Házená - Extraliga muži - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Frýdek-M. - 3. listopadu 2018   17:00

Lovosice
Lovosice
1' Malý  • 4' J. Motl  • 6' Jonáš  • 11' J. Motl  • 14' Trkovský  • 15' Jonáš  • 22' Trkovský  • 23' Malý  • 25' Jonáš  • 26' Malý  • 27' J. Motl  • 30' Trkovský  • 33' Holubec  • 34' Malý  • 36' J. Motl  • 38' J. Motl  • 39' Jelínek  • 41' Klimt  • 42' Jonáš  • 42' Malý  • 43' Klimt  • 46' Kupa  • 47' Malý  • 49' J. Motl  • 50' Bouček  • 51' Jelínek  • 52' Holubec  • 52' J. Motl  • 53' J. Motl  • 54' J. Motl  • 55' Jelínek  • 57' Holubec  • 60' Malý
35:29
(13:16)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Mynář   • 3' Stržínek   • 7' Gřešek   • 7' Bosák   • 8' Gřešek   • 11' Bosák   • 13' Klaban   • 17' Kocich   • 19' Petrovský   • 20' Musálek   • 21' Klaban   • 23' Žvak   • 25' Gřešek   • 28' Gřešek   • 31' Klaban   • 37'    • 40' Gřešek   • 43' Klaban   • 44' Petrovský   • 47' Hečko   • 48' Gřešek   • 50' Kocich   • 51' Bosák   • 56' Kocich   • 59'    • 60' Gřešek
Lovosice
Hanák, Pavlíček.Delegát: Douda
SH Chemik
Frýdek-M.
Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák, Hečko.

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 35:29 (13:16)
Nejvíce branek: Motl 8, Malý 7, Jonáš 5 – Gřešek 7, Klaban 5, Petrovský 5. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Delegát: Douda. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 3:6.
Lovosice se po výhře nad Frýdkem dostaly na čtvrté místo tabulky. Hosté zůstávají desátí, když prohráli podruhé v řadě.
Házenkáři Lovosic sice prohrávali po prvním poločase o tři branky, ale ve druhé třicetiminutovce rozehráli neskutečnou ofenzivní smršť. Nejen, že skóre zápasu otočili, ale ještě si dokázali vybudovat až sedmigólový náskok. V posledních deseti minutách pak pronikali do obrany Frýdku-Místku natolik hladce, že se skóre závratnou rychlostí navyšovalo.
60'
A ještě jeden gól středem brankoviště, kterého dosáhl Gřešek.
60'
Malý ještě vrací sedmigólové vedení domácím.
59'
Středem se prosadili hosté.
59'
Frýdek se snaží o rychlé zakončení, ale neúspěšně. dál však zůstává u míče. Teď už se může snažit ale jen o kosmetickou úpravu skóre.
58'
Také střela domácích šla mimo tři tyče.
58'
Rychlý útok hostů byl až moc uspěchaný.
58'
Ten končí nepřesnou střelou.
57'
Hosté ztrácí míč. Lovosice mohou rozehrát v oslabení další útok.
57'
Proč by to ale Lovosice dělaly? Naopak předvedly rychlou kombinaci s gólovým zakončením Holubce.
56'
Kocich se rychle prosadil seběhem na střed. Ale Lovosice mají možnost trochu zdržovat.
56'
Hosté ještě dostávají šanci v přesilovce.
56'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Miloslav Sýkora).
55'
Nejspíš je rozhodnuto. Další branku domácích přidává Jelínek a rozdíl ve skóre je už 7 gólů.
55'
Jenže Stržínek nedokázal prostřelit Günla, který přišel na sedmičku do branky domácích!
55'
Dobrý zákrok domácího brankáře trochu degradoval faul. Po něm bude Frýdek házet sedmičku.
54'
Střelou ke vzdálenější tyči se z levé strany prosadil Motl.
53'
Hosté navíc znovu ztrácí míč a Lovosice mohou ještě více zvýraznit své vedení.
53'
Motl zvyšuje už na rozdíl pěti branek!
52'
Domácím se podařilo ubránit a dostávají se k míči.
52'
Oddechový čas pro hosty.
52'
Motl využil prázdné branky soupeře a využívá střelu takřka přes celé hřiště!
52'
Další gól, tentokrát po rychlém útoku Holubce.
51'
Na dvougólový rozdíl snižuje Bosák.
51'
Jelínek ale během rychle kombinace domácích vsítil gól v přesilovce.
50'
Hosté se v oslabení dokázali prosadit. Kocich snižuje.
50'
Klaban dostává dvě minuty.
50'
Bouček střílí svou první branku v utkání.
49'
Domácí mají v posledních minutách více ze hry. Frýdečtí je v obraně zastavuje nedovoleně a dávají jim šance na útok.
49'
Hosté se v útoku neprosadili a přichází o míč.
49'
Motl odpovídá velmi rychlým gólem.
