Házená - Extraliga muži - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Frýdek-M. - 29. února 2020   16:30

Plzeň
Plzeň
1' Bogdanić  • 2' Šafránek  • 3' Šafránek  • 3' Bogdanić  • 5' Šindelář  • 6' J. Tonar  • 7' Šindelář  • 10' Šafránek  • 14' Bogdanić  • 15' Chmelík  • 18' Chmelík  • 20' Chmelík  • 21' Režnický  • 25' M. Škvařil  • 27' Douda  • 29' Bogdanić  • 31' Bogdanić  • 33' J. Tonar  • 40' Šafránek  • 41' Šafránek  • 44' M. Tonar  • 44' J. Tonar  • 47' Režnický  • 51' Chmelík  • 53' Chmelík  • 54' S. Terzić  • 57' Režnický  • 59' T. Nejdl  • 59' Chmelík
34:25
(18:14)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Gřešek   • 5' Hrachovec   • 6' Musálek   • 8' Garba   • 8' Gřešek   • 11' Petrovský   • 12' Garba   • 13' Petrovský   • 15' Gřešek   • 17' Petrovský   • 23'    • 23' D. Lefan   • 29' Gřešek   • 35' Garba   • 36' D. Lefan   • 37' Musálek   • 39' Gřešek   • 42' D. Lefan   • 43' D. Lefan   • 46' Petrovský   • 54' Skřehot
Plzeň
Křesťan, Herajt, K. Šmíd – S. Terzić, Douda, Macháč, T. Nejdl, M. Škvařil, Šafránek, M. Ivančev, Bogdanić, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Kačín, Stehlík, M. Říha, Chmelík, Fliegl, Šindelář, Režnický, Wildt.
Frýdek-M.
Bartoš, Fritz, Pyško – Hrachovec, L. Rajnoha, Šimek, J. Rajnoha, Petrovský, Klaban, Gřešek, Unger, Brožek, Bureš, Hardt, Strack, Horáček, Žvak, Mazur, Musálek, Skřehot, D. Lefan, Pomichálek, Garba, Ondrušík, Mynář.

Z mé strany je to pro dnešek vše. přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Talent M.A.T. Plzeň – Pepino SKP Frýdek-Místek 34:25 (18:14)
Nejvíce branek: Chmelík 6, Šafránek 5, Bogdanić 5 – Petrovský 5/1, Gřešek 5, Lefan 4. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2. Vyloučení: 3:4.
Ačkoliv se Plzeňští ani ve druhém poločase nevyvarovali ztráty koncentrace, nakonec vyhrávají s přesvědčivým náskokem 9 branek 34:25.
60'
...a domácí ihned z brejku přidávají další branku.
60'
Musálek zakončil utkání neproměněnou sedmičkou...
59'
Chmelík využil přihrávky od brankoviště k brankovišti a stává se aktuálně nejlepším střelcem utkání.
59'
Nejdl našel díru mezi nohama hostujícího brankáře.
58'
...a hned navazují další. tento oddechový čas využili opravdu hosté dobře.
58'
Hosté přidávají jednu branku...
57'
Oddechový čas pro domácí.
57'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Daniel Režnický).
56'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
55'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
55'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
54'
Také Terzič přidává svůj první gól.
54'
Dnes svoji první branku střílí Skřehot.
53'
Chmelík krásně zachytil přihrávku ve skoku nad brankovištěm a vstřelil svůj pátý gól.
52'
Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Douda).
52'
Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Douda).
51'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Jan Chmelík).
50'
Šmíd si připisuje další zákrok.
49'
Šmíd nyní vytasil krásný rozštěp proti střele soupeře.
48'
Oddechový čas pro hosty.
48'
Domácí proměňují další brejk a vedou již o 6 branek.
47'
46'
A ještě jednu branku přidávají domácí.
46'
Vidíme jeden brejk za druhým. Prosadit se ale dokázal až Petrovský.
45'
Plzeň nyní drží neprůstupnou zeď před svým brankovištěm.
44'
A ve stejné minutě se trefuje také Tonar Jakub.
44'
Za domácí se po odmlce prosazuje Tonar.
43'
Lefan přidává další zásah.
42'
Za hostující celek odpovídá Lefan.
41'
Šafránek zužitkoval přihrávku přes celé hřiště a vsítil již 5. branku.
