Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Dukla - 16. října 2019   18:05

Karviná
Karviná
5' Nedoma  • 6' Zbránek  • 8' M. Brůna  • 11' Nedoma  • 13' Monczka  • 16' Chudoba  • 21' Chudoba  • 22' Chosik  • 28' Chudoba  • 30' M. Brůna  • 32' Nedoma  • 33'   • 34' M. Brůna  • 36' Monczka  • 38' Nedoma  • 39' Monczka  • 40' Monczka  • 42' Nedoma  • 45' Chudoba  • 49' Skalický  • 52' Jan Užek  • 53' Solák  • 57' Monczka  • 58' Jan Užek  • 60' Chudoba
29:28
(13:10)
Dukla
Dukla
1' Krušberský   • 6' Reichl   • 9' Krušberský   • 10' Patzel   • 13' Reichl   • 15' Patzel   • 16' Reichl   • 24' Klíma   • 27' Šůstek   • 31' Patzel   • 35' Grištšuk   • 35' Blecha   • 39'    • 43' Blecha   • 46' Klíma   • 47' Reichl   • 47' Blecha   • 48' Klíma   • 51' Grištšuk   • 54' Klíma   • 55' Grištšuk   • 57' Grištšuk   • 57' Blecha   • 58' Křístek   • 59' Křístek   • 60' Blecha
Karviná
Dukla
Petržala, Zavázal – Zelenka, Šimůnek, Sviták, Klíma, Patzel, Krušberský, Reichl, Křístek, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Karviná zvládla závěr zápasu, byť prohospodařila své vedení, ale nakonec udržela jednobrankové vítězství a slaví v předehrávce 7. kola mužské Extraligy výhru v boji o průběžné druhé místo v tabulce. Domácí vedli v průběhu druhého poločasu už o 6 branek, ale Dukla se dokázala zmátořit a stáhnout své manko. Několik zbytečných ztrát míče v průběhu druhé půle je ale může mrzet, stejně jako nepřipravená zakončení.
60'
Oddechový čas pro domácí. Pět vteřin do konce.
60'
Patnáct vteřin před koncem koriguje Blecha.
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Chudoba, půl minuty před koncem, dává gól a Karviná je velmi blízko vítězství!
59'
Křistek proměnil důležitou střelu přes obránce středem!
59'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
59'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
59'
Karviná neproměnila svůj útok a Dukla se může dostat do kontaktu!
58'
Dukla využila prázdné branky soupeře. Riskantní hra karvinských se nevyplatila.
58'
Náskok do brankoviště od Užeka.
57'
Bleskové zakončení Blechy z levého křídla.
57'
Podstřel Monczky z hranice devítky.
57'
Grištšuk snížil obhozením ze středu.
56'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Radim Chudoba).
56'
Chudoba bude moci střílet sedmičku.
55'
Dukla znovu stahuje své manko. Grištšuk se postaral o gól středem, nikým nebráněn.
54'
Klíma, jasně nejlepší hráč Dukly v tomto utkání, svůj tým drží ve hře o body.
53'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Ondřej Skalický).
53'
Ztráta Dukly, rychlá kombinace domácích a Solák zařídil další gól.
52'
Karvinským se daří z hranice brankoviště. Přes dva obránce se prosadil Užek.
51'
Dukla bojuje. Grištšuk snižuje po průniku středem.
50'
Petržela podržel svůj tým a zastavil zakončení domácích.
50'
Navíc Dukla dělá chybu v rychlém útoku a přichází o míč.
49'
Skalický si seběhl z levého křídla a dává důležitý gól pro Karvinou.
49'
Oddechový čas pro domácí.
48'
Karviná prohospodařila svůj náskok! Klíma snižuje na dvougólový rozdíl!
47'
Dukla mohutně stahuje. Rychlý protiútok do prázdné branky střílí Blecha.
47'
Výborná práce Dukly. Po slušné obraně rychle snižuje Reichl.
