Házená - Extraliga muži - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Karviná - 29. února 2020   10:00

Hranice
Hranice
1' Mucha  • 2' Mucha  • 4' Mucha  • 9' Piwko  • 12' T. Cáb  • 14' Piwko  • 16' Pernička  • 16'   • 19' T. Mlotek  • 21' Brož  • 22' T. Cáb  • 25' T. Cáb  • 26' Magrla  • 28' T. Mlotek  • 33' Mucha  • 35' Mucha  • 36' Mucha  • 38' Brož  • 39' Piwko  • 43' T. Mlotek  • 44' Piwko  • 45' Mucha  • 46' Magrla  • 47' Magrla  • 52'   • 53' Brož  • 55' Mucha  • 57' Piwko  • 58' Piwko
29:24
(14:11)
Karviná
Karviná
3' Gromyko   • 6' Solák   • 8' Chudoba   • 14' Skalický   • 15' Skalický   • 22' Noworyta   • 23' Monczka   • 24' Solák   • 26' Solák   • 27' Noworyta   • 30' Solák   • 34'    • 35' Solák   • 37' Solák   • 38' Urbański   • 42' Urbański   • 44' Solák   • 48' Růža   • 49' Monczka   • 50' Nedoma   • 53' Monczka   • 57'    • 57' Růža
Hranice
Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Polášek, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Hub, Tůma, Piwko, Indrák, Jan Šmíd, Kozlovský, Fulneček, Cabák, Pernička, David.
Karviná
Mokroš, N. Marjanović, Tabara – M. Brůna, Monczka, Urbański, Gromyko, Noworyta, Plaček, Chudoba, Drzyzga, Jan Užek, Solák, Zamarski, J. Flajsar, Skalický, Nantl, Zbránek, Nedoma, Růža, Chosik, Franc.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Hranice na svém hřišti překvapily Karvinou, jež šla do utkání v roli favorita, ale od úvodních minut musela dohánět ztrátu na své soupeře. To se jí nepovedlo, postupně si domácí vypracovali až sedmibrankové vedení a nakonec zvítězili 29:24.
60'
Ale jejich poslední střela zamířila nad.
60'
Utkání se už pouze dohrává. U míče jsou ještě hosté.
58'
Po další trefě Piwka už je s největší pravděpodobností definitivně rozhodnuto.
57'
Rychlou střelu vyslal také Růža.
57'
Piwko bleskově odpovídá.
57'
Karviná se střelecky prosadila a snižuje.
56'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky.
55'
V pravý okamžik se prosadil po delší době Mucha.
55'
Hranice neproměnily sedmimetrový hod. Jejich štěstím je, že se na opačné straně dokázal brankář postavit střele soupeře a udržel čtyřgólové vedení.
53'
Velmi rychle se do útoku vrhli i hosté a Monczka proměnil útok.
53'
Brožovi se povedlo proměnit velmi rychle útok domácích.
53'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Radim Chudoba).
52'
Pojišťovací branka domácích, kteří opět mohou hrát o něco více v klidu.
50'
Nedoma snižuje na rozdíl čtyř branek. Karviná mohutně stahuje a domácí reagují oddechovým časem.
50'
Oba týmy si mění neúspěšné útoky. K míči se dostávají hosté.
49'
Domácí si musí dát pozor na rychlé protiútoku, jako nyní předvedl Monczka.
48'
Hosté to samozřejmě nevzdávají. Růža se prosadil středem.
47'
Po dalším zásahu Magrly a následném úspěšném zákroku domácího brankáře, se dá již říct, že Hranice mají výhru na dosah a ztráta takového náskoku by byla překvapením.
46'
Rychlý protiútok domácích proměnil Magrla. Další důležitý gól Hranic.
45'
Mucha se po delší době prosadil při střelbě. Hranice vedou o pět gólů.
44'
Solákovi se povedlo korigovat ztrátu Karviné.
44'
Po trefě Piwka vedou Hranice už o pět branek a vypadá to, že míří za překvapivým vítězstvím.
43'
Mlotek však bleskurychle odpovídá a pomáhá svému týmu k další trefě.
42'
Urbanski snížil ztrátu hostů znovu na tři góly.
41'
Ani Hranice se nedokázaly v útoku prosadit.
41'
Dlouhý útok karvinských přinesl několik nepřesných střel a nakonec i ztrátu míče.
39'
S góly se teď roztrhl pytel. Piwko zaskóroval.
38'
Bleskový útok hostů, který proměnil střelou z dálky Urbanski.
