Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Zubří - 12. října 2019   18:00

Jičín
Jičín
3'   • 19' Krahulec  • 20' Miľko  • 22' Krahulec  • 25' Bareš  • 26' Škalda  • 28' Krahulec  • 31' Hlava  • 36' Kostelecký  • 38' Hlava  • 39' Kostelecký  • 41' Krahulec  • 43' Kostelecký  • 46' Škalda  • 49' Rychna  • 50' Kostelecký  • 57' Miľko  • 58' Pich  • 60' Knittl
24:32
(12:17)
Zubří
Zubří
1' Řezníček   • 2' Hybner   • 7' Jurka   • 8' Hybner   • 10' Hybner   • 12' M. Hrstka   • 13' Řezníček   • 14' M. Hrstka   • 17' Řezníček   • 20' Hlinka   • 21' Řezníček   • 26' Jurka   • 30' Jurka   • 34' Šustáček   • 35' Hybner   • 35' Jurka   • 38' Mičkal   • 40' Jurka   • 42' Jurka   • 44' Hlinka   • 45' Jurka   • 47' Hlinka   • 48' Hybner   • 51' Hybner   • 52' Řezníček   • 56' Řezníček   • 57' Jurka   • 59' Řezníček
Jičín
Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Hlava, Dolejší, Bareš, Škalda, Sedlák, Martin Kovařík, Miľko, Pich, Kostelecký, Knittl, Šebek.
Bubeníček, Petruška
380 diváků
Zubří
Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Přikryl, Dořičák, Válek, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Souček, Hlinka, Mičkal, Hybner.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HBC Ronal Jičín – HC ROBE Zubří 24:32 (12:17)
Nejvíce branek: Krahulec 7/3, Kostelecký 4, Hlava 3 – Jurka 8, Řezníček 7, Hybner 7. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 5/3 – 2/1. Vyloučení: 4:5. Diváci: 380.
Domácím házenkářům dnes chybělo několik klíčových borců, což bylo znát. Zubří mělo od úvodních minut navrch a brzy si vypracovalo slušný náskok. Hosté jej s postupem času navyšovali, rozdíl ve skóre se nakonec zastavil na osmi brankách!
60'
Jičínští šli po zákroku Machalického dopředu, jenže ztratili balón. Víc už se nejspíše nestane.
60'
Nejmladší hráč domácí sestavy využívá přesilovou hru, Knittl snížil na osm branek!
59'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
59'
Kanonýr Zubří dostal jen trochu prostoru a hned to bylo znát. Řezníček se zapisuje už posedmé do střelecké listiny.
58'
Mezi hostující obranou prolétl Pich, jehož zakončení mířilo nad hlavu Maliny!
58'
Malina chtěl rychle rozehrávat, ovšem rozhodčí zapískal do píšťalky, u míče zůstanou jičínští házenkáři.
57'
Jurka je k nezastavení, to byla už jeho osmá branka v tomto zápase!
57'
Míč zůstal ležet na brankovišti. Miľko u něj byl jako první, z bezprostřední blízkosti poté překonal Malinu!
56'
Oddechový čas pro domácí.
56'
To snad ani nešlo trefit lépe! Řezníček pálil z devíti metrů, balón poslal přesně do růžku domácí branky!
55'
Machalický teď zastavuje také Řezníčka! Poté následoval dlouhý pas, Malina včas vyběhnul.
54'
Válek střílel doprostřed brány. Malina si míče všiml na poslední chvíli, přesto dokázal zasáhnout pravou rukou!
54'
David Machalický i potřetí! Tentokráte zpacifikoval pokus Šustáčka a dočkal se hlasitého potlesku!
53'
Jurku vychytal znovu Machalický. Balón se ovšem odrazil do autu.
53'
Sudí píská prorážení domácího házenkáře, hosté teď rozhodně pospíchat nebudou.
52'
Řezníček to vzal na sebe! Rychlý pohyb do středu, poté nechytatelná střela, balón šel k zemi!
52'
Skvělý zákrok Machalického proti Hlinkovi. Domácí gólman se poté nešťastně srazil se svým spoluhráčem Miľkem.
52'
Malinovi pomohla branková konstrukce! Kouč Poloz si následně vyžádal čas na poradu.
51'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Říha).
51'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Bareš).
51'
Hybner skóroval s faulem Bareše a zdá se, že rozhodčí bude vylučovat.
50'
Bleskový přechod na útočnou polovinu, Kostelecký ve druhé půli chytil střeleckou slinu!