46'
Rychlé zakončení z hranice sedmičky od Klímy.
45'
Marjanovič uspěchané zakončení Dukly vyráží.
45'
Chudoba drží svůj tým v komfortním náskoku. Úspěšné zakončení středem.
44'
Hosté se pokusili trefit prázdnou bránu, ale míjí.
43'
Blecha z levého křídla obhodil Marjanoviče po náskoku do brankoviště.
43'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
42'
Nápor Karviné pokračuje! Nedomá úspěšným střelcem.
40'
40'
Monczkovi se povedlo znovu uvolnit ke střele a zvyšuje na rozdíl pěti branek!
40'
Marjanovič na začátku 40. minuty chytá střelu hostí a Karviná má příležitost vypracovat si prozatím nejvyšší náskok.
39'
Jenže útok Karviné je nyní nezastavitelný. Další úspěšná střela.
39'
Dukle vyšlo v oslabení zkorigovat skóre.
38'
Nedoma zvyšuje na rozdíl čtyř branek. Skvělá akce z pravého křídla.
38'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
37'
Dukla dvakrát v řadě ztrácí míč. To jsou chyby, které mohout mrzet.
36'
Monczka podstřelem, z velké dálky, propálil Petržalu.
35'
Rychlý brejk Dukly, Blecha zachytil dlouhou přihrávku a snižuje na rozdíl dvou branek.
35'
Dukle se daří v přesilovce snížit.
34'
Brůna se středem prosadil skrz obranu.
34'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
34'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Radim Chudoba).
33'
Karvinským se povedlo znovu navýšit skóre, Dukla potřebuje zastavit příval branek.
32'
Reichla se sice dobře uvolnil ke střele, ale na Marjanoviče nestačil.
32'
Nedoma nezaváhal a zvyšuje vedení Karviné.
31'
Úspěšný podstřel Patzela.
31'
Karviná začala bez brankáře v sedmi. Brůnova nepřesná přihrávka končí v autu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
Úvodní poločas předehrávky 7. kola Extraligy vyhrála Karviná 13:10. Zápas bude dohrávat bez vyloučeného Zbránka, ale zatím plně využívá domácího prostředí a přehrává Duklu.
30'
30'
V samém závěru ještě Brůna proměnil svou střelu.
30'
29'
Klíma střelou o zem přestřelil!
29'
K tomu se bude házet sedmička.
28'
Rovnou červená karta pro Jana Zbránka za faul proti ruce zakončujícího hráče Dukly! Zápas pro něj končí.
28'
Jenže místo toho předvedl Chudoba rychlý protiútok a dává gól!
28'
Dukla se vrací k míči a může srovnat.
27'
Šůstek snižuje na rozdíl jedné branky.
26'
Domácí museli kvůli hlášené pasivitě rychle střílet, Chudoba se přes obránce neprosadil. Ale Karviná je v plném počtu.
24'
Horní tyč po střele Brůny. Karviná nestihla vrátit do hry brankáře a Klíma využívá odkryté brány.
23'
Nedoma zachytil Klímovu přihrávku do levého křídla a oslabená Karviná může trochu pošetřit čas v útoku.
23'
23'
22'
Chosik skutečně zvyšuje vedení domácích.
22'
Marjanovič zastavil střelu hostí a Karviná může ve skóre odskočit.
21'
21'
Chudoba se prosadil z rychlého protiútoku. Navíc další vyloučení Dukly, Patzel si jde, nejspíš za protesty, odpočinout.
20'
Útočný faul Dukly. Jenže Nedoma toho nevyužil, rychlé zakončení Petržala vyráží.
19'
19'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (David Šůstek).
19'
Neproměněný útok domácích, jenže Dukla vzápětí rychle ztrácí míč a při brejku karvinských Šůstek fauluje.
18'
Střela domácích z hranice devítky byla zblokována. Karviná zůstává u míče.
