Házená - Extraliga muži - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Nové Veselí - 14. září 2019   16:30

Dukla
Dukla
4' Blecha  • 6' Patzel  • 10' Sviták  • 14' Klíma  • 15' Klíma  • 16' Grištšuk  • 20' Klíma  • 22' Reichl  • 23' Šůstek  • 27' Patzel  • 28' Reichl  • 29' Grištšuk  • 30' Klíma  • 31' Klíma  • 38' Klíma  • 39' Klíma  • 40' Harabiš  • 43' Reichl  • 44' Reichl  • 45' Klíma  • 47' Grištšuk  • 49' Šimůnek  • 52' Patzel  • 59' Grištšuk
30:28
(15:15)
Nové Veselí
Nové Veselí
7' Sekulić   • 8' Sekulić   • 9' Ptáčník   • 10' Sekulić   • 11' Kocich   • 12' Sekulić   • 15' Ptáčník   • 21' Melichar   • 27' Sekulić   • 30' Sekulić   • 30' Turčenko   • 32' Dodica   • 38' Turčenko   • 41' Sekulić   • 46' Kocich   • 49' Sekulić   • 51' Kocich   • 54' R. Flajsar   • 57' Melichar
Dukla
Kichner, Vacula
SH Eden, Praha
130 diváků
Nové Veselí

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.
Dnešní utkání sledovalo 130 diváků.
Nicméně závěr duelu si Dukla pořádně zkomplikovala a Nové Veselí prohrávalo pouze o dva góly v době, kdy do konce zápasu zbývaly dvě minuty. Pak ovšem dal důležitou trefu vyskakující Grištšuk z druhé vlny a Dukla tak uspěla v repríze jarního čtvrtfinále, ve kterém přes Nové Veselí postoupila do semifinále.
Házenkáři Dukly Praha porazili v utkání druhého kola STRABAG RAIL extraligy Nové Veselí poměrem 30:28. Přitom vstup do zápasu patřil hostům, kteří ve třinácté minutě vedli 8:4. Výkon Pražanů se postupem času zlepšoval a v průběhu do druhého poločasu se svěřenci Daniela Čurdy dostali do vedení o šest branek. Výborným výkonem se pod tento fakt podepsal exzuberský Matěj Klíma.
60'
Kocich ze spojky snížil na rozdíl dvou branek.
60'
Ale Dukla odpovídá a tenhle zápas by měla vyhrát.
59'
Nové Veselí skóruje z pravé spojky.
59'
Sviták předal míč na pravou stranu do druhé vlny Grištšukovi a ten dává hodně důležitý gól.
58'
Ztráta hostů na levé straně, tohle Dukla potřebovala.
58'
Následně následně Dukla nezakončila přesně a znovu se brání.
57'
Bude to hodně zajímavé, Melichar skóruje ranou ze střední spojky a domácí vedou už pouze o dvě branky.
57'
Voiku zastavila dvojice hráčů Dukly.
56'
Hosté mají na hřišti Voiku či Kocicha na středu.
56'
Patzel obešel na levé spojce Turčenka, ale z úhlu minul tři tyče.
55'
Turčenko zakončil do levé šibenice.
55'
Sedmička, protože Kocich byl faulovaný na levé spojce.
54'
Patzel měl na levé straně daleko k nahrávce Svitáka a do útoku jde hostující celek.
54'
Radek Flajsar využil trháku po levé straně a Dukla si vyžádala čas na poradu. Hotovo ještě není.
54'
Technická chyba pravé spojky domácích.
53'
Patzel z levé spojky na pivota Reichla a ten zakončil do levé ruky brankáře.
53'
Patzel neuspěl výskokem na levé spojce, ale ještě trvá útok Dukly Praha.
52'
Ale i on prohrál souboj s Turčenkem.
52'
Voika se otočil na pravé spojce po přihrávce Kocicha a faul na něj znamená sedmičku. Petržala pošle do brány Zavázala.
