Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Dukla - 21. září 2019   10:00

Hranice
Hranice
2' Indrák  • 7' Havlát  • 12' T. Cáb  • 14' T. Mlotek  • 17' T. Cáb  • 18' T. Cáb  • 19' Mucha  • 26' T. Mlotek  • 26' Indrák  • 27' T. Cáb  • 34' T. Cáb  • 34' Brož  • 36' Pernička  • 41' T. Mlotek  • 44' T. Mlotek  • 46' Mucha  • 47'   • 50'   • 53' Andrš  • 55' Andrš  • 56' Mucha  • 58'   • 59'   • 60'
25:32
(10:16)
Dukla
Dukla
2' Patzel   • 3' Reichl   • 4' Blecha   • 6' Harabiš   • 12' Reichl   • 16' Harabiš   • 19' Klíma   • 20' Klíma   • 20' Reichl   • 21' Sviták   • 23' Reichl   • 24' Klíma   • 25' Reichl   • 26' Sviták   • 28' Reichl   • 29' Blecha   • 33' Klíma   • 37' Blecha   • 38' Klíma   • 39' Reichl   • 42' Krušberský   • 43' Grištšuk   • 46' Sviták   • 49'    • 51' Krušberský   • 53' Reichl   • 54' Krušberský   • 58' Patzel   • 59'    • 60'
Hranice
Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Mucha, Menšík, Brož, Magrla, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Indrák, Jan Šmíd, Kozlovský, Fulneček, Cabák, Pernička, David, Holiš, Rumian.
Hájek – Nezbeda
Dukla
Votava, Zavázal, Petržala – Zelenka, Sviták, Šimůnek, Klíma, Patzel, Krušberský, Reichl, Křístek, Jeníček, Harabiš, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha, Cigáň.

