Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Kopřivnice - 12. října 2019   17:00

Královo Pole
3'   • 11' Horut  • 15' Václav  • 17' Horut  • 22' Stein  • 23' Stein  • 30' Kučera  • 32' Horut  • 37' Burget  • 39' Kučera  • 42' Václav  • 43' Kučera  • 46'   • 48' Václav  • 50' Hlípala  • 52'   • 56' Bosák  • 57' Vaněk  • 59' Bosák
22:28
(8:10)
Kopřivnice
Kopřivnice
1' Donoso   • 3' Jan Gřes   • 8' Hanus   • 10' Donoso   • 12' Donoso   • 20' Fulnek   • 25' Hanus   • 32' Hanus   • 34' Bukovský   • 38' Donoso   • 38' Bukovský   • 39' Petřík   • 40' Jan Gřes   • 45' Fulnek   • 45' Fulnek   • 47'    • 48' Hanus   • 49' Donoso   • 50' Donoso   • 51'    • 53' Donoso   • 54' Fulnek   • 57' Hanus   • 59' Polcar
Kopřivnice
Ripper, Žingor, Chalupa – Střelec, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Tkadleček, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Očkovič, Donoso, Hanus, Bukovský, Polcar.

Házenkáři Kopřivnice vybojovali na hřišti Králova Pole vítězství 28:22, na kterém se deseti brankami podílel Donoso, který dal sedm branek ze hry a proměnil i tři sedmičky. Královo Pole se dokázalo v průběhu utkání několikrát ve skóre dotáhnout, ale od 45. minuty se začal rozdíl mezi oběma týmy zvětšovat. Kopřivnice má po této výhře v tabulce 7 bodů, Brnu zůstávají 4 body.
59'
Bosák bleskově odpovídá.
59'
Polcar ze středu využil menší skulinu v obraně soupeře.
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Domácí přestřelili branku.
58'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
57'
Dobrý obhoz hostujícího brankáře z pravého křídla od Vaňka. Obloučkem dostal míč do sítě.
57'
Klid do závěru zápasu přináší hostům Hanus.
56'
Bosák snižuje na 20:26 z levého křídla.
56'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Poslední minuty se domácím vůbec nedaří. A Kopřivnice proměňuje své útoky, úspěšným střelcem byl Fulnek.
53'
Hosté hrají v plném počtu a ještě Donoso svou naskočenou střelou z pravé strany zvyšuje vedení Kopřivnice.
53'
Pokus o zakončení přes celé hřiště do odkryté brány Brnu nevyšlo.
52'
Oslabené Brno, které tíží vyloučení, se dokázalo v útoku prosadit.
51'
Kopřivnice se proti Brnu v pěti hráčích prosadilo.
50'
Jenže tolik potřebná obrana teď nefunguje. Donoso se prosadil při střele ze středu.
50'
Hlípala snižuje ztrátu Brna.
49'
Donoso je dnes téměř nezastavitelný, přidává další branku.
48'
Lukáš Václav snižuje středem brankoviště.
48'
Hanus se prosadil z pravé strany. Rozdíl je pět gólů.
47'
Kopřivnice ale svůj postupný útok také využila.
46'
Brnu se podařilo snížit svou ztrátu. Potřebuje také ubránit útoky soupeře.
45'
45'
Rychlý protiútok Kopřivnice a další gól.
45'
Kopřivnici se daří proměnit útok a zvýšit na rozdíl tří gólů.
45'
44'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
43'
Kučerovi se podařilo snížit na rozdíl dvou branek.
42'
Oba týmy se rychle střídají v držení míče. Do útoku se opět vrací domácí.
42'
Lukáš Václav snižuje po zakončení z levé strany.
41'
Brno se ubránilo a vrací se do útoku.
40'
Zakončení z pravého křídla parádně vychytal brankář Kopřivnice.
40'
Hosté jsou v plném počtu, domácí ještě půl minuty v dvojnásobném oslabení. Ale mají míč.
40'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jakub Bosák).
40'
Kopřivnice se vzdaluje ve skóre, Gřes dal gól.
39'
S brankami se nyní roztrhl pytel. Petřík rychle odpovídá na gól Kučery. Brno navíc chtělo rychle zakončit vlastní útok, ale míjí bránu.
39'
Středem brankoviště se prosadil Kučera.
38'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Ahed Berhouma).
38'
Byť je Kopřivnice v dvojnásobném oslabení, Bukovský proměnil útok z pravého křídla.
38'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
38'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
38'
Donoso vrací svému týmu tříbrankové vedení.
37'
Bleskový protiútok domácích. Burger si oběhl obránce, zamířil ke středu a vsítil jedenáctý gól svého týmu.
37'
37'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
37'
Ani hosté se ale neprosadili.
36'
Kopřivnice útok oslabeného soupeře ubránila a žene se na polovinu soupeře.
35'
Vyloučení na straně Brna, které se dopustilo faulu při zakončení kopřivnické akce.
34'
Kopřivnici končí vyloučení a ještě dává gól Bukovský.
34'
Útočná chyba Brna, míč musí odevzdat soupeři a rychle se vrátit do obrany.
33'
Brno ztratilo v útoku míč, rychlý protiútok hosté využívají a zvyšují své vedení.
33'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
32'
V brankovišti Brna dochází k ošetřování brankáře Fabiána. Naštěstí to vypadá, že je v pořádku.