49'
Zuberská defenziva se teď úplně otevřela, čehož na středu využil Rychna!
49'
Machalický zasahovat nemusel, Hrstka trefil tyčku!
48'
Po faulu na Šustáčka byla nařízena sedmička pro Zubří!
48'
Hosté znovu trestají chybu v domácí rozehrávce, Hybner teď běžel sám na branku!
47'
47'
Podobná situace také na druhé straně, i Hlinka za to umí vzít z delší vzdálenosti!
46'
Nechytatelná rána Škaldy z osmi metrů do šibenice, Malina neměl nárok!
45'
Šustáček míč posílal do pravého křídla, Jurka v pádu zakončoval na vzdálenější tyčku!
45'
Zakončení domácího házenkáře nebylo přesné, Malina uklidňuje hru.
44'
Zubří se prosazuje z přesilovky, do střelecké listiny se zapisuje Hlinka.
44'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Pavel Pich).
43'
Rozdíl ve skóre je pětibrankový, z levé strany skóroval Kostelecký – dnes potřetí!
43'
Hostující gól neplatí, rozhodčí pískal kroky!
42'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, postaral se o ni Jurka!
41'
Tak to byla paráda! Tenhle gól by měl být minimálně za dva, aspoň tak to vidí hlasatel. Krahulec využil náhozu od Dolejšího, ve vzduchu zpracoval a dokázal skórovat!
40'
Hosté využívají početní výhodu, Jurka se trefuje z levé strany a má obrovskou radost!
40'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Lukáš Rychna).
39'
Technické zakončení Kosteleckého! Balón směřoval mezi tři tyče a Malina se pro něj vracel. Míč byl kousek za lajnou!
39'
Veverka vychytal pivota Zubří, ovšem Kostelecký na druhé straně také neuspěl tváří v tvář Malinovi!
38'
Hlava naznačil přihrávku do strany, ale bral to na sebe. Poté mířil na vzdálenější tyčku!
38'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Marek Hlinka).
38'
Zdálo se, že Mičkal v nulovém úhlu. On ale našel skulinku mezi tyčí a Veverkou!
37'
Domácí získali balón, ovšem následně chybovali v rozehrávce.
36'
Jičínští přeci jen rozebrali obranu soupeře, Kostelecký si vyběhl do skvělé střelecké pozice a překonal Malinu!
36'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
35'
Domácí ztratili balón a Jurka běžel sám na branku, dvacátý gól Zubří! Veverka se následně zlobí na rozhodčího.
35'
Dobrý pohyb hostujících házenkářů, Hybner přidává v pádu další branku!
34'
Do vzduchu se dostal Šustáček, který zakončil přesně do šibenice domácí branky!
33'
Krahulec skórovat nedokázal, ztroskotal na Malinovi!
33'
Nařízen byl sedmimetrový hod pro Jičín!
32'
Zubří skórovat nedokázalo, u míče je momentálně Veverka.
32'
Zatím výborná obrana domácích, hosté budou muset zakončovat.
31'
Hra je přerušena pro úpravu hrací plochy.
31'
Ze střední spojky snižuje Hlava, v zuberské brance je Malina.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.
Zubří zatím na palubovce Jičína dominuje. Vypracovalo si až osmibrankový náskok, který sice Jičín začal stahovat a v posledním útoku mohl snížit na rozdíl tří gólů, avšak o míč přišel a hosté ještě proměnili rychlý brejk. Zubří tak vede po prvním poločase 17:12 a je blíže k vítězství.
30'
30'
Místo snížení však přichází chyba v rozehrávce a Jurka proměňuje samostatný únik.
30'
Veverka vychytal levé křídlo hostů a Jičín ještě může snížit.
29'
Petr Sedlák z levého křídla hostujícího gólmana nepřekonal.
29'
Lukáš Hybner se dopustil při zakončení přešlapu. Zubří v plném počtu.
28'
Přihrávku sice domácí pivot nezpracoval, ale míč se odrazil na křídlo pro Davida Krahulce, který se rozstřílel!
28'
Jurka nezpracoval Řezníčkovu přihrávku na křídlo.
27'
David Krahulec proměňuje střelou o zem.
27'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
27'
Pich proskočil, vybojoval sedmičku a srovnání sil na palubovce.
26'
26'
Jurka se trefuje z pravého křídla, navíc si hosté zahrají přesilovku.
26'
Škalda tvrdou ranou kolem obránce zamířil pod břevno a Ronal tříbrankovou šňůrou snižuje na rozdíl pěti gólů.