Tohle je ode mne vše, děkuji za pozornost.
Je dobojováno! Dukla dnes potvrdila roli favorizovaného celku a odnáší si plný počet bodů, i po tomto kole tedy zůstane na prvním místě nejvyšší české soutěže.
Zápas rozhodla druhá polovina první půlhodiny, kdy se domácím absolutně nedařilo, čehož jejich soupeři dokázali využít.
60'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice.
60'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha.
59'
59'
58'
58'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
57'
Zelenka zasáhl hráče soupeře do obličeje, tady nic jiného jak červená karta přijít nemohlo.
56'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
56'
Ze střední spojky vyslal jedovatou střelu Mucha, na toto neměl šanci hostující brankář zareagovat.
55'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Sviták).
55'
Andrš to udělal šikovně. V pádu si našel prostor mezi obránci soupeře a míč umístil k pravé tyči.
54'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Na tuto branku okamžitě odpovídá Jakub Krušberský.
53'
Z pravé spojky do brankoviště skočil Andrš a poslal kulatý předmět do pravého horního rohu.
53'
Střelou z poměrně velké vzdálenosti se prosazuje hostující Reichl.
52'
Jeden z házenkářů Dukly zakončoval v pádu, včas ovšem proti němu vystoupil brankář Kučerka.
52'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Zelenka).
51'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Krušberský).
50'
49'
47'
46'
Myslím si, že všem je jasno, jak utkání skončí. Pojistku do brány Hranic přidal hostující Sviták.
46'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
46'
Mucha našel skulinku mezi nohami brankáře hostujícího výběru.
45'
44'
Z levé spojky se prodral do střelecké pozice Tomáš Mlotek a připsal si další zářez do statistik.
43'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Grištšuk).
42'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
42'
Jakub Krušberský přeloboval z pravé stany bezmocného Kučerku.
41'
Červená karta pro tým TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
41'
Rychlý protiútok domácího výběru zakončil přesnou střelou Tomáš Mlotek.
40'
V krátkém časovém úseku jsme byli svědky dvou nepřesných akcí na obou stranách.
39'
Na pivotovi se dostal k míči Reichl a skóroval.
39'
Domácí hráč chtě prostrčit míč mezi nohami brankáře Dukly, tento záměr mu ovšem nevyšel.
38'
Ze střední spojky pálí přesně Klíma.
37'
Z levého křídla se dostal před Kučerku Blecha a v pád zakončil.
36'
Tomáš Pernička si udělal prostor na střední spojce a bez většího váhání prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
36'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
36'
Střela domácího hráče byla zastavena břevnem!
35'
34'
Střelu přes celé hřiště do prázdné brány obstaral Brož.
34'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Cáb).
33'
Střelou ze střední spojky se prosazuje Matěj Klíma.
33'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Vít Reichl).
32'
Těm se nepodařilo překonat brankáře soupeře.
32'
Dukle byl odpískán útočný faul, a tak můžou hrát domácí.
31'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
31'
Začátek prvního poločasu nám nabídl vyrovnanou bitvu. Zhruba v polovině této herní části se to zlomilo a začala dominovat Dukla, která si do druhého poločasu přinese skvělý šestibodový náskok.
Druhý poločas začne přibližně v 10:53.
30'
30'
Po střele domácího házenkáře z levé spojky se ozvala tyč!
29'
Poté prostřelil Kučerku z protiútoku hostující Blecha.
28'
Mlotkova střela byla zablokována.
28'
Hned na úvod přesilové hry se prosazuje Vít Reichl.
27'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Havlát).
27'
Kučerka se parádně natáhl k pravé tyči a vyrazil jedovatý projektil hráče soupeře.
27'
Střelou na vzdálenější tyč se prosazuje Tomáš Cáb.
26'
Michal Indrák z pravé spojky prostřeli brankáře pražského výběru.
26'
Radost domácímu mužstvu příliš dlouho nevydržela, okamžitě na jejich trefu reaguje Sviták.
26'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek).
25'
Oddechový čas pro domácí.
25'
Po další hloupé ztrátě míče přišel rychlý brejk a skórování soupeře.
24'
Hranice jsou v posledních minutách naprosto jalové v útoku. Vůbec se jim nedaří, již delší dobu jsme od nich neviděli zakončení.
23'
Hranice ztratily míč a darovaly samostatný únik Reichlovi, jenž se v těchto pozicích většinou nemýlí.
22'
Hosté získali míč a dostali se do rychlého brejku, který byl zastaven až perfektním zákrokem Kučerky.
21'
O svůj první zásah v tomto zápase se zasloužil Jakub Sviták, Dukla se pomalu začíná dostávat do trháku.
21'
Dobrý zákrok brankáře pražského celku, hrát tak mohou jeho spoluhráči.
20'
Reichl zcela hloupě ztratil míč, čehož využil Vít Reichl a ze samostatného úniku navýšil vedení Dukly.
20'
Klíma se vyšvihl nad bránící soupeře a poslal míč k pravé tyči.
19'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Mucha).
19'
19'
Nerozhodné skóre nevydrželo příliš dlouho. K míči se dostal Klíma, jehož střela se odrazila od země do levého horního rohu.
18'
Tomáš Cáb znova v akci! Nyní se mu podařilo srovnat.
17'
Na parádní zákrok Kučerky zareagoval Tomáš Cáb, jenž z protiútoku snížil.
16'
Střela domácího hráče ze střední spojky končí vysoko nad brankovou konstrukcí.
16'
Dělovou ránu vyslal z levé spojky Harabiš, na toto neměl Kučerka šanci zareagovat.
16'
15'
Minul i házenkář Hranic, tentokrát z pravé spojky.
15'
Hostující hráč mířil z pravého křídla na vzdálenější tyč, kterou minul.
14'
13'
Parádní zákrok Kučerky! Ten skvěle zakročil proti zakončení soupeře z pravé spojky.
13'
Rychlý protiútok Dukly úspěch nepřinesl, hostující hráč nezvládl zpracovat přihrávku.
12'
Vít Reichl z pivota pálí mimo dosah brankáře domácího výběru.
12'
Tomáš Cáb z pádu snižuje na rozdíl jedné branky.
11'
Z pravé spojky vyzkoušel pozornost brankáře soupeře Šůstek, jenomže narazil.
9'
Následná branka pražské Dukly platit nemohla, hráč zakončoval v brankovišti.
9'
Krušberský zariskoval a bez podívání na spoluhráče přihrával, kvůli čemuž Hranice ztratily míč.
8'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
8'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek).
8'
Jeden z hostujících hráčů se vyšvihl nad obránce soupeře a pálil, na poslední chvíli mu do střely vložil svou ruku obránce Hranic.
7'
Jiří Havlát vyzkoušel takovou nenápadnou střelu z levé spojky, která mu vyšla.
6'
Dukla začátku prvního poločasu jasně dominuje. Nyní to byl Harabiš, jenž z pravého křídla vlétl do brankoviště a umístil míč mezi nohami brankáře soupeře.
5'
Indrák střílel při signalizované pasivitě, s jeho pokusem neměl pražský gólman větší potíže.
4'
Z následného protiútoku se prosazuje z levé spojky Blecha.
4'
Z levé spojky pálil domácí Havlát, jenomže projektil mířil přesně do míst, kde se nacházel pražský brankář.
3'
O branky rozhodně není nouze. Vít Reichl to měl velmi obtížné, v pádu ovšem zvládl překonat domácího gólmana.
2'
Michal Indrák našel na úvodní branku rychlou odpověď.
2'
Delší kombinaci hostující výběru zakončuje ze střední spojky Patzel.
1'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice.
1'
Úvodní útok mají k dispozici hráči pražské Dukly.
1'
HC Dukla Praha

Pražský tým bude jednoznačně chtít minimálně zopakovat loňské třetí místo. Vykročil naproti tomu výtečně, když po dvou kolech a dvou výhrách vede ligu. V prvním duelu si Dukla vyšlápla na Jičín a zvítězila 29:16, načež v těsném závěru urvala výhru 30:28 nad Novým Veselím.
TJ Cement Hranice

Domácí tým začal novou sezónu skvěle. Vždyť výběr, který minulý rok bojoval o záchranu, zvítězil v úvodních dvou zápasech, když si poradil se dvěma brněnskými celky. V obou případech se jednalo o jasnou záležitost. Nejdříve Hranice porazily Královo Pole 28:21, načež si poradily 25:19 s Maloměřicemi.
Přeji krásné sobotní dopoledne všem házenkářským fanouškům! Dnes proti sobě od 10:00 nastoupí celky TJ Cement Hranice a HC Dukla Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.