dostalíka na Mlotka. Domácí hráč může být rád, že se vše obešlo bez vyloučení.
42'
Magrla je dnes zatím na sedmičkách stoprocentní, Hranice vedou o tři góly!
41'
V brankovišti si Hlípala pomohl faulem, rozhodčí nařizuje sedmimetrový hod pro Hranice!
41'
Stein se dobře uvolnil, opět však selhal v zakončení. Jeho pokus mířil vedle branky!
40'
Spousta nepřesností na obou stranách palubovky, u balónu jsou v tuto chvíli domácí.
40'
Po střele Steina se míč odrazil do zámezí. Domácí si mysleli, že šel balón od Klementa, ovšem ten ukazuje, že skončil na tyči!
39'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
38'
Domácí obrana se hodně otevřela, čehož využil Tůma. Jeho střela skončila se štěstím v brance, Pšenica si znovu sáhl na balón.
38'
Václav dlouho otálel s přihrávkou, nakonec mu byly odpískány kroky.
37'
Indrák to zkusil podstřelem. Koňařík nedokázal dát obě nohy k sobě včas a inkasoval!
36'
Pátá branka Vaňka v dosavadním průběhu utkání, domácí házenkář srovnává!
36'
Na zemi zůstali ležet dva hráči, jedním z nich byl Bechný, který se nyní zvedá z palubovky a vypadá to, že bude v pořádku.
35'
Dlouhý útok Brňanů, soupeř teď výborně brání.
35'
Sehrávka na pivota, Tůma skóruje v pádu a vrací hostům těsný náskok!
34'
Hraje se nahoru dolů, nyní jsme viděli po brance na obou stranách, znovu máme srovnáno!
33'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Lukáš Koubek).
33'
Na jedné straně pískán průraz, na té druhé se z devíti metrů prosazuje Indrák!
32'
Z delší vzdálenosti střílel Hlípala. Úspěšný zákrok si připsal Klement, který se ve druhém poločase dostal na palubovku.
31'
Opět se do zakončení dostal Mlotek, hostující hráč byl v tuto chvíli úspěšný!
31'
Jako první ve druhém poločase střílel Mlotek. Jeho ránu zastavilo břevno!
31'
Úvodní třicetiminutovka tohoto utkání rozhodně nenudila! Nabídla hned jednatřicet branek, domácí v poločase vedou nejtěsnějším možným rozdílem, vše je stále otevřené. Druhý poločas začne zhruba v 18:46.
30'
30'
Brankovištěm prolétl Hlípala. Domácí hráč vrátil svému týmu nejtěsnější možný náskok.
30'
Rozběhla se poslední minuta prvního poločasu, hosté znovu srovnávají vývoj tohoto duelu!
29'
Do samostatného úniku se dostal Koubek. V poslední fázi byl bráněn, i přesto dokázal skórovat!
28'
28'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
27'
Domácí teď dlouho drželi míč, vzápětí se dokázali prosadit a srovnat skóre tohoto utkání!
26'
Kučerku dnes už počtvrté zachránila branková konstrukce. Proti střele Dostalíka pak už neměl šanci!
26'
Úplně volný Indrák teď překonal Koňaříka, hosté už zase vedou o dvě branky.
25'
Na zemi zůstal ležet Mlotek. Ten se po chvíli zvedl a vypadá to, že bude moci pokračovat ve hře.
25'
Překvapivá rána Hlípaly končí až za zády Kučerky, který se hodně diví!
24'
Tu hosté využívají, Magrla teď nedal Pšenicovi žádnou šanci na úspěch!
24'
Faulovaný byl při zakončení Indrák. Hosté mají příležitost sedmimetrového hodu!
24'
Dnes častý obrázek. Faulovaný Hlípala dokázal skórovat a snížit!
23'
Pšenica si ne balón sáhl, míč však nakonec skončil až za jeho zády!
23'
Na pravém křídle dostal hodně prostoru Vaněk. Ten se vzápětí nemýlil!
23'
Mlotek opět prolétl brankovištěm, jenže potom minul domácí branku!
22'
Přesilovka se Brňanům zatím vůbec nedaří, domácí ztratili míč, Hranice jdou dopředu.
22'
Faulovaný byl Hlípala, který chtěl balón posunout do levé strany. Domácí zůstanou u míče.
21'
21'
21'
Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Balón dostal Magrla, který se v samostatném úniku nemýlil!
20'
Střelecký pokus Indráka nakonec skončil k překvapení všech v síti, hosté už zase vedou!
19'
Dlouhý útok domácích, Brňané už budou muset zakončovat.
18'
Rychlá předávka míče, Tůma to poté vzal na sebe a dokázal překonat Pšenicu, srovnáno!
