Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Frýdek-M. - 12. října 2019   17:30

Dukla
Dukla
1'   • 3' Patzel  • 4' Reichl  • 5' Blecha  • 5' Patzel  • 6' Krušberský  • 7' Reichl  • 10' Krušberský  • 12'   • 13' Krušberský  • 14' Patzel  • 14' Krušberský  • 16'   • 17' Krušberský  • 18'   • 25' Klíma  • 26' Grištšuk  • 28'   • 29' Patzel  • 30' Grištšuk  • 32'   • 34' A. Zeman  • 36' Šimůnek  • 38' Patzel  • 39' Blecha  • 40' Křístek  • 41' Patzel  • 44' Křístek  • 45' Reichl  • 48' Křístek  • 49' Grištšuk  • 50' Šimůnek  • 55' Zavázal  • 57' Grištšuk  • 59' Šůstek
38:22
(22:10)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
4' Strack   • 8' Strack   • 10' Skřehot   • 20'    • 22' Strack   • 24' Hardt   • 29' Žvak   • 33'    • 35'    • 38' Strack   • 39' Hardt   • 41' Skřehot   • 41' Unger   • 43' Hardt   • 49' Gřešek   • 50' Musálek   • 52' Gřešek   • 60' Musálek
Dukla
Zavázal, Petržala – Zelenka, Šimůnek, Sviták, Klíma, Patzel, Krušberský, Reichl, Křístek, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha.
Fukala, Mohyla
115 diváků
Frýdek-M.
Pyško, M. Cáb – L. Rajnoha, Hustopecký, Gřešek, Unger, Hardt, Strack, Mazur, Musálek, Skřehot, Žvak.