52'
Patzel vystřelil ze střední spojky a Šimovček vyrazil balón rukama nad sebe pod horní tyčku.
51'
Po zhruba páté nahrávce zakončil v signalizované pasivitě Kocich z levé spojky a byl přesnější než Ptáčník.
51'
V pasivitě zablokovala obrana střelu Ptáčníka z levé spojky.
50'
Šimovček si pokryl zakončení křížem z pravé spojky, ale následovala ztráta jeho spoluhráčů.
49'
Úplně volný Sekulič střílí z pivota k pravé tyči.
49'
Načež Šimůnek vyhrál na polovině hřiště jeden na jednoho a z výskoku na šesti metrech pálil za brankáře hostů.
48'
Šimovček zasáhl rukou proti střele ze spojce, ale Dukla se poté ubránila.
48'
Nové Veselí ztrácí míč na levé straně a ten vyhazuje Petržala na střed.
47'
Šůstek našel na pravé straně Gřistšuka a ten ranou ze spojky pod víko překonal brankáře.
47'
Reichl chtěl převzít míč na pravé straně, ale hosté udělali faul na domácího pivota.
47'
Vyskakující Patzel byl faulovaný na levé spojce po pasu pod sebe.
46'
Domácí útočí proti obraně 0:6 s Klímou na levé spojce.
46'
To vypadá na Dodicu, kterého odnesou spoluhráči ze hřiště a je hodně reálné, že dnešní zápas pro něj právě skončil.
46'
S jedním z hostů to není nevypadá úplně nejlépe...
46'
Petržala nedosáhl na střelu Kocicha k pravé tyči z pohledu hráče hostů.
45'
Brankář šel pozdě proti střele Klímy ze spojky ke své pravé tyči a je dost možné, že toho moc neviděl.
45'
Po nedovoleném zákroku na pivota Reichla kombinuje Dukla.
45'
Při startu útoku soupeře faulovali hosté pravou spojku, devítka.
45'
Navíc kroky Nového Veselí.
44'
Dukla má čím dal lepší obranu a Nové Veselí to má v útočné fázi hodně složité.
44'
Reichl si seběhl za obranu a střelou z hrany brankoviště do dolní části branky zvýšil na rozdíl pěti tref.
43'
Petržala poté uhájil svou branku při střele z levé spojky a jeho spoluhráči útočí.
43'
Faul na Dodicu na středu a sudí už zvedli ruku.
43'
Střelu z levé spojky k zadní tyči dorazil Reichl z hranice brankoviště do sítě a hosté si berou timeout.
42'
Dodicovu střelu z pravé spojky tečovala obrana k připravenému Petržalovi.
41'
Zřejmě Dodica nahrál ze spojky na pivota Sekuličovi a ten přehodil Petržalu.
41'
Dodica rozdával přihrávky zprava a poté došlo na nedovolený zákrok na Kocicha na levé spojce.
40'
Harabiš zakončil rychlý kontr brankou z pravé strany.
40'
A poté srazila pokus ze střední vzdálenosti.
40'
Při nahrávce na pivota soupeře faulovala Dukla.
39'
Klíma dává gól podstřelem ze střední spojky při signalizované pasivitě.
38'
Turčenko uspěl k pravé tyči do protipohybu brankáře Petržaly.
38'
Nebyl to průraz levé spojky hostů, nýbrž nedovolený zákrok, takže pokračujeme v poločase plném sedmiček.
38'
Klíma hraje velký zápas a potvrzuje to trefou z šesti metrů.
38'
Petržala se raduje po zákroku proti levému křídlu u bližší tyče.
37'
Klíma je prostě skvělý při sedmičkách, naznačil střelu a poslal míč k levé tyči.
36'
Obrana hostů vystoupila, následně získal Klíma na levé spojce sedmičku. Těch sedmimetrových hodů je opravdu hodně ve druhém poločase.
36'
Turčenko dává další sedmičku.
35'
V signalizované pasivitě pískli sudí faul na pravou spojku Kocicha, sedmička.