40'
Po delší odmlce se konečně prosazují také domácí...resp. Šafránek.
39'
Již pět gólů dnes vsítil Adam Gřešek.
38'
Pokus Plzeňských končí pouze na tyči.
37'
Tvrdou střelou od tyče zakončuje Musálek.
36'
Za hosty se nyní prosazuje Lefan a Plzeňští jakoby opět polevili.
35'
Potřetí dnes se prosazuje Garba.
34'
Domácí nyní trefili pouze břevno.
33'
V oslabení se prosazuje Jakub Tonar.
32'
Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
32'
Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
31'
První branku druhého poločasu střílí Bogdanič.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:20.
Domácí tým nastoupil na svého soka s velkou vervou, po vybudování čtyřbrankového náskoku však domácí polevili a dokonce nechali soupeře srovnat. Plzeňští však nakonec odcházejí do šaten se čtyřbodovým vedením, což je možná díky zmíněné ztrátě koncetrace překvapivě málo.
30'
30'
Ještě jsme viděli dvě neproměněné šance.
29'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Tim Jenko Bogdanić).
29'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
28'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
28'
Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Stefan Terzić).
28'
Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Stefan Terzić).
27'
27'
….následující brejk proměňuje Douda.
26'
Plzeňští opět zodpovědně brání...
25'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Milan Škvařil).
24'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
24'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
24'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar).
23'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (David Lefan).
23'
Za Pepino se prosazuje Hustopecký.
22'
Hosté zbytek přesilové hry ubránili poměrně s přehledem.
21'
20'
Již potřetí se dnes trefuje Chmelík.
20'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
20'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
19'
Plzeň ubránila útok hostí, sama se teď pokouší probít přes neprostupnou hráz.
18'
Přesilovou hru Plzně nakonec využil Chmelík.
18'
17'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
16'
16'
Vyloučení a Žvaka a sedmimetrový hod pro Plzeň.
16'
15'
Za FRýdek snižuje Gřešek.
15'
Další branku Plzně přidává Jan Chmelík.
14'
Po dalším Šmídově zákroku vrací Plzni vedení Bogdanič.
13'
A máme srovnáno. Svojí druhou brankou se o to postaral Petrovský.
12'
Garba si vyběhl z křídla na spojku odkud zakončuje.
11'
Krásnou střelou k tyči se prosazuje Petrovský.
10'
Hosté nakonec střílí nad branku. Na druhé straně se z rychlého útoku prosazuje Šafránek.
9'
Plzeň si opět pomáhá fauly a drží soupeře mimo dostřel.
8'
A další branku Pepina přidává Gřešek.
8'
Garba trefuje ze spojky bližší šibenici.
7'
Jakub Šindelář přidává svůj druhý gól z protiútoku.
6'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar).
6'
Skóre snižuje Musálek.
5'
Šindelář rychle odpovídá.
5'
Branku Pepina nakonec střílí Hrachovec.
4'
Domácí nyní brání již dlouho za pomocí faulů.
3'
3'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek).
3'
První branku hostí dává Gřešek.
2'
Po zákroku Herajta se prosazuje Šafránek.
1'
První branku domácích střílí Bogdanič.
1'
S míčem v rukou začínají hosté.
1'
Pro Plzeň vyznívají i vzájemné zápasy, které Plzeň z posledních 5 vyhrála 4 a jednou o jednu branku vyhrál Frýdek – Místek.
Na druhé straně proti vedoucímu týmu ligy nastoupí Frýdek-Místek, který však reálně bojuje o udržení v Extralize, když aktuálně okupuje předposlední příčku pouhé dva body za Maloměřicemi. Ovšem na 10. místo již ztrácí hrozivých 9 bodů. Frýdek – Místek má aktuálně sérii 4 proher v řadě, kterou začala právě prohra s Maloměřicemi 22:20.
V utkání se utkají dvě stálice nejvyšší házenkářské soutěže v České republice, které však mají naprosto odlišné problémy. Plzeňský tým celkem přesvědčivě vede tabulku Extraligy a aktuálně čítá 6 zápasovou sérii výher za sebou, pokud se zaměříme pouze na Extraligu, zastaví se tato série až na čísle 8. Není tedy pochyb o tom, že v dnešním utkání je favoritem právě Plzeň.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z házenkářského utkání STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém proti sobě nastoupí týmy Talent M.A.T. Plzeň a Pepino SKP Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.