HC Dukla Praha – Pepino SKP Frýdek-Místek 38:22 (22:10)
Nejvíce branek: Krušberský 6, Patzel 6, Grištšuk 5 – Strack 7/1, Hardt 4, Musálek 3/1. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 2:4. Diváci: 115.
60'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
59'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
58'
Rozhodčí nařídil sedmičku pro hosty!
57'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Grištšuk).
56'
Oddechový čas pro domácí.
56'
Střela Křístka šla vedle branky, hostující brankář si pravděpodobně sáhl na balón.
55'
Zavázal opět v akci, tentokráte zasahoval prosti střele ze střední spojky!
55'
Unger nedokázal zpracovat přihrávku, Zavázal poté trefil přes celé hřiště odkrytou klec.
54'
Sviták hrál pravděpodobně nohou, i když se mu tohle rozhodnutí nelíbí.
54'
Těch přihrávek už bylo moc, domácí házenkáři přicházejí o balón a budou se bránit.
53'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
53'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Filip Hardt).
52'
O přihrávku si na brankovišti řekl Gřešek. Hostující pivot byl v tomto případě úspěšný!
51'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Skřehot).
51'
Gřešek běžel sám na branku, ovšem Zavázal vytáhl bravurní zákrok rukou!
50'
Hosté se na konci útočné akce přeci jen dostali do dobré střelecké pozice, Musálek ji zužitkoval!
50'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek).
49'
Střed obrany zůstal otevřen. Grištšuk si dolétl skoro až do branky a přidal další gól!
49'
Z pozice pivota snižuje hostující Gřešek!
48'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
48'
Hostům byly odpískány kroky, ani domácí teď nikam nepospíchají.
47'
Neproměněná sedmička Dukly! Frýdek jde do postupného útoku.
47'
46'
Faul Skřehota, domácí zůstanou v útoku, rozhodčí signalizují pasivitu.
45'
Hardt udělal rychlou změnu pohybu a dostal se do slušné střelecké pozice. Ztroskotal na Zavázalovi!
45'
Do samostatného úniku běžel Reichl. Ten zakončoval o palubovku!
44'
V posledních minutách sledujeme bezstarostnou házenou, moc se nebrání.
44'
43'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Filip Hardt).
42'
Dlouhý útok Frýdku, odražený míč se nyní vrátil k hostujícím házenkářům.
41'
Balón po ráně Patzela vyletěl ze sítě, rozdíl ve skóre je třináctibrankový!
41'
Hosté ještě rozhodně nic nezabalili! Unger šel ze středu sám na domácí branku, měl to snadné!
41'
Přenesení hry na pravou stranu, Skřehot zakončoval pod horní tyčku!
40'
Hra se teď hodně kouskuje, sledujeme velký počet přerušení.
40'
Z osmi metrů střílel Křístek. Balón před hostujícím brankářem smolně skočil!
39'
39'
Další přečíslení pražského týmu, přihrávku dostal na levé straně Blecha, který se nemýlil!
38'
Odpověď trvala asi deset vteřin, postaral se o ni kanonýr Patzel!
38'
Strack si našel skákající míč, vzápětí jej poslal ke vzdálenější tyči!
37'
Oddechový čas pro hosty.
36'
Patzel našel skvělou přihrávkou Šimůnka na brankovišti, ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil!
35'
Pražané šli po obdržené brance rychle do útoku, ovšem Reichl nedokázal zpracovat balón.
34'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Adam Zeman).
34'
Start druhé třicetiminutovky nám nabízí řadu nepřesností na obou stranách palubovky.
33'
Stav druhého poločasu je srovnán, dopředu už spěchají zase domácí hráči.
33'
Dlouhý útok hostujících házenkářů, Frýdek bude muset zakončovat.
32'
Pražané přidávají další gól.
31'
První útočná akce patřila hostům, ale i neuspěli, a tak bude hrát Dukla.
31'
30'
30'
29'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
29'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
28'
Dvacátá trefa domácích v tomto zápase!
26'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
26'
25'
25'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
24'
Petržala dnes posedmé vytahuje míč ze sítě, postaral se o to Hardt!
24'
Hra je znovu přerušena pro úpravu hrací plochy.
23'
Hostující házenkáři se ujali míče a jdou do postupného útoku.
22'
Strack snižuje na konci dvaadvacáté minuty.
20'
Frýdek dotahuje na jedenáct branek, pražský celek však už zase pospíchá dopředu.
19'
Změna skóre na obou stranách palubovky, rozdíl ve skóre zůstává dvanáctigólový!
18'
Trenér Titkov zatím nemůže být spokojený, jeho tým obdržel patnáct gólů za necelých osmnáct minut.
17'
Stále stejný obrázek hry, Dukla jde po zisku míče do útoku, Krušberský přidává další trefu!
16'
Rozdíl mezi oběma celky je zatím obrovský, Dukla vede o deset branek!
15'
Hra je přerušena pro úpravu hrací plochy.
15'
Po zákroku Petržaly si domácí zopakují rozehrávku.
14'
Domácí chodí do jednoho brejku za druhým, Krušberský je dnes neomylný!
14'
V obrovské rychlosti teď Patzel prolétl mezi obranou a v pádu se nemýlil!
13'
Desátá trefa domácích na konci třinácté minuty, znovu se trefuje Krušberský!
12'
Pražané jdou po zisku míče rychle dopředu, hostující obrana zatím vůbec nestíhá!
12'
Strack trefil břevno, ovšem míč se odrazil zpět k hostujícím hráčům.
11'
Další samostatný únik domácího házenkáře vychytal Pyško, Frýdek zklidňuje hru.
10'
Krušberský dnes podruhé běžel sám na Pyška, to nemohlo dopadnout jinak.
10'
Podstřel Skřehota z nějakých osmi metrů, balón se zastavil až v síti!
9'
Rozhodčí pískal faul domácího házenkáře, devítka pro hostující tým.
9'
V signalizované pasivitě střílel Šůstek, ovšem minul branku.
8'
Hosté mají zatím jediného střelce, tím je Strack, který na startu osmé minuty snižuje!
7'
Reichl přidává další domácí gól, teď to navíc bylo s faulem za žlutou kartu!
6'
6'
Začátek zápasu má naprosto jasný průběh, Krušberský skóroval z dalšího rychlého brejku, běžel sám na Pyška.
5'
Další rychlý brejk, další gól v hostující síti, postaral se o něj Patzel!
5'
Míč putoval do levého křídla, odkud Blecha přehazoval Pyška!
4'
Poprvé se trefují také hosté, do střelecké listiny se zapisuje Strack!
4'
Frýdek se zatím trápí na útočné polovině! Reichl obdržel dobrou přihrávku přes celé hřiště, proti Pyěkovi se nemýlil!
3'
Patzel se skvěle uvolnil, poté ze sedmi metrů překonal hostujícího gólmana!
2'
Neúspěšné útoky na obou stranách palubovky, u míče už zase pražský celek.
1'
Favorit se v první minutě ujímá vedení!
1'
Výpadek elektřiny, v hale na Ruzyni je tma. Start utkání se tedy posouvá!
Z posledních pěti vzájemných zápasů se pokaždé radoval hostující celek. Bude tato série pokračovat? Jasným favoritem jsou Pražané! Utkání odřídí dvojice sudích Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Delegátem bude Petr Pešek.
Pepino SKP Frýdek-Místek

Svěřenci kouče Titkova poprvé zvítězili až v minulém kole, kdy na vlastní palubovce porazili poslední Maloměřice. Frýdek má dva body a je předposlední, ovšem nutno dodat, že má v úvodu nové sezony těžký los. Hrál už proti Karviné, Kopřivnici, se Zubřím a teď změří síly proti celku z hlavního města. Sebastián Strack vstřelil osmnáct branek.
HC Dukla Praha

Pražané se zatím prezentují sympatickými výkony a po zásluze jim patří druhé místo. Domácí házenkáři padli pouze s lídrem z Plzně, jinak čtyřikrát vyhráli a mají osm bodů. Vít Reichl s Vojtěchem Patzelem mají shodně 28 gólů a jsou nejlepšími střelci Dukly. Jakub Zelenka patří mezi nejvíc vylučované hráče soutěž, nasbíral už sedm trestů.
Pěkné odpoledne. Strabag Rail Extraliga pokračuje šestým kolem a v sobotu se hraje pět zápasů. HC Dukla Praha v jednom z nich narazí na Pepino SKP Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.