Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : SHC Maloměřice - 22. února 2020   18:00

Zubří
Zubří
2' Jurka  • 6' T. Říha  • 10' Řezníček  • 11' Jurka  • 13' Dokoupil  • 14' Dokoupil  • 15' Hybner  • 28' Dořičák  • 30' Šustáček  • 31' Hybner  • 33' Šustáček  • 34' Mičkal  • 35' Jurka  • 36' Mičkal  • 37' Novák  • 39' Šustáček  • 41' Jurka  • 49' Mičkal  • 53' Mičkal  • 54' Havran  • 57' Přikryl  • 60' T. Říha  • 60' Havran
37:16
(17:8)
SHC Maloměřice
5' Kolář   • 30' Javůrek   • 32' L. Martinát   • 37' M. Jirák   • 42' M. Jirák   • 45' Kolář   • 59' L. Martinát
Zubří
Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Havran, Přikryl, Vlk, Válek, Mořkovský, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Palát, Souček, Hybner, Korbel, Hlinka, Novák, Mičkal, Dořičák, I. Jirák, B. Mizera.
Koňařík – J. Musil, M. Stříž, Hotárek, L. Martinát, Černý, Vykouřil, M. Jirák, Janků, R. Číž, Jung, Žďánský, Kolář, L. Vítek, Drásal, Ipser, V. Číž, F. Zeman, Kocáb, R. Horák, Kukla, F. Bartůněk, Javůrek, Erbes, Osoba.

Zubří zvládlo zápas proti nováčkovi soutěže z Maloměřic a zvítězilo po rozpačitém začátku s přehledem 37:16.
60'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
60'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Říha).
59'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Martinát).
58'
Domácí hráči znovu úspěšní přesnou ránou k tyči.
57'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl).
54'
53'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
49'
46'
Brnu se povedla kombinace a skončila v domácí bráně.
45'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Kristián Kolář).
43'
Dva rychlé góly na domicí straně. Zubří tak vede v zápase už o sedmnáct branek.
42'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Martin Jirák).
41'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka).
40'
Domácí přidávají další branku, vedou tak už o patnáct branek.
39'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček).
37'
37'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Filip Novák).
36'
35'
34'
33'
32'
31'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Aleš Javůrek).
30'
29'
Zubří se teď po dvou rychlých akcí dostává už do devitíbrankového vedení. Domácí teď evidentně vládnou zápasu.
28'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Filip Dořičák).
27'
Tři minuty před koncem prvního poločasu domácí hráči stále drží šestibrankový náskok.
24'
Nejprve se prosadili hosté přesnou ránou k tyči, domácí ale hned vzápětí znovu úspěšní.
23'
Domácí znovu úspěšní. Vedou tak už o sedm branek. Tvrdá střela k tyči zapadla tam kde měla.
20'
Přízemní střela zapadla do domácí brány.
19'
Přesnou střelou se Zubří prosazuje už podesáté.
16'
Skóre se nám teď dvěma rychlými brankami posunulo o jedno na každé straně.
15'
Hybner z hranice brankoviště se prosazuje. Zubří tak vede už o pět branek.
14'
Opět Dokoupil a opět úspěšný. Domácí se tak dostávají do čtyřbrankového trháku.
13'
Dokoupil přidává další domácí branku.
12'
Brno se nejprve vrátilo na dostřel jediné branky, aby hned vzápětí znovu domácí udeřili a vedou tak znovu o dvě branky.
11'
Domácí tým vede poprvé v zápase o dvě branky. Postaral se o to Jurka.
10'
Běží nám už desátá minuta utkání a teprve pátá branka. O třetí branku domácích se postaral Řezníček.
7'
Hostujícímu týmu se povedla vyrovnat. Zatím sledujeme hodně poklidné utkání, plné nervozity a chyb.
6'
5'
3'
Zápas je zatím hodně opatrný z obou stran.
2'
1'
Úvodní minuta zápasu je zatím plná nepřesností na obou stranách.
1'
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z 19. kola STRABAG RAIL extraligy mužů, ve kterém vám přiblížíme dění ze zápasu HC ROBE Zubří a SHC Maloměřice – Brno. Utkáním vás provede Michal Chadim.