48'
Gřeškovi se podařilo z těžké pozice vytěžit maximum.
47'
Lukáš Malý z pravé strany vstřelil důležitý gól Lovosic. Ty dál udržují mírný náskok.
47'
Hosté se drží na dostřel. Kontaktní gól vsítil Hečko.
46'
A nakonec se velmi dlouhý útok podařilo proměnit.
45'
Dvě rychlé střely úspěch nepřinesly, ale míč skončil v autu i s jedním z hostujících hráčů. Takže domácí dál útočí.
45'
Domácím je signalizována pasivita. Opět byli dvakrát zastaveni.
44'
Rychlý útok Frýdku zakončil Petrovský.
44'
Brankář hostů zastavil nízkou střelu a rychle rozehrává.
44'
Domácí byli dvakrát nedovoleně zastaveni. Pokračuje jejich útok.
43'
Velmi rychle je ale opět srovnáno. Petrovský se prosadil z levé strany.
43'
Klimt prudkou střelou ze středu vrací domácím třígólový náskok.
43'
Klaban z pravého rohu parádně vystoupil a podařilo se mu obstřelit brankáře Hrdličku a trefit se na vzdálenější tyč.
42'
42'
Ztráta Frýdku a rychlý protiútok zakončený Malým.
42'
Velmi rychlá akce domácích, kterou přetavil v branku z pravé strany brankoviště Jonáš.
42'
Útok hostujícího celku skončil střelou do břevna.
41'
Klimt vrací vedení na stranu Lovosic.
40'
Skóre srovnává útokem na středu brankoviště Gřešek.
39'
Dvě minuty dostává Mynář. Na hřišti zůstal ležet otřesený Jelínek, který krátce před tím vsítil branku, díky níž se domácí dostali do vedení.
39'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Roman Jelínek).
39'
Klimt proměňuje sedmimetrový hod.
38'
Vyloučení na straně hostů. Kocich obdržel dvě minuty.
38'
Lovosice ale drží dál kontakt! Úspěšná akce středem a gól Motla.
37'
Hostům se podařil proměnit rychlý útok středem.
36'
Rozdíl ve skóre už je jen jeden gól! Branku vstřelil Jiří Motl.
35'
Rychlý přechod do útoku Lovosic byl zastaven faulem.
35'
Snaha o přihrávku na střed brankoviště byla nepřesná. Hosté ztrácí míč.
34'
Malý velmi rychle využívá přesilovku.
34'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
34'
Dobrý zákrok předvedl i Hrdlička.
34'
Po ztrátě hostů zkoušeli domácí rychlý protiútok, proti jejich skórování byl ale brankář Pyško.
33'
Lovosice snižují gólem Holubce.
32'
Oba týmy se předvedly nepřesné střely. U míče jsou po břevnu hostí hráči Lovosic.
31'
Pěkná akce hostů do pravého křídla. Z rohu si na střelu vyběhl Klaban.
Druhý poločas zahajují útokem hosté.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:47.
První poločas nabídl povedenou ofenzivní podívanou, ve které se více dařilo hostům z Frýdku-Místku, kteří odešli do kabin ve vedení o tři branky. Lovosicím se několikrát podařilo stahovat nepříjemný rozdíl ve skóre, který vystoupal ve 23. minutě dokonce na pět gólů. Stále ale mírně zaostávají i díky kvalitnímu výkonu brankáře Pyška.
30'
30'
Ještě rychlý útok domácích, který využil Trkovský.
30'
Stržínek navíc využívá sedmimetrový hod.
30'
Ač se domácí zlobí, došlo k faulu na pravé straně brankoviště. To rezultuje ve vyloučení na dvě minuty. Potrestaným je Kupa.
29'
Domácí museli střílet, ale nechali vyniknout brankáře Pyška.
29'
Lovosičtí byli faulováni. Jejich akce pokračuje, ale už je signalizována pasivita.
28'
Krásné uvolnění s přihrávkou na hranici brankoviště, kterou využil Gřešek na středu.
28'
Hosté jsou u míče a kombinují na perimetru.
27'
Motl snižuje na rozdíl dvou branek a Frýdek-Mistek reaguje oddechovým časem.
26'
Po ztrátě hostů došlo k rychlému protiútoku a gólu Lukáše Malého, který využil prázdné brány Frýdku.
26'
Pyško zastavil útok domácích a Frýdek může trochu pošetřit čas.
25'
Povedená kombinace hostujícího týmu končí gólem v oslabení, který vsítil Gřešek.
25'
Přesilovku velmi rychle využívá Jonáš.
25'
Hosté přichází o jednoho hráče. Dvě minuty obdržel Žvak.
25'
Také na druhé straně hřiště se blýskl brankář. Po zákroku Pyška zůstávají Lovosice u míče.
24'
Hrdlička nepropustil střelu hostů do branky a posílá do útoku svůj tým.
23'
Malý se prosadil z levé strany.