17'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
17'
Sedmička pro Duklu za faul v brankovišti.
16'
Postupný útok Karviné proměnil z hranice sedmičky Chudoba.
16'
Ztráta Karviné, kterou trestá rychlonohý Reichl.
15'
Patzel se dobře uvolnil kolem obránce a prostřelil Marjanoviče ze středu.
15'
14'
Karviné už byla signalizována pasivita, Monczka musel zakončovat a byl faulován po náskoku do brankoviště.
14'
Karviná hraje v plném počtu.
13'
Blesková odpověď Dukly, Reichl nebyl bráněn a rychle zakončil.
13'
Monczka se trefil Petržalovi mezi nohy a skóruje.
12'
Šůstek střílel z velké vzdálenosti, svým způsobem tím zcela zahodil šanci na využití přesilovky.
12'
Karviná v útoku ztrácí míč po nepřesné přihrávce.
11'
11'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
11'
Patzel se přes brankáře Marjanoviče neprosadil, ale byl tam faul a bude se vylučovat. Navíc to bude sedmička pro Duklu.
11'
Brůna našel pěknou přihrávkou uvolněného Nedomu, který vrací domácím vedení.
10'
Patzel prošel obranou a srovnává na 4:4.
10'
Seběh s přihrávkou na pivota, Dukla střelu chytá.
9'
Bleskově odpovídá Krušberský z pravé strany.
8'
Rychlé zakončení Brůny.
8'
Klíma se snažil střílet přes obránce, Marjanovič míč vyráží ke svému spoluhráči na hranici brankoviště.
7'
7'
Nepřesné zakončení hostů, rychlý kontr Karviné. Akce končí faulem Reichla, který dostává žlutou kartu.
6'
Rychlý útok Karviné, po pěkném náhozu k brankovišti se ve výskoku prosadil Zbránek.
6'
Reichl se uvolnil na hranici brankoviště a nikým nebráněn skóruje.
5'
Rychlý útok Karviné, Nedoma se dostal k zakončení a střílí první branku domácích z pravé strany středu brankoviště.
5'
Pražanům míč utíká do autu.
4'
Střela přímo do středu branky, Petržala snadno chytá. Dukla jde do útoku.
3'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky, k míči se vrací Karviná.
1'
Krušberský z pravé strany šikovně obloučkem obhodil brankáře Karviné.
1'
Předehrávka 7. kola byla rozehrána.
1'
Začátek utkání se mírně opozdí. Oba týmy se procvičují na hřišti.

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – M. Brůna, Monczka, Urbański, Noworyta, Plaček, Chudoba, Jan Užek, Solák, Skalický, Zamarski, Nantl, Zbránek, Nedoma, Růža, Chosik, Franc.

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Zelenka, Šimůnek, Sviták, Klíma, Patzel, Krušberský, Reichl, Křístek, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha..
Oba týmy se v minulé sezoně utkaly celkem pětkrát. Dvakrát v základní části a oba duely se staly kořistí Karviné. Ta poté v rámci play off vyhrála 3:0 na zápasy v semifinále a postoupila do bojů o titul, v nichž podlehla Plzni. Dukla v minulém ročníku nakonec obsadila konečné třetí místo.
Karviná má po šesti zápasech na kontě čtyři výhry, remízu ze hřiště Jičína a porážku ze hřiště Zubří, které je se stejnou zápasovou bilancí na čtvrtém místě Extraligy.
Oba týmy se na začátku této sezony nachází ve výborné formě. O něco lepší je v tabulce Dukla, které patří druhé místo, když vybojovala pět výher ze šesti odehraných zápasů. Prohrála pouze doma v souboji s vedoucí Plzní, která ještě neztratila ani bod.
Karviná přivítá na svém hřišti v rámci STRABAG RAIL Extraligy pražskou Duklu, proti které bude plnit roli mírného favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.