25'
Jičín se znovu ubránil.
25'
Jičín vyrazil do rychlé protiakce, kterou na brankovišti zakončil úspěšně Bareš.
25'
Do třetice Tomáš Řezníček a tečovaný pokus už Veverka chytá.
24'
Veverka si znovu smlsl na střele Řezníčka, ale odražený balon znovu vybojovali hosté.
24'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Hlava).
23'
Veverka vyrazil ránu Řezníčka, odražený míč pro Zubří.
22'
David Krahulec neměl na pravém křídle ideální úhel, ale nacpal balon k bližší tyči.
21'
Jurka zachytil přihrávku domácích a běžel sám na Veverku, který však jeho střelu nohou vyrazil!
21'
Hlinka uvolnil Řezníčka, který sám proti brankářovi neměl problém navýšit vedení Zubří.
20'
Škalda parádní přihrávkou našel na pivotu Miľka, který se v pádu trefil.
20'
Marek Hlinka z pravé spojky vyslal ostrou jedovku přesně k bližší tyči.
19'
Oddechový čas pro hosty.
19'
Rychna zachytil přihrávku na Šustáčka, rychle a pěkně sehraná protiakce Jičína a David Krahulec se trefuje o zem z pravého křídla.
18'
Bareš zablokován, míč ještě stihl tečovat Mizera!
17'
Tomáš Řezníček šikovně proskočil na pravé straně a dává třetí gól v zápase.
17'
Šulc ze spojky vysoko přestřelil.
16'
Martin Hrstka bez problémů proměňuje střelou k pravé tyči.
16'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Pavel Pich).
16'
Řezníček vybojoval pro Zubří sedmičku.
15'
Kovařík se dopustil prorážení.
14'
Martin Hrstka se štěstím propálil Machalického ze spojky.
13'
David Krahulec se znovu trefuje.
13'
Kovařík vybojoval pro Ronal další sedmičku.
13'
Tomáš Řezníček se trefuje ze spojky a poprvé je překonán také Machalický.
12'
Krahulec si vzal míč i po neproměněné první sedmičce, tentokrát uspěl a prolamuje střelecký půst Jičína.
12'
Rychna pro domácí vybojoval sedmičku.
12'
Martin Hrstka a jeho přesná rána ze spojky. Zubří nadále navyšuje vedení, Veverku střídá Machalický.
11'
Lukáš Rychna střelou kolem obránce Mizeru nepřekvapil.
11'
10'
Domácí defenziva diskutuje, jelikož nyní opět zapomněla na pivota a Lukáš Hybner prostor ke střele využívá.
10'
Řezníčkova rána sražená, Zubří pokračuje v ofenzivě.
9'
Jičín se v útoku trápí a opět neuspěl.
8'
Zubří se ubránilo a Hybner s přehledem proměňuje únik.
7'
Jurka se trefuje a Zubří vede 6:3!
5'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HBC Ronal Jičín (David Krahulec). Krahulec nepropálil Mizeru a ani z dorážky neuspěl!
4'
Možná až nečekaně ofenzivní úvod zápasu, Zubří vede o jeden gól.
3'
Střela do protipohybu Mizery, domácí snižují!
2'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
2'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
1'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček).
1'
Vzájemné zápasy hovoří jednoznačně! Z posledních dvanácti setkání se hned v jedenácti případech radovalo Zubří. Utkání odřídí zkušená dvojice sudích Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška.
HC ROBE Zubří

Hosté před sezonou výrazně posílili, vrátil se kanonýr Tomáš Řezníček, který dal už 35 gólů a je třetím nejlepším střelcem soutěže, Martin Hrstka k tomu přidal šestnáct branek ze sedmiček a v této statistice nemá konkurenci. Zuberský celek má sedm bodů a je pátý, naposledy remizoval na palubovce Kopřivnice (25:25). Hosté jsou mírným favoritem!
HBC Ronal Jičín

Domácí házenkáři své první letošní vítězství připsali až v minulém kole, kdy zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem (21:20). Když přičteme remízu s Karvinou, Jičín má tři body a je desátý. Domácí budou muset přidat směrem dopředu, mají druhý nejhorší útok soutěže. Pavel Pich má osm dvouminutových trestů, v této statistice mu patří druhé místo ligy.
Hezký podvečer. Strabag Rail Extraliga pokračuje šestým kolem a v sobotu se hraje pět zápasů. HBC Ronal Jičín v jednom z nich narazí na HC ROBE Zubří.