38'
Brož okamžitě odpovídá.
37'
Solák to na sebe bere a drží Karvinou ve hře.
36'
Další trefa Muchy, kterému znovu patří začátek poločasu.
35'
Solák se prosadil z hranice devítky.
35'
Na druhé straně se s tím naopak příliš nepáral Mucha.
34'
Karviné se povedlo snížit po dlouhém postupném útoku.
33'
Po několika nepřesnostích z obou stran se povedlo Muchovi otevřít skóre druhého poločasu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 10:51.
30'
30'
V samém závěru ještě Solák upravil skóre.
30'
První poločas se pomalu chýlí ke svému konci.
28'
Mlotek ovšem uchovává domácí výběr v klidu svým dalším gólem.
27'
Hostům se povedlo opět snížit po trefě Noworyty.
26'
Magrla se dnes poprvé zapisuje mezi střelce.
26'
Solák drží přijatelnou tříbrankovou ztrátu.
25'
Po delší době se povedlo Cábovi prosadit při útoku domácích.
24'
Hranice teď pouze přihlíží mohutnému stahování ztráty ze strany soupeře. Solák se prosadil podstřelem.
23'
Monczkovi se povedlo upravit průběžný výsledek utkání.
22'
Noworyta snižuje ztrátu hostů.
22'
Zatímco hosté se v útoku trápí, domácí jsou v posledních minutách při střelbě spolehliví. Cáb zvyšuje náskok Hranic.
21'
Naopak domácí Brož se nezmýlil.
20'
Další neúspěšná střela Karviné.
19'
Ztrátu hostů potrestal při rychlém protiútoku Mlotek, který našel volný prostor při cestě na střed.
18'
Brankář Hranic vytěsnil zakončení z levé strany mimo branku. Do útoku se přesouvají domácí.
17'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky. K míči se dostávají hosté.
16'
Ztráta Karviné a bleskový protiútok, který končí dalším gólem v bráně hostů.
16'
Velmi rychle odpověděl Pernička, který se prosadil z devítky.
15'
Skalický se znovu prosadil a stahuje náskok domácích.
14'
Ač to vypadalo, že Skalického zastavila tyč, rozhodčí signalizuje gól hostů.
14'
Parádním podstřelem se prosadil z hranice devítky Luděk Piwko.
13'
Hostům se zatím v útoku moc nedaří. Další jejich pokus končí neúspěšně a k míči se dostávají Hranice.
12'
Další útok Hranic už proměnil Cáb, který zvyšuje vedení domácích na dvě branky.
11'
Hostující brankář výborně zasáhl proti střele z pravé strany.
10'
Jenže hosté se v útoku neprosadili a k míči se zase vrací Hranice.
10'
Tu domácí nevyužili a Karviná má šanci znovu vyrovnat.
9'
Ztráta hostů potrestána při protiútoku nebyla. Bude se ale házet sedmička.
9'
Okamžitou odpověď dokázal najít Piwko, jenž prolomil pětiminutové čekání domácích na gól.
8'
Chudoba vyrovnal skóre zápasu na 3:3.
7'
Dlouhý postupný útok domácích skončil střelou mimo tři tyče.
6'
Solák snižuje střelou z devítky, Karviná se drží na dostřel.
5'
Oba týmy si vyměnily neúspěšná zakončení.
4'
Zatím všechny útoky domácích proměňuje Mucha.
3'
Gromyko snižuje střelou středem brankoviště.
2'
Mucha proměnil střelu z hranice devítky a přidává druhou branku domácích.
2'
Naopak Karviná byla vychytána domácím brankářem.
1'
Hned první útok Hranic využil Mucha, který otevírá skóre zápasu.
1'
V listopadovém vzájemném měření sil vyhrála Karviná doma 29:24.
Hranice o play off stále bojují. Jsou na sedmém místě a s pouze dvoubodovým náskokem na devátý Jičín. Právě deváté místo přitom znamená pouze boje o sestup, kterým se Hranice chtějí vyhnout.
Karviná už má jistotu postupu do play off a jde pouze o to, z jaké půjde pozice. Aktuálně čtvrtý tým tabulky má odehráno o jedno utkání méně a stále má šanci proniknout dokonce na druhou pozici. K tomu ale potřebuje sbírat výhry a právě duel v Hranicích staví Karvinou do role výrazných favoritů.
STRABAG RAIL Extraliga mužů pokračuje svým 20. kolem. Boj o play off a výchozí pozice vrcholí. V tomto přenosu se budeme věnovat souboji mezi Hranicemi a Karvinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.