35'
Sekuličovi zaběhl spoluhráč na šest metrů, ale neuspěl.
34'
Dukla je v obraně čím dál agresivnější.
34'
Hosté vyměnili brankáře, ale Klíma pálil tentokráte k levé tyči. Začalo tak oslabení Nového Veselí čtyři na šest.
34'
Dodica míří po faulu na levou spojku na trestnou lavičku a navíc sedmička pro Duklu.
34'
Petržala podržel Duklu zákrokem u přední tyče proti pravé spojce.
33'
Sekulič dokonce ztrojený na pivotu a poté sudí pískli faul.
33'
Klíma potvrdil, že je výborný při sedmičkách a trefil se k pravé tyči.
33'
Čermák je vyloučený za faul na pivota při nahrávce Klímy ze střední spojky.
32'
Dodica se dostal k odraženému míči na pravé straně a skóroval k delší tyči.
32'
Kocich nahrál pod sebe na střední spojku, ale Ptáčníka zablokovala obrana.
31'
Klíma si vyměnil míč s Patzelem a jeho rána z výskoku na pravé straně dopadla k zadní tyči.
31'
Dukla měla výhoz druhého poločasu a hraje z pravé strany.
31'
Zhruba šest sekund před poločasem, tak rozhodl Turčenko o tom, že úvodní dějství skončilo plichtou. Dukle se vůbec nepovedl vstup do zápasu a Nové Veselí vedlo i o čtyři góly. Nicméně Pražané se zvedli po timeoutu Daniela Čurdy se obrátili vývoj první půle na svou stranu. Zatím sledujeme poměrně zajímavé střetnutí. Hostům hlavně v prvních minutách vycházela střelba ze spojek.
30'
30'
Snad první dohrávka hostů do pravého křídla končí brankou Turčenka.
30'
Klíma se zbavil soupeře a poté pálil z levé spojky na přední tyč do protipohybu braknáře.
30'
V závěru kombinace přeloboval Sekulič brankáře z šesti metrů, resp. z pivota.
29'
Z druhé vlny a pravé spojky kontruje Grištšuk.
28'
Turčenko je nadále stoprocentní ze sedmiček, nyní poslal balón do dolní části brány.
28'
Další faul na levou spojku hostů, teď už to bude sedmička.
28'
Reichl si pomohl faulem na levou spojku.
28'
A ještě k tomu dostal někdo z hostů dvě minuty.
28'
Reichl přetlačil Melichara na hranici brankovišti a Dukla opět vede.
27'
Teď už souhra Kocicha se zakončujícím Sekuličem znamená srovnání.
27'
Kocich hodil míč zleva na pivota Sekuliče, toho fauloval zřejmě Reichl.
27'
Patzel posílá Duklu do vedení trefou z pravé spojky.
26'
Hosté vyčerpali šest nahrávek a ani nezakončili.
26'
Hosté se trápí a sudí signalizují pasivitu.
25'
Dukla poté udělala ztrátu a na tahu je tak opět hostující mužstvo.
25'
Ptáčník přihrál na pravou spojku, ale Petržala se přesunul k bližší tyčce.
25'
Sekulič si vyměnil míč s Ptáčníkem a poté přišel faul na pivota hostů na levé straně.
24'
Který končí střelou z levé spojky mimo branku Nového Veselí.
24'
Klíma je na spojce s Grištšukem při postupném útoku.
24'
Ptáčník mířil křížem z levé spojky vedle brány a Dukla může jít dokonce do vedení.
23'
Je vyrovnáno po zakončení Šůstka z pravé spojky přes dva hráče k přední tyči.
23'
Ptáčník vyskočil na levé spojce a přestřelil branku.
23'
Po faulu na pravou spojku disponuje hostující mužstvo devítkou.
22'
Petržala vykopl míč nohou a na konci rychlého kontru byl běžící Reichl.
22'
Individuální chybou poslali hosté soupeře do trháku, ale jasná šance z pravé strany končí proti brankáři hostů mimo branku.
