Házená - Extraliga muži - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litovel : Zubří - 8. září 2018   17:00

Zubří

To je ode mě pro dnešek vše, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. Hezký sobotní večer.
Duel je u konce, Zubří slaví vítězství 27:22, na které se proti Litoveli pořádně nadřelo! Outsider se držel ve hře do 44. minuty, kdy platil stav 19:19, od té doby ale dali hosté sedm gólů v řadě a rozhodli zápas. Litovel je však oceněna potleskem a rozhodně se nemá za co stydět.
60'
Piwko je dnes ze sedmiček stoprocentní a koriguje stav.
60'
A následně vybojovala sedmičku.
60'
Poslední minuta utkání, Litovel získala míč.
59'
Oddechový čas pro hosty.
59'
Juráš si připsal dobrý zákrok a na druhé straně se na druhý pokus sám proti Orságovi trefil Piwko.
58'
Po srážce na domácí šestce zůstávají dva hráči otřesení, nejvíce to schytal Vincour, který však následně odchází po svých.
58'
Vincour proskočil obranou, ale selhal na brankáři Zubří.
57'
Janíček přešel přes obránce a dává jednoduchý gól.
57'
Litovel se sice neprosadila, Zubří u míče, ale mimo hru fauloval Štepán Zeman, je potřetí vyloučen a dostává červenou kartu!
56'
Domácí se nemohou dostat k zakončení.
55'
Juráš lapil ránu ze spojky, Litovel opět v útoku.
55'
Po dvanácti minutách se Litovel prosazuje! Z proskoku skóruje nejspíše Šmíd.
54'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Weber dává gól z křídla, ranou o zem uklidil míč pod břevno.
53'
Ani nyní se Litovel nedokázala prosadit a musí se opět bránit, na zvrat už to skutečně nevypadá.
53'
Domácí z křídla trefili tyč, alespoň zůstávají u míče.
52'
Domácí jsou v útoku bezradní, naopak inkasují po ráně Šustáčka v pádu z levé spojky.
51'
Hosté sehráli akci pěkně do křídla, ale Weber branku netrefil technickým pokusem.
50'
Dokoupil zůstal osamocený na pivotu a bez problémů ranou o zem překonává Fabiána. Zdá se, že duel už si Zubří pohlídá.
49'
A znovu se Litovel neprosadila, trefila jen tyč.
48'
Při signalizované pasivitě Korbel vypálil mimo dosah bezmocného Fabiána.
48'
Litovel se neprosadila a už čtyři minuty čeká na gól.
47'
Domácí nesehráli akci do křídla, ale Zubří se hned dopustilo kroků.
47'
47'
Štěpán Zeman je vyloučen podruhé v zápase.
46'
Dohrávka do křídla a z něj hosté skórují zásluhou Číže.
46'
46'
Malina si připisuje přesný zákrok a Zubří může navýšit náskok.
45'
Hosté se dostali do brejku a ten proměnili, Zubří má šanci rozhodnout zápas, vypracovává si dvoubrankový náskok po dlouhé době!
44'
Pavel Přikryl uspěl proti Fabiánovi střelou o zem.
44'
Kršek je vyloučen, navíc sedmička pro Zubří.
44'
Luděk Piwko zůstává ze sedmiček stoprocentní, vypálil do pravého horního růžku.
43'
Při pasivitě vybojoval Šmíd svým průnikem sedmičku.
42'
Martin Hrstka pálí přesně ze spojky.
42'
Piwko znovu uspěl, propálil Orsága k levé tyči.
42'
Síly na palubovce jsou srovnané, Zeman je také vyloučen a navíc sedmička pro domácí.
41'
Z pivota se Zubří dostává zpět do vedení, navíc si po faulu při střelbě zahraje přesilovku.
41'
Litovel se ke střele nedostala.
40'
Na druhé straně trefil Přikryl z křídla Fabiána do obličeje a gólman domácích zůstává otřesen.
40'
Geist překvapivou ranou nepřekonal brankáře.
39'
Šustáček pěknou ranou srovnává.
38'
Piwko se trefil mezi nohy gólmana a posílá Litovel do vedení!
38'
Domácí se znovu skvěle ubránila a Jan Šmíd vybojoval sedmičku.
37'
Tomáš Kršek nevyužil rychlý brejk! To je škoda pro Litovel, která dokonce mohla jít do vedení.
36'
A je srovnáno! Domácí dávají gól z proskoku a s favoritem skutečně drží krok.
36'
Fabián pokryl ránu ze spojky a Litovel může srovnat!
35'
Domácí ovšem také odpovídají z křídla.
35'
A Ondřej Číž se dokázal trefit z levého křídla z úhlu přesně ke vzdálenější tyči.
34'
Domácí se však v početní výhodě zatím neprosadili a o míč přišli.
34'
Dokoupil (Zubří) je vyloučen na dvě minuty.
34'
Fabián si připisuje dobrý zákrok proti zuberskému křídlu.
33'
Avšak útočná akce Litovele neměla dlouhého trvání.
33'
Hosté napálili pouze tyč.
33'
Signalizovaná pasivita hostů.
32'
Hanák zůstal osamocený na pivotu a ranou o zem nedal Malinovi šanci.
31'
Štepán Zeman se trefuje z levé strany do pravého horního rohu.
31'
Domácí hráč proskočil obranou a v přesilové hře snižuje na rozdíl jediné branky.
31'
Litovel odstartovala duel skvěle a vedla o tři branky, poté se však nedokázala dlouho prosadit a Zubří postupně otočilo skóre, vypracovalo si náskok, ale v poločase vede jen o dvě branky, Litovel zatím hraje statečně.