17'
Dnes potřetí souboj Vaněk-Kučerka. Podruhé se radoval domácí házenkář!
17'
U pravého křídla se prosazuje Magrla, pro kterého to byla druhá trefa v dosavadním průběhu!
16'
Sedmička pro Brno, opět si ji vzal na starost Vaněk. Ten byl v tomto případě úspěšný!
16'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Bechný).
16'
Neskutečný zákrok od domácího gólmana, rozhodčí teď domlouvá dvěma hráčům na brankovišti.
15'
Tvrdá rána Hlípaly mířila pod horní tyčku, Kučerka nedokázal zareagovat včas a inkasoval!
15'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
15'
Individuální akce Mlotka. Ten prolétl brankovištěm, poté dokázal skórovat!
14'
Tůmova střela končí vedle branky, podle všeho to bylo s tečí, hosté zůstanou u balónu.
13'
Netrvalo to dlouho, domácí šli rychle dopředu a opět dokázali srovnat!
13'
Boj o balón na brankovišti. K míči se dostal Bechný, který otáčí vývoj tohoto utkání!
12'
Václav to vzal na sebe, z obtížné pozice zkoušel podstřel, balón skončil vedle branky.
12'
Střela Václava byla zblokovaná, rozhodčí signalizují pasivní hru domácích.
11'
Napoprvé byl Pšenica úspěšný. Proti Magrlovi už neměl šanci na úspěch!
11'
Brňané se v oslabení dokázali prosadit! Opět míč putoval na brankoviště, odkud se trefuje Petrović!
10'
Dlouhá kombinace, poté střela Indráka, který to vzal na sebe. Opět máme srovnáno!
10'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
9'
Ve stoprocentní příležitosti Hlípala. Domácí házenkář však přestřelil branku!
8'
Exekuci sedmimetrového hodu provedl Vaněk. Za Kučerkou dnes potřetí zvonila branková konstrukce!
8'
Padalík fauloval, navíc byl v brankovišti. Rozhodčí nařizuje sedmičku pro Brno!
7'
Překvapivá střela z delší vzdálenosti, domácí brankář šel na druhou stranu, Tůma snižuje!
7'
Z devíti metrů pálil Hlípala. Jeho tvrdá rána skončila pouze na tyči!
6'
Na jedné straně skvělý zákrok Pšenici, na té druhé pak další branka Petroviče!
6'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
5'
Na pivotu zůstal úplně volný Petrović, který po přihrávce dokázal skórovat!
5'
Z těžkého úhlu se prosazuje Holiš, zatím jediný střelec Hranic, máme srovnáno!
5'
Z devíti metrů zakončoval Indrák, další zákrok vytáhl gólman Pšenica!
4'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
4'
Domácí tým se dostal do rychlého kontru, Petrović byl faulován, přesto dokázal skórovat!
3'
Také Kučerka teď výborně zasáhl! Brankář Hranic je nyní vyvoláván hostujícími fanoušky.
2'
Důležitý zákrok si připisuje brankář Pšenica, Brno jde do postupného útoku.
2'
Rychlá odpověď na druhé straně palubovky! Z rychlého brejku se prosazuje Hlípala!
1'
Hranice zahrály do levého křídla, Holiš otevírá skóre tohoto utkání!
1'
Z celé akce nakonec bylo zakončení z pravého křídla, za Kučerkou zvonila branková konstrukce!
1'
První útočná akce bude patřit domácím házenkářům.
1'
První vzájemné utkání těchto dvou týmů v letošní sezoně skončilo vítězstvím Hranic (31:24). Jak zápas dopadne dnes? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
TJ Cement Hranice

Hosté do sezony vstoupili výborně, ovšem poté přišel propad tabulkou. Aby ne, vždyť Cement prohrál čtyřikrát v řadě. Má deset bodů, je devátý. Na venkovních palubovkách dokázaly Hranice uhrát pouhé dva body, povedlo se jim to v Novém Veselí. Michal Indrák vstřelil už 48 gólů, v brance doslova kouzlí nestárnoucí Josef Kučerka.
SKKP Handball Brno

Svěřenci Andreje Titkova v posledním kole teprve podruhé vyhráli, mají pět bodů a nachází se na předposlední jedenácté pozici. Nutno však dodat že všech pět bodů dokázali brněnští házenkáři získat na domácí palubovce, venku letos ještě neuspěli. Nejlepším střelcem domácích je v tuto chvíli Luboš Hlípala, který má na svém kontě 43 přesných zásahů.
Zdravím všechny příznivce české házené. Extraliga má na programu dvanácté kolo, v sobotu jsou na programu tři duely. SKKP Handball Brno v jednom z nich narazí na TJ Cement Hranice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.