21'
Posléze Dukla snížila krátkým útokem.
21'
Melichar se pořádně opřel do míče na levé spojce a Petržala se víceméně ani nepohnul.
21'
Hosté útočí s Melicharem na levé spojce proti obraně 1:5.
20'
Klíma udeřil z rozběhu na levé spojce.
20'
Turčenko poslal míč levačkou k pravé tyči za Petržalu.
19'
Faul na pravé straně, sedmička pro Nové Veselí.
19'
Po technické chybě Voiky na střední spojce má míč Dukla.
18'
Melichar faulovaný, sudí už mají ruku nahoře.
18'
Oddechový čas pro hosty.
18'
Píská se faul na pivota Sekuliče po nahrávce Voiky.
17'
Voika donutil Petržalu k zákroku. Následný krátký útok Dukly skončil ztrátou.
17'
Dodica získal faul na svou osobu na pravé spojce, devítka.
16'
Po nahrávce pod sebe skóroval Grištšuk z výskoku a střelou z více než devíti metrů.
15'
Ptáčník se pověsil do vzduchu na levé spojce a ze střední vzdálenosti zakončil na první tyč.
15'
Klíma si navedl míč zleva na střed a z výskoku pálil pod břevno.
14'
Následně Petržala kryje zakončení ke své levé tyči a vyhazuje míč do útoku.
14'
Ptáčník je zastavený faulem na levé spojce při souboji jeden na jednoho.
14'
Klíma se k pravé tyči nemýlí.
13'
Za stržení na šesti metrech se háže sedmička proti Novému Veselí.
13'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić).
12'
Dva hráči Dukly neuhlídali Sekuliče na pivotu a ten zprava dostal míč do branky.
12'
Klíma proměnil sedmičku okolo levé nohy brankáře.
11'
Brankář Dukly byl bez šance proti ráně Kocicha z pravé spojky pod víko.
10'
Sviták naznačil střelu ze střední spojky, protáhl se na levou stranu a křížem dostal míč k tyči.
10'
Kocich z pravé spojky na pivota Sekuliče a ten k levé tyči brankáře Petržaly donutil Daniela Čurdu k timeoutu.
10'
Ani nyní neskončil útok Dukly gólem a Pražané se zase brání.
9'
Kocich odvedl dobrou práci a Ptáčník skóruje z pravé spojky na přední tyč.
9'
Hostující mužstvo se poté ubránilo a vymýšlí odpověď s Ptáčníkem na levé spojce.
8'
Sekulič se otočil na pravé straně kolem soupeře a přidává čtvrtou trefu hostů.
8'
Ptáčníkovu střelu z levé spojky přes dva hráče srazila Dukla do zámezí.
8'
Po střele vedle pravé tyče útočí Nové Veselí.
7'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
7'
Sekuličova střela z osy hřiště končí v síti.
7'
Harabiš (Dukla) dostal kartu za hru nohou při dohrávce Ptáčníka do levého křídla.
6'
Ale poté dorazil míč výskokem na šestce.
6'
Patzel umístil sedmičku do nohy brankáře.
6'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Dmitrij Turčenko).
5'
Faul na levou spojku, sedmička pro Duklu.
5'
Ptáčník obešel soupeře a poslal míč z pravé spojky k zadní tyči.
4'
Další trhák Dukly, ale Křístkův pokusil vyrazil brankář za sebe a poté ještě chytil míč před brankovou čárou.
4'
Ptáčník zakončil do levé ruky Petržaly. Následný kontr dva na jednoho skončil trefou Blechy z výskoku na šestce.
3'
Jenže Dukla se neprosadila z levé strany a na řadě je postupný útok hostujícího celku.
3'
Technická chybou znamená konec útoku Nového Veselí.
3'
Zřejmě Jeníček odkulhal ze hřiště.
3'
Pražané faulovali pivota Sekuliče, ale v brankovišti ještě leží někdo z domácích hráčů a nevypadá to vůbec dobře.