Druhý poločas začne přibližně v 17:45.
30'
30'
Piwko proměňuje sedmičku i proti Orságovi a stanovuje poločasové skóre na 12:14.
30'
Na závěr poločasu ještě sedmička pro hosty po faulu na Tkadlečeka na levém křídle, navíc Weber dostává dvě minuty! Zubří začne druhou půli v oslabení.
30'
Hosté půlminutu před koncem skórují, Weber dává gól z křídla.
29'
Luděk Piwko proměňuje sedmičku proti Malinovi střelou k tyči.
29'
Sedmička pro domácí, šance na snížení! Přikryl byl faulován na brankovišti.
29'
Po čtyřech minutách gól, Weber navyšuje vedení Zubří z rychlého brejku.
28'
Na druhé straně hosté z pivota minuli branku, Fabián si ale na míč nejspíše sáhl.
28'
Domácí ovšem znovu proráželi.
27'
Zubří nepřihrálo při signalizované pasivitě přesně do křídla a musí se opět bránit, Litovel zatím předvádí sympatický výkon.
27'
Avšak prorážení domácích hned vzápětí.
26'
Přešlap hostů při střelbě.
26'
Litovel dobře zapracovala v obraně, ale v ofenzivě se znovu proti brankáři Zubří neprosadila.
26'
25'
Další skvělý zákrok gólmana Zubří, domácí alespoň zvládli ubránit rychlý brejk.
25'
A z rychlého brejku hosté skórují, Ondřej Číž se prosadil mezi nohy Fabiána.
25'
Piwkovu slabou střelu gólman kryje.
24'
Kršek byl při proskoku vychytán, ale míč se odrazil zpět k domácím.
24'
Oba týmy nyní dobře brání, Litovel neinkasovala a teď se snaží srovnat.
23'
Luděk Piwko proměňuje střelou mezi nohy!
22'
Sedmička pro Litovel.
22'
A opět. Jan Šmíd nejprve po individuální akci snížil, ale domácí obrana se nestihla zformovat a inkasuje.
21'
Z rychlého brejku domácí snížili, avšak Janíček rychle vrací Zubří dvoubrankové vedení.
20'
Hosté branku ze spojky netrefili, na druhé straně proskočil obranou Štencl a snižuje.
19'
Avšak domácí se dopustili kroků.
19'
Šmíd faulovaný Pichem, jenž dostává dvě minuty, přesilovka nyní pro Litovel.
19'
Oddechový čas pro domácí, kteří se zatím drží v útoku, po ztrátě balonu míč rychle vybojovali zpět.
18'
Martin Hrstka Fabiána překonává ranou k levé tyči.
18'
Litovel dala jeden gól za posledních devět minut a neprosadila se znovu, na druhé straně čelí Fabián sedmičce.
16'
Jan Šmíd nepřihrál přesně a další brejk už Weber využil, navíc přesilová hra pro Zubří po faulu na jeho osobu.
15'
Juráš v krátkém sledu vychytal křídlo Zubří i následný brejk po ztrátě domácích, jenž neproměnil Michal Weber!
15'
Korbel znovu vrací vedení Zubří.
14'
Přesná rána ze střední spojky domácího házenkáře.
13'
A hosté otáčejí skóre, Pavel Přikryl skóruje z pravého křídla.
13'
Piwko trefil z levé spojky pouze tyč.
12'
Zubří srovnává z pivota.
11'
Ale Vincour se na druhé straně neprosadil, dobrý zákrok hostujícího gólmana.
11'
Fabián zneškodnil sedmičku Hrstky rukou!
11'
Vincour fauloval a dostává žlutou kartu, navíc sedmička pro hosty.
10'
Prorážení domácích hráčů.
10'
Domácí nepřekonali ze spojky gólmana, ale Zubří nerozehrálo rychlý brejk dobře.
10'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
9'
Zubří se ubránilo a využívá rychlý brejk, snižuje z pivota.
8'
Hosté však ihned kontrují.
8'
Hanák z pivota dává gól na 5:2.
8'
Šmíd překvapivou střelou branku netrefil, míč však byl ještě tečován hostujícím hráčem.
7'
Šustáček vypálil přes obránce přesně k tyči.
6'
Litovel pokračuje ve skvělém začátku, z dorážky přidává další branku!
5'
Domácí se znovu ubránili a mohou v úvodu navýšit své vedení.
5'
Jan Šmíd dává další gól po individuálním průniku středem!
4'
Fabián si připisuje další skvělý zákrok proti ráně ze spojky.
3'
Jan Šmíd ranou ze spojky posílá do vedení Litovel.
3'
Dvě rychlé branky za sebou, na gól domácích Zubří rychle zareagovalo ze spojky.
2'
Fabián si připsal dva dobré zákroky hned na úvod, na druhé se se však Litovel také neprosadila, u míče hosté.
1'

Tatran Litovel: Juráš, Navrátil, Fabián – Barabáš, Kuchař, Hanák, Šuba, Jan Šmíd, Tkadleček, Havlíček, Štencl, Kršek, Hrachový, Prošvic, Vincour, Macek, Geist, Piwko.

HC ROBE Zubří: Š. Krůpa, Š. Mizera, Malina, Orság – Durković, Dokoupil, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, Korbel, M. Hrstka, Janíček, Reček, Tiller, V. Číž, Pich, Šáš, Svoboda, Cáb, B. Mizera, Polášek, M. Weber, Š. Zeman, O. Číž.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Přeji krásný sobotní podvečer, vítejte u duelu 1. kola Strabag Rail extraligy házené mužů, ve kterém navrátilec do elitní soutěže Tatran Litovel vyzve semifinalistu z minulé sezóny a velikého favorita HC ROBE Zubří. Házenkářská bašta Zubří loni padla s Plzní 1:3 na zápasy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.