23'
Žvak zvyšuje vedení hostů.
23'
Úspěšný zákrok hostujícího brankáře. Frýdek se dostává k míči.
22'
Radost lovosických nebyla dlouhá. Kocich zakončil rychlou kombinaci Frýdku.
22'
Osm minut před koncem prvního poločasu snižuje Trkovský.
21'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky.
21'
Domácí nevyužili svůj útok a opět nechali příliš otevřenou obranu. Toho plně využil Tomáš Klaban.
20'
Oddechový čas pro domácí.
20'
Lovosice se neprosadily a navíc nechaly příliš otevřenou obranu. Do té pronikl Musálek, jenž rychlým kontrem zvýšil na 10:7.
20'
Rychlý útok Lovosic gól nepřinesl, ale domácí dál drží míč.
19'
Hosté odskakují do vedení o dva góly. Petrovský úspěšným střelcem.
19'
Brankář domácích se sice blýskl dobrým zákrokem, ale došlo k faulu. Míč tedy dál drží Frýdek.
19'
Žlutou kartu za faul obdržel Stach. Pokračuje útok Frýdku.
19'
Přichází ale rychlá ztráta Lovosic.
19'
Hosté hrají v plném počtu. Mezitím se jim nepodařilo proměnit útok.
18'
Domácím se nepodařilo proměnit rychlý útok v přesilovce. U míče jsou hosté.
17'
Zrychlení hry na středu a úspěšný náběh Kocicha, jenž prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
17'
Hosté šetří v útoku trochu času z oslabení.
17'
Je vyrovnáno! Sedmimetrový hod dokázal proměnit s přehledem Klimt.
16'
Je tu první vyloučení. Dvě minuty za faul při střele dostává Bosák. Domácí budou navíc střílet sedmičku.
16'
Domácí obrali soupeře o míč a kombinují před devítimetrovou hranicí.
15'
A další snížení ve skóre! Postaral se o něj Josef Jonáš.
15'
Frýdek se neprosadil, k míči se dostávají domácí.
14'
Jaroslav Trkovský snižuje na 5:7 dobrým útokem z levé strany brankoviště.
14'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban).
14'
Trochu unáhlená akce hostů končí střelou mimo a ztrátou míče.
14'
Domácím se ani nadvakrát nepodařilo skórovat.
13'
Úspěšný útok z pravého rohu, z něhož si dobře povystoupil Klaban a obhodil domácího gólmana.
12'
Stržínek trefil tyč. Frýdek zůstává ale u míče.
11'
Postupný útok domácích úspěch nepřinesl. Střelu z levé strany brankář Frýdku dokázal zlikvidovat.
11'
Bosák velmi rychle odpovídá a vrací dvougólové vedení na stranu Frýdku.
11'
Po delší době se prosadili Lovosice v útoku. Motl technicky přehodil brankáře.
10'
Střela Gřeška ze středu skončila na břevnu! Míč získávají domácí.
10'
Při postupném útoku hostů je signalizována pasivita.
9'
Ani devítimetrová střela domácích neskončila v brance. K míči se dostávají frýdečtí.
9'
Lovosice zůstávají u míče. Nadvakrát se ale neprosadily.
8'
Domácím se nepodařilo proměnit další útok a šanci na navýšení vedení dostali hosté. Gřešek ze středu brankoviště skóruje.
7'
Rychlý protiútok Frýdku po ztrátě lovosických proměnil Bosák.
7'
Gřešek srovnává na 3:3.
6'
Lovosice se prosadily rychlým útokem zprava.
6'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec).
5'
Tyč zastavila Stržínkovu střelu.
5'
Míč se dostal při útoku hostí do autu. Akce Frýdku pokračuje. Je signalizována pasivita.
4'
Postupný útok domácích se podařilo využít Motlovi, který si sběhl k brankovišti na levé straně.
3'
Právě Stržínek, který před chvilkou obdržel žlutou kartu, zakončuje rychlý útok.
2'
Druhá šance na útok domácích úspěch nepřinesla, do útoku se řítí Frýdek.
2'
Žlutou kartu obdržel hostující Stržínek.
2'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář).
2'
Rychle je vyrovnáno, Mynář se prosadil z pravé strany.
1'
Rychlý protiútok Lovosic zakončil úspěšnou střelou Lukáš Malý.
1'
Úvodní útok domácích Lovosic skončil střelou vedle. Hned vzápětí se neprosadil ani Frýdek.
1'
Čekáme na zahájení utkání.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Trkovský, Konárik, Jonáš, Stach, Malý, Franc.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Delegát: Douda.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Michal Hanák a Luboš Petruška. V roli delegáta ČSH je přítomný Daniel Douda.

Daniel Rangl – 39,31%
Přeji příjemné odpoledne všem nadšencům házené! Dnes je na programu 8. kolo STRABAG Rail extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku Pepino SKP Frýdek-Místek. Zápas se odehraje od 17:00 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.