32'
Rychlý útok na začátku přesilovky proměnil Hanuš.
32'
32'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Libor Horut).
31'
Úvodní útok druhé půle zhatil Kopřivnici brankář Fabián.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:46.
Vyrovnaný zápas mezi SKKP Handball Brno a KH ISMM Kopřivnice přineslo zatím 18 branek. Hosté vedou po první půl hodině zápasu o dva góly a vykročili velmi dobře za třetí výhrou v sezoně.
30'
30'
Kučera ještě stihl snížit v poslední minutě.
29'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Donoso).
29'
Průnik hostů z křídla byl zastaven faulem. Donoso bude házet sedmičku.
28'
Jenže zakončení delšího útoku z pravé strany kýženou branku nepřineslo. Dobrý zákrok brankáře.
28'
Po ztrátě domácích se rozvinul rychlý protiútok po levé straně. Ten úspěšně vykryl Fabián. Brno, které se vrací k míči, už oslabení dohraje na polovině soupeře.
26'
V brankovišti Brna zůstal jeden z hráčů Kopřivnice, po chvilce se ale zvedá a odchází střídat. Naštěstí se mu nic vážnějšího nestalo. K míči se dostává oslabené Brno.
26'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Michal Vaněk).
25'
Hosté se nedokázali střelou z hranice sedmičky prosadit, Kopřivnice může navýšit vedení.
25'
Hanuš využil dlouhý útok hostů, kteří se dostali do pozice, kdy už museli kvůli hrozící pasivitě zakončovat.
24'
24'
Hosté přišli o míč, ale dlouhá rozehrávka od Fabiána nebyla úspěšná. Kopřivnice se vrací do útoku.
23'
Navíc se domácím podařilo využit rychlou sehrávku středem a Stein snižuje.
23'
Další z výborných zákroků brankáře Fabiána, který v tomto utkání Královo Pole hodně drží v boji o body.
22'
Adam Stein se po dlouhém dobývání kopřivnického brankoviště dokázal prosadit z pravé strany středu.
21'
20'
Patrik Fulnek v přesilovce zvyšuje vedení Kopřivnice. Domácí se po předchozím neúspěšném útoku vrací před branku soupeře.
19'
19'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Libor Horut).
18'
Kopřivnice sice neproměnili střelu z hranice devítky, ale jsou v plném počtu.
17'
Horut využívá bleskový útok brněnského týmu a snižuje na rozdíl jedné branky.
17'
Zatímco se domácí ubránili útoku, na hřiště se vrací Tkadleček.
16'
Hosté hrají jen ve čtyřech v poli a s brankářem. Další vyloučení na jejich straně. Jsou ovšem u míče a mohou ukrojit z oslabení.
16'
15'
15'
Za faul v brankovišti je nařízen sedmimetrový hod pro Kopřivnici. Donoso se pokusí proměnit tuto šanci.
15'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Dominik Tkadleček).
15'
Lukáš Václav proměnil rychlý útok Brna.
14'
Oslabení domácích je u konce, oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky.
13'
Kopřivnice se po ubránění chtěla vydat rychle k brance soupeře, která byla prázdná. Jenže bez úspěchu, míč končí v boční síti.
12'
12'
Rychlý protiútok Kopřivnice přes levé křídlo byl vychytaný Fabiánem. Míč sice bude mít Brno, ale také se bude vylučovat.
12'
Donoso svým třetím gólem v utkání drží Kopřivnici v náskoku o tři góly.
11'
Průnik středem a úspěšné proskočení do brankoviště proměnil domácí Horut.
10'
Kopřivnice se začíná trhat ve skóre. Donoso je úspěšným střelcem čtvrté branky hostujícího týmu.
8'
Konec přesilovky ještě hráči Kopřivnice stihli zužitkovat a Hanuš využil rychlý protiútok středem.
7'
Jenže rychlý útok Kopřivnice přes levé křídlo vychytal domácí brankář. Zatím oslabení Králová Pole vypadá dobře.
7'
Domácím se i v pěti podařilo útok soupeře ubránit. Sami po krátkém setrvání v útoku střílí nepřesně.
6'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Michal Dostalík).
5'
Brankář Králova Pole úspěšně vyráží střelu z pravé strany. Protiútok je zastaven kvůli zranění jednoho z domácích, který zůstává u brankoviště.
3'
Doubek proměnil střelu středem a snižuje.
3'
Útok brněnského celku nakonec přinesl nepřesnou střelu nad branku. Rychlý kontr kopřivnického týmu proměnil Gřes.
2'
Žlutá karta pro bránícího hráče Kopřivnice Beniteze.
2'
Házenkáři hostů se brání tlaku soupeře. Zatím úspěšně.
1'
Kopřivnice při postupném útoku dokázala proměnit svůj první útok v utkání.
1'

SKKP Handball Brno: Drápela, B. Pšenica, Fabián – Hlípala, Vaněk, Václav, Horut, Václav, Dostalík, Koubek, K. Petrović, Burget, Kučera, Hastík, M. Weber, Páleš, Stein, O. Číž, Janíček, Berhouma, Bosák.

KH ISMM Kopřivnice: Ripper, Žingor, Chalupa – Střelec, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Tkadleček, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Očkovič, Donoso, Hanus, Bukovský..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.